Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από Anonymous »

Οπως σου ειπα αυτα μου τα ειπαν και απλα τα μετεφερα. Τεσπα. Οτι εγινε εγινε. Αλλα να ξερετε καμια φορα ακομη και το μεσο/βυσμα μπορει να κανει τα παντα για να μη περασετε εκει που 8ελετε. Ασχετο αλλα υπαρχει και αυτη η εκδοχη για οσους βαζουν μεσο το λεω.
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από illy »

Εννοειται... Αυτο ειναι πολυ λογικο οτι μπορει να μην βηθησει καποιο μεσον/βυσμα! Και οχι εσκεμμενα βεβαια αλλα ισως να μην τον υπολογιζουν κ τοσο, να μην ειναι και τοσο "ισχυρος"... Οπως εχω ξαναπει, "το μεγαλο ψαρι τρωει το μικρο"

Anonymous

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από Anonymous »

Γεια σας ρε παιδια. Στο κλαμπ κ γω.780 μπορια κ εκτος. Ναιαιαιαιαιαιαιαια! Μια τελευταια αιτηση σαυτη τη προκηρυξη χαλαρρααα αυτη τη φορα κ αι σιχτιρ. Με το τρελοκομειο που ζουμε.3 μηνες ρε ετρεχα σα καγουρο επιασα τα ορια κ μεχουν επιλαχουσα ακομη. Κ η αλλα δε περπατουσε καν. ΣΕΡΝΟΤΑΝ κ περασε. Τι να λεμε τωρα. Θα παρει νυχτα ναναφερω τι ειδα.
Velerefontis
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1548
Εγγραφή: Δευ Ιαν 26, 2009 10:39 pm
Επικοινωνία:

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από Velerefontis »

Εχεις ανοιξει το ιδιο σχεδον ποστ σε τρια διαφορετικα θεματα. Κατανοω την αγανακτηση σου, αλλα δεν εχει νοημα να το γραψεις σε ολα τα θεματα
Γίνε και εσύ μέλος του Πανελλήνιου Δικτύου Στρατευσίμων
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από D.Y.K »

tsadismeni έγραψε:Γεια σας ρε παιδια. Στο κλαμπ κ γω.780 μπορια κ εκτος. Ναιαιαιαιαιαιαιαια! Μια τελευταια αιτηση σαυτη τη προκηρυξη χαλαρρααα αυτη τη φορα κ αι σιχτιρ. Με το τρελοκομειο που ζουμε.3 μηνες ρε ετρεχα σα καγουρο επιασα τα ορια κ μεχουν επιλαχουσα ακομη. Κ η αλλα δε περπατουσε καν. ΣΕΡΝΟΤΑΝ κ περασε. Τι να λεμε τωρα. Θα παρει νυχτα ναναφερω τι ειδα.


Καταλαβαινω και εγω την αγανακτηση οχι μονο την δικη σου αλλα της πλειοψηφιας, αλλα μην το κουραζεις.

Ειναι γνωστα ολα δυστυχως!
ApOsToLoS
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 5:43 pm
Ενδιαφέροντα: Πρώην Σμηνιτης ''Πολεμικης Αεροποριας''
Επάγγελμα: Ζαχαροπλαστης
Επικοινωνία:

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από ApOsToLoS »

IRIS έγραψε:Εμ τι σας κοπανουσα εγω τοσο καιρο οτι εγιναν ενστασεις και γι αυτο αργησαν; Αλλιως 8α ηταν τωρα και οι 1600 κα8αρα Βυσματα. Για το υψος δε ξερω εμεις καναμε φασαρια, δωσαμε ονοματα και εδιωξαν τον ενα μετα απο 2 μηνες. Δηλ. Φαντασου να μην καναμε φασαρια θα τον μονιμοποιουσαν τον παλιοχρηστη. Και το αλλο καθικι ηταν να φυγει (Ι5) αλλα εκανε ενσταση. Αλλα που θα παει; Ωρες μετραει και αυτος. Οσο μπορουμε να τους κυνηγαμε.
αααα. Τωρα το βυσμα μονυμοποιει και γιωταδες; Ααα μια χαρα. Να ζησουν οι ενοπλες δυναμεις και το ελληνικο κρατος.
ApOsToLoS
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 5:43 pm
Ενδιαφέροντα: Πρώην Σμηνιτης ''Πολεμικης Αεροποριας''
Επάγγελμα: Ζαχαροπλαστης
Επικοινωνία:

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από ApOsToLoS »

dimarxos007 έγραψε:
illy έγραψε: Ειμαι τοσο εκνευρισμενη με την σαπιλα κ τη διαφθορα Που υπαρχει στην Ελλαδα που σκεφτηκα κατι αλλα δεν ξερω κατα ποσο ειναι εφικτο να γινει διοτι δεν εχουμε τρανταχτα στοιχεια ωστε να αποδειξουμε κατι... Σκεφτηκα να καταγγειλουμε το θεμα στον Μακη! Να ψαξουν να βρουν με ποια κριτηρια επιλεγονται ολοι αυτοι, να καταγγειλλουμε τα οσα ζησαμε κ ειδαμε τοσους μηνες, να αρχισει σιγα σιγα να υπαρχει μια διαφανεια σε ο, τι αφορα το διαγωνισμο των ΕΠΟΠ! Αυτοι που πραγματικα αξιζαν ηταν μετρημενοι στα δαχτυλα... Θεωρω πως πρεπει να κινηθουμε διαφορετικα! Δεν ξερω αν συμφωνει κανεις μαζι μου ή να το θεωρει τελειως χαζο αλλα πρεπει καποια στιγμη να γινονται σωστες διαδικασιες και να μην μας πουλανε παραμυθια εφοσον δεν τηρουν τιποτα απο ο, τι αναφερει η Προκηρυξη! Απλα δεν ξερω πως μπορει να γινει κατι τετοιο και αν μπορει να γινειΕικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα



θα σου αναφέρω ενα περιστατικό ολυμπιάδα στον αυλώνα το 2004 όταν πήγαμε δεν μας λέγανε τίποτα ούτε που να κοιμηθούμε ούτε πότε να πάρουμε άδεια τίποτα απολύτως. Και ένα μεσημέρι πήγαμε περίπου 400 επ. Οπ. Και κλείσαμε την πύλη του κ. Ε. Τ. Θ. Και πήραμε τον μακη τηλ. Ξέρεις τι μας είπε; Εγώ δεν θέλω να ασχοληθώ με τον στρατό... Έγιναν κι άλλα πολλά αλλά δεν τα λέω γιατί το γ. Ε. Σ. Παρακολουθεί... Οκ.
ααα παρακολουθει το ΓΕΣ; Τι τι σελιδα μας εδω; Και τοτε γιατι δεν διορθωνουν τα σκατα τους;οι φαταουλες.
Anonymous

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από Anonymous »

Σιγά μην παρακολουθεί το γες τ σελίδα αυτή! Χα! Εδώ δν ξέρουν τι τους γίνεται! Πήρα τηλ χθες να ρωτήσω πότε θα βγει η προκήρυξη ς βιβλιαράκι γ να πάμε να την πάρουμε κι ένας μου είπε ότι δν έχει βγει τίποτα ακόμα. Ούτε στο ίντερνετ λέω; Ούτε μ λέει! Φαντάσου...
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από illy »

Φυσικα κ παρακολουθει αυτη την σελιδα το γες, δεν ειναι τυχαιο που πολλα στελεχη κρατανε ανωνυμια... Τωρα γιατι δεν διροθωνουν τις μακακιες τους, αυτο ειναι ενα αλλο θεμα! Γιατι πολυ απλα ειναι κ αυτοι πιονια, απλα εκτελουν εντολες!
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από Marina2 »

Ισμήνη έγραψε:Σιγά μην παρακολουθεί το γες τ σελίδα αυτή! Χα! Εδώ δν ξέρουν τι τους γίνεται! Πήρα τηλ χθες να ρωτήσω πότε θα βγει η προκήρυξη ς βιβλιαράκι γ να πάμε να την πάρουμε κι ένας μου είπε ότι δν έχει βγει τίποτα ακόμα. Ούτε στο ίντερνετ λέω; Ούτε μ λέει! Φαντάσου...
Η φιλη μου την εχει πάρει από τα ΚΕΠ σε βιβλιο εδω και τουλάχιστον 3 ημερες!
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από illy »

Ρε παιδια κατεβαστε την απο την σελιδα του στρατου και αποθηκευστε την στον υπολογιστη σας... Τωρα αν μπαινετε απο αλλο pc, κατεβαστε την και αποθηκευστε την σε stick
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από yandr »

illy έγραψε:Φυσικα κ παρακολουθει αυτη την σελιδα το γες, δεν ειναι τυχαιο που πολλα στελεχη κρατανε ανωνυμια... Τωρα γιατι δεν διροθωνουν τις μακακιες τους, αυτο ειναι ενα αλλο θεμα! Γιατι πολυ απλα ειναι κ αυτοι πιονια, απλα εκτελουν εντολες!

Δεν παρακολουθείτε με την κατασκοπευτική έννοια, αλλά την ύπαρξη του site την γνωρίζουν στα Γενικά Επιτελεία και παλαιότερα είχα και ένα email από το Πολεμικό Ναυτικό.
Anonymous

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από Anonymous »

Παιδια ΔΕΝ ειναι σιγουρο αλλα ισως παρουν αλλα 40 ατομα επιλαχοντες αυτη την βδομαδα. ;)

illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από illy »

Καλε μου Γιαννη δεν το λεω οτι κατασκοπευουν... Οπως επισης ημουν σιγουρη οτι Θα ειχες ενα mail απο αυτους!

illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από illy »

Καλα ρε συ ιρις θες να τα ακουσεις μου φαινεται... Απο την μια ειπες οτι σου μετεφεραν οτι δεν θα παρουν αλλη φουρνια και να που βγηκε προκηρυξη για να ζητησουν επιλαχοντες να παρουσιαστουν! Τι να πω... ΕικόναΕικόνα
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες