Γυναίκες στα Σώματα Ασφαλείας

Αστυνομία, ειδικοί φρουροί, ΕΚΑΜ, λιμενικό, πυροσβέστες κ.λπ
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
αντζουλινι

Γυναίκες στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από αντζουλινι »

Ποτε ειπα εγω οτι αδικουμαστε και δεν θελω να υπαρχει ισοτητα ρε bathory; Τραβα δες τι γραφω! Υπερασπιστηκα μονο αυτες που αξιζουν να μπουν αλλα τις θαβετε! Αυτο ειπα και εχω βρει τιον μπελα μου! Οσο για τις θεσεις στα γραφεια δες τα ορθογραφικα σου λαθη και αναρωτησου γιατι μπαινουν οι γυναικες σ αυτες τις θεσουλες!
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Γυναίκες στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Greek_Army »

αντζουλινι έγραψε:Ποτε ειπα εγω οτι αδικουμαστε και δεν θελω να υπαρχει ισοτητα ρε bathory; Τραβα δες τι γραφω! Υπερασπιστηκα μονο αυτες που αξιζουν να μπουν αλλα τις θαβετε! Αυτο ειπα και εχω βρει τιον μπελα μου! Οσο για τις θεσεις στα γραφεια δες τα ορθογραφικα σου λαθη και αναρωτησου γιατι μπαινουν οι γυναικες σ αυτες τις θεσουλες!


Για θέσεις γραφείων θα μπορούσανε να πάρουνε πολιτικό προσωπικό, τι χρησιμότητα είναι να υπάρχει λιμενικός/γραφέας;

Το θέμα δεν είναι να είσαι σωστός στην ορθογραφία αλλά σωστός στα καθήκοντά σου!

αντζουλινι

Γυναίκες στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από αντζουλινι »

αντζουλινι έγραψε:Ποτε ειπα εγω οτι αδικουμαστε και δεν θελω να υπαρχει ισοτητα ρε bathory; Τραβα δες τι γραφω! Υπερασπιστηκα μονο αυτες που αξιζουν να μπουν αλλα τις θαβετε! Αυτο ειπα και εχω βρει τιον μπελα μου! Οσο για τις θεσεις στα γραφεια δες τα ορθογραφικα σου λαθη και αναρωτησου γιατι μπαινουν οι γυναικες σ αυτες τις θεσουλες!


Για θέσεις γραφείων θα μπορούσανε να πάρουνε πολιτικό προσωπικό, τι χρησιμότητα είναι να υπάρχει λιμενικός/γραφέας;

Το θέμα δεν είναι να είσαι σωστός στην ορθογραφία αλλά σωστός στα καθήκοντά σου!



ρε greek army θα μας τρελανεις; Χθες μου την ειπες που ξεχασα ενα Λ! Τεσπα δεν αναφερομουν στον Bathory αλλα στον greko! Ολες τις απαντησεις μπορειτε να τις παρετε απο τους αρμοδιους! Υπουργους κτλ! Δεν θα απαντησω εγω! Ας μπουνε οποιες αξιζουν!(και πολλες φορες αυτες που αηιζουν βαζουν κατω 10 αντρες και ειναι πολυ καλυτερες στα καθηκοντα τους! Καλα αποτελεσματα σε ολους και ολες οσες δινουν! Κοριτσια μην μασατε! Δωστε τον καλυτερο εαυτο σας και αν κοπειτε δεν χαθηκε ο κοσμος! Ψυχολογια νικητη να εχετε! Κολλημενα αγορια πηγαινετε στους παγκους σας με τα βαρη σας τις πρωτεινες σας και τις κρεατινες σας μπας και ξεδωσετε λιγο! Φιλακια!

αντζουλινι έγραψε:
αντζουλινι έγραψε:Ποτε ειπα εγω οτι αδικουμαστε και δεν θελω να υπαρχει ισοτητα ρε bathory; Τραβα δες τι γραφω! Υπερασπιστηκα μονο αυτες που αξιζουν να μπουν αλλα τις θαβετε! Αυτο ειπα και εχω βρει τιον μπελα μου! Οσο για τις θεσεις στα γραφεια δες τα ορθογραφικα σου λαθη και αναρωτησου γιατι μπαινουν οι γυναικες σ αυτες τις θεσουλες!


συγγνωμη bathory... Ολα αυτα τα λεω στον greko!ας ληξει αυτο το θεμα! Βριστε οσο θελετε! Αυτες που αξιζουν θα μπουν! Οση χολη και να βγαλετε! Ολες τις απαντησεις μπορεις να τις ζητησεις απο αυτους που βγαζουν τα ορια και τα προσοντα που απαιτουνται! Δεν φταιω εγω αν το υψος το κατεβασαν! Ουτε αν παιρνουμε αδεια οταν γενναμε! Ελεος! Ξεκολλατε

δημητρης25
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1655
Εγγραφή: Τετ Αύγ 25, 2010 5:12 pm
Επικοινωνία:

Γυναίκες στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από δημητρης25 »

Γλοικια μου αντζουγια περσι Οι προπερσυ εγιναι επιθαιση σε ενα Α. Τ καπιοι κυρηει πειγαν για κυνηγει με ακ47 εαν θιμαμε καλα, ηταν αλαγι βαρδειας κ περοιμεναν ολη οι αστυνομικει-εφ εξω ακριβος απο το κτηρηο. Δια μαγιας δεν πεθαναι κανενας! Κρατησαι ενα λεπτω κ κατη η επιθαιση... Πολιτες που ηταν μεσα στο ατ ελεγαν για τα "κοριτσακια" που ηταν μεσα αντι να βγουν να βοηθησουν, εστω κατι να κανουν να τους ριξουν ενα τσοκαρο στο κεφαλι δεν εκαναν τιποτα. Εκλαιγαν σας μικρα μωρα! Η θεση τους που ηταν; Η μαλλον που επρεπε να ηταν; Μεσα κ να κλαινε η εξω κ να προσπαθουν να κανουν την δουλεια τους; Γιατι αυτη ειναι η δουλεια τους. Συγνωμη για την ορθογραφια μου, δημοτικο τελειωσα κ δεν ειμαι ικανος να μπω αστυνομια. Μπες εσυ που με την ορθογραφια σου μπορεις να λυσεις ολα σου τα προβληματα! Ακομη κ οταν τρως σφαιρεσ... Αλλη αντιδραση της γυναικας αλλη του αντρα! Απλα πραγματα. Ουτε μορια, ουτε πτυχια, ουτε ορθογραφια. Θελεις επιπεδο; Ακολουθησε αυτο που σπουδασες κ ασε τα σωματα ασφαλειας.

Ζησε για το τιποτα η πεθανε για κατι.
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Γυναίκες στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Greek_Army »

Στο είπα επειδή είπε ότι δεν ξέρω να διαβάζω, τόσο μυαλό θέλει;

Πρέπει να ασχολείσαι πολλά χρόνια με τις προκηρύξεις για να λες για Κρεατίνη/πρωτεΐνη Είσαι πλήρως ενημερωμένη Εικόνα

Εικόνα

297ΙΜΑΚ έγραψε: http://ellhnikhaktofylakh.blogspot.com/2011/03/k-400.html#more

... Επίσης επιτέθηκαν σε γυναίκα Λιμενικό όταν αυτή προσπάθησε να συλλάβει έναν μεθυσμένο Λαθρομετανάστη μέσα στον επιβατικό σταθμό. Συνάδελφοί της που έσπευσαν για βοήθεια είδαν και έπαθαν μέχρι να τον ακινητοποιήσουν και να του περάσουν χειροπέδες, μετά από μάχη...

Αυτα ειναι... Ουτε εναν μεθυσμενο Λαθρομετανάστη...



δημητρης25
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1655
Εγγραφή: Τετ Αύγ 25, 2010 5:12 pm
Επικοινωνία:

Γυναίκες στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από δημητρης25 »

Καλα καλα. Να δω ποσο "αντρακι" θα το παιζεις ετσι κ σου την πεσουν 2-3 κανενα βραδυ! "πισω, πισω καλε. Εχω σπρει πιπεριου. Θα σας κανω ζημια! Τσου κακα παιδακια. " το αγορι σου πρεπει να τρωει πολυ παντοφλα. Ελεος δηλαδη.

Ζησε για το τιποτα η πεθανε για κατι.
αντζουλινι

Γυναίκες στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από αντζουλινι »

Εχετε προβλημα νοησης; Ειπα εγω οτι ειναι σωστα τα κριτηρια; Αυτο ειναι εντελως υποκειμενικο! Τα κριτηρια στο λ. Σ. Ευνοουν τις γυναικες αν εξαιρεσουμε τα αθληματα! Επισης δεν ασχολουμαι με τις προκηρυξεισ... Φοιτητρια ειμαι. Για τις πρωτεινες και τις κρεατινες ξερω επδ εχω αρκετους κολλημενους γνωστους! Κι εσυ φιλε μου δημητρη αν ηξερες εστω και κατι απο τα σωματα ασφαλειας θα ηξερες οτι το σπρει πιπεριου δεν το χει μονο Μια γυναικα στην τσαντα της για τους κλεφτες. Το χρησιμοποιουν πολλες "μαχημες" υπηρεσιες των σωματων ασφαλειας! Και για τα ορθογραφικα μιλησα μονο αλλα μονο γιατι ειχε απορια ο greko γιατι οι γυναικες ειναι στα γραφεια! Ευχαριστω! Το αγορι μου ειναι αρχιφυλακας και πιστεψε με ξερω παρα πολυ καλα και τα περιστατικα και τους κινδυνους! Παρα πολυ καλα ! Και δεν διαφωνησα στο οτι ειστε πιο ικανοι εξω και στο οτι μια γυναικα δεν φοβαται. Το μονο που ειπα ειναι οτι οι γυναικες ειναι καλυτερες σε ενα γραφειο και οτι καποιες (λιγες) αξιζουν να μπουν συμφωνα με τα προσοντα που ζητουνται! Τωρα αν τα προσοντα ειναι σωστα η οχι ειπαμε να πατε στους αρμοδιους! Εγω δεν ειμαι αρμοδια!
δημητρης25
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1655
Εγγραφή: Τετ Αύγ 25, 2010 5:12 pm
Επικοινωνία:

Γυναίκες στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από δημητρης25 »

Εγω εχω προβλημα με κολλημενα κοριτσακια που νομιζουν οτι τα ξερουν ολα κ μπορουν να τα κανουν ολα! Ναι, ναι η αστυνομια του πακισταν κ η μητροπολιτικη αστυνομια στο λονδινο κ σε καποιες πολιτειες στο αμερικα. Οι πολλες ταινιες φταινε τελικα για το προβλημα σου. Κατι αλλο; Θα το παιξεις κ εδω εξυπνη; Αντι να κανετε τιποτα με το αγορακι σου Μπας κ Ηρεμισει λιγο το μυαλουδακι Σου, καθετε κ σου Λεει τι εκανε σημερα στην δουλεια κ την βρισκεις με αυτο; Πολυ hot, σου περναει κ χειροπεδες; Μου αρεσει. Το εφερα σαν παραδειγμα γλυκια μου γιατι 6/10 γυναικες ανα τον κοσμο το χρησιμοποιουν. Θελεις την μελετη; Κατι αλλο; Ανοιξε κανεναν τσελεμεντε με κριτηρια τα γλυκα του κουταλιου γιατι μεχρι εκει μπορεις να φτασεις με το μυαλο που κουβαλας. Μακια

Ζησε για το τιποτα η πεθανε για κατι.
Άβαταρ μέλους
electrolisa
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 632
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 16, 2010 12:12 am
Επικοινωνία:

Γυναίκες στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από electrolisa »

Ειναι καλυτερες στο γραφειο και στην τροχαια. Δυσκολα για καπου αλλου. Οχι οτι ειναι καλυτερες απο τους αντρες στο γραφειο... παντως να πω και το ακυρο μ. Στην 50ρα στο στρατο ειχαμε κ 2 γυναικες (με κατι @@ ΝΑ) π την βγαλανε σχετικα πιο ευκολα απο καποιους αντρες (ακομα κ επ. Οπ) και αυτο το αποδιδω στο οτι το γυναικειο σωμα εχει μεγαλυτερες αντοχες στον πονο, απ' ο. Το το αντρικο πχ, βλεπε γεννα κλπ.

The greatest oak was once a little nut who held its ground. ~Author Unknown
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Γυναίκες στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Greek_Army »

αντζουλινι έγραψε:Εχετε προβλημα νοησης; Ειπα εγω οτι ειναι σωστα τα κριτηρια; Αυτο ειναι εντελως υποκειμενικο! Τα κριτηρια στο λ. Σ. Ευνοουν τις γυναικες αν εξαιρεσουμε τα αθληματα! Επισης δεν ασχολουμαι με τις προκηρυξεισ... Φοιτητρια ειμαι. Για τις πρωτεινες και τις κρεατινες ξερω επδ εχω αρκετους κολλημενους γνωστους! Κι εσυ φιλε μου δημητρη αν ηξερες εστω και κατι απο τα σωματα ασφαλειας θα ηξερες οτι το σπρει πιπεριου δεν το χει μονο Μια γυναικα στην τσαντα της για τους κλεφτες. Το χρησιμοποιουν πολλες "μαχημες" υπηρεσιες των σωματων ασφαλειας! Και για τα ορθογραφικα μιλησα μονο αλλα μονο γιατι ειχε απορια ο greko γιατι οι γυναικες ειναι στα γραφεια! Ευχαριστω! Το αγορι μου ειναι αρχιφυλακας και πιστεψε με ξερω παρα πολυ καλα και τα περιστατικα και τους κινδυνους! Παρα πολυ καλα ! Και δεν διαφωνησα στο οτι ειστε πιο ικανοι εξω και στο οτι μια γυναικα δεν φοβαται. Το μονο που ειπα ειναι οτι οι γυναικες ειναι καλυτερες σε ενα γραφειο και οτι καποιες (λιγες) αξιζουν να μπουν συμφωνα με τα προσοντα που ζητουνται! Τωρα αν τα προσοντα ειναι σωστα η οχι ειπαμε να πατε στους αρμοδιους! Εγω δεν ειμαι αρμοδια!


Πολλά νομίζεις ότι ξέρεις και τελικά δεν ξέρεις τίποτα κάτσε και ασχολήσου με τα καλλυντικά σου καλύτερα

Εσύ γνωρίζεις ότι το σπρέι πιπεριού είναι παράνομο; Αν όχι δες εδώ

2. Όπλα θεωρούνται επίσης τα αντικείµενα που είναι πρόσφορα για επίθεση ή άµυνα και ιδιαίτερα:

α. Μηχανισµοί και κάθε Μέσο εκτόξευσης χηµικών ουσιών (SPRAY) Ή εκκένωσης ηλεκτρικής

ενέργειας

ΝΟΜΟΣ: Αριθ.2168/93

Ρύθµιση θεµάτων που αφορούν όπλα. Πυροµαχικά, Εκρηκτικές ύλες, Εκρηκτικούς

µηχανισµούς και άλλες διατάξεις.

(ΦΕΚ 147/Α/3-9-93)

Μιλάς για κρεατίνη και Πρωτεΐνη, γνωρίζεις όμως ότι σε περίπτωση που στις αθλητικές δοκιμασίες λιποθυμήσει κάποιος που έχει κάνει χρήση απαγορευμένων ουσιών τι κυρώσεις θα έχει;

Oι γνωστοί σου σίγουρα δεν έχουν δώσει για σώματα ασφαλείας, τώρα αν είναι Πορτιέρηδες σε κλαμπ και πουλάνε μούρη δεν με αφορά

Eμ πες το ότι έχεις φίλο αστυνομικό, είπες φρουρός δεν μπορώ να μπω γιατί δεν έχω το ύψος ούτε τα μόρια γιατί εκεί θέλουνε άνδρες, οπότε θα μπω στο λιμενικό και θα κάνουμε και Συνυπηρέτηση Και ζήσαμε εμείς καλά και αυτοί καλύτεραΕικόνα

nikopaok4
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 367
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 25, 2011 4:40 pm
Επικοινωνία:

Γυναίκες στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από nikopaok4 »

Την μεγαλυτερη αληθεια την εχει πει ο blademaster απο εκει και περα οτι λετε μου φαινετε περιτο
Άβαταρ μέλους
greko_27
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2243
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 01, 2009 1:30 am
Τοποθεσία: Schweiz
Επικοινωνία:

Γυναίκες στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από greko_27 »

Αντζουλινι τζαμπα τα γραφω (ηταν και ολοκληρη εκθεση) ... Μαλλον δεν καταλαβαινεισ... Ή δεν θες να καταλαβεισ... στα γραφεια μπαινετε λογω των ανικανων αξιωματικων που το παιζουν σογαμπροι... Γκε γκε;και ολeς μαζι παρεα τις περισσοτερες ωρες μαζι με τους αξιωματικους ειστε στο facebook... Μακαρι να περασεις αλλα να ξερεις θα γυρισει ο τροχος και θα σας παρει ολους η μπαλα καποια στιγμη και τοτε θα πεσει πολυ κλαμα...
1) προς τα που πεφτει η πλωρη και η πρυμνη ενος πλοιου;
2) ποσους φανους πρεπει να εχει ενα σκαφος και σε τι χρωμα;
3) ποσα ειδη σωσιβιων υπαρχουν;
4) τι ειδους διπλωματα πρεπει να εχει ο κατοχος ενος σκαφους για να μην του κοψουμε κληση;
5) οι φωτοβολιδες εχουν ημερομηνια ληξης;
διαβασε αυτο για να δεις πως βγαινει το μεροκομματο και ποιοι αξιζουν τα μπραβο (και εας τους εχει ξεχασμενους το υπουργειο) : μια νυχτα καταδιωξης με σκαφος του ΛΣ

ΥΓ. Εαν το ΛΣ ηταν οπως και οι αντιστοιχες ακτοφυλακες των ΗΠΑ... Ουτε απ εξω δε θα ηθελες να περασεισ... Καταλαβες οτι τζαμπα τρωτε τα λεφτα toy ellhnikoy λαου και ειστε υπερβολικα πολλες χωρις να προσφαιρετε τιποτα;
αντζουλινι

Γυναίκες στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από αντζουλινι »

Greek_Army έγραψε:
αντζουλινι έγραψε:Εχετε προβλημα νοησης; Ειπα εγω οτι ειναι σωστα τα κριτηρια; Αυτο ειναι εντελως υποκειμενικο! Τα κριτηρια στο λ. Σ. Ευνοουν τις γυναικες αν εξαιρεσουμε τα αθληματα! Επισης δεν ασχολουμαι με τις προκηρυξεισ... Φοιτητρια ειμαι. Για τις πρωτεινες και τις κρεατινες ξερω επδ εχω αρκετους κολλημενους γνωστους! Κι εσυ φιλε μου δημητρη αν ηξερες εστω και κατι απο τα σωματα ασφαλειας θα ηξερες οτι το σπρει πιπεριου δεν το χει μονο Μια γυναικα στην τσαντα της για τους κλεφτες. Το χρησιμοποιουν πολλες "μαχημες" υπηρεσιες των σωματων ασφαλειας! Και για τα ορθογραφικα μιλησα μονο αλλα μονο γιατι ειχε απορια ο greko γιατι οι γυναικες ειναι στα γραφεια! Ευχαριστω! Το αγορι μου ειναι αρχιφυλακας και πιστεψε με ξερω παρα πολυ καλα και τα περιστατικα και τους κινδυνους! Παρα πολυ καλα ! Και δεν διαφωνησα στο οτι ειστε πιο ικανοι εξω και στο οτι μια γυναικα δεν φοβαται. Το μονο που ειπα ειναι οτι οι γυναικες ειναι καλυτερες σε ενα γραφειο και οτι καποιες (λιγες) αξιζουν να μπουν συμφωνα με τα προσοντα που ζητουνται! Τωρα αν τα προσοντα ειναι σωστα η οχι ειπαμε να πατε στους αρμοδιους! Εγω δεν ειμαι αρμοδια!


Πολλά νομίζεις ότι ξέρεις και τελικά δεν ξέρεις τίποτα κάτσε και ασχολήσου με τα καλλυντικά σου καλύτερα

Εσύ γνωρίζεις ότι το σπρέι πιπεριού είναι παράνομο; Αν όχι δες εδώ

2. Όπλα θεωρούνται επίσης τα αντικείµενα που είναι πρόσφορα για επίθεση ή άµυνα και ιδιαίτερα:

α. Μηχανισµοί και κάθε Μέσο εκτόξευσης χηµικών ουσιών (SPRAY) Ή εκκένωσης ηλεκτρικής

ενέργειας

ΝΟΜΟΣ: Αριθ.2168/93

Ρύθµιση θεµάτων που αφορούν όπλα. Πυροµαχικά, Εκρηκτικές ύλες, Εκρηκτικούς

µηχανισµούς και άλλες διατάξεις.

(ΦΕΚ 147/Α/3-9-93)

Μιλάς για κρεατίνη και Πρωτεΐνη, γνωρίζεις όμως ότι σε περίπτωση που στις αθλητικές δοκιμασίες λιποθυμήσει κάποιος που έχει κάνει χρήση απαγορευμένων ουσιών τι κυρώσεις θα έχει;

Oι γνωστοί σου σίγουρα δεν έχουν δώσει για σώματα ασφαλείας, τώρα αν είναι Πορτιέρηδες σε κλαμπ και πουλάνε μούρη δεν με αφορά

Eμ πες το ότι έχεις φίλο αστυνομικό, είπες φρουρός δεν μπορώ να μπω γιατί δεν έχω το ύψος ούτε τα μόρια γιατί εκεί θέλουνε άνδρες, οπότε θα μπω στο λιμενικό και θα κάνουμε και Συνυπηρέτηση Και ζήσαμε εμείς καλά και αυτοί καλύτεραΕικόνα

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ απο την θεωρια στην πραξη υπαρχει ενα τεραστιο χασμα! Ουτε τα δακρυγονα επιτρεπονται απο διεθνεις συνθηκεσκαι πρωτοκολλα (μην αρχισω να τα αραδιαζω θα μας παρει το πρωι) αλλα τα πετανε! Και οταν ελεγα πρωτεινη και κρεατινη δεν εννοουσα οτι τα παιρνει καποιος για να παει να δωσει για τα αθληματα! Υπονοουσα οτι τα παιρνουν τυποι σαν εσας απλα για να το παιζουν ιστορια! Επισης η πρωτεινη δεν ειναι παρανομη! Οι γνωστοι μου ειναι αυτοι που βλεπω καθε μερα στο γυμναστηριο και δεν ξερω καν τα ονοματα τους! Οι μισοι φιλοι μου ειναι σε σωματα ασφαλειας χρονια τωρα! Και οχι δεν ειμαι η μπαρμπι να ζω σε ενα ροζ συννεφο και να εξαρτωνται οι επιλογες μου απο εναν ανδρα! Τωρα αυτο παιζει και να σου φαινεται εξωπραγματικο γτ σιγουρα οι γυναικες γυρω σου θα σκυβουν το κεφαλι πριν σου μιλησουν! Μονο αυτες θα μπορουν να συμβαδισουν με τις αποψεις σου! Κριμα και νομιζα οτι θες να βοηθησεις ολοτον Κοσμο απο αλλα μνμτα σου... Καλα κρασια!Εικόνα

Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Γυναίκες στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Greek_Army »

Ναι το βρήκες παίρνω ντόπα για να έχω φουσκωμένα μπράτσα, για να τρομάζω κάτι κοριτσάκια 1.60 σαν τα μούτρα σου ΕικόναΧαχαχαχαχα είσαι στην κοσμάρα σου, σίγα μην βοηθήσω μια τύπισα που ακόμα σπουδάζει και δεν έχει αξιωθεί να τελειώσει την σχολή της για να μπει στο λιμενικό, άλλαξε πλευρό

Εντάξει σχόλασε ο φίλος σου τον πήρες τηλέφωνο και σου είπε μερικά πράγματα και κάτι έγινε...

Άντε τώρα ψάξε στο google να απαντήσεις στα ερωτήματα του γκρέκο!Εικόνα

Άβαταρ μέλους
greko_27
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2243
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 01, 2009 1:30 am
Τοποθεσία: Schweiz
Επικοινωνία:

Γυναίκες στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από greko_27 »

Και ποιος σου ειπε greek_army οτι ean περασει στο ΛΣ θα Συνυπηρετησει μαζι με τον φιλο της; Εικόνα... Εχει κατι νησακια στις αγονες γραμμες!
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες