194 M/Π MLRS Λαγκαδά

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Μπεπ

194 M/Π MLRS Λαγκαδά

Δημοσίευση από Μπεπ »

Από τα καλύτερα στρατόπεδα που έχω δει. Υπηρεσίες πολύ κομπλε με τον καινούργιο διοικητή, στάση ακριβώς από έξω άμα έχεις αμαξάκι το βάζεις μέσα και δεν σε ενοχλεί κανεις. Χαλαρά τερμα
Στρατιωτης

194 M/Π MLRS Λαγκαδά

Δημοσίευση από Στρατιωτης »

Μάγκες ισχύει τελικά ότι η μονάδα βελτιώθηκε; Αξίζει μια μετάθεση εκεί; Εγώ είμαι Έβρο σε μια πολύ καλή μονάδα, αλλά θέλω να έρθω προς Θεσσαλονίκη μετά το καλοκαίρι. Αξίζει;
Αλεξ

194 M/Π MLRS Λαγκαδά

Δημοσίευση από Αλεξ »

Μάγκες τι παίζει με το στρατόπεδο Λαγκάδα τώρα; Παίρνω μετάθεση εκεί τον Σεπτέμβριο. Εχουνε νεότερα;
Άβαταρ μέλους
georgech
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 01, 2018 4:38 pm
Τοποθεσία: Στρατιωτης
Επικοινωνία:

194 M/Π MLRS Λαγκαδά

Δημοσίευση από georgech »

Παιδιά παρουσιάζομαι νοεμβριο στην νεα σαντα και μου εχει μοναδα τοποθετησεις στο περιβολακι 194 ΜΠΕΜ mlrs, ξερουμε τι παιζει αν ειναι η μοναδα που θα παω και τι παιζει εκει?
oplitis

194 M/Π MLRS Λαγκαδά

Δημοσίευση από oplitis »

η μοναδα παιδια ειναι μια χαρα. τουαλέτες μπάνια θάλαμοι ολα πολυ καλα. τα κρεβάτια δεν ειναι κουκετες και δν εχεις κανεναν να σε ενοχλεί απο πανω η απο κατω. οι υπηρεσίες πανε πολυ καλα..1-1 ,2-1.. ειναι μια καλη επιλογή διπλα στη Θεσσαλονίκη
Νίκος

194 M/Π MLRS Λαγκαδά

Δημοσίευση από Νίκος »

Παίδες κανα νέο από το στρατόπεδο πως πανε υπηρεσίες ;
Πολίτης

194 M/Π MLRS Λαγκαδά

Δημοσίευση από Πολίτης »

Η μονάδα είναι για τον ***** κυριολεκτικά πολύ λίγα άτομα για τον ***** διοικητής τα στελεχοι αξίζουν τα περισσότερα.. συνεχόμενη εμπλοκή γενικά χάλια...358 λελα
Ελλην 2

194 M/Π MLRS Λαγκαδά

Δημοσίευση από Ελλην 2 »

Μέτρια πράγματα πολύ χώσιμο
Δημήτρης

194 M/Π MLRS Λαγκαδά

Δημοσίευση από Δημήτρης »

Έχουμε κάτι πιο πρόσφατο σχετικά με την κατάσταση της μονάδας;
Δημήτρης

194 M/Π MLRS Λαγκαδά

Δημοσίευση από Δημήτρης »

Παιδιά καμιά πιο πρόσφατη εικόνα του στρατοπέδου έχουμε;
Δημήτρης

194 M/Π MLRS Λαγκαδά

Δημοσίευση από Δημήτρης »

Καμιά πιο πρόσφατη εικόνα του στρατοπέδου έχουμε;
Άβαταρ μέλους
ANGEL031
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 19, 2022 2:00 am
Επικοινωνία:

194 M/Π MLRS Λαγκαδά

Δημοσίευση από ANGEL031 »

Παιδια οταν ηρθα στο λαγκαδα ειμασταν λιγοι και πηγαιναμε χαλια απο υπηρεσιες. Τωρα με τον καινουριο δικα εχει στρωσει. Παμε 2 εξω και μια μεσα. Εγκαταστασεις μια χαρα. Φαγητο τα σπαει. Κψμ με νοβα κοσμοτε wifi. Το πρωι εχει εκπαιδευση και δουλεια αλλα εισαι σαλονικα. Με το λεωφορειο εικοσι λεπτα απο το κεντρο, η σταση ειναι στην πυλη.
Άβαταρ μέλους
καρντάσης
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Τετ Απρ 27, 2022 10:00 pm
Επικοινωνία:

194 M/Π MLRS Λαγκαδά

Δημοσίευση από καρντάσης »

Μάγκες ολα κομπλε. Εξοδοι δν τιμιτικες μια χαρα, στελεχη φοβερα. Το καλυτερο ειναι το φαγιτο και το καψιμι. Ο δικιτις ειναι κομπλε. Εχω φιλο στην ασηρο και με αυτα που μου λεει εδω ειναι πολυ καλυτερα.
Παλιός

194 M/Π MLRS Λαγκαδά

Δημοσίευση από Παλιός »

Μάγκες όσοι μπήκαν απο ΣΤ ΕΣΣΟ και μετά μέχρι σήμερα είναι καλά, υπηρεσίες παίζανε από 1/3 το καλύτερο ως τώρα έως και 2/1 το χειρότερο. Καλοκαίρι συγκυριακά απολύονται πολλοί και μπαίνουν λίγοι όμως πρόβλεψη μου με τον υπάρχον διοικητή από αρχές Οκτώβρη που ορκίζεται η Ε' ΕΣΣΟ θα πάει σταθερά στο 1/1. Χαλαρά στελέχη γενικά, Χοσέ τρως μόνο αν το θες, καλό κλίμα μεταξύ στρατιωτών, καλό φαγητό τις περισσότερες μέρες, εγκαταστάσεις ξενοδοχείου σε σχέση με άλλες του πυροβολικού (a/c καλοκαίρι, θέρμανση χειμώνα, κψμ ακριβό αλλά ποιοτικά δυνατό.) όσοι πέσουν στον νυν διοικητή θα περάσουν καλά αρκεί να είναι σωστοί και προβλεπε χωρίς να δίνουν δικαιώματα
Abc3

Re: 194 M/Π MLRS Λαγκαδά

Δημοσίευση από Abc3 »

Παιδιά ξέρεις κανένας να μας πει πως είναι η κατάσταση πλέον; Οι υπηρεσίες πως πάνε;
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες