Επανακατάταξη λόγω λάθους στις άδειες

Τοποθετήσεις, μεταθέσεις, ειδικότητες και συμβουλές για καλύτερη θητεία
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
Mixalisfr
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 12, 2008 3:02 pm
Επικοινωνία:

Επανακατάταξη λόγω λάθους στις άδειες

Δημοσίευση από Mixalisfr »

Σημερα απολυθηκα, δεν θελω να πω απο που. Παντως απο μια δυσκολη μοναδα...
Επειδη τωρα που πλησιαζε ο καιρος ειχα αδεια 12 ημερων. Απο τις οποιες ομως οι 5 ηταν κολλημενες απο την ειδικη αδεια που εχουμε, ειχα το προβλημα να Φερω κατι δικαιολογητικα για να μου δικαιολογησουν τις 5 μερες αυτες... Εγω τα εφερα αλλα οταν πηρα το απολυτηριο στα χερια μου ειπε εκει ο στρατολογος οτι υπαρχει περιπτωση οτι αν δεν δεχτουν τα δικαιολογητικα που εφερα εγω μετα απο ελεγχο σε αυτον που θα γινει απο το σωμα οπως μου ειπε... Θα με παρουν τηλεφωνο-θα με καλεσουν να υπηρετησω αυτες τις 5 μερες... Θελω καποιος που εχει πραγματικα γνωση σε τετοιου ειδους προβληματα να μου πει αν ξερει κατι... Γινεται αυτο... ; Εφοσον απολυθηκα, τα Εχω ολα στα Χερια μου, να ξαναπαω; Για 5 μερες... ;

Άβαταρ μέλους
Snakeshit
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 749
Εγγραφή: Τετ Δεκ 03, 2008 11:32 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Επανακατάταξη λόγω λάθους στις άδειες

Δημοσίευση από Snakeshit »

Σιγά τι θα πάθεις;5 μέρες είναι...
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Επανακατάταξη λόγω λάθους στις άδειες

Δημοσίευση από Rafale »

Mixalisfr έγραψε:Σημερα απολυθηκα, δεν θελω να πω απο που. Παντως απο μια δυσκολη μοναδα...
Επειδη τωρα που πλησιαζε ο καιρος ειχα αδεια 12 ημερων. Απο τις οποιες ομως οι 5 ηταν κολλημενες απο την ειδικη αδεια που εχουμε, ειχα το προβλημα να Φερω κατι δικαιολογητικα για να μου δικαιολογησουν τις 5 μερες αυτες... Εγω τα εφερα αλλα οταν πηρα το απολυτηριο στα χερια μου ειπε εκει ο στρατολογος οτι υπαρχει περιπτωση οτι αν δεν δεχτουν τα δικαιολογητικα που εφερα εγω μετα απο ελεγχο σε αυτον που θα γινει απο το σωμα οπως μου ειπε... Θα με παρουν τηλεφωνο-θα με καλεσουν να υπηρετησω αυτες τις 5 μερες... Θελω καποιος που εχει πραγματικα γνωση σε τετοιου ειδους προβληματα να μου πει αν ξερει κατι... Γινεται αυτο... ; Εφοσον απολυθηκα, τα Εχω ολα στα Χερια μου, να ξαναπαω; Για 5 μερες... ;

Αν καταλαβα καλα αργησες να πας τα δικαιολογητικα της ειδικης αδειας και απο οτι καταλαβα ακομα δεν τα πηγες αφου τα κρατας στα χερια σου και δεν τα παρεδωσες ακομα ειναι θεμα που θα αποφασισει η στρατολογια σου αυτη "λυνει και δενει"
Άβαταρ μέλους
Mixalisfr
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 12, 2008 3:02 pm
Επικοινωνία:

Επανακατάταξη λόγω λάθους στις άδειες

Δημοσίευση από Mixalisfr »

Και Οι 5 ημερες ειναι πολλες για την μοναδα που υπηρετουσα... Οχι οτι θα κανω ατελειωτα σκοπετα ή θα Κανω πανδυσκολες ασκησεις... Απλα μονο που θα βλεπω καποιους εκει μεσα να κανουν την ζωη δυσκολη σε αλλους φτανει... Και γενικα η ψυχολογια μου δεν ειναι τωρα για να καθομαι και αλλο μεσα...
Τα δικαιολογητικα τα Εχω δωσει... Ουτε αργησα ουτε κατι αλλο... Απλα δεν τους κανουν και καλα... Δεν ειναι καποιο σημειο ξεκαθαρο πανω σε αυτα. Να το πω ετσι... Δεν τα εχω στα χερια μου πλεον... Γιατι χωρις αυτα δεν μπορουσα να απολυθω... Απλα μου ξεκαθαρισαν οτι δεν σημαινει οτι ειναι και αυτα που τους κανουν πραγματικα... Το θεμα ειναι αν μπορουν να με ξανακαλεσουν να υπηρετησω αυτες τις 5 μερες απο την στιγμη που εχω φυγει με το απολυτηριο απο εκει μεσα... ΕΕΕ;
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Επανακατάταξη λόγω λάθους στις άδειες

Δημοσίευση από Greek_Army »

Δεν νομίζω αν ήτανε θα σε είχανε κρατήσει πριν σου δώσουνε ταυτότητα και απολυτήριο
ventouza29
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 17, 2009 8:22 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Επανακατάταξη λόγω λάθους στις άδειες

Δημοσίευση από ventouza29 »

Mixalisfr έγραψε:Σημερα απολυθηκα, δεν θελω να πω απο που. Παντως απο μια δυσκολη μοναδα...
Επειδη τωρα που πλησιαζε ο καιρος ειχα αδεια 12 ημερων. Απο τις οποιες ομως οι 5 ηταν κολλημενες απο την ειδικη αδεια που εχουμε, ειχα το προβλημα να Φερω κατι δικαιολογητικα για να μου δικαιολογησουν τις 5 μερες αυτες... Εγω τα εφερα αλλα οταν πηρα το απολυτηριο στα χερια μου ειπε εκει ο στρατολογος οτι υπαρχει περιπτωση οτι αν δεν δεχτουν τα δικαιολογητικα που εφερα εγω μετα απο ελεγχο σε αυτον που θα γινει απο το σωμα οπως μου ειπε... Θα με παρουν τηλεφωνο-θα με καλεσουν να υπηρετησω αυτες τις 5 μερες... Θελω καποιος που εχει πραγματικα γνωση σε τετοιου ειδους προβληματα να μου πει αν ξερει κατι... Γινεται αυτο... ; Εφοσον απολυθηκα, τα Εχω ολα στα Χερια μου, να ξαναπαω; Για 5 μερες... ;



στις ειδικες δυναμεις;
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες