Διερμηνείς μετανάστες στα αστυνομικά τμήματα

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
margy
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 28, 2009 2:30 pm
Επικοινωνία:

Διερμηνείς μετανάστες στα αστυνομικά τμήματα

Δημοσίευση από margy »

Επίσης για να συμπληρώσω. Συμφωνώ με την Μαρίνα2. Ξέρεις κανέναν που να μπαίνει σε αυτά τα σώματα για να τους πυροβολούν και να διακινδυνεύουν την ζωή τους κάθε λεπτό στην βάρδια τους; Αν ξέρεις κανέναν που το κάνει από χόμπυ να μας το πεις ΓΙΩΡΓΟ. Διότι όλοι μας δουλεύουμε στις δουλειές μας για οικονομικούς λόγους. Ασε που δεν θεωρώ μισθό τα 900 ευρώ που παίρνουν για να φυλάνε εσένα και εμένα και για τους κινδύνους που αντιμετωπίζουν.
spirosgiapros
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 352
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 07, 2009 2:03 am
Τοποθεσία: Nowhere
Ενδιαφέροντα: Στρατ/κές-Αστ/κές Επιχειρήσεις
Επάγγελμα: Υπαξ/κός ΛΣ
Επικοινωνία:

Διερμηνείς μετανάστες στα αστυνομικά τμήματα

Δημοσίευση από spirosgiapros »

margy έγραψε:Ασε που δεν θεωρώ μισθό τα 900 ευρώ που παίρνουν για να φυλάνε εσένα και εμένα και για τους κινδύνους που αντιμετωπίζουν.


για να λεμε ομως και τα πραγματα με το ονομα τους συναδελφε δεν μας υποχρεωσε καποιος να κανουμε αυτη τη δουλεια... Εμεις την διαλεξαμε... Και ξεραμε απο πριν διαβαζοντας την προκυρηξη τι μισθο θα περναμε

περαν τουτου και οσον αφορα τους οικονομικους λογους μπορω να σου εξασφαλισω δουλεια στην οικοδομη μεχρι να παρεις συνταξη χωρις να χασεις ουτε ενα μεροκαματο... Και με 1900 και οχι απλα 900
margy
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 28, 2009 2:30 pm
Επικοινωνία:

Διερμηνείς μετανάστες στα αστυνομικά τμήματα

Δημοσίευση από margy »

Αν εννοείς εμένα, δεν έχω κανένα πρόβλημα με τις οικοδομές. Ο μπαμπάς μου οικοδομή δούλευε μία ζωή. Ούτε είπα ότι με υποχρέωσε κάποιος να το κάνω γιατί εγώ δεν εργάζομαι καν στην ΕΛΑΣ. Μάλλον με παρεξήγησες Εικόνα Απλά την γνώμη μου είπα και επιμένω στο ότι δεν είναι μισθός αυτός των 900 ευρώ που παίρνουν για την δουλειά που κάνουν. Αν εσύ εργάζεσαι εκεί και είσαι ευχαριστημένος μπράβο σου κακώς τότε εμείς οι υπόλοιποι φωνάζουμε για να παίρνετε περισσότερα Εικόνα
spirosgiapros
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 352
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 07, 2009 2:03 am
Τοποθεσία: Nowhere
Ενδιαφέροντα: Στρατ/κές-Αστ/κές Επιχειρήσεις
Επάγγελμα: Υπαξ/κός ΛΣ
Επικοινωνία:

Διερμηνείς μετανάστες στα αστυνομικά τμήματα

Δημοσίευση από spirosgiapros »

margy έγραψε:Αν εννοείς εμένα, δεν έχω κανένα πρόβλημα με τις οικοδομές. Ο μπαμπάς μου οικοδομή δούλευε μία ζωή. Ούτε είπα ότι με υποχρέωσε κάποιος να το κάνω γιατί εγώ δεν εργάζομαι καν στην ΕΛΑΣ. Μάλλον με παρεξήγησες Εικόνα Απλά την γνώμη μου είπα και επιμένω στο ότι δεν είναι μισθός αυτός των 900 ευρώ που παίρνουν για την δουλειά που κάνουν. Αν εσύ εργάζεσαι εκεί και είσαι ευχαριστημένος μπράβο σου κακώς τότε εμείς οι υπόλοιποι φωνάζουμε για να παίρνετε περισσότερα Εικόνα


οχι δεν μιλαω σε εσενα προσωπικα μιλαω γενικα Εικόνα

ο μισθος ειναι λιγοτερο απο 900 και ΟΧΙ δεν ειμαι ευχαριστημενος αλλα ειναι επιλογη μου δεν με κρατανε με το ζορι
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες