Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από illy »

Απλα το θυμομουν δυκ μου και πηρα την πρωτοβουλια να απαντησω εγω Βασιλη, συγνωμηΕικόνα αν σε πειραξε

D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Οχι οχι καλα εκανες, καλυφθηκα εγω Εικόνα
Anonymous

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Γεια σας παιδιά! Γράφω για πρώτη φορά στο forum και θα ήθελα να μου απαντήσει ειλικρινά κάποιος, αν γνωρίζει, ποιο το νόημα των ¨κόκκινων¨ και ¨πράσινων¨ αποτελεσμάτων στους επιλαχόντες. Υπάρχει κάτι που θα πρέπει να μάθουμε όσοι με αγωνία περιμέναμε μέχρι τώρα και ίσως ακόμα τώρα περιμένουμε μετά τα όσα ακούγονται και διαβάζονται περί δεύτερων τουλάχιστον καταστάσεων επιλαχόντων. Διότι επίσης όπως ακούστηκε μέχρι τώρα, τελικά υπήρξαν πολύ περισσότερες κενές θέσεις μετά την ορκομωσία, από τις 180 που καλύφθηκαν με τους επιλαχόντες.
Θοδωρής
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 176
Εγγραφή: Παρ Φεβ 26, 2021 5:38 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από Θοδωρής »

Αγωνιστής έγραψε:Γεια σας παιδιά! Γράφω για πρώτη φορά στο forum και θα ήθελα να μου απαντήσει ειλικρινά κάποιος, αν γνωρίζει, ποιο το νόημα των ¨κόκκινων¨ και ¨πράσινων¨ αποτελεσμάτων στους επιλαχόντες. Υπάρχει κάτι που θα πρέπει να μάθουμε όσοι με αγωνία περιμέναμε μέχρι τώρα και ίσως ακόμα τώρα περιμένουμε μετά τα όσα ακούγονται και διαβάζονται περί δεύτερων τουλάχιστον καταστάσεων επιλαχόντων. Διότι επίσης όπως ακούστηκε μέχρι τώρα, τελικά υπήρξαν πολύ περισσότερες κενές θέσεις μετά την ορκομωσία, από τις 180 που καλύφθηκαν με τους επιλαχόντες.


Εγώ πιστεύω ότι είναι πάνω από 181 τα άτομα τα είχαμε βγάλει εδώ στο φόρουμ περίπου ήταν 200+ άτομα και δεν φτάνει μόνο αυτό αλλά δεν έχουν πάρει και σε ειδικότητες που έφυγαν άτομα, και η προκήρυξη πολύ στα μουλωχτά την έχουν βγάλει. Μόλις παίρνεις τηλ στο Γ. Ε. Σ σου λένε ότι δεν έχουν πάρει άτομα από ορισμένες ειδικότητες γιατί θα τις βάλουν στην καινούργια προκήρυξη. Όλα αυτά μου ακούγονται μπαρούφες έμενα, η περσινή προκήρυξη μυρίζει πολλή βύσμα και απατεωνιά αυτό έχω μόνο να πω
Anonymous

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Ειμαι Χειριστής επικοινωνιακών συστημάτων ΔΒ των Ειδικών Δυνάμεων
ApOsToLoS
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 5:43 pm
Ενδιαφέροντα: Πρώην Σμηνιτης ''Πολεμικης Αεροποριας''
Επάγγελμα: Ζαχαροπλαστης
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από ApOsToLoS »

Μαρίνα1 έγραψε:Ξερεις κατι ομως, σε αυτη δεν θα υπάρχει τοση συμμετοχή οσο στην προηγούμενη, αυτην την εντυπωση εχω. Ειτε επειδη αλλοι ειναι απογοητευμενοι, ειτε επειδη θα λοιπουν για διακοπουλες μεσα στον αυγουστοΕικόνα. Εγω και άλλο ενα παιδι ηδη ειπαμε οτι δεν θα κανουμε τα χαρτιά μας. Οποτε μπορει να ειστε πιο τυχεροι τωρα!
Μαρινα μου εγω λεω να αφησετε τις χαζομαρες και να κανετε τα χαρτια σας. Μπορει να μην μπηκατε οπως και καποιες χιλιαδες ακομα, ομως ειστε νικητες. Νικητες του εαυτου σας. Δεν θα κερδισουν αυτοι. Εμεις θα κερδιζουμαι παντα. Γιατι χαρη σε εμας, υπαρχουν κι αυτοι. Δεν θελω να ακουω χαζομαρες. Αφηστε τα καπριτσια και καντε τα χαρτια σας. Οταν θελουμε κατι πραγματικα... Φτανουμε εως το τελος... Και στο τελος ειναι τα καλυτερα. Εκει που η υπομονη μας ανταμειβετε.φιλια πολλα και οπως ειπαμε.ΕικόναΕικόναΕικόνα
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Συμφωνω με τον προλαλησαντα Μαρίνα1 μου! Να τα κανετε τα χαρτια σας Εικόνα
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από Marina2 »

Ενας από τους σημαντικότερους λόγους που δεν κάνω τα χαρτιά μου ξανα ειναι επειδή δεν εχω το πτυχιο μου ωστε να μπορω να δηλώσω την ειδικοτητα που μου αρεσει! Επειδη δεν μου αρεσει κάποια άλλη, δεν θα μπω στην ολη διαδικασια! Θα δοκιμάσω προς το παρον σε κάποιες άλλες προκηρυξεις. Πάντως αυτη τη στιγμή δεν το σκέπτομαι καν για στρατο.
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από Marina2 »

Καλά το βυσμα ειναι το παν και σε αυτη την προκήρυξη!

Παντως εγω λέω οτι θα μειωθει ο αριθμός των αιτησεων γιατι ειναι πολύ προσφατες οι "αναμνησεις" απο την προηγούμενη, οποτε θα μειωθει και ο ανταγωνισμός!

Anonymous

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

marina. ΚΑΝΕΝΑΣ απο αυτους τους επιλαχοντες αυτης της προκηρυξης Δεν μπηκε με βυσμα. ΟΛΟΙ ειχαν τα μορια και μπηκαν.
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από Marina2 »

Δεν το νομιζω αυτο, επειδη πολλα παιδια ειχαν υψηλή βαθμολογία και μεινανε απέξω!

Εγω για παραδειγμα ειχα 610, ειδες να με βάλανε πουθενα!

Μια μερα πριν, ειχα μιλησει με ανθρωπό που ασχολουνταν, και μου ειπε οτι τωρα βάζουμε μεχρι τελος του μηνα τους επιλαχοντες!

Anonymous

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Το βυσμα σου σε δουλευει κανονικοτατα! Δε σε πηραν βρε κοριτσι μου επειδη αλλος 8α ειχε περισσοτερα μορια απο εσενα. ΚΑΝΕΝΑΣ δε μπηκε με μεσο λογο του οτι κανανε ενσταση απο μεσα και ζητησαν τις καταστασεις με τους επιλαχοντες και ολοι ξαναγραφτηκαν απο την αρχη βαση μοριων γι αυτο Εγινε αυτη η κα8υστερηση και γι αυτο βγαζουν καπακι νεα προκηρυξη. Για να παρουν απο τους 1000 ολα τα βυσματα και να ικανοποιησουν τα αιτηματα τους.
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από Marina2 »

Καταρχήν εγω δεν μπηκα στη διαδικασια να βάλω βυσμα για να πάω στον στρατό! Να το ξεκαθαρισω... Αν εβαζα ομως θα ημουν μεσα και δε θα με εβγαζαν ακαταλληλη λογω γραμματικών γνωσεων, αλλα θα με παιρνανε οπως πηραν την άλλη κοπελα χωρις καν πτυχιο πληροφορικής στις διαβιβάσεις, ενω αυτό απαιτούνταν.

Ξερουμε πολύ καλά πως δουλευει ο στρατος σε ολα του!

sauraki....4
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: Παρ Φεβ 13, 2009 12:48 am
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από sauraki....4 »

iris; σε παρακαλω... σε παρακαλω... μπηκαν καιδεν ακουω κουβεντα για αυτο εχω αποδηξεισ... αντε μην αρχιζουμε τα ιδια... αντε
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από Marina2 »

Δεν ξερω από που προκυπτει η ενημερωση της ΙΡΙΣ, αλλα δεν γινεται ολοι οι αλλοι να υποστηριζουμε με γεγονότα τα λεγόμενα μας και μόνο ενας να λεει το αντιθετο! Καπου δεν μου κολαει!
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 15 επισκέπτες