Διαδώστε την διαφθορά του στρατού

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

Διαδώστε την διαφθορά του στρατού

Δημοσίευση από Anonymous »

Δεν μου λες κοπελια που το παιζεις εξυπνη εσυ τι ρολο βαρας. Μπηκες στο στρατο;
Anonymous

Διαδώστε την διαφθορά του στρατού

Δημοσίευση από Anonymous »

Τωρα απανταω σε εσενα ***** πηγα οπως ολοι που ηταν κατω απο 1.65 γιατι εχουν παρει και στο παρελθον ατομα κατω απο 1.65 καταλαβες; Για αυτο εκαψα βενζινες. Ειχα πιθανοτητα να περασω. Μπηκες;
tzovana18
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 30, 2008 8:14 pm
Επικοινωνία:

Διαδώστε την διαφθορά του στρατού

Δημοσίευση από tzovana18 »

Οχι ρε κοπελια μου δν μπηκα στο στρατο και τη σε νοιαζει και ρωτας και να ειχα μπει δν υπαρχει λογος να με ρωτας, αλλα κοιτα λιγο δν το παιζω εξυπνη αλλα καθεσαι και κλαιγεσαι για το υψος δν ειπα οτι εχεις αδικο και οτι περασανε ατομα που ηταν [στρουμφακια], αλλα αναρωτησου λιγο γιατη;
Γιατη αυτοι ειχαν βισμα αλλα μην νομιζεις οτι οσοι ειχαν βισμα περασαν ειναι οπως σου κατσει, απλως οταν εβγαιναν τα αποτελεσματα απο τις απαλλαγες σου λεω κοψανε ατομα που ηταν ιδη φανταροι και ηθελαν να δηλωσουν μονιμοι, ητανε πολλα αγορια που ειχαν υπηρετησει ειδικες δυναμεις η και που ειναι ακομα ειχαν δηλωσει ειδικοτητες των ειδικων δυναμεων και τους κοψανε και δν μιλαμε για τυχαιους οπως ημουν εγω η και εσυ η και οκαθενας μιλαμε για παιδια που ειχαν εκπαιδευτει ηταν αλεξιπτωτιστες ηταν σωματαραδες ντερεκια και δν τους περασαν τους εκοψαν σου δινω αυτα τα παραδειγματα για να δεις οτι υπαρζχουν και χειροτερα, και στα δικαστηρια να πας δν προκειται να βρεις ακρης γιατη η προκυρηξη εγραφε 1.65 δν μπορεις να κανεις καμια ενσταση θυμισου λιγο τι ελεγε στην προκυρηξη! Οτι καμια ενταση δν γινεται δεκτη, εφοσον εκανες τα χαρτια σου το ηξερες αυτο, και ας περασαν πιο κοντες απο σενα δν προκειται να βρεις ακρη εκτος αν εχεις τον καραμανλη μπαρμπα.

tzovana18
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 30, 2008 8:14 pm
Επικοινωνία:

Διαδώστε την διαφθορά του στρατού

Δημοσίευση από tzovana18 »

Και επειδη δν εχεις τον καραμανλη μπαρμπα κατσε στα αυγα σου και βουλοστο γιατη ειδα οτι μιλας ασχημα εδω μεσα σε ανθρωπους που δν ξερεις καν ντροπη σου ηθελες να μπεις και στο στρατο και με την γλωσσα που εχεις ο στρατος απο τι καταλαβαμε ολοι εδω μεσα δν ειναι για σενα κοπελιαααα.
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Διαδώστε την διαφθορά του στρατού

Δημοσίευση από yandr »

Μόνο που δεν πρέπει να παρασύρεσαι και εσύ Τζοβάνα.

Δικαίωμα της κοπέλας είναι να διαμαρτύρεται, ακόμη και αν έχει άδικο.
Anonymous

Διαδώστε την διαφθορά του στρατού

Δημοσίευση από Anonymous »

Μαλλον ο στρατος ειναι για σενα την φαφλατου και την πολυξερη. Και κατι αλλο δεν κλαιγομαι απλα λεω την αποψη μου γιατι προκειτε για αναξιοκρατια. Και μιλαω μια χαρα. Η αληθεια ποναει. Καταλαβες;
Wiseco2000
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 123
Εγγραφή: Παρ Μαρ 28, 2008 2:26 am
Επικοινωνία:

Διαδώστε την διαφθορά του στρατού

Δημοσίευση από Wiseco2000 »

ΙΝΑ 26 έγραψε:Τωρα απανταω σε εσενα ***** πηγα οπως ολοι που ηταν κατω απο 1.65 γιατι εχουν παρει και στο παρελθον ατομα κατω απο 1.65 καταλαβες; Για αυτο εκαψα βενζινες. Ειχα πιθανοτητα να περασω. Μπηκες;

Εχεις ξεφυγει πολυ... μα παρα πολυ...
aleka
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 127
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 09, 2008 8:18 pm
Επικοινωνία:

Διαδώστε την διαφθορά του στρατού

Δημοσίευση από aleka »

Παιδια ο καθενας μπορει να εκφρασει την αποψη του κ ο αλλος να διαφωνισει χωρις να ριχνουμε το επιπεδο! οταν συμμετεχεις σε ενα διαγωνισμο φυσικο κ επακολουθω να υπαρχει κ ο ανταγωνισμος. οσο για την κοπελα που λεει για το υψος μπορει να μην το θεωρουμε σημαντικο αλλα αυτο ειναι κ δεν αλλαζει και πρεπει να το σεβαστουμε κ κατα την γνωμη μου πρεπει να κοπουνε οσοι δεν πληρουν τις συγκεκριμενες προδιαγραφες οσο σκληρο και να ακουγεται μεταξυ μας ειμαστε ανταγωνιστες. τωρα για το μεσον, ολοι το γνωριζουμε αλλα πηραμε μερος στον διαγωνισμο θα μου πειτε τι εχεις να χασεις και οτι ποτε δεν ξερεις τι γινεται και αν ειναι ετσι να μην παρουμε μερος σε κανενα διαγωνισμο. Ευχομαι καλη επιτυχια σε ολους και καλες γιορτες!
sniper
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 16, 2008 11:38 pm
Επικοινωνία:

Διαδώστε την διαφθορά του στρατού

Δημοσίευση από sniper »

Οντως Wiseco2000 συφωνω μαζι σου... ! δεν παμε καλα...
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Διαδώστε την διαφθορά του στρατού

Δημοσίευση από illy »

Μάνο μου, ολοι το ξερουμε για το υψος αλλα οταν ξερεις οτι συμμετειχαν ατομα σε προηγουμενες προκηρυξεις κ φυσικα οχι μονο περασαν απο την επιτροπη απαλλαγων αλλα κ στα τελικα αποτελεσματα ηταν επιλαχοντες και φετος ξαναεδωσαν ξεροντας οτι θα συμβει το ιδιο... εγω παντως στα αθληματα ειδα ζουμπαδες οποτε οι κυριοι με τα γαλονια μην μου λενε οτι ολες αυτες κριθηκαν ακαταλληλες λογω υψους... τοτε ολες αυτες που περασαν πως τις δικαιολογουν; Θα τους παραδεχομουν αν ειχαν τα κοτσια να πουν:"κοριτσια ειστε ολες καταλληλες αλλα δεν μπορω να σας περασω διοτι δεν εχετε ισχυρο βυσμα" διοτι ολες αυτες οι ζουμπαδες περασαν λογω καλου βυσματος... απλα ετσι εμειναν απεξω ατομα που το ηθελαν πολυ! Θα μπορουσαν να εκαναν το ξεκαθαρισμα με τα βυσματα και τα καταλληλα τηλεφωνα απο τα αθληματα και μετα, ο αλλος χτυπιοταν τοσους μηνες στην προπονηση κ πληρωνε προπονητες, δωσε του το δικαιωμα κ δωσει τα αθληματα, ας προσπαθησει τουλαχιστον κ κοψε τον μετα...

Wiseco2000
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 123
Εγγραφή: Παρ Μαρ 28, 2008 2:26 am
Επικοινωνία:

Διαδώστε την διαφθορά του στρατού

Δημοσίευση από Wiseco2000 »

Ε και ΄γω τι να κανω.
Εγω απλα τη γνωμη μου ειπα.
Αν ημουν επιτροπη με αυτα που ειδαν τα ματακια μου στη συνεντευξη, παιζει να σας περνουσα ολες.
Απλα η Ινα εχει ξεφυγει με αυτα που γραφει και με τις λεξεις που χρησιμοποιει.
Τεσπα εσυ Ιλλυ τελικα τι εκανες;
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Διαδώστε την διαφθορά του στρατού

Δημοσίευση από illy »

Οχι καλε μου, δεν ειπα τιποτα για σενα... Απλα και η κοπελα εχει δικιο! Οπως περασαν οι πιο κοντες ετσι επρεπε να κανει κ με τις αλλες! Εννοει να τηρουσαν για ολες το 1,65 κ οχι να περασουν μονο εκεινες που ειχαν το ισχυρο μεσον εφοσον δεν ειχαν το υψος... Εγω, σχετικα καλα, υπηρχε ελαστικοτητα στα αθληματα, πολλη θα ελεγα, τωρα περιμενουμε αποτελεσματα! Και εσυ το ιδιο διαβασα, σου ευχομαι να επιτυχεις στην ειδικοτητα σου αφου αγαπας τοσο πολυ τα σκυλιαΕικόνα
Wiseco2000
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 123
Εγγραφή: Παρ Μαρ 28, 2008 2:26 am
Επικοινωνία:

Διαδώστε την διαφθορά του στρατού

Δημοσίευση από Wiseco2000 »

Thanks καλη επιτυχια και σε σενα
Anonymous

Διαδώστε την διαφθορά του στρατού

Δημοσίευση από Anonymous »

Επιτελους κουκλα μου ενα ατομο που καταλαβε γιατι τρελαινομαι ετσι. Αυτο που λες ιλλυ μου. Αφου κοψανε εμενα κα κοπουνε και αλλοι και οχι να τα βαλω με τα παιδια αλλα με αυτους νε μην τους χαρακτηρισω. Βρηκα εναν να ανθρωπο να συννενοηθω. Σε ευχαριστω.
Anonymous

Διαδώστε την διαφθορά του στρατού

Δημοσίευση από Anonymous »

Οσο για σενα εσυ με προκαλεσες και δεν μπορουσα να αντισταθω επρεπε να σου την πω και οσοι μου την λενε καταλαβες γλυκα; Αλη φορα προσεξε πως θα μιλησεισ
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 13 επισκέπτες