Ρατσισμός

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Legion
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 938
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 24, 2008 3:50 pm
Τοποθεσία: Greece
Επάγγελμα: XARAKIRI
Επικοινωνία:

Ρατσισμός

Δημοσίευση από Legion »

Μιλαμε φιλε μου εισαι ανωμαλος...
Τα διαβαζεις αυτα που γραφεις... ;
...
Όποιος ξεχνάει την ιστορία του είναι υποχρεωμένος να την ξαναζήσει. (Σανταγίανα Ισπανός Φιλόσοφος)₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪
Άβαταρ μέλους
asimike
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 836
Εγγραφή: Τετ Σεπ 08, 2010 4:48 am
Επικοινωνία:

Ρατσισμός

Δημοσίευση από asimike »

Ειδες κυριε που δεν ξερεις! Κατω δεν παταει ουτε νεοελληνας ουτε ελληανας! Γιατι πλεον δν του επιτρεπεται! Φοβαται για την ζωη του και την οικογενεια του! Εσυ αραξε ηρεμα πισω απο το pc σου και μην σε νοιαζει τιποτα! Αλλοι καθε μετα δινουν αγωνα εκει μεσα για να επιβιωσουν! Κανεις ταμα να βρεις εναν ελληνα! Κανεις ταμα να ακουσεις ελληνικα! Την Ελλαδα που ειναι η πιο ομορφη χωρα κοιτα πως την κανατε! Εσεις οι και καλα προοδευτικη! Κατσε σπιτακη σου και μην σε νοιαζει τιποτα αγορινα μου! Ολα καλα! Ρε αντε γεια!
ΕΛΛΑΣ
Άβαταρ μέλους
asimike
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 836
Εγγραφή: Τετ Σεπ 08, 2010 4:48 am
Επικοινωνία:

Ρατσισμός

Δημοσίευση από asimike »

Legion έγραψε:Μιλαμε φιλε μου εισαι ανωμαλος...
Τα διαβαζεις αυτα που γραφεις... ;
...
Ασε κοιτα τι του λεω εγω και κοιτα πως απανταει αυτος! Αλλα μια ζωη ετσι ηταν και ειναι ! Μονο λογια και αερα!
ΕΛΛΑΣ
Legion
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 938
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 24, 2008 3:50 pm
Τοποθεσία: Greece
Επάγγελμα: XARAKIRI
Επικοινωνία:

Ρατσισμός

Δημοσίευση από Legion »

Ειμαστε παλιοι γνωριμοι με τον GENERX ...
Ειναι λιγο πολυ λιγο ειρωνας...
Όποιος ξεχνάει την ιστορία του είναι υποχρεωμένος να την ξαναζήσει. (Σανταγίανα Ισπανός Φιλόσοφος)₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪
Άβαταρ μέλους
ILIAS KRITI
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 487
Εγγραφή: Παρ Οκτ 08, 2010 3:59 am
Τοποθεσία: ΚΡΗΤΗ
Ενδιαφέροντα: ΤΑΧΥΤΗΤΑ
Επάγγελμα: ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΙΔ.ΦΡΟΥΡΟΣ
Επικοινωνία:

Ρατσισμός

Δημοσίευση από ILIAS KRITI »

Ρε παιδια δεν ειμαστε ρατσιστεσ! Αυτοι ειναι αλλοδαποι!ΕικόναΕικόναΕικόνα
Η ΘΑ ΜΕ ΣΕΒΕΣΑΙ.. Η ΘΑ ΜΕ ΦΟΒΑΣΑΙ...
Άβαταρ μέλους
thanasakis
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 193
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 12, 2010 4:53 pm
Τοποθεσία: ανθυπολοχαγος
Επικοινωνία:

Ρατσισμός

Δημοσίευση από thanasakis »

Το 90% αυτων των "προοδευτικων" που μας αποκαλουν ρατσιστες βαζω στοιχιμα πως δεν γνωριζει καν την σημασια της λεξης ρατσισμος... Φερεφωνα αριστερων παραταξεων κ ιδεολογιων... Τραγικοι αυτοχειρες του ιδιου τους του εαυτου... Πραγματικα ομως τους λυπαμαι γιατι δεν θα γνωρισουν ποτε τους την αγαπη για την πατριδα η' τα υψηλα ιδανικα κ αξιες τα οποια ολοι εμεις νιωθουμε... Σημειωτεον ολα αρχιζουν απο την οικογενεια...
Άβαταρ μέλους
ILIAS KRITI
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 487
Εγγραφή: Παρ Οκτ 08, 2010 3:59 am
Τοποθεσία: ΚΡΗΤΗ
Ενδιαφέροντα: ΤΑΧΥΤΗΤΑ
Επάγγελμα: ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΙΔ.ΦΡΟΥΡΟΣ
Επικοινωνία:

Ρατσισμός

Δημοσίευση από ILIAS KRITI »

thanasakis έγραψε:Το 90% αυτων των "προοδευτικων" που μας αποκαλουν ρατσιστες βαζω στοιχιμα πως δεν γνωριζει καν την σημασια της λεξης ρατσισμος... Φερεφωνα αριστερων παραταξεων κ ιδεολογιων... Τραγικοι αυτοχειρες του ιδιου τους του εαυτου... Πραγματικα ομως τους λυπαμαι γιατι δεν θα γνωρισουν ποτε τους την αγαπη για την πατριδα η' τα υψηλα ιδανικα κ αξιες τα οποια ολοι εμεις νιωθουμε... Σημειωτεον ολα αρχιζουν απο την οικογενεια...
ΕικόναΕικόναΕικόνα
Η ΘΑ ΜΕ ΣΕΒΕΣΑΙ.. Η ΘΑ ΜΕ ΦΟΒΑΣΑΙ...
κυριακος95

Ρατσισμός

Δημοσίευση από κυριακος95 »

Αστο φιλε μην το ψαχνεις... Η Αμερικα επωφεληθηκε πολυ απο τις μεταναστευσεις...
κυριακος95

Ρατσισμός

Δημοσίευση από κυριακος95 »

Εσεις συμφωνητε με τον ξυλοδαρμο των μεταναστων ;
Άβαταρ μέλους
ΣΤΡΑΤΟΚΑΥΛΟΣ
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 178
Εγγραφή: Τρί Αύγ 17, 2010 2:15 am
Επικοινωνία:

Ρατσισμός

Δημοσίευση από ΣΤΡΑΤΟΚΑΥΛΟΣ »

tzovana18 έγραψε:Κοιτα εγω προσωπικα δν εχω προβλημα με τους ξενους στην Ελλάδα, αλλα αυτο με την μουσουλμανα και με την καθε μουσουλμανα που μπαινει στον ελληνικο στρατο και σε σωματα ασφαλειας ναι εχω. Αλλα αυτο ειναι και μια αλλη αποψη βεβαια γιατη πολυαπο δω υποστηριζουν οτι ειναι ελληνας πολητης τελος παντων, δν συμπαθω τους αλβανους τους πακιστανους και γενικ ολους τους ξενους δν ειμαι υπερβολικη βεβαια σε βαθμο που να τους βριζω, αλλα με εκνευριζει και ενα αλλο γεγονος η εκμεταλευση των ξενων εδω στην Ελλάδα σε αυτον τον τομεα τους λυπαμαι παρα πολυ δουλευουν πακιστανοι σε χωραφια με μολις 15 ευρω την ημερα ολη μερα ενω βεβαια οι αλβανοι εχουν ξυπνησει δν ειναι κοροειδα αλλα ουτε και μαλακες δουλευουν καθε μερα και με λεφτα που ενας ελληνας δν θα δουλευε... Απο προσωπικη μου εμπειρια που εχω εργαστει σε πιτσαρια ολοι εκει μεσα ηταν ειτε Αλβανοι, διανομεις πακιστανοι, και μεσα στο μπουφε ολοι ξενοι δν ειδα κανεναν ελληνα να δουλευει οσες ωρες δουλευαν αυτοι οι ανθρωποι και ας μην μιλησω για της συνθηκες εργασιας το χειμωνα με το κρυο για τους διανομεις και το καλοκαιρι! Κανενας ελληνας δν δουλευει σε οικοδομη μονο ξενοι και γιατι; Σιγα μην παει ελληνας να δουλεψει και ειναι πολυ ασχημο αυτο... Αυτα τα πραγματα δν μου αρεσουν σε σχεσει τους ξενους που τους εκμεταλευονται σε θεμα εργασιας!
Τον αλβανο τον συμφερει να δουλεψει με λιγοτερα λεφτα γιατι εκει που τα στελνει στν χωρα του εχουν μεγαλη αξια ενω ο μισθος αυτος εδω που περνει ο Ελληνας τη αξια εχει; Οχι για 12 ευρω αλα τσαμπα επρεπε να δουλουν ολοι τους. Δουλοι επρεπε να ητανΕικόνα
ΟΜΑΔΕΣ ΥΠΟΒΡΥΧΙΩΝ ΚΑΤΑΣΤΡΩΦΩΝ
Άβαταρ μέλους
kappa
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 223
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 12, 2012 12:16 am
Επικοινωνία:

Ρατσισμός

Δημοσίευση από kappa »

Ολοι ειμαστε "ρατσιστες", καθως ειναι λογικο να επιρεαζομαστε απο την νοοτροπια της αγελης...

Το προβλημα αρχιζει οταν αυτο το αντανακλαστικο αυτοσυντηρησης/αυτοκεντρισμου, διαστρεβλωνεται σε ιδεολογια η αξια

Γιατι, μαθηματικα, οδηγει σε τυφλη επιθετικοτητα προς το "διαφορετικο" αλλα και κανιβαλισμο προς το "ομοιο, αλλα μη συμφωνο"

τρανο παραδειγμα ο νεοελληνικος εθνικισμος...
Πατριδοκαπηλεια, Ημιμαθεια και Ουφολογια, διαφορες ιδεολογικες/πολιτικο/κοινωνικες Αγκυλωσεις κτλ

Άβαταρ μέλους
aeronut
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 370
Εγγραφή: Δευ Ιουν 14, 2010 3:50 pm
Επικοινωνία:

Ρατσισμός

Δημοσίευση από aeronut »

Τι γνωμη εχετε για την επιστροφη του θεσμου της δουλειας; Εχουμε ετοιμο για δραση το δυναμικο! Παντως ο θεσμος δε βλεπω να επιστρεφει σε αυτη τη χωρα

Άβαταρ μέλους
HELLENIC POWER
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 11, 2012 4:44 pm
Επικοινωνία:

Ρατσισμός

Δημοσίευση από HELLENIC POWER »

Είδατε τι έκανε ο Πακιστανός λαθρομετανάστης... Θεωρώ πως οι περισσότεροι Πακιστανοί μετανάστες είναι επικίνδυνοι... Αντίθετα εμείς οι Έλληνες που μεταναστεύαμε, είμασταν οικογενειάρχες και δουλεύαμε σκληρά και νόμιμα. Έτσι προτείνω να απελάττουμε ορισμένες επικίνδυνες φυλές μεταναστών και να συνεχίσουμε να φιλοξενούμε τους υπόλοιπους.
Άβαταρ μέλους
aeronut
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 370
Εγγραφή: Δευ Ιουν 14, 2010 3:50 pm
Επικοινωνία:

Ρατσισμός

Δημοσίευση από aeronut »

Αφου εχουν καταπιεστικη θρησκεια στις χωρες τους και ερχονται εδω για να περασουν χειροτερα, τι θες να κανουν; Δεν ειναι προβλεψιμη συμπεριφορα;
GET TO THE CHOPPA!!! ;P
Άβαταρ μέλους
kappa
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 223
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 12, 2012 12:16 am
Επικοινωνία:

Ρατσισμός

Δημοσίευση από kappa »

Βασικα μου πηρε λιγακι να σε καταλαβω, αλλα τωρα που σε καταλαβα δινεις και ***** τις παραστασεις !

Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες