Προκήρυξη ΕΠΟΠ Στρατολογία (2009)

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Στρατολογία (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Ρε παιδια μην αγχωνεσται. Δεν προκειται να μπειτε. Πρεπει να μπουν παιδια που τους εχουν ετοιμη την θεση. Με τις εκλογες εδω και θα μεινουν τα παιδακια εξω; Απαπαπα. Τη μεγαλυτερη ζημια σε πολιτικα γραφεια την κανουν αυτοι που δουλευουν για τον εκαστοτε υπουργο. Μεγαλα φιδια. Οποτε αραχτε σπιτι σας. Ανεργια για παντα και πορτες κλειστες. Δεν προκειται να γινει τιποτα για τα παιδια τα απλα οπως ολοι μας. Προσπαθεια ελπιδες και πα... Ρια μεντολες. Οποτε αραχτε και κοιτατε.
Anonymous

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Στρατολογία (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

akarnanas έγραψε:Ρε παιδια μην αγχωνεσται. Δεν προκειται να μπειτε. Πρεπει να μπουν παιδια που τους εχουν ετοιμη την θεση. Με τις εκλογες εδω και θα μεινουν τα παιδακια εξω; Απαπαπα. Τη μεγαλυτερη ζημια σε πολιτικα γραφεια την κανουν αυτοι που δουλευουν για τον εκαστοτε υπουργο. Μεγαλα φιδια. Οποτε αραχτε σπιτι σας. Ανεργια για παντα και πορτες κλειστες. Δεν προκειται να γινει τιποτα για τα παιδια τα απλα οπως ολοι μας. Προσπαθεια ελπιδες και πα... Ρια μεντολες. Οποτε αραχτε και κοιτατε.


τα παιδια αυτα θα παρουν 200μορια απο τη συνεντευξη! Δε μπορουν να τα βαλουν μεσα αν δεν εχουν τπτ αλλο! Αντε γιατι ολο το ιδιο γραφεις και απελπιζεις το κοσμο
Anonymous

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Στρατολογία (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλησπέρα... Θα ήθελα να μάθω αν με καλύπτει το απολυτήριο ενιαίου λυκείου ως δικαιολογητικό! Συγνώμη που ρωτάω αλλά δεν έχω διαβάσει ακόμη την προκήρυξη κ θα ήθελα τα φώτα σας
Anonymous

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Στρατολογία (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Σε καλυπτει αλλα χωρις να θελω να σε απογοητευσω δεν εχεις καμμια τυχη ς αυτο καθως εχεις λιγα μορια! Πιστευω πως ολοι εδω θαναι με πτυχια αει-τει (450μορια). Καλυτερα καντα στην αεροπορια
sakalom
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: Τρί Ιαν 15, 2008 12:38 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Στρατολογία (2009)

Δημοσίευση από sakalom »

Εισαι σιγουρος οτι εισαι καλυμενος μονο με το απολυτηριο λυκειου; Γιατι απο οτι διαβασα την προκυρηξη θελει να ειδικευεσαι στους υπολογιστες.
sakalom
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: Τρί Ιαν 15, 2008 12:38 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Στρατολογία (2009)

Δημοσίευση από sakalom »

Δεν νομιζω οτι καλυπτεσαι μονο με απολυτηριο λυκειου.
Anonymous

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Στρατολογία (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Απολ ρε παιδια εννοειται που να εχει σχεση με υπολογιστες! Οχι οτι ναναι! Αν εισαι απο ενιαιο για παραδειγμα δε μπορεις
Anonymous

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Στρατολογία (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

xm...
δηλαδή εγώ από ενιαίο, με lower και ecdl... Να μην μπω στο κόπο των δικαιολογητικών;
Anonymous

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Στρατολογία (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Ρε παιδια για την ειδικοτητα Διοικητικός Στρατολογικού σαν προυπηρεσια τι μπορει να μετρησει; Τι πρεπει να γραφει το χαρτι μεσα; Επειδη λεει προυπηρεσια αναλογα με την ειδικοτητα και οχι οτι προυπηρεσια ναναι
insomniacgr
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 378
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 06, 2009 6:22 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Στρατολογία (2009)

Δημοσίευση από insomniacgr »

σακης έγραψε:Ρε παιδια για την ειδικοτητα Διοικητικός Στρατολογικού σαν προυπηρεσια τι μπορει να μετρησει; Τι πρεπει να γραφει το χαρτι μεσα; Επειδη λεει προυπηρεσια αναλογα με την ειδικοτητα και οχι οτι προυπηρεσια ναναι


Κάποιοι στα γραφεία που τηλεφώνησα λένε πως χρειάζεται προϋπηρεσία σαν διοικητικός - υπάλληλος γραφείου, σε άλλα πάλι πως δεν μπορείς στον ιδιωτικό τομέα να αποκτήσεις σχετική εμπειρία (γιατί λένε πως μετράει και ο όρος "Στρατολογικού") άρα μάλλον κανένας δε θα πάρει τα μόρια.

Δεν ξέρω τι από τα δύο ισχύει, το πρώτο μου το είπαν με βεβαιότητα 3 άτομα από υπηρεσίες (γραφείο ενημέρωσης κοινού Β. Ελλάδος και 2 υπηρεσίες του ΓΕΕΘΑ στην Αθήνα), το δε δεύτερο ένας από το γραφείο που εξέδωσε την προκύρηξη - αν και μου τα μασούσε λίγο (προσπάθησα ώρα να τον κάνω να καταλάβει τι θέλω να μάθω).
Anonymous

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Στρατολογία (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Και εμεις τι θα κανουμε τελικα που θα ξερουμε πιο απο τα 2 ισχυει;
insomniacgr
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 378
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 06, 2009 6:22 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Στρατολογία (2009)

Δημοσίευση από insomniacgr »

σακης έγραψε:Και εμεις τι θα κανουμε τελικα που θα ξερουμε πιο απο τα 2 ισχυει;


Μάλλον θα ρωτήσουμε κι άλλους και παράλληλα όσοι είχαμε δουλειά ως διοικητικοί υπάλληλοι κάποτε, θα πάρουμε βεβαίωση εργοδότη. Δυστυχώς δεν είναι 100% ξεκάθαρο.
babisLar
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Δευ Μαρ 30, 2009 5:10 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Στρατολογία (2009)

Δημοσίευση από babisLar »

Να κάνεις τα χαρτιά. Ποτέ δεν ξέρεις! Έχουν πάρει τόσα άτομα, έχουν γίνει τόσες προκηρύξεις. Αποκλείεται μέσα στα 170 άτομα του στρατολογικού να έχουν όλοι πτυχίο ή να έχουν τόσα πολλά μόρια...
energy
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 297
Εγγραφή: Δευ Φεβ 09, 2009 6:01 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Στρατολογία (2009)

Δημοσίευση από energy »

σακης έγραψε:Απολ ρε παιδια εννοειται που να εχει σχεση με υπολογιστες! Οχι οτι ναναι! Αν εισαι απο ενιαιο για παραδειγμα δε μπορεις


Σακη δν ξερω αν γνωριζεις αλλα εγω που ειμαι απο γενικο λυκειο ημουν τεχνολογικη κατευθυνση κυκλο πληροφορικης και υπηρεσιων. Οποτε μπορω να κανω τα χαρτια μου!
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες