Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2009)

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2009)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Σε ποια κατηγορια ανηκεις;

ΠΕ - ΤΕ ή ΔΕ;

Λενε οτι απο σεπτεμβρη θα βγει και για δημοτικη αστυνομια.

Anonymous

Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Τα ΠΕ ΤΕ είναι όριο ηλικίας 30 ετών. Όμως καλά το είπες γιατί δεν ξέρω τί σημαίνουν τα ΠΕ και ΤΕ.

D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2009)

Δημοσίευση από D.Y.K »

ΠΕ = Πανεπιστημιακης Εκπαιδευσης (Για αποφοιτους ΑΕΙ) ΤΕ= Τεχνολογικης Εκπαιδευσης (Για αποφοιτους ΤΕΙ)

ΔΕ= Δευτεροβαθμιας Εκπαιδευσης (Για αποφοιτους λυκειων)

Αν θες υπαρχει συγκεκριμενο θεμα για την Δημοτικη Αστυνομια για να μην ξεφευγουμε και απο το θεμα φιλε μου.

Anonymous

Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Πάντα υπάρχει και η πλαστογράφηση του Proficiency. Υπέροχα αποτελέσματα. Απλά να μην πάρουν τηλέφωνο να μάθουν άν είναι έγκυρο. Και εγώ για Δημοτική αστυνομία θέλω όμως το ΔΙΚΑΤΣΑ με κυνηγάει άσχημα. Επειδη είμαι ΠΕ ΤΕ και τα πτυχία μου δεν είναι ακόμα αναγνωρισμένα τότε μέχρι να αναγνωριστούν θα είμαι πάνω από 30 και τέλος.

Ίσως προλάβω να λαδώσω τους καθηγητές των 4 μαθημάτων που πρέπει να δώσω για το ΔΙΚΑΤΣΑ και το πάρω αμέσως μπας και προλάβω. Θα το πάω λάου ΄λάου. Πάντως αν κάποια καθηγήτρια λαδώνεται με σεξ (όσο άσχημη και να είναι) θα το κάνω.

ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΔΗΚΑΙΟΣΗΝΗΣ

Anonymous

Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Είναι 2 άτομα της δημοτικής αστυνομίας στο Κορδελιό Θεσσαλονίκης που πάνε και κλειδώνουν ένα πάρκινγκ και ο ένας είναι 36 χρονών αι ο άλλος είναι σίγουρα 43. Η δημοτική αστυνομία δέν έχει πάνω από 6 χρόνια που βγήκε.

Πώς;

D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2009)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Μην ψαχνεις πολλα πραγματα φιλε μου. Δεν υπαρχει αξιοκρατια πουθενα και για τιποτα.

Εαν μπορεις να την χωθεις ωπουδηποτε καντο.

Στο ελλαδισταν ζουμε

D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2009)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Χεχεχε... Παιδια στην Δημοτικη Αστυνομια να ειναι αξιοκρατικα τα πραγματα η δεν αξιζει τον κοπο;

Τι λετε;

Anonymous

Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Ότι και να πούμε, όποιος μπεί εκεί μέσα δεν χρειάζεται να άπαντάει σε τίποτε. Έχασα τις προκηρύξεις για ειδικους φρουρούς να πάρει. Και εκεί ζητάνε όριο ηλικίας 28 ετών. Πάει και αυτό. Και τους βλέπω στα ταχυδρομία και στα ΚΕΠ να φραπεδιάζουν και να έχουν αυτό το ανέμελο και υπεράνω ύφος ενός νέου δημόσιου υπάλληλου.

"το πεδί μου πέρασε στηναστυνομία... Σωθηκε σώθηκε... "

ΕΛΕΟΣ

D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2009)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Δυστυχως η ευτυχως ετσι ειναι φιλε μου. Κριμα που δεν σε παιρνει για Ειδικους φρουρους γιατι εκει με τα μοριακια σου ενδεχομενως να ησουνα μεσα και να μην σε 'σταυρωνανε' επι καθημερινη βαση στον ιδιωτικο τομεα!

Anonymous

Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Γεια σας παιδες. Ακουγεται τιποτα για προκηρυξη; Εγω παντως κατι διαβασα σε εφημεριδα.
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2009)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Μάλλον τον σεπτέμβρη πρώτη που θα κάνει ποδαρικό θα είναι αυτή της Δ. Α για 1.000 άτομα.
Anonymous

Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Δ. Υ. Κ έγραψε:Μάλλον τον σεπτέμβρη πρώτη που θα κάνει ποδαρικό θα είναι αυτή της Δ. Α για 1.000 άτομα.
Ευχαριστω ΔΥΚ. Ξερεις αν παιζει μεγαλο ρολο το βισμα; Γιατι εγω ακουσα οτι βγαινουν αναλυτικα τα μορια.
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2009)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Άν έχεις τα μόρια δεν σε αδικεί κανένας. Τα μόρια βγαίνουν αναλυτικότατα και το τι έχει καταθέσει ο καθένας. Μην ξεχνάς οτι στην Δημοτική Αστυνομία παίζει και Ένσταση σε αντίθεση με τους υπόλοιπους διαγωνισμούς που δεν έχεις δικαίωμα (κοινώς είναι πέρα για πέρα βυσματικοί).
Anonymous

Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Δ. Υ. Κ έγραψε:Άν έχεις τα μόρια δεν σε αδικεί κανένας. Τα μόρια βγαίνουν αναλυτικότατα και το τι έχει καταθέσει ο καθένας. Μην ξεχνάς οτι στην Δημοτική Αστυνομία παίζει και Ένσταση σε αντίθεση με τους υπόλοιπους διαγωνισμούς που δεν έχεις δικαίωμα (κοινώς είναι πέρα για πέρα βυσματικοί).
Ευαχριστω πολυ. Απο οτι βλεπω γνωριζεις αρκετες πληροφοριες με τα σωματα ασφαλειας. Με τι ασχολεισαι;(αν δεν γινομαι αδιακριτος)
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες