Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από Marina2 »

IRIS έγραψε: Ναι ε; Και αυτες οι παρεμβασεις βρηκαν να γινουν το ετος 2009 γτ τα υπολοιπα ετη δε γινοταν χαμος και δεν εμπαιναν με βυσματα. Αν αυτη μαρινα ειναι η απαντηση σου τοτε τι γνωμη εχεις για την καινουργια προκυρηξη; Γτ την εβγαλαν ΤΟΣΟ πολυ νωρις; Για πες να μα8ουμε κι εμεις σε παρακαλω

Θα σου απαντησω πολύ συντομα και απλά! Ολες αυτες οι παρεμβάσεις εγιναν το 2009 γιατι παμε για εκλογες και οι δημοσκοπησεις ειναι χαλια! Απο αρχαιοτάτον χρονων υπηρχε το βυσμα και εξου και η παροιμια "αν εχεις μπαρμπα στην Κορωνη. ".

Η καινουρια προκηρυξη βγηκε νυχτα, τωρα το λογο τον ξερουν μονο αυτοι! Εγω υποψιαζομαι το πασιφανες: Υποσχεθηκαν μειωση της θητεια, κοντευουν να ερθουν οι εκλογιες και δεν το εχουν κάνει ακόμη και κάνουν σπασμοδικες κινησεις για να επωφεληθουν και από τους στρατευσιμους και από τους ανεργους!

Αν δεν πάρουν ΕΠΟΠ δεν μειωνεται η θητεα!

Και επεναλαμβάνω την εβγαλαν τοσο νωρις, οπως και αλλες προκηρυξεις Υπουργειων εκτος ΑΣΕΠ για ψηφοθηρια και τιποτα αλλο!

D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Μαρίνα1 έγραψε:
IRIS έγραψε: Ναι ε; Και αυτες οι παρεμβασεις βρηκαν να γινουν το ετος 2009 γτ τα υπολοιπα ετη δε γινοταν χαμος και δεν εμπαιναν με βυσματα. Αν αυτη μαρινα ειναι η απαντηση σου τοτε τι γνωμη εχεις για την καινουργια προκυρηξη; Γτ την εβγαλαν ΤΟΣΟ πολυ νωρις; Για πες να μα8ουμε κι εμεις σε παρακαλω

Θα σου απαντησω πολύ συντομα και απλά! Ολες αυτες οι παρεμβάσεις εγιναν το 2009 γιατι παμε για εκλογες και οι δημοσκοπησεις ειναι χαλια! Απο αρχαιοτάτον χρονων υπηρχε το βυσμα και εξου και η παροιμια "αν εχεις μπαρμπα στην Κορωνη. ".

Η καινουρια προκηρυξη βγηκε νυχτα, τωρα το λογο τον ξερουν μονο αυτοι! Εγω υποψιαζομαι το πασιφανες: Υποσχεθηκαν μειωση της θητεια, κοντευουν να ερθουν οι εκλογιες και δεν το εχουν κάνει ακόμη και κάνουν σπασμοδικες κινησεις για να επωφεληθουν και από τους στρατευσιμους και από τους ανεργους!

Αν δεν πάρουν ΕΠΟΠ δεν μειωνεται η θητεα!

Και επεναλαμβάνω την εβγαλαν τοσο νωρις, οπως και αλλες προκηρυξεις Υπουργειων εκτος ΑΣΕΠ για ψηφοθηρια και τιποτα αλλο!



εδω εμενα που εδωσα στο λιμενικο ρε τωρα τον μαρτιο μου ειπανε πως θα βγουν τα αποτελεσματα ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΥΡΩΕΚΛΟΓΕΣ τι λεμε τωρα;
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από Marina2 »

ΔΥΚ μου μη μου μιλας για λιμενικό, το βασίλειο του ΒΥΣΜΑΤΟΣ! Εκει τον Πρωθυπουργό βαλε μεσον!

D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Μαρίνα1 μου οτι μπορουσα εβαλα αλλα ασε ξερω τι παιζει... Της καραπ... Ας!
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από Marina2 »

Μονο ετσι θα μπορεσουμε να μπουμε κάπου!

Και δεν ειναι ντροπή, ο καθενας κοιτα το μελλον του και κανει προσπάθειες για να ειναι καλό!

Για το μονο που δεν θα εβαζα μεσον ειναι για ΕΠΟΠ και αυτό από εγωισμό, επειδη ξερω οτι εχω ολα τα προσοντα και μπορει και παραπάνω! Αν δεις την προυπηρεσια μου και που εχω δουλεψει ενω ημουν φοιτητρια θα παθεις πλακα και στελνω τα χαρτια για ΕΠΟΠ και με πετανε εξω από την ειδικοτητα μου επειδη ηταν βυσματική και δεν ειχα βυσμα!

D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Το πιστευω γλυκια μου! Το πιστευω! Απο τα λεγομενα σου εχω καταλαβει οτι τους επεφτες και πολυς! Αλλα εχεις δικιο αφου εχουμε μπει ολοι μας σε αυτο το τρυπακι ενταξει τι να γινει; Βυσμα στο βυσμα οπως λεμε οφθαλμος αντι οφθαλμου!
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από Marina2 »

Και εγω θα ηθελα να ητααν ολα αξιοκρατικα, αλλα εδω πας σε δικηγορο και εχει 100 ενστασεις ετοιμες προς τον ΑΣΕΠ κιολας οχι και Τον στρατο! Δεν ξερω αν τους επεφτα πολύ ή λιγη, εγω πιστευω οτι ειχα παλλά μορια και επρεπε να ημουν μέσα. Δεν μου πιασανε καν την προυπηρεσια μου! Ουτε ενα μοριο δεν μου δωσανε! Τωρα οντως παει συναγωνισμος οχι μεταξυ υποψηφιων αλλα μεταξυ βυσματων!

D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Παρε με το καλο λοιπον το πτυχιο σου και βλεπεις μετα με το καλο τι μπορεις να κανεις! Παντως το βυσμα σιγουρα σου δινει τα περισσοτερα μοριακια! Αυτο πλεον ειναι δεδομενο! Απλα θεωρω πως παλαιοτερα ηταν λιγο πιο ευκολα τα πραγματα και σε περιπτωση που ειχες οντως τα προσοντα για καπου εμπαινες πολυ πιο ευκολα!
lolita
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: Παρ Οκτ 10, 2008 11:50 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από lolita »

Μαρίνα1 έγραψε:Ωραια μπηκαν αξιοκρατικά! Κανε μια περιηγηση στα θεματα για τους ΕΠΟΠ από τοτε που βγηκαν τα αποτελεσματα επιλαχοντων και Μας ξαναλες τη γνώμη σου, φιλε μου!

διαβαζω κι εγω αυτα που λενε διαφορα παιδια εδω μεσα, αλλα
δεν τα πολυπιστευω γτ δεν τους γνωριζω για να ξερω οτι λενε την αληθεια!
για τον θεσμο αυτο προσωπικα ξερω παιδια που εχουν μπει με σπρωξιμο αλλα και αλλα με την αξια τους, δεν γνωριζω καποιον ομως με τα 900 κ 1000 του μορια και να μην μπηκε
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από illy »

Να διορθωσω κατι Μαρινακι... Εδω μιλαμε για ανταγωνισμο και οχι συναγωνισμο διοτι πολυ απλα δεν υπαρχει ευγενης αμιλλα

Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από Marina2 »

Εμπαινες πιο ευκολα εκει για αλλο λογο! Αυτοι που σπουδαζανε και τελειωναν κάποια σχολη ηταν πολύ λιγοτεροι από οτι σημερα! Γιαυτο εμπειναν πιο ευκολα οι "σπουδαγμένοι".

Σημερα και να μην περάσεις σε ανωτατη σχολή πας σε ενα καλό ΙΕΚ και παιρνεις και την πιστοποιηση και ολα ΟΚ!

illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από illy »

Φιλε ιρις, για ποια αξιοκρατια μου μιλας και για ποια μορια οταν στους επιλαχοντες που περασαν ειδα ατομο που ηταν στην ομαδα μου και κοπηκε λογω υψους; Και ποιος μου λεει εμενα οτι δεν εισαι ενας απο τους επιλαχοντες που περασε και προσπαθεις να αποδειξεις πως ολα ειναι αγγελικα πλασμενα; Αξιοκρατια δεν υπαρχει στην συγκεκριμενη προκηρυξη απο την στιγμη που δεν εχει ενσταση... Ειναι ηλιου φαεινοτερο οτι το θεμα μπαζει απο παντου! Λολιτακι κοριτσι μου, επρεπε να ησουν μεσαΕικόνα Ησουν πολυ κοντα απο τον τελευταιο επιτυχοντα, δηλαδη ελεος! Κανε κατι ρε κοριτσι μου, διεκδικησε τη θεση σου με νομικο τροπο
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από illy »

Το ξαναστελνω για να το δεις Μαρινα μου: "Να διορθωσω κατι Μαρινακι... Εδω μιλαμε για ανταγωνισμο και οχι συναγωνισμο διοτι πολυ απλα δεν υπαρχει ευγενης αμιλλα... "
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Ελα μωρε ο κακος χαμος γινεται, ολα κλασσικα ποια!
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από Marina2 »

lolita έγραψε:
Μαρίνα1 έγραψε: Ωραια μπηκαν αξιοκρατικά! Κανε μια περιηγηση στα θεματα για τους ΕΠΟΠ από τοτε που βγηκαν τα αποτελεσματα επιλαχοντων και Μας ξαναλες τη γνώμη σου, φιλε μου!

διαβαζω κι εγω αυτα που λενε διαφορα παιδια εδω μεσα, αλλα
δεν τα πολυπιστευω γτ δεν τους γνωριζω για να ξερω οτι λενε την αληθεια!
για τον θεσμο αυτο προσωπικα ξερω παιδια που εχουν μπει με σπρωξιμο αλλα και αλλα με την αξια τους, δεν γνωριζω καποιον ομως με τα 900 κ 1000 του μορια και να μην μπηκε
Και ομως εσυ μπορει να μην ξερεις κάποιον αλλα εγω ξερω!

Και να σου πω κατι σε μια προκήρυξη που το μεγαλύτερο βαθμό που μπορεις να παρεις ειναι 450 από πτυχιο,160 από Προφισιενσι και 200 από συνεντευξη, που συνολικά με το μαξιμουμ των μοριων μας κάνει 810. Και που δεν σου πιανουν καθολου ευκολα την προυπηρεσια σουτ, οπως εγινε και με εμενα πως μπορει να μαζευουν οσοι μπηκαν πανω από 1000 μόρια.

Μην κουφαθούμε κιολας. Αν κάποιος ειχε τοσο μεγαλη και καλή προυπηρεσια στα οικονομικά για παραδειγμα, θα τα παρατούσε για να πάει ΕΠΟΠ ή θα κοιτούσε να βολευτει σε κανενα γραφειο!

Ολα μου βρωμάνε και οπου υπάρχει καπνος, υπάρχει και φωτια.

Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες