Διαγραφές μελών

Που πιστεύετε ότι υστερεί το site και τι θα θέλατε να δείτε ακόμη;
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Su-35
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3648
Εγγραφή: Σάβ Απρ 26, 2008 8:32 pm
Τοποθεσία: Alpha Centauri
Ενδιαφέροντα: Τα πάντα όλα!
Επάγγελμα: Κατάσκοπος των εξωγήινων!
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Su-35 »

Τα μέλοι alekaras,roditiis 1988 και topol-m βρίζονται συνέχεια δημοσίως και σε πμ.

Με αυτόν τον τρόπο χαλάνε όλα τα θέματα στα οποία συμμετέχουν.

alekaras
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Πέμ Απρ 30, 2009 10:39 pm
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από alekaras »

Su-35 έγραψε: Τα μέλοι alekaras,roditiis 1988 και topol-m βρίζονται συνέχεια και σε πμ και δημοσίως.

Με αυτόν τον τρόπο χαλάνε όλα τα θέματα στα οποία συμμετέχουν.



τα πμ ειναι μια διαφορετικη ιστορια και αποτελει τροπο αμυνας σε μερικες περιπτωσεις και σεβασμου προς το υπολοιπο φορουμ.
οσο για το αν βριζομαι δημοσια η οχι, ας το κρινουν οι αρμοδιοι.
εγω προσωπικα βρισκω αυτον ισχυρισμο περα ως περα αβασιμο και γελοιο.
μην τα βαζεις ολα σε ενα τσουβαλι.
και φυσικα ουδεμια περιπτωση ταυτοπροσωπιας μου με το μελος roditis 1988, οπως γελοια ισχυριζονται καποιοι, υπαρχει.
TOPOL-M
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2042
Εγγραφή: Παρ Ιουν 26, 2009 7:42 pm
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από TOPOL-M »

Su-35 έγραψε: Τα μέλοι alekaras,roditiis 1988 και topol-m βρίζονται συνέχεια και σε πμ και δημοσίως.

Με αυτόν τον τρόπο χαλάνε όλα τα θέματα στα οποία συμμετέχουν.

΄ Υπερβάλλεις... Το gay πχ δεν είναι βρισιά!Εικόνα

Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από yandr »

Όποιος θέλει να βρίζεται, μπορεί να ανοίξει ένα σχετικό θέμα στο φόρουμ "Επί παντώς επιστητού" και υπόσχομαι να μην το κλείσω.
TOPOL-M
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2042
Εγγραφή: Παρ Ιουν 26, 2009 7:42 pm
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από TOPOL-M »

Χαχαχαχαχαχαχα
Anonymous

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Anonymous »

Τι θα γίνει με την περιπτωσή σου ρε Yandr; Οταν δεν ξυπνάς καλά το πρωί ρίχνεις ένα Ban σε όποιον δεν γουστάρεις; ΄Να πω ότι είσαι κομπλεξικός αυτό το έχουν καταλάβει όλοι όσοι γράφουν εδώ μέσα. Να πω ότι είσαι άσχετος και κάνεις τον έξυπνο και αυτό το έχουν καταλάβει. Και επειδή πάλι με banaρες χωρίς λόγο θα σου πω το εξής:

Στην ζωή μου δεν έχω μάθει να ασχολούμαι και να δίνω αξία σε γίδια που δεν καταλαβαίνουν την διαφορά μεταξύ ροχάλας και ψιχάλας. Βέβαια κάποιες Φορές σκέφτομαι ότι ίσως πρέπει να Ασχολούμαι με Έναν βλαμένο ή έναν κουτό μόνο και μόνο να τον βοηθήσω όταν οι υπόλοιποι τον αγνοούν.

Στην δικιά σου περίπτωση βέβαια η προσπάθειά μου πήγε χαμένη. Αν και δεν με ενοχλεί αυτό ούτε φυσικά ότι μου έκοψες την πρόσβαση να γράφω. Στο χα ξαναπεί ότι δεν μου καίγεται καρφί αν θα γράφω στο Forum σου. Τέτοιος που είσαι τελικά χάρη σου έκανα. Κρίμα μόνο γιατί Εδώ μέσα Γράφονται και Σοβαρές απόψεις (φυσικά Οι δικές σου δεν περιλαμβάνονται σε αυτές)

Δυστυχώς στην Ελλάδα οι ανίκανοι διαχειρίζονται υπουργεία, αστυνομία, εφορίες, πυροσβεστική, ένοπλες δυνάμεις, εφημερίδες και φυσικά Forum.

Topol-M

Υγ. Αντί για στρατάρχης ή διαχειριστής θα ήταν πιο αντικειμενικό να έγραφες δίπλα " Ο Αλέφαντος του Forum "

Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από yandr »

Οκ, σε ευχαριστώ για την άποψή σου.

Νομίζω ότι και μόνο από τον τρόπο που εκφράζεσαι γίνεται φανερό γιατί διαγράφηκε ο λογαριασμός σου.

illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από illy »

Να ρωτησω εγω κατι;-που παντα διακατεχομαι απο μια μικρη δοσουλα περιεργειαςΕικόνα-για ποιο λογο τους διαγραφετε αυτους που διαγραφετε; Εγω πχ εχω διαβασει πολλα ποστς του τοπολ και δεν εχω βρει κατι ακυρο σε αυτα που λεει, ουτε να εχει προσβαλλει κατι... Εχει απλα τις αποψεις του και τις υποστηριζει κ καλα κανει φυσικα οπως κ ο καθενας μας υποστηριζει αυτα που πιστευει... Αναρωτιεμαι ποιος ο λογος διαγραφης τους!ΕικόναΕικόνα
Dum spiro spero
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από yandr »

Δεν έχεις προλάβει να διαβάσεις τα μηνύματα που διαγράφτηκαν όμως...

Εν συντομία, έχει βρίσει όλους τους υπεύθυνους του site, βάζει ρωσικά θέματα σε δεκάδες άσχετες συζητήσεις αποπροσανατολίζοντας τη συζήτηση (πχ. Στις φωτογραφίες των Apache πάει και γράφει για το ka-50 κλπ), παραπληροφορεί σε τραγικό βαθμό με δεκάδες μηνύματά του, έχει βριστεί σε ΠΜ αλλά και σε δημόσια συζήτηση με αρκετούς χρήστες του φόρουμ (απλούς χρήστες) κλπ.
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από illy »

Ναι οντως δεν προλαβα να διαβασω τα ποστς που διαγραφηκαν... Εγω ομως αναφερθηκα στον τοπολ που τον απενεργοποιησες πριν λιγες μερες... Και οχι στον μιραζ, αυτος ξερω απο οτι εχετε πει οτι τα εκανε ολα αυτα... Μαλιστα, ευχαριστω yandr για την απαντηση
Dum spiro spero
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από yandr »

Τα ίδια και ο topol δυστυχώς, παρόλο που του δόθηκε 2η ευκαιρία.
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από illy »

Παιδια-θα καταλαβετε που αναφερομαι-δεν εχει νοημα αυτο που κανετε! Ειλικρινα! Και εσεις τζαμπα τρωτε χρονο που γραφετε ο, τι γραφετε αλλα κ ο διαχειριστης που τα διαγραφει! Οκ, εχετε προβλημα μαζι του... Εφοσον θα φτιαξετε δικο σας σαιτ, αφηστε το να παρετε ετσι την "εκδικηση" σας λοιπον... Θα ειστε σε αντιπαλα στρατοπεδα πλεον οποτε ο νικητης θα φανει με τον αριθμο των μελων του φορουμ του κ με τον αριθμο των μηνυματων σε καθημερινη βαση... Αν θελετε να αποδειξετε κατι, αποδειξτε το με το φορουμ σας που αναμενεται να γινει... Αυτα απο μενα πολυ φιλικα...

Dum spiro spero
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Rafale »

Σε μια θεματολογια ειδα να προτεινετε η διαγραφη μελους σε αλλο μελος χωρις να καταλαβαινω το λογο. Το θεωρω λιαν απαραδεκτο να γραφονται τετοια πραγματα.

anna.nikos
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 752
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 31, 2009 7:17 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από anna.nikos »

cristi έγραψε: Σε μια θεματολογια ειδα να προτεινετε η διαγραφη μελους σε αλλο μελος χωρις να καταλαβαινω το λογο. Το θεωρω λιαν απαραδεκτο να γραφονται τετοια πραγματα.

cristi για μενα λες που ζητησαν να διαγραφω; Εκτος αν ζητησαν κ σ'αλλο ατομο. Ας κανουν οτι θελουν καρφι δεν μου καιγεται
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Rafale »

Δεν ειναι θεμα καρφιου αννα νικος ειναι θεμα ισορροπιων και πολλων αλλων παραμετρων απλα δεν μου αρεσε Μελος να προτεινει μελος ισως εχω αλλες αντιληψεις σε μερικα θεματα.Εικόνα Και οταν κατι βλεπω εχω το δικαιωμα και το λογο φανταζομαι να εκφερω την αποψη μου

Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες