Αποτελέσματα εκλογών (2009)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

Αποτελέσματα εκλογών (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Su-35 έγραψε:Μ. Χρυσοχοϊδης: "Τα Αστυνομικά Τμήματα θα μετατραπούν σε φρούρια"
Ο υπουργός Προστασίας του Πολίτη Mιχάλης Χρυσοχοϊδης ουσιαστικά προανήγγειλε Νέο σχέδιο αντιτρομοκρατικής και αντιεγκληματικής πολιτικής τονίζοντας ότι "Δεν διαπραγματευόμαστε με τρομοκράτες. Τα Αστυνομικά τμήματα δεν θα μετατραπούν σε φρούρια".

Επίσης, "τυφλό χτύπημα με στόχο όλη την ελληνική κοινωνία" χαρακτήρισε ο υπουργός Προστασίας του Πολίτη Μιχάλης Χρυσοχοΐδης, σε συνέντευξή του πριν από λίγο Την επίθεση στο Αστυνομικό Τμήμα της Αγίας Παρασκευής με δύο σοβαρά τραυματισμένους αστυνομικούς.

Ο κ. Χρυσοχοΐδης, κατά τη διάρκεια συνέντευξης Τύπου χαρακτήρισε πρωτοφανές το περιστατικό και υποστήριξε πως επρόκειτο για προγραμματισμένη επίθεση, αποσυνδέοντάς τη από τη χθεσινή επικήρυξη των «ληστών με τα μαύρα».

Όπως ανέφερε, ο παριστάμενος στην ενημέρωση του υπουργού Αττικάρχης, υποστράτηγος Γιάννης Ραχοβίτσας, οι τρομοκράτες είχαν κλέψει τη μία μία μοτοσικλέτα ένα μήνα πριν και τη δεύτερη χθες Τρίτη.

Επισημαίνοντας πως αποστολή του υπουργείου είναι η εμπέδωση του αισθήματος ασφαλείας «που έχει ισοπεδωθεί» συμπλήρωσε: «Δεν αποδεχόμαστε τις έννοιες της όξυνσης ούτε και θα υιοθετήσουμε ποτέ τη στάση της αδράνειας απέναντι στο καθήκον μας».

Διαβεβαίωσε τέλος πως «οι θρασύδειλοι δολοφονοι θα συλληφθούν και θα αποδοθούν στη Δικαιοσύνη».

http://www.defencenet.gr/



τα αστυνομικα τμηματα ΔΕΝ θα γινουν φρουρια ειπε ο χρυσοχοΪδης!

Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα εκλογών (2009)

Δημοσίευση από Rafale »

prepei να εγινε τυπογραφικο λαθος πανω τιτλος πρεπει να λεει δεν θα Μετατραπουν σε φρουρια γιατι μεσα το κειμενο αυτο λεει
Anonymous

Αποτελέσματα εκλογών (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Γραφει Generx Συνταγματαρχης αρα εισαι συνταγματαρχης λοιπον αμα εισαι τοτε κακος, γιατι ειπες οτι εισαι υπερ της βιας, ειποτιθετε οτι εχεις πειθαρχια για να εισαι Συνταγματαρχης

D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα εκλογών (2009)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Ο κύριος Υπουργός είπε ότι ΔΕΝ θα μετατραπούν σε φρούρια τα Α. Τ αλλά θα είναι κάτι ανάλογο με τα Κ. Ε. Π.

Να διορθωθεί παρακαλώ.
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα εκλογών (2009)

Δημοσίευση από yandr »

Εικόνα Και εμένα μου έκανε εντύπωση αυτό το σχόλιο...
Anonymous

Αποτελέσματα εκλογών (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

yandr έγραψε:Εικόνα Και εμένα μου έκανε εντύπωση αυτό το σχόλιο...


συγχαρητηρια!Εικόνα

Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα εκλογών (2009)

Δημοσίευση από yandr »

GenerX έγραψε:Τρομοκρατία είναι ο πυροβολισμός ενόπλων σε ένα τμήμα.

Ο θάνατος μετανάστη από βασανιστήρια σε άλλο τμήμα τι είναι; Από την επίσημη εξουσία κι όλας;

Ποια επίσημη εξουσία; Ένας κομπλεξικός με την εξουσία το έκανε, από αυτούς που υπάρχουν κατά δεκάδες χιλιάδες στη χώρα. Εκτός και αν πιστεύεις ότι έδωσε εντολή ο Παπανδρέου ή ο Χρυσοχοϊδης να σκοτώνουν τους μετανάστες (επίσημη εξουσία)

GenerX έγραψε: Αυτός που έφυγε από τη φυλακή με το ελικόπτερο είναι απίστευτος μάγκας και σε όλους δημιούργησε ένα τεράστιο πλατύ χαμόγελο που κατάφερε να Ξεφτιλίσει Ολόκληρο κράτος με τους ψευτοθεσμούς, την ψευτοασφάλεια και την ψευδοδημοκρατία του.


Καλά κρασά.

Σόρρυ για τον σαρκασμό, αλλά άμα κάνεις και επαναστάτη τον κάθε ελεϊνό εγκληματία δύσκολο να σου απαντήσει κανείς με επιχειρήματα.
Anonymous

Αποτελέσματα εκλογών (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

gener τα πιστευεις αυτα που λες; Γιατι αν τα πιστευεις ειναι τραγικο!
aias
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 356
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 25, 2009 4:34 am
Ενδιαφέροντα: μονο καλα
Επάγγελμα: υπαλληλακος
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα εκλογών (2009)

Δημοσίευση από aias »

Ξανα ρωτω Εχει σημασια ποια ειναι η αφορμη της επιθεσης; Πρεπει να υπαρχουν περιοχες στη χωρα που δεν πρεπει η αστυνομια να ειναι;(προσοχη δεν μιλω για το ασυλο). Γιατι πηγε η αστυνομια στα εξαρχεια κατα τη γνωμη σου και δεν πηγε Αλλου; Ειναι ολα ασπρο μαυρο; Εχουμε χουντα η δημοκρατια; Αν εχουμε χουντα να μου το πεις να βγω και εγω να βαραω με ενα καλασνικοβ. Αν ειναι δημοκρατια να ψηφιζω καλυτερα; Τα εχουμε ξαναπει: Το να νομιζω οτι εχω δικιο και να θελω να το επιβαλω με καλασνικοβ, επειδη οι πολιτες δεν καταλαβαινουν, δεν απεχει απο το να νομιζω οτι εχω δικιο και να θελω να το επιβαλω με τανκς, επειδη οι πολιτες δεν καταλαβαινουν... Εικόνα Αν οι τρομοκρατες ειχαν τανκς Τοτε να δεις πορτες που θα εριχναν... Ντροπη αλλα Ουτε εγω αποριπτω τη βια (αλλα την συντριπτικη αυτη που δεν γεννα αλλη βια αλλα την τελειωνει).

Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα εκλογών (2009)

Δημοσίευση από Rafale »

αιας έγραψε: Ξανα ρωτω Εχει σημασια ποια ειναι η αφορμη της επιθεσης; Πρεπει να υπαρχουν περιοχες στη χωρα που δεν πρεπει η αστυνομια να ειναι;(προσοχη δεν μιλω για το ασυλο). Γιατι πηγε η αστυνομια στα εξαρχεια κατα τη γνωμη σου και δεν πηγε Αλλου; Ειναι ολα ασπρο μαυρο; Εχουμε χουντα η δημοκρατια; Αν εχουμε χουντα να μου το πεις να βγω και εγω να βαραω με ενα καλασνικοβ. Αν ειναι δημοκρατια να ψηφιζω καλυτερα; Τα εχουμε ξαναπει: Το να νομιζω οτι εχω δικιο και να θελω να το επιβαλω με καλασνικοβ, επειδη οι πολιτες δεν καταλαβαινουν, δεν απεχει απο το να νομιζω οτι εχω δικιο και να θελω να το επιβαλω με τανκς, επειδη οι πολιτες δεν καταλαβαινουν... Εικόνα Αν οι τρομοκρατες ειχαν τανκς Τοτε να δεις πορτες που θα εριχναν... Ντροπη αλλα Ουτε εγω αποριπτω τη βια (αλλα την συντριπτικη αυτη που δεν γεννα αλλη βια αλλα την τελειωνει).

Μα ολοι υπερ της βιας ειστε εδω; Η παλι δεν καταλαβα;
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα εκλογών (2009)

Δημοσίευση από Rafale »

Απλα πραγματα με δυο σειρες επικροτειτε την ενεργεια αυτη; Το γαζωμα του ατ; Και καθε ατ; Και καθε ειδους τρομοκρατιας;
Su-35
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3648
Εγγραφή: Σάβ Απρ 26, 2008 8:32 pm
Τοποθεσία: Alpha Centauri
Ενδιαφέροντα: Τα πάντα όλα!
Επάγγελμα: Κατάσκοπος των εξωγήινων!
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα εκλογών (2009)

Δημοσίευση από Su-35 »

Απλη προπαγανδα; Εγω εξακολουθω να μην βλεπω το "δεν "στην αρχικη πηγη... ! Χαχα...

Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα εκλογών (2009)

Δημοσίευση από Rafale »

Μα αυτο τωρα δεν διορθωνεται ειναι τυπογραφικο λαθος απο εφημεριδα
Su-35
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3648
Εγγραφή: Σάβ Απρ 26, 2008 8:32 pm
Τοποθεσία: Alpha Centauri
Ενδιαφέροντα: Τα πάντα όλα!
Επάγγελμα: Κατάσκοπος των εξωγήινων!
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα εκλογών (2009)

Δημοσίευση από Su-35 »

cristi έγραψε:Μα αυτο τωρα δεν διορθωνεται ειναι τυπογραφικο λαθος απο εφημεριδα
Το defencenet δεν ειναι εφημεριδα.

Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα εκλογών (2009)

Δημοσίευση από Rafale »

Δεν ειδα την πηγη ε τοτε να υποθεσω εκ του πονηρου;
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες