Αλλαγή Κέντρου Εκπαίδευσης τελευταία στιγμή

Απαντήσεις σε όλες τις απορίες των νεοσυλλέκτων για την κατάταξή τους
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
tweeeety
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2010 12:35 am
Επικοινωνία:

Αλλαγή Κέντρου Εκπαίδευσης τελευταία στιγμή

Δημοσίευση από tweeeety »

Συμβαίνουν και αυτα τελικά; Στο site της stratologias τόσες μέρες μου έβγαζε ότι παρουσιάζομαι 15/11 ΚΕΤΘ και σήμερα που πήγα και πήρα το χαρτί κατάταξης στην αστυνομία γρέφει ότι πρέπει να παρουσιαστώ 14/11 Μεσολόγγι τελικά... Για το ΚΕΕΔ τίποτα, αφου είχα δηλώσει ειδικές δυνάμεις... Τι να πώ.
Άβαταρ μέλους
Goikon
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 02, 2014 10:23 pm
Επικοινωνία:

Αλλαγή Κέντρου Εκπαίδευσης τελευταία στιγμή

Δημοσίευση από Goikon »

Παιδιά καλησπέρα,

Θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζετε τι παίζει ή μήπως κάποιος είχε παρόμοιο θέμα με το δικό μου...

Πριν από 15 μέρες κοιτάζω στο site της στρατολογίας σχετικα με την κατάταξη μου και βλέπω πως παρ'ολο που είμαι γιατρός με έχουν στείλει Μεσολόγγι-πεζικό. ***** το λέω, κρίμα αλλά δε βαριέσαι θα περάσει και αυτό.

Σήμερα με παίρνουν απο το αστυνομικό τμήμα να πάω να παραλάβω το χαρτί κατάταξης και βλέπω το εξής: Έχουν σβήσει με στυλό το "ΠΕΖΙΚΟ" και έχουν γράψει χειρόγραφα με στυλό "ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟ" και από κάτω με τον ίδιο τρόπο έχουν αντικαταστήσει το "2/39 ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ" με " ΚΕΤΘ ΑΥΛΩΝΑ". Στην στρατολογία όμως ακόμα στο ίντερνετ με έχουν για Μεσολόγγι!

Ο αστυνομικός μου είπε πως πρέπει να πάω εκεί που λέει το χαρτί. Μάλιστα στο σημείωμα που στέλνει και αυτός στην στρατολογία για να επιβεβαιώσει πως παρέλαβα το χαρτι κατάταξης έχει γράψει "ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟ ΑΥΛΩΝΑ".

Ξέρει κανείς τι παίζει; Είχε μήπως κάποιος παρόμοια εμπειρία;

Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Αλλαγή Κέντρου Εκπαίδευσης τελευταία στιγμή

Δημοσίευση από Greek_Army »

Θα παρουσιαστείς εκεί που λέει το σημείωμα κατάταξης και μην γράφεις με κεφαλαία γράμματα είναι εκνευριστικό.

Έχει συμβεί και σε άλλα παιδιά, ένα πρόσφατο παράδειγμα .
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες