Διαδώστε την διαφθορά του στρατού

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
zzzzzz
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 159
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 20, 2008 6:06 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Διαδώστε την διαφθορά του στρατού

Δημοσίευση από zzzzzz »

Αναφερομαι στην Ινα
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Διαδώστε την διαφθορά του στρατού

Δημοσίευση από illy »

yandr έγραψε:
No_aRmY έγραψε:
Φιλαρακη Πιστεψες οτι θες δικαιωμα σου ειναι 23 special forces ετη χαμενα απο την ζωη μου ειναι αυτα... Τωρα βλεπω Τι εχω χαση... απλα ευχαριστο τον ελληνικο λαο που με πληρωνε τοσα χρονια... Οσο για τους εποπ μακριαααααααααααααααααα παιδια μακριααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!
Οσο ηπαρχουν ανεγκεφαλη αξιωμ. Υπαξ !!! να κληση το μαγαζι δεν παει καλα

Με όλο το σεβασμό, αλλά η ορθογραφία σου υποδεικνύει άτομο ιδιαίτερα χαμηλού μορφωτικού επιπέδου, κατά πάσα πιθανότητα απόφοιτο γυμνασίου και μόνο.

Με 23 χρόνια στις ειδικές δυνάμεις θα έπρεπε να είσαι τουλάχιστον 45+ ετών σήμερα και όλο και κάποια ορθογραφία θα ήξερες.

Από εκεί και πέρα, κάθε άποψη είναι σεβαστή...
Θα συμφωνησω απολυτα με τον yandr... Αν εσυ υπηρετησες στον στρατο τοτε εγω ειμαι ο στρατηγος! Πες οτι σε πιστευουμε-διοτι η ανορθογραφια σου δειχνει οτι εισαι το πολυ 18-19 χρονων,- ειναι απαραδεκτο να εκφραζεσαι ετσι για ενα παιδι που θα μπορουσε να ειναι στην ηλικια του παιδιου σου! Και λυπαμαι που μεσα σε αυτα τα χρονια που υπηρετησες κ καλα οτι δεν σου εμαθαν αρχες κ αξιες! ! Να, κατι τετοιοι χαλανε την πιατσα... κ φυσικα ολα αυτα με το ενδεχομενο οτι πιστευουμε τις παπατζες σου!
No_aRmY
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Τετ Δεκ 10, 2008 2:49 am
Επικοινωνία:

Διαδώστε την διαφθορά του στρατού

Δημοσίευση από No_aRmY »

yandr έγραψε:
No_aRmY έγραψε:
Φιλαρακη Πιστεψες οτι θες δικαιωμα σου ειναι 23 special forces ετη χαμενα απο την ζωη μου ειναι αυτα... Τωρα βλεπω Τι εχω χαση... απλα ευχαριστο τον ελληνικο λαο που με πληρωνε τοσα χρονια... Οσο για τους εποπ μακριαααααααααααααααααα παιδια μακριααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!
Οσο ηπαρχουν ανεγκεφαλη αξιωμ. Υπαξ !!! να κληση το μαγαζι δεν παει καλα

Με όλο το σεβασμό, αλλά η ορθογραφία σου υποδεικνύει άτομο ιδιαίτερα χαμηλού μορφωτικού επιπέδου, κατά πάσα πιθανότητα απόφοιτο γυμνασίου και μόνο.

Με 23 χρόνια στις ειδικές δυνάμεις θα έπρεπε να είσαι τουλάχιστον 45+ ετών σήμερα και όλο και κάποια ορθογραφία θα ήξερες.

Από εκεί και πέρα, κάθε άποψη είναι σεβαστή...

Λοιπόν όσο για την ορθογραφία μου είναι άπταιστη αλλά όταν γραφής από σμαρτ φων μην περίμενες και πολλά ... η ηλικία μου είναι 40 !01/05/1968 , και είμαι απόφοιτος του ανοιχτού πανεπιστήμιου Και με 2 γλώσσες αγγλικά ιταλικά Πράγμα άγνωστο για πολλούς αξιωματικαρες αλλα και υπαξ

illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Διαδώστε την διαφθορά του στρατού

Δημοσίευση από illy »

Και τι να λεει αυτο; Και εμεις γραφουμε αλλα οπως βλεπεις απο ορθογραφια σκιζουμε! ! Ειλικρινα δεν με πειθεις... Αλλα να σου πω και κατι; αν οντως ισχυει εισαι απαραδεκτος που μιλας ετσι για ενα παιδι... κ αν οντως ισχυει οτι εχεις 3 παιδια οπως διαβασα σε αλλο σου post τοτε λυπαμαι πολυ για σενα για τις αρχες κ για τις αξιες που εχεις... Εγω πως ειχα την εντυπωση οτι οι αξιωματικοι βγαινουν απο στρατιωτικες σχολες! Εικόνα Εικόνα Εικόνα Επομενως συμφωνα με τα λεγομενα σου ολοι οι αξιωματικοι ειναι αμορφωτοι κ εσυ εισαι τερας μορφωσεως!

No_aRmY
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Τετ Δεκ 10, 2008 2:49 am
Επικοινωνία:

Διαδώστε την διαφθορά του στρατού

Δημοσίευση από No_aRmY »

tzovana18 έγραψε:Εικόνα Υπο το Εικόνα Εικόνα Μηδεν εισαι φιλε! Τι να σου πω εισαι και μεγαλος και μιλας ετσι σε ατομα μικροτερης ηλικιας τι να σου πω ετσι μιλας και στην αδελφη σου και τηυν μανα σου; Εισαι πολυ υπο το μηδεν... Εχεις κανει και στρατο τρομαρα σου... Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΕΙΣΑΙ ΦΙΛΕΕικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα
καλησπέρα δεν μιλαω με κανεναν απο τους παραπανω που αναφερης
Ο στρατος με εχει κανη ετσι... Και δεν εχεις δει ακωμα τιποτα...
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Διαδώστε την διαφθορά του στρατού

Δημοσίευση από yandr »

Smartphone και copy - paste από Microsoft Word δεν έχω ξαναδει.

Σε κάθε περίπτωση, η ορθογραφία σου δεν είναι το θέμα μας.

Αν έχεις το πτυχίο που λες ότι έχεις (και δεν με ενδιαφέρει να το αμφισβητήσω) θα περίμενα ανώτερο επίπεδο στην σκέψη (και στην ορθογραφία βέβαια).

Από εκεί και πέρα, σου είπα και σε προσωπικό μήνυμα ότι η άποψή σου είναι 100% ευπρόσδεκτη, αλλά θα ήθελα να την γράψεις σε ένα σχετικό θέμα και όχι να πηγαίνεις σε όλες τις συζητήσεις και να γράφεις ότι ο στρατός είναι βλακεία.

Αυτό δεν ωφελεί κανέναν. Νομίζω είμαι κατανοητός και ελπίζω δίκαιος.
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Διαδώστε την διαφθορά του στρατού

Δημοσίευση από illy »

Έτσι, πες τα yandr! !

Anonymous

Διαδώστε την διαφθορά του στρατού

Δημοσίευση από Anonymous »

Κια εγω σου απανταω παπαρες λεω τους μεγαλους εσυ τι παρεξηγησε; Οχι τα παιδια καταλαβες φιλαρακι;
Anonymous

Διαδώστε την διαφθορά του στρατού

Δημοσίευση από Anonymous »

Αυτα που γραφω αγαπητε μου ειναι αληθινα και που λεω οτι ξενερωσα για το στρατο και ολα αυτα που εχω πει αλλα δεν μπορω την αδικια και την διαφθορα που επικρατει.
zzzzzz
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 159
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 20, 2008 6:06 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Διαδώστε την διαφθορά του στρατού

Δημοσίευση από zzzzzz »

Για αυτο και σου απαντησα οτι καλυτερα που δεν μπηκες και δεν εχασες πολυτιμο χρονο απο τη ζωη σου... Ατομα που ξενερωνουν τοσο γρηγορα και μαλιστα απο καταστασεις που χειροτερες θα συναντησουν μεσα δεν χρειαζονται επιπλεον υπαρχουν ηδη πολλοι τετοιοι στο στρατο... και στην τελικη ολοι ξερουμε οτι ο στρατος δεν εχει λογικη... εκει που καθεσαι σε σηκωνουν και σε βαζουν να κανεις χιλια δυο και τον διπλανο σου δεν του λενε ΤΠτ... θα βιωνες πολλα μεσα αλλά απο οτι φαινεται δεν θα αντεχες οποτε καλυτερα που δεν στερεις τη θεση απο καποιον αλλο που θα αντεξει.
Anonymous

Διαδώστε την διαφθορά του στρατού

Δημοσίευση από Anonymous »

Αναφερομαι σε εσενα που αναφερθηκες σε μενα.
zzzzzz
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 159
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 20, 2008 6:06 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Διαδώστε την διαφθορά του στρατού

Δημοσίευση από zzzzzz »

Το καταλαβα εχω μια στοιχειωδη αντιληψη
Anonymous

Διαδώστε την διαφθορά του στρατού

Δημοσίευση από Anonymous »

Μπραβο αγαπητε μου χαιρομαι! Αν επιτρεπετε ποσο χρονων εισαι;
zzzzzz
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 159
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 20, 2008 6:06 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Διαδώστε την διαφθορά του στρατού

Δημοσίευση από zzzzzz »

28 αλλα εχει σημασια;
Anonymous

Διαδώστε την διαφθορά του στρατού

Δημοσίευση από Anonymous »

Κοιτα απο οτι το κοβω πρεπει να εισαι γαλονας και στραβωσες. Δεν ειμαι σιγουρη αλλα κοιταξε να δεις ερχεσαι στα λογια μου στο στρατο ειναι ανθρωποι φευγατοι καπως. Που το ειπε και ο συνταγματαρχης που εδωσα συνεντευξη. Μου ειπε κουκλα μου γιατι θες να μπεις στο ομορφη και φυσιολογικη κοπελα εισαι. Και του ειπα με παρακινησε ο αντρας μου που ειναι μεσα. Ευτυχως ομως. Ηθελα να μπω αλλα ευτυχως ειδα τι παιζει.
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες