Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από Anonymous »

Tjovana... αστο ποναει αστο τι σειρα εισαι; πες να γελασω λιγο ξερεις κατι... αγγλικα πληροφορικη λικειο τει... Και 4.17 χιλιαρι... 13'' 100αρι και ολα τα αλλα πολυ παραπανω απτο τι ζητουσε και δεν μεγαλοποιω καθολου νουμερα... Και ειμαι εκτος κουκλιτσα μου... Και ξερεις τι δηλωσα; Πεζικο... ! αυτο ξερεισ Τι σημαινει; /πεσμου ξερεις; Και ειμαι εκτος; Ολα Οι αναπηροι ειναι μεσα και εγς επιλαχων Και αλλες κοπελες π τα βγαλαμε Ζητημα να ειμασταν 4 ατομα και πολλα ς ειπα και 4 ειμαστε επιλαχων μη τρελαθουμε

tzovana18
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 30, 2008 8:14 pm
Επικοινωνία:

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από tzovana18 »

Η κατασταση ειναι τραγικη παιδια αλλα μην πτοηστε δν πειραζει την επομενη φορα δν μας πηραν και τα χρονια και πανω απο ολα την υγεια μας την εχουμε γιατι χωρις αυτη δν θα μπορουσαμε να κανουμε τιποτα!

Παντως εγω και οι φιλες μου ξερουμε οτι δν θα μπουμε με τιποτα με την σειρα μου ειμαστε, εγω ειμαι 25σειρα επιλαχουσα στην ειδικοτητα μου μονο για τους καταδρομεις και οχι για οπλα σωματα που κανονικα θα επρεπε να μας εβαζαν εφοσον περασμε κανονικα και με το παραπανω τα αθληματα των ειδικων δυναμεων που να πουμε και την αληθεια ηταν πολυ παλουκι εκανα 3 μηνες προπονησει για να τα βγαλω!

Τελος παντων δν με νοιαζει το θεμα πια καθολου ευχομαι καλη σταυροδρομια σε οσους μπηκαν με υπομονη. Παντως εγω θα δωσω παλι την επομενη φορα, εγιναν πολλες ***** τωρα με τους εποπ και αυτο θα γινεται παντα σε οποια προκυρηξει θα βγαινει... εγω θα επειμενω παντα στηην ειδικοτητα που δηλωσα στα αλεξιπτωτα γιατι εκει θελω να μπω πραγματικα λατρευω τον στρατο και ας με πληγωσε δν πειραζει ολα για καποιο σκοπο γινονται στην ζωη ισως τωρα να μην ηταν η καταλληλη στιγμα να μπω για διαφορους λογους δεν πειραζει!

tzovana18
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 30, 2008 8:14 pm
Επικοινωνία:

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από tzovana18 »

Επιλεκτη μου μπηκες σε λαθος σελιδα εδω απο τι θα διαβασε ημαστε ολοι επιλαχοντες! ! καλο ταξιδη και οτι αλλο επιθυμεις!

Anonymous

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από Anonymous »

Παιδια είμαι πολύ απογοητευμένη... είμαι επιλαχούσα με 650 μόρια και είχα βγάλει όλα τα αθλήματα μέσα στους χρόνους που έπρεπε... ήμουνα 3 μήνες στο γήπεδο για προπονήσεις και δυστυχώς πέρασαν άτομα που δεν είχαν προσπαθήσει καθόλου... τι να πω δεν ξέρω
Anonymous

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από Anonymous »

Δειτε και το παρακατω λινκ οπωσδηποτε!

http://press-gr.blogspot.com/2009/01/blog-post_2168.html
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από illy »

... 4 έγραψε:αλλα αν αξιζει και αν Τελικα τιμη Τους θα ειναι Να εχουν τετοια ατομα...
Αυτο που εγραψες τα λεει ολα... μηπως ετσι ειναι τελικα; λιγες μερες πριν κανω τα χαρτια μου μιλησα με εναν κυριο-αποστρατος αξιωματικος καταδρομων- για να κανω αιτηση για τους ΕΠΟΠ και η μονη του κουβεντα ηταν "ΜΑΚΡΥΑΑΑΑΑΑ"... ολως τυχαιως τον ειδα σημερα και του ειπα οτι τελικα δεν περασα και μου ειπε "καλυτερα! Ηταν το καλυτερο που μπορουσε να γινει! Οχι εποπ, μονο απο σχολες αν θες να μπεις στον στρατο! Τον λογο νομιζω τον καταλαβαινεις... " Δεν μπορω να πω οτι δεν με ενοχλησε που ολοι λενε οτι οι εποπ ειναι ενας υποβαθμισμενος θεσμος, οτι στην ουσια χαμαληδες και δεν υπαρχει πιο κατω και απο τον πατο , εγω θα συνεχισω να επιμενω διοτι θελω να φορεσω την τιμημενη και δοξασμενη παραλλαγη! Ευελπιστω απο δω και περα να υπαρξει περισσοτερη αξιοκρατια... ευχομαι το καλυτερο για ολους!

Anonymous

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από Anonymous »

Ετσι ειναι ιλλυ μου... Ετσι ειναι... και εγω τσιριζω και φωναζω Αλλα... ενταξει Ακριβωσ Αυτο η εγω ειμαι πολυ... Που επιμενω Η γουσταρω να τρωω σφαλιαρεσ... κααλαβαινεισ... Που 8α παε ρε συ...8α δουμε... Ιλλυ Στειλε Μου μσν Να τα πουμε εχω να σου πω
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από illy »

Καλη μου δεν θελω να το δωσω στο φορουμ, αν γινεις μελος μονο για να σου το στειλω... Δωσε μονο ονομα-ψευδωνυμο δηλαδη- Κ γινε μελος, κανενα αλλο στοιχειο κ μετα μπορεις να μπαινεις ως guest παλι... Η αποφαση ειναι δικη σου! Εικόνα Αντε fantastic fourΕικόνα Εικόνα Εικόνα , σε περιμενω να γινεις μελος για λιγα λεπτακια να σου στειλω προσωπικο μηνυμα και μετα θα τα λεμε αλλουΕικόνα Απλα θα μπεις με ψευδωνυμο, τιποτα αλλο... Μετα θα ξαναμπεις στο φορουμ ετσι οπως εμπαινες ως guest
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από illy »

Για δες στα προσωπικα σου μηνυματαΕικόνα Εικόνα
Anonymous

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλησπερα Illy . Ειμαι σχετικα < < Φαν> > Σου με τον λογο σου την σκεψη σου και τα θελω σου. Εβλεπα και διαβαζα απο το καλοκαιρι κιολας που λεγαμε για της προκηρυξεις.

Το μηνυμα αφορα εσενα και μονο.

Εγω περασα ειδικες δυναμεις. Ηταν η δευτερη φορα που εδωσα για εποπ. Και το ηθελα πολυ. Ημουν δοκιμος και γνωριζω αρκετα καλα τι εστι εποπ και γνωριζω εξ αρχης οτι δεν ειναι για καριερα. Ομως υπαρχουν αλλα πολλα που μπορεις να καταφερεις οσο εισαι μεσα.

Ηθελα να σου πω οτι την πρωτη φορα στεναχωρηθηκα αρκετα που δεν ειχα περασει οπως θα στεναχωριομουν και τωρα εαν δεν περνουσα.

Τωρα που ειναι να ξαναβγουν προκηρυξεις ξανακανε τα χαρτια σου. Μην το αφησεις. Ειμαι σιγουρος 99% οτι θα περασεις αυτη την φορα. Τωρα μπορει να πεις οτι oti θελει λεει αυτος. Οταν περασεις ομως θα πεις οτι καποιος μου το ειχε πει.

Και μονο που Ενας αγνωστος σαν εμενα απευθυνεται σε σενα προσωπικα, μια ακομα προσπαθεια θα μπορουσες να την κανεις οπως και πιστευω οτι θα την κανεις.

Μακαρι να βγουν νωρις Ή εστω φετος και μακαρι να δηλωσεις εδ να εισαι συναδελφος μου. Οταν μαθω οτι βγηκαν να ξερεις οτι περιμενω να σε ξαναδω εδω μεσα να εκφερεις γνωμη και αποψη ξανα. Οκ; Τα ξαναλεμε

iolli
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 22, 2008 12:00 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από iolli »

Ακι Θα συμφωνησω μαζι σου απολυτα για την illy . οχι οτι δεν υπαρχουν κ αλλα αξιολογα ατομα εδω μεσα προς θεου αλλα με αντιπρωσοπευουν πολυ αυτα που λεει η κοπελα αυτη βειναι σαν να μιλαω εγω. Ακι εισαι της αποψεις οτι με την δευτερη φορα περνανε η περναει κανεις ποιο ευκολα. Δεν ξερω δεν ειμαι σιγουρη ολα τα κανει το ΒΙΙΙΙΙΙΙΙΙΣΜΑ ειναι ασχημο αυτο αλλα δυστυχωςςςςςςςςςς
Anonymous

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από Anonymous »

Kalispera iolly

Απευθύνθηκα στην ILLY Επειδή την έβλεπα εξ αρχής εδώ. σίγουρα αυτό που γραφώ αφορούν και άλλους. Είμαι της απόψεις να μην το αφήσεις Και να ξαναπροσπαθήσεις γι αυτό που θες. Όσο για το μέσο που λες προσπάθησα να βάλω. Και σε διαβεβαιώνω ότι δεν έκαναν τίποτα. και το ήξερα ότι δεν θα έκαναν όταν αναφέρεσαι από φίλους σε φίλους. Και Που πέρασα το έμαθα από τον ιντερνέτ. όπως αναφέρω και πιο πάνω θα είχα στεναχωρηθεί αν δεν είχα περάσει. Άρα δεν ήμουν σίγουρος εάν περάσω και έτσι είμαι χαρούμενος που τελικά πέρασα.

Τώρα έχω την άποψη ότι έκανα καλά που ξαναπροσπάθησα και έτυχα. Αν δεν περνούσα θα είχα απογοητευτεί ήδη διότι είχα τρελαθεί να σκάφτομαι πως θα ήταν δυνατόν να μην περάσω ξέροντας ποιοι έδιναν μαζί μου. καταλαβαίνεις έτσι; αυτά. τα λέμε

Anonymous

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από Anonymous »

Παιδια ετσι ειναι οπως τα λετε χαιρομαι πολυ που υπαρχει αυτο το φορουμ κ μπορω να μαθαινω πραγματα αλλα κ που λεμε τις αποψεις μας χωρις να φοβαται κανεις. Θα συμφωνησω με τον ακι. Παιδια να ρωτησω κατι εχετε ακουσει να περνανε ατομα με υψος κατω απο αυτο που ελεγε η προκυρηξη; χωρις να εχει βαλει μεσον...
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες