ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
EvaS
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 22, 2022 10:58 am
Τοποθεσία: Εποπ
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από EvaS »

Καλη επιτυχια μακαρι να βολευτουμε ολοι ουτως η αλλως πολλοι δεν ειμαστε εχω κανει και την ερευνα μου... Αν υπολογισεις οτι ολοι μας ειμαστε κοινοι υποψηφιοι σε ολα τα σωματα ολοι καπου θα τοποθετηθουμε (οσοι μειναμε απο αυτους τους ηδη ελαχιστους που δεν κοπηκαν πκε)
Prasinomperes
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 18, 2022 4:23 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Prasinomperes »

Εγώ σκέψου ότι δεν έχω ιδέα ούτε πόσοι υποψήφιοι είμαστε στην ειδικότητα, ούτε σε ποια θέση βρίσκομαι (ανεπίσημα καθώς πίνακες δεν έχουμε). Πάω με βάρκα την ελπίδα Εικόνα. Θεωρώ όμως ότι για όλους έχει ο Θεός. Απλά είναι λίγες οι θέσεις. Καλή επιτυχία να έχουμε.
EvaS
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 22, 2022 10:58 am
Τοποθεσία: Εποπ
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από EvaS »

Λογικα στην 1η εισαι γιατι απο ολους οσους εχω μιλησει εχεις τα περισσοτερα μορια,2ο αλλο ενα παιδι απο εδω,3η εγω και αλλες δυο κοπελες ερχονται αρκετα μετα...2 ατομα εχουν ηδη κοπει πκε (ολοι κοινοο υποψηφιοι σε ολα οποτε αυξανονται κι οι ελπιδες ολοι να βολευτουμε) ... Αν υποθεσουμε οτι ολοι εμεις οι 7 ειμαστε κοινοι υποψηφιοι σε ολα (-2 που κοπηκαν αρα 5 ατομα).2 ατομα ζηταει το πεζικο (καλεσαν 6).3 ατομα πν (καλεσαν 9 αν υπαρχουν κιολας τοσοι για πν) και 2 αροπορια (παλι καλεσαν 6) κι ολοι εμεις κοινοι υποψηφιοι...
EvaS
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 22, 2022 10:58 am
Τοποθεσία: Εποπ
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από EvaS »

Ερευνα του fbi εχω κανει ασε... Ειμαι απο τα ατομα που το θελω πολυ και το χω κυνηγησει με αρκετη προετοιμασια
Prasinomperes
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 18, 2022 4:23 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Prasinomperes »

Έχει λογική το επιχείρημά σου η αλήθεια είναι. Μακάρι να βγεις αληθινή και η κατάληξη να είναι ευτυχής για όλους μας. Η μόνη μου "ανησυχία" είναι ότι δεν ξέρουμε εάν παρακολουθούν όλοι οι υποψήφιοι της ειδικότητας το φόρουμ ή αν λένε όλοι την αλήθεια για τα μόριά τους. Σε λίγο καιρό ευελπιστώ να πάψει η αγωνία μας και να μάθουμε τα ευχάριστα (ή έστω τα δυσάρεστα να ξεμπερδεύουμε βρε αδερφέ Εικόνα).
EvaS
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 22, 2022 10:58 am
Τοποθεσία: Εποπ
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από EvaS »

Για περισσοτερα θα κοκορευοντουσαν για λιγοτερα δεν νομιζω εδω σου λεω για λιγοτερα... Επισης δεν σου μιλαω μονο για ατομα απο δω γενικα κι απο εξω εχω πληροφοριες... Αληθινη θα βγω γιατι ειμαστε μετρημενα κουκια σε αυτην την ειδικοτητα πν δεν ξερω καν αν συμπληρωθηκε το τριπλασιο για τις πκε...7 ατομα ξερω σιγουρα, αντε να υπαρχουν κι αλλοι 2-3 που δεν ξερουμε αν περασαν πκε κι ειμαστε κοινοι υποψηφιοι για ολα απλως μοιραζομαστε στα σωματα
EvaS
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 22, 2022 10:58 am
Τοποθεσία: Εποπ
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από EvaS »

Ζητουσε λιγες θεσεις σε καθε σωμα και τομ τριπλασιο που καλεστηκαν για πκε και παλι λιγοι ημασταν δεδομενο τι ολοι ειμαστε κοινοι υποψηφιοι σε ολα... Βολευει γιατι ολοι θα παρουμε θεση τωρα που, λιγο μας νοιαζει
Prasinomperes
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 18, 2022 4:23 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Prasinomperes »

Ωραία, συμμερίζομαι την αισιοδοξία σου λοιπόν και κοντός ψαλμός αλληλούια Εικόνα
EvaS
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 22, 2022 10:58 am
Τοποθεσία: Εποπ
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από EvaS »

Αισιοδοξια μονο αυτο εμεινε την προσπαθεια μας την καναμε ηταν δυσκολα ηδη ως εδω ευχομαι ολα καλα
Ελλη

ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Ελλη »

Αρχικά, δεν κλήθηκε 3πλάσιος αριθμός υποψηφίων, από τις προκηρυσσόμενες θέσεις. Οι προκηρύξεις Αναφέρουν και τη λέξη "τουλάχιστον" τριπλάσιος αριθμός, και στο π. Ν. Κλήθηκαν επειδή το γνωρίζω, σίγουρα 4πλάσιος στην συγκεκριμένη ειδικότητα. Επίσης, μου προξενεί έκπληξη το γεγονός, ότι έχεις βγάλει τον πρώτο, δεύτερο, τρίτη κλπ. Έχεις πληροφορίες που δεν έχουμε οι λοιποί; Είναι δυνατόν να γνωρίζει κάποιος τα μόρια των άλλων υποψηφίων;

EvaS
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 22, 2022 10:58 am
Τοποθεσία: Εποπ
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από EvaS »

Εσυ που μας αναφερεις πως γνωριζεις οτι κληθηκε τετραπλασιος, της ειδικοτητας εισαι; Κι εγω απο την αλλη ξερω οτι ειδικα στο Π. Ν δεν εχει κληθει οχι τετραπλασιος αμφιβαλλω αν θα συμπληρωθουν κι οι θεσεις. Εγω αναφερω οτι γνωριζω απο παιδια που ΟΝΤΩΣ εχω μιλησει κυριως γνωστους σε θεμα μοριων κι ο αριθμος βγαινει μετρημενα κουκια ειμαστε με επιφυλαξη παντα... Οχι δεν ειμαι κατι ουτε ειπα πως ειμαι εκανα μια συζητηση η οποια βασιζεται σε γεγονοτα αλλα δεν κατεβηκαμε κι απο το βουνο κατι ξερουμε...

EvaS
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 22, 2022 10:58 am
Τοποθεσία: Εποπ
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από EvaS »

Απο την αποψη οτι ολοι ειμαστε κοινοι υποψηφιοι σε ολα τα σωματα παντα...
Ελλη

ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Ελλη »

Το γνωρίζω από τη φίλη μου, της ειδικότητας αυτής, που γνώρισε 12 άτομα όταν περνούσαν από υγειονομικές με την ίδια ειδικότητα, στο π. Ν.(3 θέσεις). Επίσης, η συγκεκριμένη κοπέλα, όσον αφορά στη μοριοδότηση Είναι αρκετά ψηλά, δεν μπορώ να πω τον ακριβή αριθμό, γιατί δεν έχω την έγκρισή της. Δεν μας λες όμως, πώς προκύπτει το αποτέλεσμα της κρίσης σου σχετικά με τις θέσεις, ούτε τον αριθμό των κληθέντων δεν γνωρίζουμε ανά ειδικότητα. Ευχαριστώ για την απάντηση.
EvaS
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 22, 2022 10:58 am
Τοποθεσία: Εποπ
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από EvaS »

Ελλη έγραψε:Αρχικά, δεν κλήθηκε 3πλάσιος αριθμός υποψηφίων, από τις προκηρυσσόμενες θέσεις. Οι προκηρύξεις Αναφέρουν και τη λέξη "τουλάχιστον" τριπλάσιος αριθμός, και στο π. Ν. Κλήθηκαν επειδή το γνωρίζω, σίγουρα 4πλάσιος στην συγκεκριμένη ειδικότητα. Επίσης, μου προξενεί έκπληξη το γεγονός, ότι έχεις βγάλει τον πρώτο, δεύτερο, τρίτη κλπ. Έχεις πληροφορίες που δεν έχουμε οι λοιποί;Είναι δυνατόν να γνωρίζει κάποιος τα μόρια των άλλων υποψηφίων;



Και κατι τελευταιο... Δεν εβγαλα θεσεις, ειπα οτι με τα παιδια που γνωριζω η εχω μιλησει βρισκομαστε σε αυτες τις θεσεις σιγουρα υπαρχουν και ατομα που δεν γνωριζω προς τι η επιθετικοτητα δεν καταλαβαινω... Ολοι την ιδια αγωνια εχουμε αλλα προφανως διαγωνιζομενη της ειδικοτητας δεν εισαι γιατι θα μας ελεγες και μορια εγω με το αλλο παιδι μια συζητηση ανοικτη καναμε.

EvaS
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 22, 2022 10:58 am
Τοποθεσία: Εποπ
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από EvaS »

Ο καθενας μπορει να λεει οτι θελει δημοκρατια εχουμε εξαλλου εγω με το αλλο παιδι μια συζητηση καναμε συμφωνα με αυτα που γνωριζουμε οχι αοριστα... Τωρα για 12 ατομα και σε μια μοναδα ακραιος αριθμος κι εγω εχω γνωρισει ατομα... Επισης η φιλη σας που τα αποκτησε τοσα μορια σε μια ειδικοτητα με συγκεκριμενα πραγματα που ζητα; Υπηρετησε ειδικες δυναμεις, εφεδρος η οβα; Παραξενο αλλα ας μην συζηταμε εφοσον δεν εισαι και αμεσα ενδιαφερομενη μην σπαταλω τον χρονο σου... Καλη επιτυχια σε ολους!:)
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες