Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Οτιδήποτε δεν ανήκει στις υπόλοιπες συζητήσεις
Απάντηση

τι ειδους αντρες σας αρεσουν

Το δημοψήφισμα λήγει την Σάβ Μαρ 04, 2017 11:41 pm

μελαχροινοι
37
14%
ξανθοι
39
15%
γυμνασμενοι
35
13%
εξυπνοι
45
17%
γοητευτικοι
104
40%
 
Σύνολο ψήφων: 260

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
GenerX
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1497
Εγγραφή: Παρ Ιαν 30, 2009 5:29 pm
Τοποθεσία: Guinea-Bissau
Επικοινωνία:

Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Δημοσίευση από GenerX »

Μια χαρά ξέρουν οι άντρες να διεκδικήσουν μια γυναίκα. Το αντίστοιχο ισχύει και για τις γυναίκες.

Τα υπόλοιπα είναι προβλήματα αυτών που δεν ξέρουν να διεκδικήσουν και των γυναικών που την έχουν δει Κλεοπάτρες
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Δημοσίευση από Rafale »

Ξερουν να διεκδηκησουν μια γυναικα οι αντρες οι ωριμοι οι σοβαρα σκεπτομενοι οι αλλοι; Υπαρχουν πολλες γυναικες που την εχουν δει κλεοπατρες τοτε παμε αντρες ανωριμοι γυναικες Ψωνια
GenerX
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1497
Εγγραφή: Παρ Ιαν 30, 2009 5:29 pm
Τοποθεσία: Guinea-Bissau
Επικοινωνία:

Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Δημοσίευση από GenerX »

Γιατί και καλά πρέπει να είναι σοβαρός και ώριμος κάποιος που θέλει απλά να πηδήξει ;
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Δημοσίευση από Rafale »

Ε καλα αν το προβλημα του ειναι απλα και μονο να πηδηξει γινεται ωριμος και οταν βαζει το αισθημα η το συναισθημα γινεται φρουτο και πεφτει
GenerX
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1497
Εγγραφή: Παρ Ιαν 30, 2009 5:29 pm
Τοποθεσία: Guinea-Bissau
Επικοινωνία:

Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Δημοσίευση από GenerX »

Ναι, οι γυναίκες δεν θέλουν να πηδηχτούν. Θέλουν σοβαρότητα, ωριμότητα, γάμο και παιδιά μόνο
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Δημοσίευση από Rafale »

Κοιτα μερικες σκοπος τους ειναι αυτος που λες ισως και καθημερινα αλλα υπαρχουν και οι αλλες που θελουν και λιγο να νιωσουν κατι. Εμ; Πως να γινει; Μην τα βλεπεις μονοπατα.
GenerX
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1497
Εγγραφή: Παρ Ιαν 30, 2009 5:29 pm
Τοποθεσία: Guinea-Bissau
Επικοινωνία:

Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Δημοσίευση από GenerX »

EΓώ; Εδω μέσα μόνο για σοβαρότητα και ωριμότητα γίνεται λόγος. Υπάρχουν κι άλλες χαρές στη ζωή :D
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Δημοσίευση από Rafale »

Αν δεν ριξεις τη σαιτια σου δεν μπορεις εσυ. Θα σκασεις. Χαχαχαχ. Δεν απορριπτω και τις αλλες χαρες μα αν υπαρχει συνδυασμος υπαρχει και το πακετο. Εμενα πχ δεν μου αρεσουν οι αντρες που σκεφτονται μονο τη σεξουαλικη Επαφη. Θελω και αλλα. Ετσι για να τα δεσω

Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Δημοσίευση από Greek_Army »

illy έγραψε:Με αυτη τη λογικη τοτε το ιδιο κανετε κ εσεις! Απλα το θεμα ειναι οτι πλεον οι αντρες δν φλερταρουν κ εκει ειναι κυριως η πηγη του κακου... Τα θελετε ολα ετοιμα στο πιατο χωρις να κουνησετε το δαχτυλακι σας για να διεκδικησετε μια γυναικα... Τελος παντων!


εσείς καμία κίνηση θα κάνετε; Τι περιμένετε να το δούμε στο καφέ ποια γυναίκα ενδιαφέρετε για εμάς;
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Δημοσίευση από Rafale »

Μερικες φορες οι γυναικες κανουν τετοιες κινησεις που πρεπει να εισαι αετος (οπως λεει και η υπογραφη σου) για να το καταλαβεις και δεν χρειαζεται να τρεχετε Σε Καφετζουδες.
tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Δημοσίευση από tsiripobina »

Προφανως μιλαμε για φλερτ ή ειμαι εκτος θεματος; Η αληθεια ειναι πως πλεον οι αντρες δε ξερουν να φλερταρουν αλλα και οι γυναικες δε ξερουν να δεχτουν ενα καλο φλερτ (ψωνια). Πλεον το φλερτ ειναι πολυ χυμα, χυδαιο και αναλογα την περιπτωση της γυναικας μπορει να το δεχτει. Αλλα για να προσεγγισεις μια γυναικα για γνωριμια απλως (κ οτι προκυψει επειτα) καλο ειναι να εισαι ευθυς, οχι πολλα πολλα χαζοχαρουμενοτρελιαρικα σχολια αν κ πολλες θελουν κ δημιουργικο φλερτ.
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Δημοσίευση από illy »

ΓΜΑΚ έγραψε:
illy έγραψε:Με αυτη τη λογικη τοτε το ιδιο κανετε κ εσεις! Απλα το θεμα ειναι οτι πλεον οι αντρες δν φλερταρουν κ εκει ειναι κυριως η πηγη του κακου... Τα θελετε ολα ετοιμα στο πιατο χωρις να κουνησετε το δαχτυλακι σας για να διεκδικησετε μια γυναικα... Τελος παντων!


εσείς καμία κίνηση θα κάνετε; Τι περιμένετε να το δούμε στο καφέ ποια γυναίκα ενδιαφέρετε για εμάς;
Οχι ΓΜΑΚ, αλλα αν σας αρεσει μια γυναικα πλησιαστε την κ φλερταρετε την διχως να σας νοιαζει αν θα φατε χυλοπιτα... Πολυ απλα τα πραγματα!Εικόνα
Dum spiro spero
tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Δημοσίευση από tsiripobina »

Βασικα πιστευω για να κανουν μια κινηση οι αντρες πρεπει να εχουν παρει κ ενα ΟΚ απο τη κοπελα, δηλαδη απο κει που δεν εχεις ιδεα ερχεται ο αλλος στα ξαφνικα κ σου την πεφτει; Μου φαινεται καπως, δε λεω κολακευεσαι αλλα κατα ποσο εαν δεν υπαρχει φλερτ με ματια ή οτιδηποτε αλλο θες να συνεχισεις;
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Δημοσίευση από Rafale »

Ε ναι πρεπει να δινει και ενα πρασινο φως και η κοπελα. Το λεγομενο καμακι. Παιχνιδι με τα ματια δηλ. Μερικοι ομως και Αυτο το κανουν Πολυ προκλητικα τοσο που να σε φερουν και σε δυσκολη θεση. Ειναι το λεγομενο "καρφωμα στη ματια" δηλ επικεντρωνονται σε συγκεκριμενα σημεια του σωματος της γυναικας και ετσι την κανουν να αισθανεται αβολα. επισης υπαρχουν και ανδρες που ερχονται απο το πουθενα στο ξεκαρφωτο και σε προσεγγιζουν επισης αχαρα. γι αυτο οπως ειπα και πιο πανω ο ανδρας πρεπει να ξερει πως να τα κανει ολα αυτα.
Velerefontis
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1548
Εγγραφή: Δευ Ιαν 26, 2009 10:39 pm
Επικοινωνία:

Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Δημοσίευση από Velerefontis »

EΜενα μου αρεσω εγω! Ειμαι σοβαρα γιατρε; Μικρος στο σχολειο ειχαμε μαθει για καποιον Ναρκισσο. Αλλα εχω δεν εχω σχεση με αυτον, ετσι δεν ειναι; Απλα ειμαι πανεμορφος!(Δεν ειναι τιποτα παιδια, ειναι μεχρι να πιω καφε)
Γίνε και εσύ μέλος του Πανελλήνιου Δικτύου Στρατευσίμων
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης