Προτάσεις για το φόρουμ

Που πιστεύετε ότι υστερεί το site και τι θα θέλατε να δείτε ακόμη;
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Προτάσεις για το φόρουμ

Δημοσίευση από Greek_Army »

yandr έγραψε:Ο λόγος που έγινε αυτό είναι επειδή ορισμένα μέλη πήγαιναν και διέγραφαν το περιεχόμενο των παλιών μηνυμάτων, δημιουργώντας πρόβλημα στη ροή των συζητήσεων. Δεν ξέρω για ποιο λόγο το έκαναν αυτό.



διχασμένες προσωπικότητεςΕικόνα
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Προτάσεις για το φόρουμ

Δημοσίευση από illy »

yandr έγραψε:Ο λόγος που έγινε αυτό είναι επειδή ορισμένα μέλη πήγαιναν και διέγραφαν το περιεχόμενο των παλιών μηνυμάτων, δημιουργώντας πρόβλημα στη ροή των συζητήσεων. Δεν ξέρω για ποιο λόγο το έκαναν αυτό.

Άρα καλά θυμάμαι ότι υπήρχε αυτή η δυνατότητα, να επεξεργαστείς παλιά μηνύματα... Οκ απλά ήθελα να μάθω αν όντως το σταμάτησες κ γιατί
Dum spiro spero
johny.xmarks

Προτάσεις για το φόρουμ

Δημοσίευση από johny.xmarks »

Ρε σεις με μπλοκαρατε; Τι εκανα; Δεν μπορω να κανω ποστ!

Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Προτάσεις για το φόρουμ

Δημοσίευση από yandr »

Έβριζες στο θέμα Χρυσή Αυγή, αυτό έκανες.
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Προτάσεις για το φόρουμ

Δημοσίευση από illy »

Greek_Army έγραψε:
yandr έγραψε:Ο λόγος που έγινε αυτό είναι επειδή ορισμένα μέλη πήγαιναν και διέγραφαν το περιεχόμενο των παλιών μηνυμάτων, δημιουργώντας πρόβλημα στη ροή των συζητήσεων. Δεν ξέρω για ποιο λόγο το έκαναν αυτό.



διχασμένες προσωπικότητεςΕικόνα
ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα
Dum spiro spero
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Προτάσεις για το φόρουμ

Δημοσίευση από Rafale »

yandr έγραψε:
Rafale έγραψε:Οπως πχ -να μην ανεβαζει ο καθενας θεματα πολιτικου περιεχομενου

Το έχω σκεφτεί πολλές φορές στο παρελθόν, αλλά προς το παρόν προτιμώ να διατηρήσω την κατασταση ως έχει και αν τα πράγματα ξεφυγουν η πολιτική θα αλλάξει.

Εντωμεταξύ μπορείτε φυσικά (όσοι δεν θέλετε) να μην συμμετέχετε σε αυτές τις συζητήσεις.


Δεν βλεπω να αλλαζει κατι οσο αφορα με μελη που ανεβαζουν θεματα πολιτικου περιεχομενου. Αντιθετα βλεπω να κλειδωνονται και να ξεκλειδωνονται τα θεματα επειτα απο "παρακλησεις". Ενω κατεβαινουν θεματα που δεν ενοχλουν και ειναι μεσα στην πολιτικη του φορουμ. Εκτος αν η πολιτικη του φορουμ εχει κανει στροφη 180 μοιρων που μαλλον αυτο διαφαινεται. Τη μη συμμετοχη σε συζητησεις επειδη την ακουω συχνα εδω μεσα δεν την βρισκω λυση. Τα θεματα δημιουργουνται για να μπορουν να ποσταρουν τα περισσοτερα μελη (αν βεβαια κατι εχουν να πουν.) υπαρχει διαφορα απο το να μην εχω κατι να πω σε ενα θεμα Απο το να υπαρχει απαγορευτικο για καποιο θεμα επειδη δεν με εκφραζει. Οι προπαγανδες και τα μανιφεστα καλο ειναι να ειναι εξω απο αυτο το φορουμ. Αλλωστε υπαρχουν αναλογα σαιτ για να πηγαινουν και να ποσταρουν. ...
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Προτάσεις για το φόρουμ

Δημοσίευση από Rafale »

Εποπ. Θα μπορουσε να γινει ενα θεμα και εκει να μπαινουν πδ και σχετικα φ που αφορουν ΜΟΝΟ τους εποπ. Επισης οταν δινονται απαντησεις περι στρατολογιας, ΣΙ η οτιδηποτε αλλο καλο ειναι κατα την αποψη μου διπλα να γραφεται και η διαταγη η το σχετικο Φ απο οπου στηριζει την απαντηση του. Για να μην μιλαμε αοριστα.

...
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Προτάσεις για το φόρουμ

Δημοσίευση από yandr »

Όποιος θέλει να ανοίξει ένα τέτοιο θέμα μπορεί να το κάνει, αλλά δεν ξέρω τι χρησιμότητα θα έχει να συγκεντρωθούν άπειρα ΦΕΚ και ΠΔ σε ένα θέμα.

Ως προς την αναφορά πηγής, εξυπακούεται ότι όποιος γνωρίζει από που έρχεται η πληροφορία του καλό είναι να την αναφέρει.
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Προτάσεις για το φόρουμ

Δημοσίευση από Rafale »

Η χρησιμοτητα απλα Θα ειναι αν καποιος θελει να την επικαλεστει καπου η να την αναφερει καπου σαν ΣΧΕΤ. Αλλο τωρα. Υπαρχει δυνατοτητα με ενα κλικ να επιλεγουμε εμεις το χρωματισμο της αρεσκειας μας στο φορουμ
Άβαταρ μέλους
evi85
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 464
Εγγραφή: Δευ Αύγ 30, 2010 5:33 pm
Τοποθεσία: νηπιαγωγός
Επικοινωνία:

Προτάσεις για το φόρουμ

Δημοσίευση από evi85 »

Rafale έγραψε:Η χρησιμοτητα απλα Θα ειναι αν καποιος θελει να την επικαλεστει καπου η να την αναφερει καπου σαν ΣΧΕΤ. Αλλο τωρα. Υπαρχει δυνατοτητα με ενα κλικ να επιλεγουμε εμεις το χρωματισμο της αρεσκειας μας στο φορουμ

Εικόνα
Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Προτάσεις για το φόρουμ

Δημοσίευση από Signaller »

Όταν κοιτάω την αρχική σελίδα του φόρουμ, μόλις κάνω κλικ σε ένα θέμα με βγάζει στην πρώτη σελίδα αυτού του θέματος και όχι στην τελευταία όπου είναι η τελευταία απάντηση. Υπάρχει κάποια ρύθμιση που πρέπει να κάνω εγώ, ή δεν αλλάζει αυτό;

Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Προτάσεις για το φόρουμ

Δημοσίευση από yandr »

Πρέπει να πατήσεις το βελάκι που βρίσκεται στα δεξιά της σελίδας, δίπλα από το όνομα του χρήστη.

Όταν το βελάκι είναι χρυσό, σημαίνει ότι υπάρχουν νέα μηνύματα που δεν έχεις διαβάσει.
Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Προτάσεις για το φόρουμ

Δημοσίευση από Signaller »

Οκ. Το είδα. Και να μην είναι χρυσό, με κλικ πάνω στο βελάκι σε πάει κατ'ευθείαν στην τελευταία σελίδα. Ευχαριστώ
Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Προτάσεις για το φόρουμ

Δημοσίευση από Signaller »

Ερώτηση. Άλλαξα την υπογραφή μου και βλέπω ότι μπαίνει μόνο στα νέα μηνύματα που ποστάρω Στα παλιά δεν μπαίνει. Ισχύει όντως ή έχω κάποια ρύθμιση λάθος ;

Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Προτάσεις για το φόρουμ

Δημοσίευση από yandr »

Παλιότερα είχες υπογραφή ή ήταν κενή;
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης