Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Ρε κοριτσια μπορει να Μπηκαν αλλα δε μπηκαν απο τους επιλαχοντες. Παντως οποιος εχει βυσμα ας κανει τωρα τα χαρτια του που 8α ειναι πιο ευκολο να τον παρουν αλλιως πρεπει να εχεις 500 πτυχια για να μπεις. Χαχα
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από Marina2 »

Εγω θα συνεχιζω να λεω αυτο που μου ειπε μια καλη γνωστη μου φιλη οταν πηγε τον Οκτωβρη σε πολιτικό για να βάλει μεσον, μετα από την συνέντευξη: "Ειναι πολύ αργα, οι θεσεις εχουν καλύφθει από τοτε που βγηκε η φημη οτι θα βγει προκήρυξη".

Θα συμφωνησω πάντως στο οτι θα ειναι πιο ευκολο να μπει κάποιος, διοτι βγηκε τοσο αναπάντεχα που δεν το μυριστηκε κανενας, ουτε και οι πολιτικοι που κοιτουσαν να βολεψουν τους επιλαχοντες τους!

Anonymous

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Ειμαι ΑΓΟΡΙ και τα λεγομενα μου ειναι λεγομενα πλ υψηλου προσωπου και σας τα μεταφερω. Κι εγω ξερω πλ περιπτωσεις με βυσματα που μπηκαν ομως μαζι με τους επιτυχοντες οχι τωρα. Ειναι μερικα πρεζακια τα οποια ειναι ακομη μεσα στον στρατο χωρις οπλο και χωρις να εχουν ορκιστει και μαλιστα περιμενουν και δικαστικες αποφασεις απο εξω. Αυτους γτ τους κρατανε ακομη μεσα; Απεξαρτηση τους κανουν; Το οτι ειναι ολο παρα8υρακια ο στρατος αυτο το γνωριζω. Εγω απλα αναφερω οτι αυτοι οι επιλαχοντες μπηκαν βαση μοριων!
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από Marina2 »

Ωραια μπηκαν αξιοκρατικά! Κανε μια περιηγηση στα θεματα για τους ΕΠΟΠ από τοτε που βγηκαν τα αποτελεσματα επιλαχοντων και Μας ξαναλες τη γνώμη σου, φιλε μου!

Anonymous

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Δεν αναρωτη8ηκατε γιατι κανανε 2 μηνες σχεδον να βγαλουν τα αποτελεσματα; Οι επιλαχοντες καλουνταν συνη8ως μεσα σε 20 μερες οχι 2 μηνες.
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από Marina2 »

Βεβαια και ξερουμε ! Γιατι υπηρχαν τοσες πολλες παρεμβάσεις που δεν ξερανε που και ποιον να βάλουν!Εικόνα
lolita
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: Παρ Οκτ 10, 2008 11:50 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από lolita »

Θα συμφωνησω με ιρις, φετος αν ρωτουσες σου λεγανε τι σειρα εισαι επιλαχων, π. Χ. Αν εμενα μου λενε απ το τηλ. Οτι ειμαι σειρα 5 και καλεσουνε 15ατομα και δεν ειμαι μεσα θα γινει χαμος, τους κανω κι ενα δικαστηριο κ ειμαι μεσα! Δυσκολα ειναι αν βγεις επιλαχ. Το θεμα ειναι το βυσμα σου να σε βαλει απ την αρχη, κι αυτο μαρινα για τις θεσεις αληθεια ειναι, με το που βγαινει η προκυρηξη τα γραφεια βουλευτων, υπουργων κτλπ πιανουν φωτια, απο 3 μεχρι 5 ατομα μπορει να βαλει ο καθενας τους
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Οι αποψεις διιστανται παντως
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από Marina2 »

Και πως ξερεις με βεβαιοτητα οτι ενω εσυ ησουν σειρα 5, δεν πηραν αυτον που ηταν σειρά 15; Πως μπορει να τα γνωριζεις και εισαι σιγουρη;

Anonymous

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Ναι ε; Και αυτες οι παρεμβασεις βρηκαν να γινουν το ετος 2009 γτ τα υπολοιπα ετη δε γινοταν χαμος και δεν εμπαιναν με βυσματα. Αν αυτη μαρινα ειναι η απαντηση σου τοτε τι γνωμη εχεις για την καινουργια προκυρηξη; Γτ την εβγαλαν ΤΟΣΟ πολυ νωρις; Για πες να μα8ουμε κι εμεις σε παρακαλω

D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από D.Y.K »

IRIS έγραψε:Ναι ε; Και αυτες οι παρεμβασεις βρηκαν να γινουν το ετος 2009 γτ τα υπολοιπα ετη δε γινοταν χαμος και δεν εμπαιναν με βυσματα. Αν αυτη μαρινα ειναι η απαντηση σου τοτε τι γνωμη εχεις για την καινουργια προκυρηξη; Γτ την εβγαλαν ΤΟΣΟ πολυ νωρις; Για πες να μα8ουμε κι εμεις σε παρακαλω



Φιλε καταρχην ΜΗΝ τρελενεσαι. Κατα δευτερον η Μαρινα1 εχει απολυτο δικιο. Κατα 3ον ο Στρατος Ξηρας εχει αμεση αναγκη απο ΣΤΕΛΕΧΩΣΗ για τις ειδικοτερες επιχειρησιακες του αναγκες. Κατα 4ον για πες μας εσυ αν ηταν ΜΟΝΟ θεμα ρουσφετοκαταστασης γιατι δεν βγαζουν και τις αντιστοιχες προκυρηξεις σε ΝΑΥΤΙΚΟ ΚΑΙ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ ωπου εκει πεφτει το βυσμα της αρκουδας; Ολα ειναι σχετικα φιλε μου
lolita
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: Παρ Οκτ 10, 2008 11:50 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από lolita »

Διαλυεται το ντομινο στην περιπτωση που σου λενε την σειρα σου και δεν παιζεται αξιοκρατικα μετα εφοσον δημοσιευονται ποσα ατομα περνουν, εσυ αν ησουν σειρα 15 και εβλεπες οτι στην ειδικοτητα σου πηρανε 16 επιλ. Κ ς αφηνανε απ εξω θα το αφηνες να περασει ετσι;
αν δεν μας λεγανε την σειρα μας τοτε θα ταν ολα καλα για τα βυσματα, αλλα παιξανε ενστασεις και δικαιως βεβαια και χαμος!
Anonymous

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Αυτη ειναι η γνωμη η δικη σου. Και αν ο στρατος ειχε φιλε μου αναγκες 8α επαιρνε περισσοτερους επιλαχοντες και 8α ειμασταν ολοι ευχαριστημενοι. Οι κενες 8εσεις ηταν καπου 240.
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Παλι σχετικα μιλας αγαπητε μου. Το οτι εμειναν κενες θεσες δεν σημαινει ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ διοτι πολυ απλα ο Στρατος ΕΝΤΕΛΕΙ δεν ειχε αναγκη για στελεχωση 1700 ατομων αλλα για 1650. Και κατα δευτερον ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως ειναι η δικη μου αποψη και φυσικα ειναι σεβαστη!
lolita
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: Παρ Οκτ 10, 2008 11:50 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από lolita »

Λεγεται οτι η προκυρηξη βγηκε νωρις κ με αρκετα ατομα για να καλυφθουν θεσεις και να μειωθει κι η θητεια αμεσα, το πιστευω αυτο!
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες