33 ΤΥΠ - Πολύκαστρο (Κιλκίς)

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

33 ΤΥΠ - Πολύκαστρο (Κιλκίς)

Δημοσίευση από Anonymous »

Περιμενουμε νεοτερα για την 33 εμα. Πως πανε οι υπηρεσιες, κ αν οι οδηγοι ασυρματιστες ''βολεύοντε'' καπου...
leo

33 ΤΥΠ - Πολύκαστρο (Κιλκίς)

Δημοσίευση από leo »

Καλησπερα σε ολους και συγχαρητηρια σε οσους κανουν τον κοπο να μοιραστουν τις γνωσεις τουςΕικόνα... Εχω την εξης απορια: Απο ειδικες δυναμεις (μεγαλο πευκο) σου δινεται η δυνατοτητα να παρεις τοποθετηση η μεταθεση στο πολυκαστρο; Και αν ναι εσυ επιλεγεις να πας στο συγκεκριμενο μερος ή σε στελνουν απο την προηγουμενη μοναδα; Θεωρειται παραμεθωριος το πολυκαστρο; Μαλλον οχι εΕικόναsorry αν η ερωτηση ειναι ατοπη αλλα ειναι αναγκη να μαθω! Οποιος ξερει ας με διαφωτισει... Ευχαριστω προκαταβολικαΕικόνα
JOHN

33 ΤΥΠ - Πολύκαστρο (Κιλκίς)

Δημοσίευση από JOHN »

Το πολύκαστρο δεν έχει μονάδα των ειδικών δυνάμεων οπότε ως στρατιώτης που υπηρετεί την θητεία του στις ειδικές δυνάμεις δεν μπορείς να πας, αν τώρα παρουσιαστείς σε κέντρο Ειδικών δυνάμεων (μεγάλο πεύκο) Και Σε κόψουν η δηλώσεις να φύγεις κατα τη βασική εκπαίδευση τότε σε μετατάσουν σε άλλο όπλο η σώμα (πεζικό, τεθωρακισμένα.) και μπορείς αν βγει η μετάθεσή σου για πολύκαστρο να υπηρετήσεις Εκεί, τέλος το πολύκαστρο δεν θεωρείται Α παραμεθώριος όπως η θράκη.
DimakOs

33 ΤΥΠ - Πολύκαστρο (Κιλκίς)

Δημοσίευση από DimakOs »

Παιδες πηγαινω στον 33 λδβ στο πολυκαστρο με ειδικότητα χειριστης ασυρματων μεσων. Καμια πληροφορια ;
ΓΙΩΡΓΟΣ

33 ΤΥΠ - Πολύκαστρο (Κιλκίς)

Δημοσίευση από ΓΙΩΡΓΟΣ »

Εγω ημουν εκει τον αυγουστο και ηταν πολυ χημειο

Dimitris

33 ΤΥΠ - Πολύκαστρο (Κιλκίς)

Δημοσίευση από Dimitris »

Καλησπερα σας ειμαι 310 σειρα και απολυομαι σε ενα μισο μηνα βρισκομαι κυπρο στην 5η εμα που ειναι *****εδω ολα τα θελουν τεντα και προβλεπομενα επαναπατριζομαι σε 10 μερες και ειμαι απο κοζανη και εχουν κανει λαθος στην μεταθεση μ με πανε 33 εμα 2 ωρες απο το σπιτι μ και θελω να μαθω το πως ειναι εκει αλλη λενε καλα αλλη λενε τα δικα τους παντος χειροτερα απο εδς δν θα ειναι ετσι πιστευω εγω τουλαχιστον οποιος γνωριζει το παραμικρο ας μου πει... Ευχαριστω
aggeliki93
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 144
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 09, 2010 5:22 pm
Επικοινωνία:

33 ΤΥΠ - Πολύκαστρο (Κιλκίς)

Δημοσίευση από aggeliki93 »

Παιδια οσοι ερθετε πολυκαστρο θα περασετε καλα! Οτι κι αν εχετε ακουσει μεχρι τωρα ξεχαστε το! Η 33 πηγε στο 506 που ειναι επισης στο αλέστα λουκα και η 34 μεταφερθηκε στην ασσυρο στη θεσσαλονικη... Αλλα και παλι αν ερθετε εδω ειναι ζωαρα! Απο εγκαταστασεις αναφερεται σε προηγουμενες σελιδες το πως τ παει! Αλλα εγω που μενω εδω και ακουω οι στρατιωτες περνανε ζαχαρη! Καθε μερα εξω τους βλεπουμε! Ο πρωην μου μου ελεγε τ καλυτερα για τη μοναδα! Ελεγε χαρακτηριστικα οτι οποιος παει ς αυτη τη μοναδα θα περασει πολυ καλα και μεσα και στις εξοδους του γιατι το πολυκαστρο εχει πολυ ωραιο κοσμο! Αλλα μια συμβουλη... Προσοχη στους εποπ! Πολλοι αλλα λιγοι ειναι εξηγημενοι! Η πλειψηφια τους ειναι λιγακι βαρεμενοι κατα ενα περιεργο τροπο! Οπως και να εχει καλα να περασετε! Αν ειστε λιγακι στο κοσμο σας και ακουτε τις λενε δε θα εχετε προβλημα! Καλη θητεια και κυριως καλοι πολιτες! Α! Και να μην τρωτε απ εξω βρωμικο στο πολυκαστρο οσο κι αν πινατε καλυτερα ταβερνακια παρα βρωμικο!
stauros

33 ΤΥΠ - Πολύκαστρο (Κιλκίς)

Δημοσίευση από stauros »

Τωρα το 33τυπ εχει γινει μεγαλη μλκια. Εχει μαυρισει τ στρατοπαιδο απο τοτε που αλλαξε διοικητης. Αδειες με το τσιγκελι.
Kostas

33 ΤΥΠ - Πολύκαστρο (Κιλκίς)

Δημοσίευση από Kostas »

Καμιά παραπανίσια πληροφορία για το 33 ΤΥΠ ;
Πως πάνε οι υπηρεσίες ;
Γενικά είναι καλά ;
vg

33 ΤΥΠ - Πολύκαστρο (Κιλκίς)

Δημοσίευση από vg »

Γεια σας παιδια. Το αγορι μου Θα Παει Στο στρατοπεδο αλεστα λουκα. Πεζικο στα ερπιστριοφορα. Εχετε να μου δωσετε πληροφοριες; Για στρατοπεδο, διοικητη κπλ; Ευχαριστω

ForceF
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 26, 2011 11:04 pm
Επικοινωνία:

33 ΤΥΠ - Πολύκαστρο (Κιλκίς)

Δημοσίευση από ForceF »

stauros έγραψε:Τωρα το 33τυπ εχει γινει μεγαλη μλκια. Εχει μαυρισει τ στρατοπαιδο απο τοτε που αλλαξε διοικητης. Αδειες με το τσιγκελι.


Ισχυουν αυτα;

nik 22

33 ΤΥΠ - Πολύκαστρο (Κιλκίς)

Δημοσίευση από nik 22 »

Παιδια το 33 τυπ εινε μεγαλη μαλακια ιρτηα αποσπασμενος για ενα μηνα και μας πανε αιμα Καταδρομικες ασκησεις μας κανουν λογο εντολης ΓΕΣ 2ος κυκλος εκπεδευσης ο δοιηκητης και ο υποδοιηκητης εινε τα μεγαλυτερα καθικια Και για πολυ απλους λογους ριχνουν φυλακες και καμπανες π. Χ ενα φιλαρακι μ ξεχασε να ωαλει νερο στο παγοθρι τοθ πριν τιν αναφορα και του ριξαν 5 μερες γενικα μαυρα τα πραγματα παιδια χαλι μαυρο θα φατε πολυ πικρα αν ερθετε εδω !
ΧΑ

33 ΤΥΠ - Πολύκαστρο (Κιλκίς)

Δημοσίευση από ΧΑ »

Υπαρχει κατι νεοτερο για 33τυπ θα εθω μετα τα χριστουγεννα ειδ. Μαγειρασ
306

33 ΤΥΠ - Πολύκαστρο (Κιλκίς)

Δημοσίευση από 306 »

Τι λενε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε... Εγω ημοθν το 2009 εκει 4 μηνες 306 σειρα εκανα ζωαρα χημειο ηταν απλα πηγεναι 20 25 μεσα 1 και αν εξω αλλα καθε μερα υπηρεσιακα... Πηρα καμια 35-40 μερες αδεια μεχρι και αρχες του δεκα ηταν πολυ καλα απο οτι μαθενα γιατι πηρα μεταθεση τν αυγουστο... Αλλα εσεις τωρα ειστε και νεοι 33τυπ ζωαραααααααααααα

Και κατι αλλο απο μονιμους οι περισοτεροι ηταν ξυγημενοι εκτος απο μερικους αποσπασμενουσ
μανωλης

33 ΤΥΠ - Πολύκαστρο (Κιλκίς)

Δημοσίευση από μανωλης »

Θα ηθελα να μαθω πληροφοριες για 33 τυπ πολικαστρο ειδικοτιτα γεονομικο... Πως πανε οι εξοδοι κτλ. Ευχαριστω.

Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες