ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Prasinomperes
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 18, 2022 4:23 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Prasinomperes »

Ειρήνη υμίν κορίτσια. Θεωρώ πως ότι και να λέμε στο χειροκρότημα θα φανεί τελικά το τι ισχύει. Σε λίγες μέρες θα γνωρίζουμε. Με φιλική διάθεση προς όλους τους συνυποψηφίους συναδέλφους Εικόνα
EvaS
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 22, 2022 10:58 am
Τοποθεσία: Εποπ
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από EvaS »

Αυτο ακριβως ουτως η αλλως μια συζητηση ανοιξαμε σε ενα φορουμ ΜΕ ΑΠΛΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ απο παιδια που εχω μιλησει προσωπικα... Τωρα το να λεγονται ομως ανακριβιες δεν εχει νοημα δεν ειναι και λογικο να εχουν καλεσει 20-30 ατομα για μια ειδικοτητα που θα παρει 3 ατομα... Επισης ειναι αδυνατον μια κοπελα να εχει παραπανω απο συγκεκριμενο αριθμο μοριων σε μια ειδικοτητα πτυχιου ιεκ ειδικα... Καμια προθεση τοξικοτητας η ανακριβειας απο μερους μου απλως η κοπελα απευθυνθηκε σε μενα κι απαντησα δεν εχω τα μυστικα του κρατους πληροφοριες με παιδια που εχω μιλησει αναφερω (που δεν εχουν θεμα μυστικοπαθειας περι μοριων) απλες υποθεσης κοινης λογικης :)
Uknown33

ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Uknown33 »

Κ εγω εχω περασει στην συγκεκριμενη ειδικοτητα, σιγουρα δεν ειναι μονο 5-6 οι καλουντες ειναι κ αυτοι που δεν βλεπουν κ γνωριζουν το φορουμ ωστοσο δεν θα μπορουσαν να ειναι κ αναριθμητοι. Ερχεται η ωρα μην αγχωνεστε οτι ειναι να γινει θα γινει
EvaS
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 22, 2022 10:58 am
Τοποθεσία: Εποπ
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από EvaS »

Καλη επιτυχια εδω ειναι ενα θεμα που εγω ανοιξα για να πουμε μορια και να συζητησουμε τι γνωριζουμε ως τωρα... Αναριθμητοι δεν ειναι, ειναι ο τριπλασιος αριθμος σε καθε ειδικοτητα και ισως κατι να γνωριζω για να το λεω... Σιγουρα υπαρχουν λιγα ατομα που δεν παρακολουθουν αλλα δεν ειναι αυτος ο τεραστιος αριθμος
EvaS
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 22, 2022 10:58 am
Τοποθεσία: Εποπ
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από EvaS »

Εγω δεν μπορω να καταλαβω ομως εσεις που ειστε στην ειδικοτητα που δεν λετε μορια κρυφα τα χετε απαπα μυστικοπαθεια... Το θεμα συζητησης ηταν το εξης μορια και σε ποια σωματα εχετε περασει οποιος ειναι μυστικοπαθης απλα δεν σχολιαζει
Σπύρος

ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Σπύρος »

Καλησπέρα παιδιά. Δεν είμαι υποψήφιος για ΕΠΟΠ αλλά τυχαία βρήκα το νήμα και ήθελα να ρωτήσω εάν αξίζει να ξεκινήσω ΙΕΚ για βοηθός φαρμακείου; Ποιες οι προοπτικές της ειδικότητας;
EvaS
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 22, 2022 10:58 am
Τοποθεσία: Εποπ
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από EvaS »

Αξιζει πολυ σε περιπτωση ειδικα που θες να μπεις σε καποια τετοιου ειδους προκυρηξη γιατι θα εισαι πολυ πιο ανετος απο αλλες ειδικοτητες που εχουν πολυ περισσοτερο τρεξιμο... Τωρα για φαρμακειο να εργαστεις ειναι λιγο ρουτινα σαν επαγγελμα αν δεν βαριεσε ευκολα
EvaS
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 22, 2022 10:58 am
Τοποθεσία: Εποπ
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από EvaS »

Σαν προοπτικες ειτε για να δηλωσεις σε καποια προκυρηξη στρατου η σε καποιο νοσοκομειο, σε φαρμακεια και σε φαρμακευτικες εταιριες. Το καλο πλεον με τα ιεκ ειναι οτι μετα την πιστοποιηση σου δινεται το δικαιωμα για εξετασεις ωστε να περασεις σε πανεπιστημιο (φαρμακευτικη) στο 2ο ετος κατευθειαν... Ελπιζω να βοηθησα
Ελλη

ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Ελλη »

Γράφονται πολλές ανακρίβειες και δίνονται εσφαλμένες πληροφορίες. Μια απλή αναζήτηση στο διαδίκτυο μπορεί να σου λύσει όλες τις απορίες. Καλό είναι να τοποθετούνται μόνο οι έχοντες γνώση. Ευχαριστώ.
Fsasa

ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Fsasa »

EvaS έγραψε:Σαν προοπτικες ειτε για να δηλωσεις σε καποια προκυρηξη στρατου η σε καποιο νοσοκομειο, σε φαρμακεια και σε φαρμακευτικες εταιριες. Το καλο πλεον με τα ιεκ ειναι οτι μετα την πιστοποιηση σου δινεται το δικαιωμα για εξετασεις ωστε να περασεις σε πανεπιστημιο (φαρμακευτικη) στο 2ο ετος κατευθειαν... Ελπιζω να βοηθησα
Καλά αν περάσει από ΙΕΚ σε ΑΕΙ και καταφέρει και να το τελειώσει εγώ θα κάνω κωλοτουμπα.
EvaS
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 22, 2022 10:58 am
Τοποθεσία: Εποπ
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από EvaS »

Λογικα πολυ ελευθερο χρονο εχεις για να πεταγεσε σαν μανιταρι εκει που δεν σε σπερνουμε... Εγω προσωπικα εχω γνωσεις στο επαγγελμα και τοσες γνωσεις σε τοσα θεματα που δεν μπορεις να φανταστεις αγαπημενη φιλη... Επισης εσυ μσς ειπες οτι δεν εισαθ της ειδικοτητας τι κανεις ακομη εδω; 😭😭
EvaS
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 22, 2022 10:58 am
Τοποθεσία: Εποπ
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από EvaS »

Παγαινε ρωτα σε καμια σχολη να στα επιβεβαιωσουν κοπελα μου, δοξα το θεο 3 σχολες εχω τελειωσει... Τοσο κομπλεξ που βγαζεις σε ενα φορουμ φαντασου τι ψυχολογικα περνας λυπαμαι και ελπιζω να καλυτερεψουν τα πραγματα με τη βοηθεια ειδικων 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️
Ελλη

ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Ελλη »

Βρε δεν πα να έχεις τελειώσει και 300 σχολές, τι μας το φλεξάρεις; Πόσο ανώριμο παιδάκι είσαι; Για δείξε μας λοιπόν την απόφαση από οποιοδήποτε πανεπιστήμιο που λέει ότι όποιος τελειώσει βοηθός φαρμακείου μπαίνει με κατατακτήριες στη φαρμακευτική (σχολή των 18000 μορίων έτσι;) και μάλιστα στο 2ο έτος να γελάσουμε λίγο. Το ότι είσαι άσχετη δεν είναι κακό. Το ότι επιμένεις όμως στην ασχετοσύνη σου είναι πολύ κακό. Σοβαρέψου.
EvaS
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 22, 2022 10:58 am
Τοποθεσία: Εποπ
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από EvaS »

Κατατακτηριες αγαπη και φαντασου ποσο ξεροκεφαλο ατομο εισαι που επιμενεις (στα παντα) ... Δεν χρειαζεται να σου επισυναψω κατι που οντως υπαρχει στο ιντερνετ (εσυ μιας και σερφαρεις ολη μερα κι ασχολεισε λογικα) ... Το ποιος ειναι ανωριμος και συνεχιζει να πεταγεται το χει δειξει ως τωρα απλως λυπαμαι το κομπλεξ σου και σου δινω τροφη, σταματω ωστοσο ειπα οτι ειχα να πω απλως γελαει ολο το φορουμ μαζι σου. Σου προτεινω παντως με αγαπη να μην ανακατευεσε σε ενα θεμα συζητησης που δεν σε ενδιαφερει η που νομιζεις με το λιγο μυαλο σου (η πολυ) οτι υπονονται σαχλαμαρες εμεις εδω ας λεμε οτι θελουμε δεν σε καλεσαμε σε συζητηση ισα ισα που σου πα τις προαλλες μην σου τρωμε τον πολυτιμο χρονο σου. Επισης συνεχιζω να λεω γιατι εισαι εδω ακομη; Μια συμβουλη ακομη συμβουλεψου γρηγορα ειδικο γιατι το κομπλεξ κι η τοξικοτητα θα σε συντροφευουν σε ολη την ζωη καλο θα ειναι να τα αποβαλλεις... Καλημερααα :)
EvaS
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 22, 2022 10:58 am
Τοποθεσία: Εποπ
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από EvaS »

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΕΣ ΕΙΣΑΚΤΕΩΝ ΑΠΟ ΙΕΚ ΚΑΙ ΜΕΤΑΛΥΚΕΙΑΚΟΥ ΕΤΟΥΣ ΤΑΞΗΣ ΜΑΘΗΤΕΙΑΣ https://www.pharm.uoa.gr/anakoinoseis_kai_ekdiloseis/katataktiries_exetaseis/ Ελπιζω να σου ελυσα μια τελευταια απορια και να μην ξαναασχοληθεις να αρχισεις μια δραστηριοτητα κι επειγοντως στον ειδικο :)
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες