Αναβολή για κοινωνικούς - οικονομικούς λόγους

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Christos1

Re: Αναβολή για κοινωνικούς - οικονομικούς λόγους

Δημοσίευση από Christos1 »

Καλησπέρα έχω πάρει ήδη αναβολη για κοινωνικους λογους ! Μπορώ να αιτηθω αναβολη με δανειο στο όνομα μου προκειμένου να δουλέψω για να το ξεχρεωσω;
edwww

Re: Αναβολή για κοινωνικούς - οικονομικούς λόγους

Δημοσίευση από edwww »

Christos1 έγραψε: Παρ Νοέμ 03, 2023 1:59 am Καλησπέρα έχω πάρει ήδη αναβολη για κοινωνικους λογους ! Μπορώ να αιτηθω αναβολη με δανειο στο όνομα μου προκειμένου να δουλέψω για να το ξεχρεωσω;
Δεν υπάρχει τέτοια αναβολή, μπορείς να στραφείς στην λύση των αναβολών για ψυχολογικούς λόγους.
Επισκέπτης

Re: Αναβολή για κοινωνικούς - οικονομικούς λόγους

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Είμαι ναυτικός αν παίρνω αναβολη στην αναβολη για ψυχολογικούς λόγους και τελικά απαλλαγή θα έχω κυρώσεις στην δουλειά μου δηλαδή προαγωγές κλπ
Edwwww

Re: Αναβολή για κοινωνικούς - οικονομικούς λόγους

Δημοσίευση από Edwwww »

Υπάρχει θέμα στο φόρουμ απαλλαγή και ιδιωτικός τομέας , μπορεί να υπάρχει και θέμα στην ενότητα του εμπορικού ναυτικού.

Γιατί δεν ψάχνεις λίγο το φόρουμ?
Chatpt

Re: Αναβολή για κοινωνικούς - οικονομικούς λόγους

Δημοσίευση από Chatpt »

Καλημέρα. Η αναβολή μου λόγω σπουδών λήγει στις 31/12/2023. Δεν ξέρω πότε θα με καλέσουν. Το θέμα είναι ότι είμαι μεταπτυχιακός φοιτητής και γράφω τη διπλωματική μου εργασία, την οποία πρέπει να παραδώσω μέχρι τον Απρίλιο. Δεν ξέρω τι να κάνω, να ζητήσω αναβολή για κοινωνικούς λόγους τον Ιανουάριο (αν δεν με έχουν ήδη καλέσει) μέχρι τον Μάιο; Δεν έχω κάποιον λόγο κατά νου όμως, μετράει το ότι εργάζομαι και μένω με τη μάνα μου που έχει μικρό εισόδημα και αναπηρία; Αν δεν μετράει αυτό, τι άλλο μπορώ να επικαλεστώ; Σας ευχαριστώ πολύ!
Επισκέπτης

Re: Αναβολή για κοινωνικούς - οικονομικούς λόγους

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Παρ Νοέμ 03, 2023 2:25 pm Είμαι ναυτικός αν παίρνω αναβολη στην αναβολη για ψυχολογικούς λόγους και τελικά απαλλαγή θα έχω κυρώσεις στην δουλειά μου δηλαδή προαγωγές κλπ
Οχι φίλε καμια,(εκτός εάν μιλάμε για πολεμικο ναυτικό τότε ναι φυσικά).
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες