Πλήρωμα ερπυστριοφόρων

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

Πλήρωμα ερπυστριοφόρων

Δημοσίευση από Anonymous »

Μπορει καποιος να μου πει, γιατι δεν εχω παει στρατο, γιατι αυτην την ειδηκοτητα ολοι την θεωρουν πολλυ δυσκολη;
Τι κανεις δηλαδη και ειναι τοσο δυσκολα;
KAITH
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 430
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 21, 2010 7:01 pm
Τοποθεσία: αλεξ/πολη-βολος
Επάγγελμα: ανεργη
Επικοινωνία:

Πλήρωμα ερπυστριοφόρων

Δημοσίευση από KAITH »

Περασα πληρωμα ερπυστριοφορων και ακομα δεν το εχω συνειδητοποιησει οτι θα βαλω το στρατιωτικο το τζοκευ! Οσοι εχουμε ιδια ειδηκοτητα γραψτε εδω να κανουμε τις πρωτες συστασεις... ΕικόναΕικόνα
διαλεξε μια δουλεια που σ'αρεσει και δε θα χρειαστει να δουλεψεις ουτε μια μερα στη ζωη σου.. (κομφουκιος)
helen
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 367
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 10, 2009 3:19 am
Τοποθεσία: αλεξ/πολη
Επικοινωνία:

Πλήρωμα ερπυστριοφόρων

Δημοσίευση από helen »

Που πηγαν ολοι; Απο την χαρα τους εξαφανιστηκαν; Εικόνα

Εικόνα
KAITH
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 430
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 21, 2010 7:01 pm
Τοποθεσία: αλεξ/πολη-βολος
Επάγγελμα: ανεργη
Επικοινωνία:

Πλήρωμα ερπυστριοφόρων

Δημοσίευση από KAITH »

Μονο 2 ειμαστε; Καλεεεεεεεεεεεεε που ειστε; Κανενας αλλος για πληρωμα;Εικόνα
διαλεξε μια δουλεια που σ'αρεσει και δε θα χρειαστει να δουλεψεις ουτε μια μερα στη ζωη σου.. (κομφουκιος)
anna.nikos
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 752
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 31, 2009 7:17 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Πλήρωμα ερπυστριοφόρων

Δημοσίευση από anna.nikos »

Βλεπω εχει κ γυναικες στο πληρωμα ερπ. Δεν ειναι δυσκολη ειδικοτητα για γυναικες?
ΝΙΚΟΣ

Πλήρωμα ερπυστριοφόρων

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΣ »

Παιδια ξερει κανεις αν σε βγαλουν οι γιατροι οτι δεν μπορεις να γινεις οδηγος, σε κοβουν αυτοματα απο την ειδηκοτητα;
helen
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 367
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 10, 2009 3:19 am
Τοποθεσία: αλεξ/πολη
Επικοινωνία:

Πλήρωμα ερπυστριοφόρων

Δημοσίευση από helen »

ΝΙΚΟΣ έγραψε:Παιδια ξερει κανεις αν σε βγαλουν οι γιατροι οτι δεν μπορεις να γινεις οδηγος, σε κοβουν αυτοματα απο την ειδηκοτητα;
εξαρταται το προβλημα υγειας. Για μυωπια μηπως ενοεις; Γιατι κοβανε κατευθειαν για μυωπια στο 424.
helen
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 367
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 10, 2009 3:19 am
Τοποθεσία: αλεξ/πολη
Επικοινωνία:

Πλήρωμα ερπυστριοφόρων

Δημοσίευση από helen »

Που πηγατε ολοι; Αλλος για πληρ ερπυστρ;
ΝΙΚΟΣ

Πλήρωμα ερπυστριοφόρων

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΣ »

helen έγραψε:
ΝΙΚΟΣ έγραψε:Παιδια ξερει κανεις αν σε βγαλουν οι γιατροι οτι δεν μπορεις να γινεις οδηγος, σε κοβουν αυτοματα απο την ειδηκοτητα;
εξαρταται το προβλημα υγειας. Για μυωπια μηπως ενοεις; Γιατι κοβανε κατευθειαν για μυωπια στο 424.


Αστιγματισμο εχω. Μπυ ειπαν οτι επειδει οι γιατροι ειπαν οτι δεν μπορεις να εισαι οδηγος γιαυτο εισαι απιλαχον και οχι επιτυχον αν και εχεις 300 και ο τελευταιος 100. Ξερεις αν υσχιει κατι τετοιο;
helen
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 367
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 10, 2009 3:19 am
Τοποθεσία: αλεξ/πολη
Επικοινωνία:

Πλήρωμα ερπυστριοφόρων

Δημοσίευση από helen »

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
helen έγραψε:
ΝΙΚΟΣ έγραψε:Παιδια ξερει κανεις αν σε βγαλουν οι γιατροι οτι δεν μπορεις να γινεις οδηγος, σε κοβουν αυτοματα απο την ειδηκοτητα;
εξαρταται το προβλημα υγειας. Για μυωπια μηπως ενοεις; Γιατι κοβανε κατευθειαν για μυωπια στο 424.


Αστιγματισμο εχω. Μπυ ειπαν οτι επειδει οι γιατροι ειπαν οτι δεν μπορεις να εισαι οδηγος γιαυτο εισαι απιλαχον και οχι επιτυχον αν και εχεις 300 και ο τελευταιος 100. Ξερεις αν υσχιει κατι τετοιο;
ναι νικο και μια φιλη μου ακριβως το ιδιο την ειπαν και ειναι επιλαχων.
ΝΙΚΟΣ

Πλήρωμα ερπυστριοφόρων

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΣ »

Οκ, παντος εγω θα το ψαξω γιατι ο ιδιος ο γιατρος εκει με ρωτησε τι ειδηκοτητα εβαλα του ειπα πζ πληρ ερπιστρ και μου ειπε δεν θα εχεις κανενα προβλημα
Νικος

Πλήρωμα ερπυστριοφόρων

Δημοσίευση από Νικος »

Λοιπον παιδια εαν καποιος γνωριζει ας απαντηση. Ειναι λογος, αν ο γιατρος σε βγαλει ακαταληλο ως οδηγο (εχω αστιγματισμο σε μικρο βαθμο) να κριθεις ως επιλαχον σε πεζικο πληρωμα ερπιστριοφορων; Ενω εχεις αρκετα μορια για την συγκεκριμενη ειδηκοτητα; Εχω βγαλει ανετα ολα τα αθληματα και εχω Ι1. Ας απαντηση καποιος που γνωριζει.
helen
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 367
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 10, 2009 3:19 am
Τοποθεσία: αλεξ/πολη
Επικοινωνία:

Πλήρωμα ερπυστριοφόρων

Δημοσίευση από helen »

Νικος έγραψε:Λοιπον παιδια εαν καποιος γνωριζει ας απαντηση. Ειναι λογος, αν ο γιατρος σε βγαλει ακαταληλο ως οδηγο (εχω αστιγματισμο σε μικρο βαθμο) να κριθεις ως επιλαχον σε πεζικο πληρωμα ερπιστριοφορων; Ενω εχεις αρκετα μορια για την συγκεκριμενη ειδηκοτητα; Εχω βγαλει ανετα ολα τα αθληματα και εχω Ι1. Ας απαντηση καποιος που γνωριζει.
νικο να σε ρωτησω κατι. Γραφει επιλαχων στην ειδικοτητα που δηλωσατε με 300 μορια; Η κατι αλλο;
Νικος

Πλήρωμα ερπυστριοφόρων

Δημοσίευση από Νικος »

Γραφει επιλαχων 300 μορια σκετο.
helen
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 367
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 10, 2009 3:19 am
Τοποθεσία: αλεξ/πολη
Επικοινωνία:

Πλήρωμα ερπυστριοφόρων

Δημοσίευση από helen »

Νικος έγραψε:Γραφει επιλαχων 300 μορια σκετο.
αυτο ηθελα να σου πω. Οτι δεν εισαι επιλαχων για πληρ ερπυστρ πζ. Γιατι θελει καλη οραση. Εισαι επιλαχων για οποιδηποτε αλλη ειδικοτητα. Αν ηταν θα εγραφε επιλαχων για την ειδικοτητα που δηλωσατε. Ξαναεδωσα και περυσι και ξερω. Και μια φιλη το ιδιο με σενα της συνεβη.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες