Υπέρβαροι στρατιωτικοί

Υπηρεσίες, αρμοδιότητες, μισθοί, μονιμοποίηση και παραίτηση
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
ratatoulis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 934
Εγγραφή: Τετ Απρ 16, 2008 10:26 pm
Τοποθεσία: United Kingdom
Επικοινωνία:

Υπέρβαροι στρατιωτικοί

Δημοσίευση από ratatoulis »

Ειχε πολες χοντρες και μπουλιδες οταν εδωσα συνεντευξη. Κοιτα εγω δεν ειμαι ανθρωπος που σαρκαζει τον αλλον αλλα οταν τους δω να τρεχουν το 1000αρι ενταξει Θα πεθανω στο γελιοΕικόνααλλα μεχρι εκει δεν σχολιαζω και αλλα τετοια. Καλα το 100αρι πρεπει να το κατεβασουν στα 13sec ελεος ακου εκει 16 και με ενα ποδι το βγαζω...
ratatoulis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 934
Εγγραφή: Τετ Απρ 16, 2008 10:26 pm
Τοποθεσία: United Kingdom
Επικοινωνία:

Υπέρβαροι στρατιωτικοί

Δημοσίευση από ratatoulis »

Φαντασου εικονα τωρα... Να μην αντεχει η χοντρη η ο μπουλις και να πεφτουν κατω απ τα 200 μετραΕικόναενταξει εκει δεν μπορεις να μην γελασεις
Su-35
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3648
Εγγραφή: Σάβ Απρ 26, 2008 8:32 pm
Τοποθεσία: Alpha Centauri
Ενδιαφέροντα: Τα πάντα όλα!
Επάγγελμα: Κατάσκοπος των εξωγήινων!
Επικοινωνία:

Υπέρβαροι στρατιωτικοί

Δημοσίευση από Su-35 »

Ε ρε τι έχουν να δουν τα ματάκια σας! Θα έρθουν και κάτι βόδια εκεί πέρα!

Εννοείται οτι θα σαρκάσω.

Ας επιλέξουν κάποιο άλλο επάγγελμα.

Τι είναι ο στρατός; Ινστιτούτο αδυνατίσματος;

aggelikhsamos
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Τρί Ιαν 27, 2009 7:53 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Υπέρβαροι στρατιωτικοί

Δημοσίευση από aggelikhsamos »

Παιδακια τελικα εγω δεν θα δωσω παει τελειωσε για μενα με το ποδι μου ακομη τπτ ολο και χειροτερα παω οποτε ουτε προπονησεις κανω! αλλα και καλα να ημουν με αυτα που ειδα εδω αρχισα να ττο σκεφτομαι...

που να παω η χοντρη με τους αθλητες α κλασης...

να παω να με κραξουν;

οχι αστο καλυτερα...

και γτ να παω να τους δω να γελανε;

αλλωστε απ οτι καταλαβα εδω οι ανθρωποι με κιλα ειναι κατωτερου θεου μπουληδες και χοντρες

καλυτερα να περιμενω την προσληψη απ το καναπε μου!

illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Υπέρβαροι στρατιωτικοί

Δημοσίευση από illy »

Αγγελικουλα μου να σε ρωτησω κατι; Συνεχεια ακουω που λες οτι πρεπει να χασεις κιλα... Δηλαδη ποσα κιλα εισαι βρε ματια μου; Μηπως εισαι υπερβολικη; Οχι, θα πας... Θα δουν οτι εσπασες το ποδι σου κ θα σου πουν τι θα κανεις! Γιατι δεν παιρνεις τηλ στο στρατολογικο γραγειο που ανηκεις να σου πουν τι να κανεις με τα αθληματα που η κατασταση ειναι τετοια;
Dum spiro spero
aggelikhsamos
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Τρί Ιαν 27, 2009 7:53 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Υπέρβαροι στρατιωτικοί

Δημοσίευση από aggelikhsamos »

illy έγραψε:Αγγελικουλα μου να σε ρωτησω κατι; Συνεχεια ακουω που λες οτι πρεπει να χασεις κιλα... Δηλαδη ποσα κιλα εισαι βρε ματια μου; Μηπως εισαι υπερβολικη; Οχι, θα πας... Θα δουν οτι εσπασες το ποδι σου κ θα σου πουν τι θα κανεις! Γιατι δεν παιρνεις τηλ στο στρατολογικο γραγειο που ανηκεις να σου πουν τι να κανεις με τα αθληματα που η κατασταση ειναι τετοια;
τα κιλα μου ειναι πολλα ειμαι 93 αλλα ειμαι ψηλη 1,78

δεν εχει σημασια...

(τερας δεν με λες) αλλα αμα ακουω και σαχλαμαρες ελεος πανε να κραξουν η γιατι εοχουν στοχο; Το ποδι μου εχει ραγισμα αλλα δεν μπορω να κανω προπονηση πρεπει λεει να το ξεκουρασω... Αν δεν κανω προπονηση στο 1000 απ τα πρωτα 100 θα σκασω ειμαι αγυμναστη. Τι μονο 2 μηνες εκανα προπονηση αλλα οχι συνεχεια κανω και 2 δουλειες ποιος να προλαβει μου λεσ;

illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Υπέρβαροι στρατιωτικοί

Δημοσίευση από illy »

Ελα βρε κουκλα μου, σιγα τα κιλα... Πηγαινε ρε κοριτσι μου, ποτε δεν ξερεις τι μπορει να συμβει! Μπορει να υπαρξουν αλλες που θα κανουν χειροτερους χρονους απο σενα... Παρε τηλ στο γραφειο και ρωτα πρωτα να σε κατευθυνουν απο κει, θα σου πουν τι πρεπει να κανεις!ΕικόναΕικόνα Αν σου πουν Οχι, οκ το δεχεσαι κ τελος για σενα... ΠΑΡΕ ΤΗΛ!
Dum spiro spero
aggelikhsamos
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Τρί Ιαν 27, 2009 7:53 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Υπέρβαροι στρατιωτικοί

Δημοσίευση από aggelikhsamos »

illy έγραψε:Ελα βρε κουκλα μου, σιγα τα κιλα... Πηγαινε ρε κοριτσι μου, ποτε δεν ξερεις τι μπορει να συμβει! Μπορει να υπαρξουν αλλες που θα κανουν χειροτερους χρονους απο σενα... Παρε τηλ στο γραφειο και ρωτα πρωτα να σε κατευθυνουν απο κει, θα σου πουν τι πρεπει να κανεις!ΕικόναΕικόνα Αν σου πουν Οχι, οκ το δεχεσαι κ τελος για σενα... ΠΑΡΕ ΤΗΛ!
θα το δοκιμασω αυριο κιολας! Εχω ομοω ξενερωσει ρε γμτ πολυ γκαντεμια με παει ΕικόναΕικόναΕικόναεκτος και κανει κατι το βυσμα γτ εχω και το παραδεχομαι αλλα με την γκαντεμια που με δερνει εμενα να χω το νου μου μην το πατησει τρενοΕικόναΕικόναΕικόνα

illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Υπέρβαροι στρατιωτικοί

Δημοσίευση από illy »

Ελα βρε Αγγελικουλα μου, θετικη αυρα... Που πας ετσι με τοσο πεσμενο ηθικο; Παρε τηλ αυριο κ βλεπεις τι γινεται... Θα περιμενω νεα σουΕικόνα Και καλα κανεις που εχεις κ δεν ειναι κακο που το παραδεχεσαι κ το λες, κακο ειναι να κρυβεσαι πισω απο το δαχτυλο σου... Πες κ το βυσμα σου μηπως κανει κατι... Αντε ολα καλα!Εικόνα
Dum spiro spero
aggelikhsamos
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Τρί Ιαν 27, 2009 7:53 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Υπέρβαροι στρατιωτικοί

Δημοσίευση από aggelikhsamos »

illy έγραψε:Ελα βρε Αγγελικουλα μου, θετικη αυρα... Που πας ετσι με τοσο πεσμενο ηθικο; Παρε τηλ αυριο κ βλεπεις τι γινεται... Θα περιμενω νεα σουΕικόνα Και καλα κανεις που εχεις κ δεν ειναι κακο που το παραδεχεσαι κ το λες, κακο ειναι να κρυβεσαι πισω απο το δαχτυλο σου... Πες κ το βυσμα σου μηπως κανει κατι... Αντε ολα
να σαι καλα illy μου σε ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες σου και την συμπαρασταση! συντομα ελπιζω θα σου εχω νεα

ευχαριστω!ΕικόναΕικόναΕικόνα

Anonymous

Υπέρβαροι στρατιωτικοί

Δημοσίευση από Anonymous »

Su-35: Ας επιλέξουν κάποιο άλλο επάγγελμα. Τι είναι ο στρατός; Ινστιτούτο αδυνατίσματος;

ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

tzovana18
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 30, 2008 8:14 pm
Επικοινωνία:

Υπέρβαροι στρατιωτικοί

Δημοσίευση από tzovana18 »

Απορω γιατι ο καθενας δεν κοιταει τα δικα του χαλια και θα κοιταει του αλλου καλα λενε η καμυλα δεν μπορει να δει την δικια της καμπουρα αλλα του αλλου... Ελεος πια... Στο στρατο μεσα θα κραζετε; Τι σας νοιαζει εσας τη ειναι η αλλη η ο αλλος σας πληροφορω πως οταν εδωσα την πρωτη φορα με περασε μια σατο 100αρι και ηταν και γεματη... Καλητερα λεω εγω να κοιταξουμε τον σκοπο μας που ειναι να μπουμε μεσα και ας αφησουμε της κατηνιες γιατι εχω βαρεθει για δευτερη φορα που δινω να βλεπω κατινες... Ελεος!

Su-35
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3648
Εγγραφή: Σάβ Απρ 26, 2008 8:32 pm
Τοποθεσία: Alpha Centauri
Ενδιαφέροντα: Τα πάντα όλα!
Επάγγελμα: Κατάσκοπος των εξωγήινων!
Επικοινωνία:

Υπέρβαροι στρατιωτικοί

Δημοσίευση από Su-35 »

Το στράτευμα δεν χρειάζεται υπέρβαρα άτομα. Να πάτε να κάνετε καμία άλλη δουλεία αν δεν μπορείτε να αντεπεξέλθετε στις αθλητικές δοκιμασίες.

Εσύ ρε Tζοβάνα πως την είδες και αποκαλείς την κοπέλα Κατίνα;

Γιατί να της φάει την θέση μια χοντρή;

Επειδή δεν έχει βύσμα;

illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Υπέρβαροι στρατιωτικοί

Δημοσίευση από illy »

Σου, γιατι δεν λες για τα υπαρχοντα στελεχη που ολοι εχουν κατι κοιλιες 5 στρεμματα απο το καθισιο κ το αραλικι; Ας τους διωξουν απο το στρατευμα εφοσον ο στρατος δεν χρειαζεται υπερβαρα ατομα... Και αυτο το φαινομενο ειναι ακομη χειροτερο στην αστυνομια!
Dum spiro spero
ratatoulis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 934
Εγγραφή: Τετ Απρ 16, 2008 10:26 pm
Τοποθεσία: United Kingdom
Επικοινωνία:

Υπέρβαροι στρατιωτικοί

Δημοσίευση από ratatoulis »

illy έγραψε:Σου, γιατι δεν λες για τα υπαρχοντα στελεχη που ολοι εχουν κατι κοιλιες 5 στρεμματα απο το καθισιο κ το αραλικι; Ας τους διωξουν απο το στρατευμα εφοσον ο στρατος δεν χρειαζεται υπερβαρα ατομα... Και αυτο το φαινομενο ειναι ακομη χειροτερο στην αστυνομια!
γιουπι και εγω ετσι θα ειμαι σε 5 χρονια με 5 στρεμματα κοιλιαΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναπανε και οι κοιλιακοι πανε και ολαΕικόναΕικόνα

Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες