Αθλητικές δοκιμασίες για Σώματα Ασφαλείας (2010)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
nikoslok
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 281
Εγγραφή: Τετ Σεπ 08, 2010 10:28 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για Σώματα Ασφαλείας (2010)

Δημοσίευση από nikoslok »

Μπραβο στα παιδια Εγω παρασκευη τελειωνω Αξιοι μετα απο τετοια ταλεπορια μπραβο!
sta8hsss
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 927
Εγγραφή: Παρ Αύγ 27, 2010 8:27 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για Σώματα Ασφαλείας (2010)

Δημοσίευση από sta8hsss »

Whiteyez έγραψε:Τέλος και τα αθλήματα στις 10:00 είχαμε τελειώσει τα πάντα, στο 1000αρι δίνουν βάσει παιδιά τα άλλα όλα είναι παιχνίδι, το μόνο που τους νοιάζει πολύ είναι το 1000αρι, και νομίζω κόπηκαν 2-3 άτομα. Καλή επιτυχία στους υπόλοιπους, τα λέμε στη σχολή.Εικόνα
μπραβο ρε συ! Συγχαρητηρια... Εικόνα
xxxxxxxx

Αθλητικές δοκιμασίες για Σώματα Ασφαλείας (2010)

Δημοσίευση από xxxxxxxx »

ILIAS KRITI έγραψε:Εγω περασα περσυ τα ψυχοτεχνικα και τα ιατρικα και με κοψανε την 3 μερα επειδη εχω τατουαζ. Το πηγα δικαστικα και αφου δικαιωθηκα εγω και οσοι ειναι ακομα. Περασαμε τις δοκιμασιες ξανα και οσοι μειναμε θα μπουμε μαζι με τους 500 στη σχολη τωρα. Απλα περιμενουμε να τελειωσουν οι διαδικασιεσ.
φιλε να σε ρωτησω! Εγω εχω παει δικαστικα αλλα για την αστυφυλακων! Περιμενω να βγει η ημερομηνια για το ποτε θα εκδικαστει! Εσενα μετα απο ποσο καιρο Εγινε το δικαστηριο; Αν δικαιωθω θα περασω παλι ψυχοτεχνικα, υγειονομικα κτλ; Ευχαριστω εκ των πρωτερων...
nikos

Αθλητικές δοκιμασίες για Σώματα Ασφαλείας (2010)

Δημοσίευση από nikos »

Παιδια τι σας ειπαν μετα το τελοσ; Σας ενημερωσαν γ το ποτε περιπου θα σας ειδοποιησουν γ σχολη?
Άβαταρ μέλους
ILIAS KRITI
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 487
Εγγραφή: Παρ Οκτ 08, 2010 3:59 am
Τοποθεσία: ΚΡΗΤΗ
Ενδιαφέροντα: ΤΑΧΥΤΗΤΑ
Επάγγελμα: ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΙΔ.ΦΡΟΥΡΟΣ
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για Σώματα Ασφαλείας (2010)

Δημοσίευση από ILIAS KRITI »

xxxxxxxx έγραψε:
ILIAS KRITI έγραψε:Εγω περασα περσυ τα ψυχοτεχνικα και τα ιατρικα και με κοψανε την 3 μερα επειδη εχω τατουαζ. Το πηγα δικαστικα και αφου δικαιωθηκα εγω και οσοι ειναι ακομα. Περασαμε τις δοκιμασιες ξανα και οσοι μειναμε θα μπουμε μαζι με τους 500 στη σχολη τωρα. Απλα περιμενουμε να τελειωσουν οι διαδικασιεσ.
φιλε να σε ρωτησω! Εγω εχω παει δικαστικα αλλα για την αστυφυλακων! Περιμενω να βγει η ημερομηνια για το ποτε θα εκδικαστει! Εσενα μετα απο ποσο καιρο Εγινε το δικαστηριο; Αν δικαιωθω θα περασω παλι ψυχοτεχνικα, υγειονομικα κτλ; Ευχαριστω εκ των πρωτερων...
μετα απο7 μηνες περιπου θα εχεις την αποφαση στα χερια σου. Και περνας ξανα ιατρικα και αθλητικα. Οχι ψυχοτεχνικα.
Η ΘΑ ΜΕ ΣΕΒΕΣΑΙ.. Η ΘΑ ΜΕ ΦΟΒΑΣΑΙ...
ibiza7
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 29, 2010 4:36 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για Σώματα Ασφαλείας (2010)

Δημοσίευση από ibiza7 »

ILIAS KRITI έγραψε:
xxxxxxxx έγραψε:
ILIAS KRITI έγραψε:Εγω περασα περσυ τα ψυχοτεχνικα και τα ιατρικα και με κοψανε την 3 μερα επειδη εχω τατουαζ. Το πηγα δικαστικα και αφου δικαιωθηκα εγω και οσοι ειναι ακομα. Περασαμε τις δοκιμασιες ξανα και οσοι μειναμε θα μπουμε μαζι με τους 500 στη σχολη τωρα. Απλα περιμενουμε να τελειωσουν οι διαδικασιεσ.
φιλε να σε ρωτησω! Εγω εχω παει δικαστικα αλλα για την αστυφυλακων! Περιμενω να βγει η ημερομηνια για το ποτε θα εκδικαστει! Εσενα μετα απο ποσο καιρο Εγινε το δικαστηριο; Αν δικαιωθω θα περασω παλι ψυχοτεχνικα, υγειονομικα κτλ; Ευχαριστω εκ των πρωτερων...
μετα απο7 μηνες περιπου θα εχεις την αποφαση στα χερια σου. Και περνας ξανα ιατρικα και αθλητικα. Οχι ψυχοτεχνικα.
σε ευχαριστω πολυ φιλαρακι! Γιατι με εχει φαει το αγχος και η αγωνια... Γιατι μου ελεγε ο δικηγορος οτι μπορει να γινει σε 6μηνες αλλα και σε 2 χρονια και τα επιαξα! Καταλαβαινεις... Ελπιζω να γινει Οπως λες και συ τοσο συντομα!
Whiteyez
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 233
Εγγραφή: Τετ Απρ 18, 2007 4:38 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για Σώματα Ασφαλείας (2010)

Δημοσίευση από Whiteyez »

nikos έγραψε:Παιδια τι σας ειπαν μετα το τελοσ; Σας ενημερωσαν γ το ποτε περιπου θα σας ειδοποιησουν γ σχολη;


Τίποτα δεν μας είπαν, εκτός απτό να φύγουμε Εικόνα. Τώρα ότι λέει η προκήρυξη στη συνέχεια.

adamantios
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 21, 2010 2:29 am
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για Σώματα Ασφαλείας (2010)

Δημοσίευση από adamantios »

Φιλε μου με τους χρονους ηταν τυπικοι... ; Δηλαδη στο χιλιαρι που λες οτι εδωσαν βαση και εκοψαν και ατομα, εκοψαν οσους εκαναν περισσοτερο απο 4,20... ;
Whiteyez
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 233
Εγγραφή: Τετ Απρ 18, 2007 4:38 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για Σώματα Ασφαλείας (2010)

Δημοσίευση από Whiteyez »

Έκοψαν αυτούς που περπατούσαν και δεν μπορούσαν. Και λίγο παραπάνω να κάνεις δεν θα σε κόψουν αρκεί να προσπαθήσεις (τρέχεις). Καλά, για τα υπόλοιπα αθλήματα δεν το συζητάω, παιδική χαρά. Εικόνα ...
Άβαταρ μέλους
ILIAS KRITI
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 487
Εγγραφή: Παρ Οκτ 08, 2010 3:59 am
Τοποθεσία: ΚΡΗΤΗ
Ενδιαφέροντα: ΤΑΧΥΤΗΤΑ
Επάγγελμα: ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΙΔ.ΦΡΟΥΡΟΣ
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για Σώματα Ασφαλείας (2010)

Δημοσίευση από ILIAS KRITI »

Whiteyez έγραψε:Έκοψαν αυτούς που περπατούσαν και δεν μπορούσαν. Και λίγο παραπάνω να κάνεις δεν θα σε κόψουν αρκεί να προσπαθήσεις (τρέχεις). Καλά, για τα υπόλοιπα αθλήματα δεν το συζητάω, παιδική χαρά.Εικόνα ...
φιλαρακι θυμασε που στα ελεγα; Οτι θα τελειωσεις και θα γελας με τα αθληματα;ΕικόναΕικόνα
Η ΘΑ ΜΕ ΣΕΒΕΣΑΙ.. Η ΘΑ ΜΕ ΦΟΒΑΣΑΙ...
Whiteyez
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 233
Εγγραφή: Τετ Απρ 18, 2007 4:38 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για Σώματα Ασφαλείας (2010)

Δημοσίευση από Whiteyez »

ILIAS KRITI έγραψε:
Whiteyez έγραψε:Έκοψαν αυτούς που περπατούσαν και δεν μπορούσαν. Και λίγο παραπάνω να κάνεις δεν θα σε κόψουν αρκεί να προσπαθήσεις (τρέχεις). Καλά, για τα υπόλοιπα αθλήματα δεν το συζητάω, παιδική χαρά.Εικόνα ...
φιλαρακι θυμασε που στα ελεγα; Οτι θα τελειωσεις και θα γελας με τα αθληματα;ΕικόναΕικόνα


Όντως έτσι ήταν. Εικόνα

akhs

Αθλητικές δοκιμασίες για Σώματα Ασφαλείας (2010)

Δημοσίευση από akhs »

Εγω εναν ειδα... Ηταν και αλλοι; Ποσους κοψανε δηλαδη;

Andrikoss
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 181
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 09, 2010 8:17 pm
Τοποθεσία: play mayker
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για Σώματα Ασφαλείας (2010)

Δημοσίευση από Andrikoss »

Παιδια μπορει καποιος να γραψει με ποια ακριβως σειρα τα δινεις τα αθληματα και αν εχεις ενδιαμεσα περιθοριο για ξεκουραση?
Άβαταρ μέλους
asimike
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 836
Εγγραφή: Τετ Σεπ 08, 2010 4:48 am
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για Σώματα Ασφαλείας (2010)

Δημοσίευση από asimike »

Andrikoss έγραψε:Παιδια μπορει καποιος να γραψει με ποια ακριβως σειρα τα δινεις τα αθληματα και αν εχεις ενδιαμεσα περιθοριο για ξεκουραση;
δες στην προηγουμενη σελιδα... Λεει ακριβως...
ΕΛΛΑΣ
Whiteyez
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 233
Εγγραφή: Τετ Απρ 18, 2007 4:38 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για Σώματα Ασφαλείας (2010)

Δημοσίευση από Whiteyez »

1000Αρι -> Ύψος -> Μήκος -> Σφαίρα ->100μέτρα. Υπάρχει περιθώριο ξεκούρασης, δεν είναι τίποτα.

Επίσης στο μήκος δεν κάνετε άλμα από την βαλβίδα αλλά από την άκρη του σκάμματος Εικόνα, και στη σφαίρα το πιο πιθανό είναι να ρίξετε μόνο με το 1 χέρι αν περάσετε το σημάδι που βάζουν (νομίζω όλοι με το ένα έριξαν).

...
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης