Έχασα τον αριθμό συστημένου της αίτησης

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
kastoras
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: Τρί Σεπ 29, 2009 6:09 pm
Επικοινωνία:

Έχασα τον αριθμό συστημένου της αίτησης

Δημοσίευση από kastoras »

Γεια σας! Βρε παιδια την περασμενη εβδομαδα εκανα τα χαρτια μου στην Αεροπορια. Την εστειλα συστημενη την αιτηση αλλα μου εκλεψαν το πορτοφολι και εχασα την αποδειξη του ταχυδρομειου την οποιο την χρειαζομαι. Πηρα τηλ. Στο ταχυδρομειο μου ειπαν οτι μπορουν να μου το δωσουν μονο απ την αεροπορια πηρα τηλ. Στην Αεροπορια μου λενε να παρω τηλ. Στο ταχυδρομειο. Ξαναπαιρνω στο ταχυδρομειο μου βγαζουν αχρηστους αυτους στην αεροπορια ξαναπαιρνω στην αεροπορια μου μιλησαν με τον χειροτερο τροπο και μου το εκλεισαν στα μουτρα! Υπαρχει τροπος να τον μαθω αυτον τον αριθμο; Ξερει κανεις;
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Έχασα τον αριθμό συστημένου της αίτησης

Δημοσίευση από yandr »

Αντε να το βρεις τώρα.

Πάντως στην αεροπορία εννοείται ότι αποκλείεται να σε βοηθήοσυν. Θα πρέπει να ψάξουν μία - μία όλες τις αιτήσεις, να βρουν την δική σου και να σου στείλουν τον αριθμό.

Αλλά και στο ταχυδρομείο δύσκολα τα πράγματα γιατί και αυτοί δεν κρατούν κάποιο αναγνωριστικό του πελάτη για να δουν τι έστειλες. Τι το χρειάζεσαι το νούμερο;
kastoras
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: Τρί Σεπ 29, 2009 6:09 pm
Επικοινωνία:

Έχασα τον αριθμό συστημένου της αίτησης

Δημοσίευση από kastoras »

Το χρειαζεται το μεσον μου. Δεν μπορει λεει αλλιως να κανει δουλεια! Μα δεν μπορουν απ το ονομα μου να το βρουν; Αν ειναι δυνατον! Η συμπεριφορα τους παντως ηταν απαραδεκτη!
Nansy_L
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 313
Εγγραφή: Τρί Αύγ 11, 2009 2:21 am
Τοποθεσία: Greece
Ενδιαφέροντα: Αθλητισμός
Επάγγελμα: φοιτήτρια ΤΕΦΑΑ
Επικοινωνία:

Έχασα τον αριθμό συστημένου της αίτησης

Δημοσίευση από Nansy_L »

Για τον αριθμο πρωτοκολλου λες ε; Δωσε αριθμο ταυτοτητας και ονομα θα σε βρουν τι μεσον ειναι τοτε! Αμα θελει τα βρισκει! Και ξαναπάρε στην Αεροπορια μηπως πεσεις σε αλλο ατομο!
kastoras
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: Τρί Σεπ 29, 2009 6:09 pm
Επικοινωνία:

Έχασα τον αριθμό συστημένου της αίτησης

Δημοσίευση από kastoras »

Οχι. Δεν ειναι ο αριθμος πρωτοκολλου! Ειναι λεει ο αριθμος της αποδειξης απ το ταχυδρομειο! Δεν σου δινουν αριθμο πρωτοκολλου στην αιτηση! Ξαναπηρα. Παλι στον ιδιο επεσα και παλι μου το κλεισε στα μουτρα! Κουραστηκα! Αν ειναι να μπω θα μπω τι να κανω;
Nansy_L
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 313
Εγγραφή: Τρί Αύγ 11, 2009 2:21 am
Τοποθεσία: Greece
Ενδιαφέροντα: Αθλητισμός
Επάγγελμα: φοιτήτρια ΤΕΦΑΑ
Επικοινωνία:

Έχασα τον αριθμό συστημένου της αίτησης

Δημοσίευση από Nansy_L »

Χαχαχα ειναι να μην σου τυχει! Παρε ξανα αυριο πρωινες ωρες και παρε και σε αλλο τηλεφωνο! Αν σου δωσουν παλι τον ιδιο και στο κλεισει στα μουτρα πηγαινε στο μεσο σου και δωσε αριθμο ταυτοτητας! Κι ετσι θα σε βρουν! Μην απελπιζεσαι! Καλη επιτυχια κιολας!Εικόνα

kastoras
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: Τρί Σεπ 29, 2009 6:09 pm
Επικοινωνία:

Έχασα τον αριθμό συστημένου της αίτησης

Δημοσίευση από kastoras »

Σ ευχαριστω πολυ! Θα δοκιμασω και αυριο αλλα την κοβω να με δερνουν απ το τηλ. Σημερα παντως πηρα και στις 2 τηλεφωνικες γραμμες και μου βγηκε ο ιδιος! Ειμαι πολυ γρουσουζης!
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Έχασα τον αριθμό συστημένου της αίτησης

Δημοσίευση από illy »

Αμαν μωρε και αυτοι με το συστημενο! Τι κολλημα τρωνε... Να σου πω τι το θελουν καλε μου το συστημενο; Για να ειναι σιγουροι οτι κατεθεσες τα χαρτια σου! Απο κει κ περα, πες στο μεσον σου οτι ειναι υπεραρκετα τα στοιχεια σου-ονοματεπωνυμο κ πατρωνυμο-, τι αλλο θελουν πια; Ετσι πες τους... Εικόνα
Dum spiro spero
Anonymous

Έχασα τον αριθμό συστημένου της αίτησης

Δημοσίευση από Anonymous »

Κ αμα το βρης χεσεμε,σιγα νΕικόναα μην κατσουν αυτοι τωρα να ψαξουν
kastoras
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: Τρί Σεπ 29, 2009 6:09 pm
Επικοινωνία:

Έχασα τον αριθμό συστημένου της αίτησης

Δημοσίευση από kastoras »

Που το βλεπεις το αστειο ρε φιλε; Αν ησουν στη θεση μου θα καταλαβαινες και δεν θα γελουσες!
kastoras
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: Τρί Σεπ 29, 2009 6:09 pm
Επικοινωνία:

Έχασα τον αριθμό συστημένου της αίτησης

Δημοσίευση από kastoras »

illy το κανονισα. Πηγα σε αλλον πολιτικο και εκανα δουλεια με την φωτοτυπια της αιτησης! Ευτυχως υπαρχουν και πιο δυνατοι βουλευτες!
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Έχασα τον αριθμό συστημένου της αίτησης

Δημοσίευση από illy »

kastoras έγραψε:illy το κανονισα. Πηγα σε αλλον πολιτικο και εκανα δουλεια με την φωτοτυπια της αιτησης! Ευτυχως υπαρχουν και πιο δυνατοι βουλευτες!
Ετσι μπραβο!ΕικόναΕικόνα Ακου εκει, το συστημενο... Αυτοι ειναι τοσο χαζοι που το ζητανε διοτι θελουν να ειναι σιγουροι οτι κατεθεσες τα χαρτια σου... Σου λεει εσυ μπορει να το μετανιωσες και καλα! ΧαζομαρεςΕικόναΕικόνα Δεν τους φτανει να τους πεις προφορικα οτι τα κατεθεσες, θελουν και αποδειξη ταχυδρομειου... ΕικόναΕικόνα Με το ονοματακι σου μπορουν να κανουν τη δουλεια τους! Αλλωστε εκει με τα ονοματα μας ειμαστε, οχι με αριθμους πρωτοκολλου κ συστημενα...

Dum spiro spero
tati
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 612
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 06, 2009 8:52 pm
Επικοινωνία:

Έχασα τον αριθμό συστημένου της αίτησης

Δημοσίευση από tati »

Τον αριθμο τον θελουν για να βρουν τα χαρτια πριν ανοιχτουν οι φακελοι. με τον αριθμο τα βρησκουν γιατι τα ελτα τα παραδιδουν με αυξοντα αριθμο.

ετσι βρησκουν τον φακελο σου κ τον πανε σε αλλο γραφειο

illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Έχασα τον αριθμό συστημένου της αίτησης

Δημοσίευση από illy »

Αν δωσει το βυσμα το ονομα σου δεν χρειαζεται η αποδειξη... Να την κανουν τι; Στα χαρτια τους θα κανουν τις αναλογες σημειωσεις... Αργοτερα γινεται το ξεκαθαρισμα!
Dum spiro spero
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες