Αλβανόφωνο κόμμα.. ?!

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
DM90
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 159
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 23, 2008 1:01 am
Επικοινωνία:

Αλβανόφωνο κόμμα.. ?!

Δημοσίευση από DM90 »

Ο Αλβανός που πριν από μερικά χρόνια ξεσήκωσε θύελλα αντιδράσεων ως σημαιοφόρος στην μαθητική παρέλαση, σπουδάζει Πολιτικές Επιστήμες στη Βοστόνη και θα πρωταγωνιστήσει στο εγχείρημα της δημιουργίας του 'Δημοκρατικού Κόμματος των Αλβανοφώνων' στην Ελλάδα.

http://greekcitizen.pblogs.gr/tags/tsenai-gr.html
Anonymous

Αλβανόφωνο κόμμα.. ?!

Δημοσίευση από Anonymous »

Τι σπουδάζει στη Βοστώνη ; Πολιτικές επιστήμες ;

Α ρε παραπληροφόρηση... Καλά σας κάνουν...

Anonymous

Αλβανόφωνο κόμμα.. ?!

Δημοσίευση από Anonymous »

Ήμαρτον, ψάξτε πρώτα αυτό που διαβάζετε και μετά πείτε οτι θέλετε. Μετά είστε κατα των δημοσιογράφων κι όλας. Αφού οτι μπούρδα σας πεί κάποιος (εννοείται ΠΑΝΑΣΧΕΤΟΣ) την πιστεύετε μωρέ.

Θέλετε και δυνατό στρατό παναθεμά σας, χωρίς να ξέρετε τι σας γίνεται...

DM90
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 159
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 23, 2008 1:01 am
Επικοινωνία:

Αλβανόφωνο κόμμα.. ?!

Δημοσίευση από DM90 »

Εσύ δηλαδή το έψαξες πολύ και ξέρεις ότι είναι ψέματα... μήπως κάτι τέτοια τυπάκια σαν εσένα φτένε που γίνοντε τόσα πράγματα και δεν υπάρχει αντίδραση;
Anonymous

Αλβανόφωνο κόμμα.. ?!

Δημοσίευση από Anonymous »

Μα λες ΒΛΑΚΕΙΕΣ. ΔΕΝ σπουδάζει πολιτικές επιστήμες λέμε!

Κότσαρες ενα site της πλάκας και νομίζεις βρήκες την αλήθεια.

Ψάξε βρες τι σπουδάζει στην πραγματικότητα, και αν έχει καμιά σχέση με πολιτικές επιστήμες, εδω είμαστε.

Μέχρι τότε όμως, μη παραπληροφορείς με αηδίες τον κόσμο

DM90
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 159
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 23, 2008 1:01 am
Επικοινωνία:

Αλβανόφωνο κόμμα.. ?!

Δημοσίευση από DM90 »

Ανθρωπέ μου εσύ στις πολιτικές επιστήμες κόλησες;

Το ότι μπορεί να πάρουν θάρρος απο αυτό οι αλβανοί δεν το σκέφτεσαι;
Anonymous

Αλβανόφωνο κόμμα.. ?!

Δημοσίευση από Anonymous »

Μα είναι παραπληροφόρηση και ηλιθιότητα ταυτόχρονα. Αφού ΔΕΝ σπουδάζει πολιτικές επιστήμες. Σπουδάζει πράγμα ΑΣΧΕΤΟ με την πολιτική.

Το οτι μπορούν να πάρουν θάρρος οι Αλβανοί, απο που προκύπτει απο αυτό το κείμενο ρε DM ;

Εγω σκέφτομαι. Εσυ κάνεις copy-paste απο ανόητα site, παραπληροφορείς τον κόσμο με ψέματα και στο τέλος ρωτάς εμένα αν κόλλησα στις πολιτικές επιστήμες...

Και έπειτα, για πες, τι να κάνουμε που παίρνουν θάρρος οι Αλβανοί ; Γιατί κότσαρες ολόκληρο Τσενάι και πολιτικές επιστήμες. Μήπως να πάμε να τον δολοφονήσουμε ;

Η να του απαγορεύσουμε να σπουδάσει ;

Anonymous

Αλβανόφωνο κόμμα.. ?!

Δημοσίευση από Anonymous »

Πολύς ρατσισμός. Είστε πολύ φοβισμένα ανθρωπάκια μερικοί τελικά.

Οι φοβισμένοι στα λαγούμια τους, οχι στον Ελληνικό Στρατό.

ΥΠΑΣΠΙΣΤΗΣ
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: Παρ Αύγ 08, 2008 2:54 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αλβανόφωνο κόμμα.. ?!

Δημοσίευση από ΥΠΑΣΠΙΣΤΗΣ »

Νομιζω πως το side δεν απεθυνεται μονο σε αυτους που ειναι στο στρατο αλλα σε ολους τους Ελληνες. Οπου υπαρχει καπνος υπαρχει και φωτια. Ειδε κανεις αγγλοφωνους να θελουν να φτιαξουν κομμα; Μαλλλον οχι. Οι αλβανοι την ξερουν καλα Την συνταγη. Βλεπε Κοσοβο... Σιγα σιγα, λιγο Λιγο, απαλα απαλα, μαλακα μαλακα ολα συνηθιζονται και ολα μπορουν να αλλαξουν, βλεπε ξανα κοσοβο. οι αλβανοι δεν εχουν το De facto στην στρατηγηκη τους. Και μολις κατι γινει συνηδηση και μετα πραγματικοτητα τοτε μιλανε απο την θεση του ισοτιμου συνομιλιτη , απαιτοντας μολις ειναι οριμα τα πραγματα στα ισια. Βλεπε ξανα και ξανα Κοσοβο...

Markos_Hdi
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1624
Εγγραφή: Παρ Απρ 11, 2008 2:38 am
Επικοινωνία:

Αλβανόφωνο κόμμα.. ?!

Δημοσίευση από Markos_Hdi »

Όπως και να έχει το θέμα αυτό -άσχετα αν έχει κάτι το αντικειμενικό ή όχι- θα δώσει εύκολη τροφή στους εντελώς άδικα και υποκριτικά πολέμιους των περιπτώσεων που κάποιος αλλοεθνής με αξιοκρατικά κριτήρια πραγματικά, ήθελε να σηκώσει την ελληνική σημαία σε μια παρέλαση.

ΥΠΑΣΠΙΣΤΗΣ
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: Παρ Αύγ 08, 2008 2:54 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αλβανόφωνο κόμμα.. ?!

Δημοσίευση από ΥΠΑΣΠΙΣΤΗΣ »

Στην συγγεκριμενη περιπτωση το ολο περιστατικο εαν θελουμε να του δωσουμε σημειολογικη Αξια Δεν ειναι τιποτε αλλο απο το κερασακι στην τουρτα, ή εαν θελετε η κορυφη του παγοβουνου , κατα τα αλλα σαν μεμονωμενο περιστατικο δεν εχει καμια αξια.
Anonymous

Αλβανόφωνο κόμμα.. ?!

Δημοσίευση από Anonymous »

Δε θα γινεις ελληνας ποτε π____η αλβανε.
Markos_Hdi
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1624
Εγγραφή: Παρ Απρ 11, 2008 2:38 am
Επικοινωνία:

Αλβανόφωνο κόμμα.. ?!

Δημοσίευση από Markos_Hdi »

Φίλε Λεωνίδα το σκέφτεσαι όμως ότι κάτι ανάλογες συμπεριφορές ίσως να είναι αυτές που θα μπορούσανε να τους οδηγήσουνε στην ανάγκη να δημιουργήσουνε δικό τους κόμμα;

Anonymous

Αλβανόφωνο κόμμα.. ?!

Δημοσίευση από Anonymous »

Marko αυτο πρεπει να το προσεξουν καποιοι αλλοι παραγοντες. Α)Αλβανος σηκωσε την Ελληνικη Σημαια β)πλεον δεν μου ακουγεται περιεργο να δημιουργηθει και κομμα. Πλεον αυτα τα παραθυρακια πρεπει να κλεισουν για τετοια γελοια υποκειμενα. Οχι φιλε Marko να βγουν και απο πανω οι αλβανοι;
Markos_Hdi
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1624
Εγγραφή: Παρ Απρ 11, 2008 2:38 am
Επικοινωνία:

Αλβανόφωνο κόμμα.. ?!

Δημοσίευση από Markos_Hdi »

To να σηκώσει Αλβανός την ελληνική σημαία δεν το θεωρώ προσβολή. Αντίθετα. Αν θες το συζητάμε. Από κει και πέρα, το να δημιουργηθεί κόμμα αλβανικό δεν το θέλω βέβαια. Ή έστω ακόμα κι αν βγει, θέλω η δική μου ελληνική κοινωνία να είναι τέτοια, έτσι ώστε ακόμα και στην ύπαρξη ενός τέτοιου κόμματος, οι Αλβανοί που μένουνε στην Ελλάδα να νοιώθουνε πως τα ήδη υπάρχοντα ελληνικά κόμματα τους αντιπροσωπεύουνε επαρκώς, έτσι ώστε να μην χρειάζεται να το ψηφίσουνε. Δεν ξέρω αν έγινα κατανοητός.

Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης