Επιλαχόντες επαγγελματίες οπλίτες (2008)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Θοδωρής
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 176
Εγγραφή: Παρ Φεβ 26, 2021 5:38 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες επαγγελματίες οπλίτες (2008)

Δημοσίευση από Θοδωρής »

Εχετε γεια βρυσουυυυλες και σις σουλιοτοπουυυυλες χαχα μην ανυσηχείτε ΜΑΛΛΟΝ θα πάρουν επιλαχόντες τόσα βυσματα περιμενουν στην απεξω δεν κανει να ακουσουν τετοια δυσαρεστα νεα
m15a4c.q.b
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 47
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 26, 2009 2:30 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες επαγγελματίες οπλίτες (2008)

Δημοσίευση από m15a4c.q.b »

Ρε τζιμμη δν το νομιζω εδω κατσανε κ συνταξανε καινουργια προκυρηξη σε μια λιστα 150-200 ανθρωπων θα κολλουσαν; Νομιζω η προκυρηξη αυτη θα καλυψει απλα τις θεσεις των επιλαχοντων... Κριμα τν χρονο κ τν αγωνια π περασαμε ολοι μας τ να πω; Πηρε τηλ κανεις στο γ. Ε. Σ;

Θοδωρής
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 176
Εγγραφή: Παρ Φεβ 26, 2021 5:38 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες επαγγελματίες οπλίτες (2008)

Δημοσίευση από Θοδωρής »

Από το πολύ μαγείρεμα το έκαψαν και φοβούνται να το δείξουν μα τι θα πει και ο κόσμος απαπα
sauraki....4
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: Παρ Φεβ 13, 2009 12:48 am
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες επαγγελματίες οπλίτες (2008)

Δημοσίευση από sauraki....4 »

Χχαχαχαχαχα Θοδωρη δωσεεεεεεεεεε! Τα ψυχοφαρμακα τα κερναω εγω!Εικόνα ΜΕΧΡΙ 22 ΜΑΙΟΥ ΠΕΣΤΕ ΓΙΑ ΤΑΜΑΤΑ Τς τς τς/

ΧΕΣΕ ΘΕΑΤΡΑ ΛΕΜΕΕΕΕ
Θοδωρής
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 176
Εγγραφή: Παρ Φεβ 26, 2021 5:38 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες επαγγελματίες οπλίτες (2008)

Δημοσίευση από Θοδωρής »

Παιδια πηρα τηλ και στο Γ. Ε. Σ και στο υπουργειο αμύνης και μου ειπανε στο ενα οτι ΜΠΟΡΕΙ να μην παρουν επιλαχωντες και στο δευτερο μου ειπαν οτι τα αποτελεσματα θα βγουν τελος του μηνος και μου πεταξε στο τελος ενα ΜΑΛΛΟΝ
energy
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 297
Εγγραφή: Δευ Φεβ 09, 2009 6:01 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες επαγγελματίες οπλίτες (2008)

Δημοσίευση από energy »

Παιδια απο οτι καταλαβα κανεις απο αυτους που παιρνουμε τηλ δν ξερει τιποτα κ για να Ειναι σιγουρη βαζουνε στο τελος ενα ΜΑΛΛΟΝ.. Παιδια σιγουρα υπαρχουν ατομα εδω μεσα με μεσον. Το μεσον σας τι λεει;

Anonymous

Επιλαχόντες επαγγελματίες οπλίτες (2008)

Δημοσίευση από Anonymous »

Θοδωρής έγραψε:Παιδια πηρα τηλ και στο Γ. Ε. Σ και στο υπουργειο αμύνης και μου ειπανε στο ενα οτι ΜΠΟΡΕΙ να μην παρουν επιλαχωντες και στο δευτερο μου ειπαν οτι τα αποτελεσματα θα βγουν τελος του μηνος και μου πεταξε στο τελος ενα ΜΑΛΛΟΝ
ΠΑΙΔΙΑ ΒΓΑΖΩ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΔΑΦΝΗ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΑΝΕΒΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΟΥΜΕ ΣΙΓΟΥΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΜΕ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ.Εικόνα

energy
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 297
Εγγραφή: Δευ Φεβ 09, 2009 6:01 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες επαγγελματίες οπλίτες (2008)

Δημοσίευση από energy »

m15a4c.q.b έγραψε: Ρε τζιμμη δν το νομιζω εδω κατσανε κ συνταξανε καινουργια προκυρηξη σε μια λιστα 150-200 ανθρωπων θα κολλουσαν; Νομιζω η προκυρηξη αυτη θα καλυψει απλα τις θεσεις των επιλαχοντων... Κριμα τν χρονο κ τν αγωνια π περασαμε ολοι μας τ να πω; Πηρε τηλ κανεις στο γ. Ε. Σ;

πιστευω οτι ειναι ποιο ευκολο να βγαλουνε καινουργια προκηρυξη (ετοιμη φορμα ειναι) ειναι δυσκολο να συνταξουνε μια λιστα με 150 - 200 ονοματα γιατι υπαρχουν τα βυσματα!

m15a4c.q.b
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 47
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 26, 2009 2:30 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες επαγγελματίες οπλίτες (2008)

Δημοσίευση από m15a4c.q.b »

Ααα καλα ενταξει πολλα "μαλλον"μαζευτηκαν δν ξερω εγω δν ελπιζω πια ειναι φως φαναρι τι εγινε... Απλως βγαλανε τν προκυρηξη γ να μν εχουμε κατι να πουμε!
Anonymous

Επιλαχόντες επαγγελματίες οπλίτες (2008)

Δημοσίευση από Anonymous »

Ρε παιδια μην λεμε οτι θελουμε απλα ειχαν ανακοινωσει εδω και καιρο οτι θα παρουν αμεσα 5000 εποπ ακομα γιατι θελουν να φτασον στους 25000 σινολικα. Ι προκιριχι που περιμενουμε τους επιλαχοντεσ Ειναι 1600 ατομα ε Μπηκαν σωστα; Αυτοι ισα ισα φτασανε για αυτους που παρετιθηκαν τοσο καιρο του θεσμου αρα λογικο να βιαζονται να παρουν και αλλους εποπ και βγηκε ι σιμερινη προκιριξη. Ι δικια μου γνομη ειναι οτι λεμε παπαριες και θα βγαλουν αυριο μεθαυριο του επιλαχοντες παντα περνουν επιλαχοντεσ, γιατι ιταν και μικρ προκιριξη και θελουν ατομα γιατι θα γινει 9 μινι ι θιτεια και τα βυσματα θελον να τους πιγαινει καλα ι υπηρεσια
energy
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 297
Εγγραφή: Δευ Φεβ 09, 2009 6:01 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες επαγγελματίες οπλίτες (2008)

Δημοσίευση από energy »

Εγω πιστευω οτι εβγαλαν την προκηρυξη για να μην πουμε τιποτα.. Κ πιστευω οτι σιγουρα θα παρουνε ατομα (επιλαχοντες) δν γινετε να μην δν παρουν. Αφου γνωριζουμε ολοι οτι εχει κενες θεσεις. Υπομονη! Μπορει να καθυστερουν γιατι Πλησσιαζει Και το πασχα... (χιουμορ) Εικόνα

Anonymous

Επιλαχόντες επαγγελματίες οπλίτες (2008)

Δημοσίευση από Anonymous »

Οσο ειμαστε επιλαχοντες μπορουμε να κανουμε χαρτια για την καινουργια πρ/ξη;
energy
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 297
Εγγραφή: Δευ Φεβ 09, 2009 6:01 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες επαγγελματίες οπλίτες (2008)

Δημοσίευση από energy »

Λογικα μπορουμε να τα κανουμε. Νομιζω οτι στελνουν τα χαρτια μας μεχρι 22 μαιου (λογικα παντα μεχρι τοτε θα ξερουμε αν ημαστε επιλαχοντες ή οχι.)
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες επαγγελματίες οπλίτες (2008)

Δημοσίευση από Marina2 »

Που μπορώ να δω αυτη την προκήρυξη;
energy
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 297
Εγγραφή: Δευ Φεβ 09, 2009 6:01 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες επαγγελματίες οπλίτες (2008)

Δημοσίευση από energy »

Στο αρμυ. Γρ στα νεα την εχει!
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 14 επισκέπτες