Πως μπορώ να μπω στην μεθεπόμενη ΕΣΣΟ;

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

Πως μπορώ να μπω στην μεθεπόμενη ΕΣΣΟ;

Δημοσίευση από Anonymous »

Διέκοψα την αναβολή μου πριν λίγο καιρό και κανονικά θα πρέπει να καταταγώ στην ΕΣΣΟ του Αυγούστου. Έχει προκύψει δυστυχώς όμως κάποιο προσωπικό πρόβλημα και θα ήθελα να μάθω, αν υπάρχει κάποιος τρόπος να πάρω μια προσωρινή αναβολή, έτσι ώστε να μπω τελικά στην μεθεπόμενη ΕΣΣΟ. Γνωρίζει κανείς;
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Πως μπορώ να μπω στην μεθεπόμενη ΕΣΣΟ;

Δημοσίευση από Nassos »

Χρήστος έγραψε:Διέκοψα την αναβολή μου πριν λίγο καιρό και κανονικά θα πρέπει να καταταγώ στην ΕΣΣΟ του Αυγούστου. Έχει προκύψει δυστυχώς όμως κάποιο προσωπικό πρόβλημα και θα ήθελα να μάθω, αν υπάρχει κάποιος τρόπος να πάρω μια προσωρινή αναβολή, έτσι ώστε να μπω τελικά στην μεθεπόμενη ΕΣΣΟ. Γνωρίζει κανείς;


Επικοινώνησε με το Στρατολογικό σου γραφείο για να σου δώσουν τις κατάλληλες πληροφορίες.

Μπορείς βέβαια να περιμένεις να καταταχθείς και να πάρεις 3μηνη αναβολή και να μπεις με την ΕΣΣΟ του Νοεμβρίου.
Anonymous

Πως μπορώ να μπω στην μεθεπόμενη ΕΣΣΟ;

Δημοσίευση από Anonymous »

Σίγουρα θα πάρω στο στρατολογικό γραφείο. Παρόλα αυτά ίσως υπάρχουν τρόποι να το κάνω αυτό που ο αξιωματικός δεν μπορεί επίσημα να μου προτείνει (πχ να πάρω κάποιο χαρτί από γνωστό μου γιατρό ότι έχω πρόβλημα με την μέση μου).
Anonymous

Πως μπορώ να μπω στην μεθεπόμενη ΕΣΣΟ;

Δημοσίευση από Anonymous »

Παιδια να ρωτησω κατι εχω κοψει την αναβολη στα μεσα μαιου, η λογικη λεει οτι θα παω τον αυγουστο, αλλα επειδη θελω οπωσδηποτε να μπω τωρα πρεπει να κανω καποια σχετικη αιτης; Ευχαριστω.
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες