Επιλαχόντες επαγγελματίες οπλίτες (2008)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
tzovana18
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 30, 2008 8:14 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες επαγγελματίες οπλίτες (2008)

Δημοσίευση από tzovana18 »

Λοιπον δν μπορω να καταλαβω γιατι κανετε ετσι που βγηκε η νεα προκρηξει εσας τους επιλαχωντες αυτο δν σας νοιαζι δεν σας αγγιζει καν δν παιζει κανενα ρολο, οι μαυρες τρυπες του στρατου θα καλυφτουν με τους επιλαχωντες νεα προκυρηξει αν διαβασατε θα παρει τους επιλαχωντες τον νοεμβρη εεεε δν νομιζω να κατσει ο στρατος τοσο καιρο με αδειες θεσεις! εγω πιστευω οτι θα βγουν τα ονοματα και το τι αργησαν μπορει να πεχτηκαν πολλα! μην ξεχνετε οτι ερχονται εκλογες απο καπου θελουν και οι γαλαζιοι να παρουν ψηφους, και για αυτο βγηκε με 2000 ατομα! μην τρελαινεστε αγαπες θα παρουν και επιλαχωντες θα το δειτε!Εικόνα
Anonymous

Επιλαχόντες επαγγελματίες οπλίτες (2008)

Δημοσίευση από Anonymous »

Παιδια βγηκε καινουργια για 2000 ατομα μπητε στο army.gr
energy
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 297
Εγγραφή: Δευ Φεβ 09, 2009 6:01 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες επαγγελματίες οπλίτες (2008)

Δημοσίευση από energy »

tzovana18 έγραψε:Λοιπον δν μπορω να καταλαβω γιατι κανετε ετσι που βγηκε η νεα Προκρηξει εσας τους επιλαχωντες αυτο δν σας νοιαζι δεν σας αγγιζει καν δν παιζει κανενα ρολο, οι μαυρες τρυπες του στρατου θα καλυφτουν με τους επιλαχωντες νεα προκυρηξει αν διαβασατε θα παρει τους επιλαχωντες τον νοεμβρη εεεε δν νομιζω να κατσει ο στρατος τοσο καιρο με αδειες θεσεις! Εγω πιστευω οτι θα βγουν τα ονοματα και το τι αργησαν μπορει να πεχτηκαν πολλα! Μην ξεχνετε οτι ερχονται εκλογες απο καπου θελουν και οι γαλαζιοι να παρουν ψηφους, και για αυτο βγηκε με 2000 ατομα! Μην τρελαινεστε αγαπες θα παρουν και επιλαχωντες θα το δειτε!Εικόνα
tzovana18 Κ εγω αυτο πιστευω. Οτι ερχονται εκλογες Και θα παρουν ατομα. Αν δν ανακοινωθουν την παρασκευη πιστευω μεχρι την δευτερα να τα βγαλουνε!

Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες επαγγελματίες οπλίτες (2008)

Δημοσίευση από Marina2 »

Παιδάκια δεν ξερω τι συμβαινει αλλα εγω σκέφτηκα κατι που μου φαινεται λιγο υποπτο! Βλέπω στην προκήρυξη στην ειδικότητα Ερευνας Πληροφορικής μονο 5 ατομα. Και τωρα εγω σκέπτομαι το εξης: Στην προηγούμενη προκήρυξη πέρνανε 20 ατομα, αλλα λογω γραμματικών γνωσεων πηραν μονο 15-16! Μηπως παιρνουνε τουε υπόλοιπους 5 που δεν κάλυψαν τις θεσεις της προηγούμενης προκήρυξης; Το ιδιο και για επιμελητη οικονομικού παρατηρω! Δεν ξερω αλλα υποψιάζομαι οτι κατ' αυτον τον τροπο παιρνουν τα ατομα για τις ακάλυφτες θεσεις της προκήρυξεις 2008!

tzovana18
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 30, 2008 8:14 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες επαγγελματίες οπλίτες (2008)

Δημοσίευση από tzovana18 »

Δν νομηζω να παιζει αυτο που λες μαρινα μου αμα παρατηρησες στο υγειονομικο δν ζητανε ποια συνοδων σκυλον ουτε τεχνιτης αλεξιπτωτων ουτε ελευθεροι σκοπευτες, απλως καλυφτηκαν οι θεσεις! τωρα το τι παιζει μονο αυτος που τα φτιαχνει ξερει και ο θεος! καντε υπομονη ξερφω οτι σας εκνευριζει πολοι αυτο που γινετε ειναι οντως πολυ οδυνηρο ψυχικη ταλαιπωρια ειναι ολο αυτο!υπομονη ν αδουμε τι θα γινει εχουμε πολυ δρομο ακομα μπροστα μας και με την τωρινη προκυρηξει εχουμε να πουμε πολλα ακομα! και θα γινουν και πολλα μα παρα πολλα σιγουρα!
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες επαγγελματίες οπλίτες (2008)

Δημοσίευση από Marina2 »

Ξερεις αυτό ακριβως σκέφτομαι οτι ποιος θα εφευγε από συνοδος σκυλων που ειναι τοσο βυσματική ειδικοτητα. Αρα δεν εφυγε κανένας, αρα δεν πηρανε! Καπως ετσι το σκέπτομαι! Εγω δεν κανω τα χαρτιά μου στην προκηρυξη, θα βοηθησω ομως τη κολλητη μου να τα κάνει, οποτε θα ειμαι σε ενημέρωση και εγω!

Καλή επιλογη θεσεων, να ευχηθώ σε ολους σας και πάνω από ολα καλή επιτυχία!

tzovana18
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 30, 2008 8:14 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες επαγγελματίες οπλίτες (2008)

Δημοσίευση από tzovana18 »

ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ;xaxaxax ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ Οι υγειονομικές-ψυχοτεχνικές εξετάσεις και αθλητικές δοκιμασίες θα

διεξαχθούν από 31 Αυγούστου μέχρι 2 Οκτωβρίου 2009. ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΔΛΔ ΠΟΣΟ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ... ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΠΙΤΥΧΩΝΤΕΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΕΙ 18 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ! ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΕΤΣΙ; ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΑΝΧΟΣ!

Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες επαγγελματίες οπλίτες (2008)

Δημοσίευση από Marina2 »

Ασε ευτυχώς που δεν θα το περάσω! Πάντως υπομονή και πάλι και το βασικό προσον... ΒΥΣΜΑ, Πάλι θα υπερισχυσει! Κουράγιο!
Anonymous

Επιλαχόντες επαγγελματίες οπλίτες (2008)

Δημοσίευση από Anonymous »

Δεν νομιζουν ομως οτι πρεπει κατι να ανκοινωσουν για μας τους επιλαχωντες κατι θα μας παρουν να περιμενουμε δεν θα μας παρουν τι να κανουμε κ εμεισ... θα υπαρχουν ατομα που ειναι επιλαχων κ θα σκεφτονται να τα ξανακανουν μεχρι ποτε πρεπει να περιμενουν ομως; μεχρι ποτε μπορουν να τα κανουν; σε ολα αυτα πρεπει να απαντησουν... αλλα ποιος χεστηκε για μας δεν εκαν τοσο καιρο κατι τωρα θα κανουν...
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες επαγγελματίες οπλίτες (2008)

Δημοσίευση από Marina2 »

Δεν ξερω τι παιζει στα αληθεια. Πολύ μουλοχτά βγηκε η προκήρυξη πάντως! Και το σημαντικότερο βγηκε προκήρυξη 2009 Ενω δεν εχουν πάρει επιλαχοντες 2008! Δεν ξέρω τι να πω!
energy
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 297
Εγγραφή: Δευ Φεβ 09, 2009 6:01 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες επαγγελματίες οπλίτες (2008)

Δημοσίευση από energy »

Παιδια ολα ειναι περιεργα.. Αλλα ετσι οπως πανε θα παει για εκλογες γιαυτο εβγαλε προκηρυξη. Ετσι ειχε κανει το το 2007 (σεπτεμβριο και μετα εκανε εκλογες) Τεσπα. Ας περιμενουμε να δουμε!
m15a4c.q.b
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 47
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 26, 2009 2:30 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες επαγγελματίες οπλίτες (2008)

Δημοσίευση από m15a4c.q.b »

Εμεις να περιμενουμε ρε παιδια αλλα μεχρι ποτε δν τν παλευω αλλο αυτην τη κατασταση πρεπει να μας ενημερωσει καποιος επιτελους να ξερουμε τι να κανουμε δν γινεται ετσι τπτ οτι λεμε εμεις ειναι μονο υποθεσεις και τπτ αλλο κατι πρεπει να γινει ας ελπισουμε αυριο να μαθουμε κατι παραπανω... Καλο βραδυ...
tzovana18
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 30, 2008 8:14 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες επαγγελματίες οπλίτες (2008)

Δημοσίευση από tzovana18 »

Πηρα στο ΓΕΣ τηλ και μου ειπαν οτι επιλαχωντες θα παρει δν υπαρχει τετοια περιπτωση να μην παρει επιλαχων μεχρι τελος του μηνα θα καλεσουν ατομα!
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες επαγγελματίες οπλίτες (2008)

Δημοσίευση από Marina2 »

Σημερα μιλησα με "σοβαρό ανθρωπο" και τον ρωτησα πλαγίως τι θα γινει με τους επιλαχοντες. Μου ειπε οτι μεχρι τελος του μηνα θα τους πάρουν. Κάντε υπομονή και βλέπουμε τι θα γινει!
Θοδωρής
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 176
Εγγραφή: Παρ Φεβ 26, 2021 5:38 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες επαγγελματίες οπλίτες (2008)

Δημοσίευση από Θοδωρής »

tzovana18 έγραψε:Πηρα στο ΓΕΣ τηλ και μου ειπαν οτι επιλαχωντες θα παρει δν υπαρχει τετοια περιπτωση να μην παρει επιλαχων μεχρι τελος του μηνα θα καλεσουν ατομα!


και εγώ τζοβανα μου μόλις τώρα πήρα τηλ στο Γ. Ε. Σ και μου λένε δεν έχει ανακοινωθεί επίσημα το πότε θα την βγάλουν αυτήν την γ... Λίστα αλλά μου λέει ότι η λίστα θα βγει
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 17 επισκέπτες