Αναστολή προκηρύξεων για ΕΠΟΠ (2009)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

Αναστολή προκηρύξεων για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

ttsevekidou έγραψε:
; έγραψε:
ttsevekidou έγραψε: Κ πως θα γινει αυτο; Το ειπα κ εγω απο την παρασκευη αλλα με γραψανε... Εμενα το θεμα μου παντως ειναι ενα... Μια ανακοινωση θελω να ακουσω για το ποτε θα βγουν τα αποτελεσματα... Κ μακαρι να ακουγα οτι θα βγουν στην ωρα τους... Προσωπικα μονο αυτο θελω!μια γ... Η ανακοινωση



Εσυ δεν εχεις κοπει; Γιατι σε ενδιαφερει τοσο πολυ η ανακοινωση;


εσυ τι προβλημα εχεις;

εγω μπορει να μην ειχα να ασχοληθω με κατι αλλο κ να ασχολιομουν μ'αυτο...

Ηρεμησε δεν χρειαζετε να αρπαζεσε αλλα υπαρχουν κ αρκετα ατομα που εχουν κοπει κ συνεχιζουν κανονικα στο διαγωνισμο

tati
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 612
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 06, 2009 8:52 pm
Επικοινωνία:

Αναστολή προκηρύξεων για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από tati »

; έγραψε:
ttsevekidou έγραψε:
; έγραψε:
ttsevekidou έγραψε: Κ πως θα γινει αυτο; Το ειπα κ εγω απο την παρασκευη αλλα με γραψανε... Εμενα το θεμα μου παντως ειναι ενα... Μια ανακοινωση θελω να ακουσω για το ποτε θα βγουν τα αποτελεσματα... Κ μακαρι να ακουγα οτι θα βγουν στην ωρα τους... Προσωπικα μονο αυτο θελω!μια γ... Η ανακοινωση



Εσυ δεν εχεις κοπει; Γιατι σε ενδιαφερει τοσο πολυ η ανακοινωση;


εσυ τι προβλημα εχεις;

εγω μπορει να μην ειχα να ασχοληθω με κατι αλλο κ να ασχολιομουν μ'αυτο...

Ηρεμησε δεν χρειαζετε να αρπαζεσε αλλα υπαρχουν κ αρκετα ατομα που εχουν κοπει κ συνεχιζουν κανονικα στο διαγωνισμο



πως γινεται αυτο;

αν ειναι πειτε μου να το κανω κ εγω...

Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Αναστολή προκηρύξεων για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από Rafale »

; έγραψε:
ttsevekidou έγραψε: Κ πως θα γινει αυτο; Το ειπα κ εγω απο την παρασκευη αλλα με γραψανε... Εμενα το θεμα μου παντως ειναι ενα... Μια ανακοινωση θελω να ακουσω για το ποτε θα βγουν τα αποτελεσματα... Κ μακαρι να ακουγα οτι θα βγουν στην ωρα τους... Προσωπικα μονο αυτο θελω!μια γ... Η ανακοινωση



Εσυ δεν εχεις κοπει; Γιατι σε ενδιαφερει τοσο πολυ η ανακοινωση;
Απλα σε ρωτησε βρε δεν χρειαζεται να τον πιανεις απο τα μουτρα
tati
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 612
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 06, 2009 8:52 pm
Επικοινωνία:

Αναστολή προκηρύξεων για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από tati »

Ναι αλλα πως ειναι δυνατον να γινεται αυτο που λεει; ας μου απαντησει καποιος;

πως μπορει αφου κοπει καποιος να ξαναμπει στο παιχνιδι;

με ενστασεις ή μονο με βυσμα;

κ το βυσμα μπορει να κανει κατι τετοιο; Κατι τοσο χοντρο;

Anonymous

Αναστολή προκηρύξεων για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

ttsevekidou έγραψε:
; έγραψε:
ttsevekidou έγραψε:
; έγραψε:
ttsevekidou έγραψε: Κ πως θα γινει αυτο; Το ειπα κ εγω απο την παρασκευη αλλα με γραψανε... Εμενα το θεμα μου παντως ειναι ενα... Μια ανακοινωση θελω να ακουσω για το ποτε θα βγουν τα αποτελεσματα... Κ μακαρι να ακουγα οτι θα βγουν στην ωρα τους... Προσωπικα μονο αυτο θελω!μια γ... Η ανακοινωση



Εσυ δεν εχεις κοπει; Γιατι σε ενδιαφερει τοσο πολυ η ανακοινωση;
εσυ τι προβλημα εχεις;

εγω μπορει να μην ειχα να ασχοληθω με κατι αλλο κ να ασχολιομουν μ'αυτο...

Ηρεμησε δεν χρειαζετε να αρπαζεσε αλλα υπαρχουν κ αρκετα ατομα που εχουν κοπει κ συνεχιζουν κανονικα στο διαγωνισμο

πως γινεται αυτο;

αν ειναι πειτε μου να το κανω κ εγω...



Πρεπει να εχεις καποιον υπουργο γνωστο ο απλως βουλευτης δεν του ειναι κ τοσο ευκολο.

KAMELARXIS
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 43
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 4:31 pm
Επικοινωνία:

Αναστολή προκηρύξεων για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από KAMELARXIS »

Έχει κάνει κανείς αίτηση για στρατολογία;
tati
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 612
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 06, 2009 8:52 pm
Επικοινωνία:

Αναστολή προκηρύξεων για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από tati »

; έγραψε:
ttsevekidou έγραψε:
; έγραψε:
ttsevekidou έγραψε:
; έγραψε:
ttsevekidou έγραψε: Κ πως θα γινει αυτο; Το ειπα κ εγω απο την παρασκευη αλλα με γραψανε... Εμενα το θεμα μου παντως ειναι ενα... Μια ανακοινωση θελω να ακουσω για το ποτε θα βγουν τα αποτελεσματα... Κ μακαρι να ακουγα οτι θα βγουν στην ωρα τους... Προσωπικα μονο αυτο θελω!μια γ... Η ανακοινωση



Εσυ δεν εχεις κοπει; Γιατι σε ενδιαφερει τοσο πολυ η ανακοινωση;
εσυ τι προβλημα εχεις;

εγω μπορει να μην ειχα να ασχοληθω με κατι αλλο κ να ασχολιομουν μ'αυτο...

Ηρεμησε δεν χρειαζετε να αρπαζεσε αλλα υπαρχουν κ αρκετα ατομα που εχουν κοπει κ συνεχιζουν κανονικα στο διαγωνισμο

πως γινεται αυτο;

αν ειναι πειτε μου να το κανω κ εγω...



Πρεπει να εχεις καποιον υπουργο γνωστο ο απλως βουλευτης δεν του ειναι κ τοσο ευκολο.

α ετσι; Κ που να τον βρω;

μηπως σας βρισκεται κανενας υπουργος προχειρος βρε παιδια;

ΕικόναΕικόναΕικόνα

mila82
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 229
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 16, 2009 5:01 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αναστολή προκηρύξεων για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από mila82 »

Marina2 έγραψε:
anna.nikos έγραψε:
Marina2 έγραψε:
simo125 έγραψε:Καλησπερα σε ολλους εχω κανει και εγω ετισι για αεροπορια και διαβαζω τωρα μερες κ μερες ολλα αυτα που σιζιτατε! Αλλα βλεπω οτι ερχονται πολλα νεα πρωσοπα και ζιτανε αμεσα να ενιμερωθουν και η απαντισι ειναι εχουμε 40 σελιδες διαβασε και τετοια... Χωρις να θελω να προσβαλω κανεναν! Εχουν δικιο που ζιτανε να ενιμερωθουν και δεν καθονται να διαβασουν γιατι οι 37/40 σελιδες λενε η μπουρδες η τα ιδια και τα ιδια απο10 φορες το ιδιο θεμα και τετοια... Ο λογος που γραφω ειναι να σταματισουμε να γραφουμε και να λεμε ασχετα πραγματα η τα ιδια και τα ιδια και να λεμε οσα μας αφορουν μονο! Μπορει να μην ειμαι ο τελειος η κατι τετοιο για να ζηταω κτ απο εσας τους υπολοιπους αλλα πιστευω οτι καλο θα ειναι να επικρατι μια ταξη για να ενιμερονωμαστε ολλοι χωρις να μας πιανει πονοκεφαλος μεχρι να βρουμε αυτο που πραγματικα μας ενδιαφερει! Με συγχωρητε αν σας κουρασα αλλα πιστευω οτι ζητισα κατι που ειναι για καλο ολλων μας και οχι για δικο μου! Σκεφτομαι την πλυοψιφια... Σας ευχαριστω για τον χρονο σας! Ειμαι 21 χρωνον και λεγομαι ηλιας και το λεω γτ δεν θελω να μιλαω σαν ανωνιμος!

καταλαβαινεις ομως ποσο δυσκολο Είναι για τα παιδια που Χρειαζεται να απαντουν συνεχεια στα ιδια κ στα ιδια ενω το θεμα μπορεί να Καλυψει καθε πιθανη απορια;


ενταξει βρε μαρινα ομως το φορουμ δεν ειναι για 3-4 ατομα που μπαινουν σε μονιμη βαση. Αν δεν θελουν να απαντησουν καποιοι κ βαριουνται ας αφησουν αλλους να απαντησουν
Ρε Αννα μου να ειμαστε λογικοι... Δεν μπορει ενα θεμα με 30 σελίδες να μην καλύπτει οποιαδήποτε απορία! Εκτος και αυτη η απορία ειναι εξωγήινη! Τωρα πες μου απο προσωπική πηρα ποσες φορες ειδες γραμμενη πχ την ερωτηση: "ποτε βγαινουν τα αποτελεσματα; ¨. Σε παρακαλώ πες μου ποσες. Κατανταει κ κουραστικο. Το φορουμ ειναι και για να λυνονται απορίες και να μεταφέρονται κ εμπειριες για να θυμούνται οι παλιοι κ να μαθαινουν κ νεοτεροι! Τοσο καιρο που συμμετεχω, πιστευω οτι εχω καθε δικαιωμα να μπορω να πω οτι ειναι απο τα πιο φιλικα και πλήρη φορουμ που υπάρχουν κ ειδικα σε θεματα διαγωνισμών ΕΠΟΠ. Και οχι το φορουμ δεν ειναι ουτε για 3 ουτε για 4 ατομα. Αυτό θα το παρατηρησεις στην αρχική σελίδα οταν δεις ποσα παιδια μπαινουν την ημερα! Καλό θα ηταν λοιπόν να ανατρεχουμε κ στα παλαιοτερα ποστ και αν δεν καλυφθούμε τοτε να ρωτάμε. Δεν μπορει να μου λενε οτι βαριούνται να διαβασουν... Σωπα! Ισα ισα θα επρεπε να λενε οτι εχει και πολύ υλικο οταν βλέπουν 30-40 σελ. Σε ενα θέμα. Αν δεν εχει απαντηθει καποια απορια καποιου τοτε να εισαι σιγουρη οτι ολοι θα την βρουμε πολύθ ενδιαφέρουσα και θα σπευσουμε να απαντησουμε. Αν ομως απανταμε συνεχεια στο ποτε θα βγουν τα αποτελέσμα ολες οι σελίδες θα εχουν τα ιδια ποστ κ τοτε θα επρεπε να γκρινιαζετε για Άσχετα θεμα (φυσικα μονο σχετικα ειναι τα ποστ σε καθε θεμα κ σε αυτο φροντιζουν τοσο οι στρατοπεδαρχες οσο κ ο ιδιος ο διαχειριστη) ς.



Εικόνα
anna.nikos
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 752
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 31, 2009 7:17 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αναστολή προκηρύξεων για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από anna.nikos »

mila82 νομιζω ομως δεν ειναι ευγενικο να απανταμε σε καποιον παρε διαβασε 30 σελ που ειναι και παλιες ημερομηνιες κ που επαναλαμβανονται τα ιδια κ χρειαζετε χρονος για αναγνωσει ολων! Κ αφου βρε παιδια μπαινουν νεα ατομα στο φορουμ λογικο ειναι να ρωτανε κ να θελουν μια αμεση απαντηση
mila82
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 229
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 16, 2009 5:01 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αναστολή προκηρύξεων για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από mila82 »

anna.nikos έγραψε:mila82 νομιζω ομως δεν ειναι ευγενικο να απανταμε σε καποιον παρε διαβασε 30 σελ που ειναι και παλιες ημερομηνιες κ που επαναλαμβανονται τα ιδια κ χρειαζετε χρονος για αναγνωσει ολων! Κ αφου βρε παιδια μπαινουν νεα ατομα στο φορουμ λογικο ειναι να ρωτανε κ να θελουν μια αμεση απαντηση


αυτες τις αμεσες απαντησεις δεν βλεπω!

οταν θελουμε να ενημερωθουμε ανατρεχουμε σε ολες τις σελιδες... Οσες και αν ειναι! Οσο γραφουμε μπαρουφες και ρωταμε τα ιδια και τα ιδια κανουμε περισσοτερες τις σελιδες, κουραστικοτερες και λιγοτερο ενημερωτικες!
Gary
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 372
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 18, 2009 3:36 pm
Τοποθεσία: Κιλκίς
Επικοινωνία:

Αναστολή προκηρύξεων για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από Gary »

ttsevekidou έγραψε:Το θεμα ειναι πως θα το στειλουμε; απο ποιανου το mail θα σταλει;

για να πω την αληθεια κ συγνωμη κιολας αλλα δεν εχω εμπιστοσυνη οτι καποιος θα το στειλει ετσι ακριβως οπως θα αποφασισουμε ολοι μαζι να ειναι...

ποιος θα αναλαβει την ευθυνη να το στειλει;

θα ειναι ονομαστικα υπογεγραμμενο απο ολους για να ειναι ποιο επισημο;

υπαρχουν καποια πραγματα που μεχρι τωρα δε τα ειχαμε σκεφτει...



θα το κάνω εγώ με δική μου ευθύνη, εξάλου αν δεν εμπιστέβεστε μπορείτε να δοκιμάσετε αφου δεν κυνδηνεύει προσωπικό σας στοιχείο, δηλαδή δεν έχετε τίποτε να χάσετε
anna.nikos
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 752
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 31, 2009 7:17 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αναστολή προκηρύξεων για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από anna.nikos »

Gary έγραψε:
ttsevekidou έγραψε:Το θεμα ειναι πως θα το στειλουμε;απο ποιανου το mail θα σταλει;

για να πω την αληθεια κ συγνωμη κιολας αλλα δεν εχω εμπιστοσυνη οτι καποιος θα το στειλει ετσι ακριβως οπως θα αποφασισουμε ολοι μαζι να ειναι...

ποιος θα αναλαβει την ευθυνη να το στειλει;

θα ειναι ονομαστικα υπογεγραμμενο απο ολους για να ειναι ποιο επισημο;

υπαρχουν καποια πραγματα που μεχρι τωρα δε τα ειχαμε σκεφτει...

θα το κάνω εγώ με δική μου ευθύνη, εξάλου αν δεν εμπιστέβεστε μπορείτε να δοκιμάσετε αφου δεν κυνδηνεύει προσωπικό σας στοιχείο, δηλαδή δεν έχετε τίποτε να χάσετε
αφου βγηκαν τα αποτελεσματα απο ναυτικο που ειχα παγωσει κ αυτη τοτε κ στα υπολοιπα κανονικα θα συνεχιστουν, γιατι να κανετε ολη αυτη τη φασαρια;
xasiotis
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Παρ Απρ 17, 2009 6:37 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αναστολή προκηρύξεων για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από xasiotis »

Καλησπέρα. Πέρασε καιρός απο την τελευταία φορά που μπήκα στο φόρουμ. Ελπίζω να είσαστε όλοι σας καλά. Άλλαξε η κυβέρνηση και μαζί με αυτό αλλάζουνε καθημερινά και όλο και Περισσότερα. Άκουσα στις ειδήσεις ότι αναστέλονται-παγώνουν μέχρι νεοτέρας οι διαγωνισμοί πάσης φύσεως αλλά και αυτοί που είναι σε εξέλιξη. Ερώτηση: Ισχυεί και ο Διαγωνισμός Για τους εποπ που κάνανε την αίτηση των μαϊο πριν ακόμη ακουστή κάτι για εκλογές; Ευχαριστώ!

Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Αναστολή προκηρύξεων για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από Rafale »

xasiotis έγραψε: Καλησπέρα. Πέρασε καιρός απο την τελευταία φορά που μπήκα στο φόρουμ. Ελπίζω να είσαστε όλοι σας καλά. Άλλαξε η κυβέρνηση και μαζί με αυτό αλλάζουνε καθημερινά και όλο και Περισσότερα. Άκουσα στις ειδήσεις ότι αναστέλονται-παγώνουν μέχρι νεοτέρας οι διαγωνισμοί πάσης φύσεως αλλά και αυτοί που είναι σε εξέλιξη. Ερώτηση: Ισχυεί και ο Διαγωνισμός Για τους εποπ που κάνανε την αίτηση των μαϊο πριν ακόμη ακουστή κάτι για εκλογές; Ευχαριστώ!

Καλως ηρθες και παλι στο φορουμ χασιοτη οχι αφορα μονο το δημοσιο οτι εχει να κανει σχεση με ασεπ οχι εποπ. Μονο για το δημοσιο λοιπον
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες