Αγαπημένη ομάδα!

Απάντηση

Ποια ομαδα υποστηριζετε?

Το δημοψήφισμα λήγει την Τετ Μαρ 30, 2016 5:58 pm

ΠΑΟ
225
40%
ΟΣΦΠ
177
32%
ΑΕΚ
46
8%
ΠΑΟΚ
69
12%
Αλλη
44
8%
 
Σύνολο ψήφων: 561

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Αγαπημένη ομάδα!

Δημοσίευση από Signaller »

Λες να ήταν αυτή η καταστροφή; Το τέλος της Κούλας ;Εικόνα
Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
dn24
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3013
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 15, 2010 7:01 pm
Τοποθεσία: Εμπ. Ναυτικό
Ενδιαφέροντα: Μηχανολογία, Alfa Romeo, Παναθηναϊκός
Επάγγελμα: Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Επικοινωνία:

Αγαπημένη ομάδα!

Δημοσίευση από dn24 »

D.Y.K έγραψε:Η καραμέλα έλιωσε βαζελάκια. Αλλάξτε ομάδα γιατί έρχονται χρόνια δύσκολα (σύμφωνα με τον Καζαντζίδη) , ο οποίος προέβλεψε και το τέλος της Κούλας (σε αντίθεση με τους Μαγια που έπεσαν έξω για την καταστροφή του κόσμου).Εικόνα


Τώρα-τώρα έρχεται ο Φειζάλ του Τσάκα και θα κυκλοφορούν όλοι στο ΟΑΚΑ με κελεμπία, τα θυληκά με μπούργκα και σε κάθε θέση Ναργιλέ Εικόνα

Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Αγαπημένη ομάδα!

Δημοσίευση από Signaller »

dn24 τί ομάδα είσαι εσύ ;
Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
dn24
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3013
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 15, 2010 7:01 pm
Τοποθεσία: Εμπ. Ναυτικό
Ενδιαφέροντα: Μηχανολογία, Alfa Romeo, Παναθηναϊκός
Επάγγελμα: Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Επικοινωνία:

Αγαπημένη ομάδα!

Δημοσίευση από dn24 »

Signaller έγραψε:dn24 τί ομάδα είσαι εσύ ;


Παναθηναικός, όμως όπως βλέπεις ακομπλεξάριστα κατακρίνω το θέμα Φειζάλ, και ξέρω σε τι σημείο βρίσκεται η ομάδα μου.

Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Αγαπημένη ομάδα!

Δημοσίευση από Signaller »

Τελικά δεν έρχεται ο Φεϊζάλ. Το δήλωσε ο Τσάκας σε ραδιοφωνικό σταθμό και γω νόμιζα ότι θα έρθει... Εικόνα

Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
dn24
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3013
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 15, 2010 7:01 pm
Τοποθεσία: Εμπ. Ναυτικό
Ενδιαφέροντα: Μηχανολογία, Alfa Romeo, Παναθηναϊκός
Επάγγελμα: Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Επικοινωνία:

Αγαπημένη ομάδα!

Δημοσίευση από dn24 »

Signaller έγραψε:Τελικά δεν έρχεται ο Φεϊζάλ. Το δήλωσε ο Τσάκας σε ραδιοφωνικό σταθμό και γω νόμιζα ότι θα έρθει... Εικόνα



Δεν θα έχει Ροναλντίνιο τελικά όπως είχε υποσχεθεί πέρυσι ο Τσάκας; Άντε θα βαλσαμωθεί αυτός ο Ροναλντίνιο μέχρι να έρθει.

Ούτε Ναργιλέ θα έχει στο ΟΑΚΑ να ξεχαρμανιάσουμε al arabia; Τετέλεσθαι δηλαδή; Πάει; Εικόνα

Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Άβαταρ μέλους
htsopelas
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Τετ Δεκ 26, 2012 4:39 pm
Επικοινωνία:

Αγαπημένη ομάδα!

Δημοσίευση από htsopelas »

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΑΡΑ

στις 17 ειναι η μεγαλη μερα

Vakinho
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 98
Εγγραφή: Δευ Φεβ 11, 2013 9:12 pm
Επικοινωνία:

Αγαπημένη ομάδα!

Δημοσίευση από Vakinho »

Μου αρέσει η ΑΕΚ και ο ΠΑΟΚ
αλλά επειδή είμαι απο Κομοτηνή υποστηρίζω Πανθρακικάρα !
Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Αγαπημένη ομάδα!

Δημοσίευση από Signaller »

Θρύλος βασιλιάς της Ευρώπης ξανά στο μπάσκετ

Μοναδική ελληνική ομάδα που το έκανε

Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
Άβαταρ μέλους
pao-13
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 284
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 30, 2013 2:09 pm
Επικοινωνία:

Αγαπημένη ομάδα!

Δημοσίευση από pao-13 »

Αυτο το πραγμα να περνει συνεχεια ο ολυμπιλαγος πρωταθλημα κατανταει ξενερωτο. Εχετε αναρωτηθει ποτε γιατι το πρωταθλημα μας ειναι απο τα χειροτερα ; γιατι πολυ απλα μια ομαδα οφελειται συνεχως (οχ οτι οι αλλες πανε πισω) και εκμετταλευομενη ειτε την διαιτησια ειτε το καλο προγραμμα αγωνων μπορει ετ μπορει και περνει κεφαλι απο τις αλλες. Ετσι ο ανταγωνισμος δεν υπαρχει και πολυ απλα χανεται και το ενδιαφερον αρκετον φιλαθλων για την ομαδα (φαινομενο μειωμενης ελευσης φιλαθλων στα γηπεδα). Κατι πρεπει να αλλαξει και συντομα !!!
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Αγαπημένη ομάδα!

Δημοσίευση από D.Y.K »

pao-13 έγραψε:Αυτο το πραγμα να περνει συνεχεια ο ολυμπιλαγος πρωταθλημα κατανταει ξενερωτο. Εχετε αναρωτηθει ποτε γιατι το πρωταθλημα μας ειναι απο τα χειροτερα ; Γιατι πολυ απλα μια ομαδα οφελειται συνεχως (οχ οτι οι αλλες πανε πισω) και εκμετταλευομενη ειτε την διαιτησια ειτε το καλο προγραμμα αγωνων μπορει ετ μπορει και περνει κεφαλι απο τις αλλες. Ετσι ο ανταγωνισμος δεν υπαρχει και πολυ απλα χανεται και το ενδιαφερον αρκετον φιλαθλων για την ομαδα (φαινομενο μειωμενης ελευσης φιλαθλων στα γηπεδα). Κατι πρεπει να αλλαξει και συντομα !


Σεβαστή η γνώμη σου αδερφέ, αλλά καλό θα ήταν να μην βλέπουμε το ποτήρι μισογεμάτο γιατί και αυτό δεν είναι ωραίο.

Δεν γνωρίζω πια είναι η ηλικία σου και πόσα χρόνια παρακολουθείς μπάλα, αλλά για την εβδομαδιαία εισβολή του Βαρδινογιάννη στα καμαράκια των διαιτητών την δεκαετία του 80 και στις αρχές του 90 έχεις να μας πεις κάτι; Για το πόσο μπορεί να έχει ευνοηθεί ο Βάζελος κατά τα χρόνια της Δικτατορίας έχεις και για αυτά να μας πεις κάτι; Μήπως τότε δεν έπαιρνε με το έτσι θέλω ο ΠΑΟ πρωταθλήματα; Για τα πέτρινα χρόνια του Θρύλου που και εγώ έβλεπα τον Βάζελο και το Αεκάκι να καλπάζουν με το έτσι θέλω περιμένοντας να ξημερώσει μία καλύτερη μέρα και για την δικιά μου ομάδα έχεις επίσης να μας πεις κάτι;

Και για να μην σε κουράζω περισσότερο φίλε θέλω να πω ότι ούτε εμένα μου αρέσει η εικόνα του Ελληνικού Πρωταθλήματος, θα ήθελα περισσότερο ανταγωνισμό, υγιή παιχνίδια, καλή ατμόσφαιρα και το να μπορώ να παίρνω αύριο μεθαύριο το παιδί μου και να πηγαίνω στο γήπεδο χωρίς να φοβάμαι μήπως με πάρει κανά σκάγι! Δυστυχώς εδώ και πολλές δεκαετίες το ποδόσφαιρο είναι η προέκταση του ανύπαρκτου κράτους και του σάπιου συστήματος που το κυβερνούν.

Άβαταρ μέλους
pao-13
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 284
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 30, 2013 2:09 pm
Επικοινωνία:

Αγαπημένη ομάδα!

Δημοσίευση από pao-13 »

Συμφωνω μαζι σου με την δευτερη παραγραφο απολυτα. Οσον αφορα την πρωτη παραγραφο μπορεις να μου εξηγησεις και εσυ τι πιστευεις για τα γεγονοτα της ριζουπολης και το προσφατο ντερμπι το 2010 αν θυμαμαι καλα ; Κοιταξε να δεις δεν αμφισβητω οτι αυτη τη στιγμη ειστε η καλυτερη ομαδα στην Ελλαδα απο πλευρας παικτων , ομως το να νικατε "φιλικες ομαδες " τυπου Εργοτελης , Ατρομητος , ΟΦΗ , Καλλονη... δεν μου λεει και πολλα. * Ολες οι ομαδες εχουν κανει ***** κατα το παρελθον και ο ΠΑΟ εχει συμμετασχει σε αρκετες , ομως δεν θα πρεπει να ξεχναμε και τις δικιες σας.
Άβαταρ μέλους
pao-13
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 284
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 30, 2013 2:09 pm
Επικοινωνία:

Αγαπημένη ομάδα!

Δημοσίευση από pao-13 »

*για τον κακο εχεις να πεις τιποτα. Που ενω ο μαρινακης ειχε γυρισμενη γλωσσα και ηταν λιποθυμος αυτος συνεχιζε το παιχνιδι ; Μηπως για τον αγωνα της περιοδου 2010-2011 εχεις να πεις κατι ;
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Αγαπημένη ομάδα!

Δημοσίευση από D.Y.K »

pao-13 για το ότι έχω καλύτερη ομάδα από την δικιά σου, οργάνωση, ρίχνω λεφτά και φέρνω παίχτες όλα τα χρόνια και φυσικά κατακτάω τίτλους σχεδόν σε όλα τα αθλήματα, έχεις να προσάψεις ή να μας πεις κάτι; Διότι άθλημα (που και εκεί τα τελευταία χρόνια έχω καλύτερη ομάδα) δεν είναι μόνο το ποδόσφαιρο, είναι το μπάσκετ (που εκεί ο ΠΑΟ έχει πιο δεμένη ομάδα από αυτή του Θρύλου) που επίσης ωστόσο πήρε 2 σερί Ευρωλίγκες (ή μήπως και εκεί υπάρχουν αντίστοιχοι Κάκοι, καλόπουλοι κλπ που μας σφυρίζουν; ) , είναι το Βόλεϊ, το πόλο και άλλα τόσα! Για τους τίτλους που έχω πάρει λοιπόν σε όλα τα υπόλοιπα αθλήματα έχεις να μας πεις κάτι; Ή και εκεί σας αδίκησαν;
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες