Γυμναστική στις Ειδικές Δυνάμεις

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Γυμναστική στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από D.Y.K »

Γυμναστικούλα θα κάνετε έτσι κ αλλιώς αγόρι μου αλλά και πάλι θα είναι τόσο φορτωμένο το πρόγραμμα σου ειδικά τον πρώτο καιρό και για όσο θα είσαι στο ΚΕΕΔ που ακόμη και αυτό τον ελάχιστο χρόνο που θα έχεις θα τον εκμεταλλεύεσαι για να ξεκουραστείς λίγο. Θα τα δεις στην πορεία όλα.

Άβαταρ μέλους
Bourne
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: Δευ Μαρ 02, 2015 7:07 pm
Επικοινωνία:

Γυμναστική στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Bourne »

Εγω θυμαμαι οταν μπηκα μπορουσα να τρεξω σε βουνο παντα μια και μεγαλωσα σε επαρχια ετρεχα 25 χιλιομετρα σερι τσαμπα τοσα πολλα δεν εχει τρελοι γυμναστικη σημερα στις Ειδικες Δυναμεις μιλαω για τους φανταρους οχι για τους μονιμους
Άβαταρ μέλους
Ψαρακας96
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Τρί Μαρ 03, 2015 12:47 pm
Επικοινωνία:

Γυμναστική στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Ψαρακας96 »

Ελπιζω να ειναι ετσι τα πραγματα, γιατι τελευταια ηταν ενας γνωστος μου μεσα και στο κεντρο μου ειπε οτι απο γυμναστικη πολυ λιγα πραγματα. Συγνωμη για το ολο θεμα απλως ειμαι λιγο μανιακος με την γυμναστικη ελπιζω ομως τα πραγματα να εξελιχθουν οπως μου ειπατε.
Άβαταρ μέλους
Bourne
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: Δευ Μαρ 02, 2015 7:07 pm
Επικοινωνία:

Γυμναστική στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Bourne »

Ψαρακας ποιο πολυ ψυχολογικος Πολεμος ειναι το θεμα εγω εκει δυσκολευτηκα γιατι ημουν ανθρωπος που παρεξηφιομουν ευκολα και δε σηκωνα μυγα στο σπαθι μου που λενε! Εδω περνανε παχουλα παιδια οχι υπερβαρα αλλα παχουλα οι, αλλοι που να μην περνουν ουτε εξι ελξειςΕικόνα
Άβαταρ μέλους
Ψαρακας96
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Τρί Μαρ 03, 2015 12:47 pm
Επικοινωνία:

Γυμναστική στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Ψαρακας96 »

Ξερω φιλε μου ημουν στην ορκωμοσια του φιλου που γραφω πιο πανω και ειδα κατι παιδια τα οποια ελπιζω να κοπηκαν στην πορεια οχι γιατι ειμαι κακος αλλα γιατι οταν θα ερθει η ωρα να κανουν την δουλεια τους θα ειναι πλην για ολους μας...
Άβαταρ μέλους
Vasss
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 80
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 04, 2011 4:47 am
Επικοινωνία:

Γυμναστική στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Vasss »

Μην κρίνετε απο εξωτερική εμφάνιση. Μια σειρά μου ήταν παχύς, αλλά σκυλί. Έσφιγγε τα δόντια κι έβγαζέ τα πάντα.
Κερκυραιος

Γυμναστική στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Κερκυραιος »

Παιδια καλησπερα επροκειτο να περασω περιοδευον σε ενα μηνα τοσα χρονια εχω ονειρο να υπερετησω στα ουκ και τα τελευταια δυο χρονια εχω προετοιμαστει αρκετα παω γυμναστηριο ξυπναω πρωι και παω για τρεξιμο γυρναω πους απς κοιλιακους ηθελα να ρωτησω τι πρεπει να πω (να δηλωσω) οταν περασω περιοδευον και υστερα τι πρεπει να κανω (αθληματα) για να μπω και κατι τελευταιο μπορω να κανω τη θυτεια μου στα ΟΥΚ ετσι δεν ειναι;
Nektarios Kialios

Γυμναστική στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Nektarios Kialios »

Καλησπερα, επειδη διαβασα τα μηνυματα αλλοι τα λενε σωστα και αλλοι λενε βλακειες, στις Ειδικες Δυναμεις οπου θελω να μπω σε μονιμος σκληροτραχιλη μοναδα Λ. Ο. Κ η και σε αλλη, γενοκως εχει πολυ γυμναστικη, ειδικα στα ΛΟΚ, ΤΠΝ(Πεζοναυτες), Ο. Υ. Κ κλπ, και δεν ειναι μονο αυτο, αφο εχεις εκπαιδευτει αρκετα καλα, σε στελνουν σε αποστολες, επιχειρησεις (ειδικα μονιμοι) οχι επειδη μπαινετε απευθειας και νομιζετε οτιθα σας κανουνε γομαρια μεσα σε εναν μηνα, αυτο παιρνει 3-4 μηνες και το λεω επειδη ειδα τον ξαδερφο μου αφου πηρε αδεια! Σου βαζουνε και καταριχηση, αναριχη
ΑλεξανδροςM
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τετ Μάιος 18, 2016 6:26 am
Επικοινωνία:

Γυμναστική στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από ΑλεξανδροςM »

Πως μπαινεις Αλεξιπτωτα; Δηλωνεις Ειδικες και οταν μπεις πρεπει να μιλησεις με καποιον στο Πευκο;
Άβαταρ μέλους
lokatzis
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 144
Εγγραφή: Δευ Μαρ 21, 2016 11:12 pm
Επικοινωνία:

Γυμναστική στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από lokatzis »

Nektarios Kialios έγραψε:Καλησπερα, επειδη διαβασα τα μηνυματα αλλοι τα λενε σωστα και αλλοι λενε βλακειες, στις Ειδικες Δυναμεις οπου θελω να μπω σε μονιμος σκληροτραχιλη μοναδα Λ. Ο. Κ η και σε αλλη, γενοκως εχει πολυ γυμναστικη, ειδικα στα ΛΟΚ, ΤΠΝ (Πεζοναυτες), Ο. Υ. Κ κλπ, και δεν ειναι μονο αυτο, αφο εχεις εκπαιδευτει αρκετα καλα, σε στελνουν σε αποστολες, επιχειρησεις (ειδικα μονιμοι) οχι επειδη μπαινετε απευθειας και νομιζετε οτιθα σας κανουνε γομαρια μεσα σε εναν μηνα, αυτο παιρνει 3-4 μηνες και το λεω επειδη ειδα τον ξαδερφο μου αφου πηρε αδεια! Σου βαζουνε και καταριχηση, αναριχη


πως ηταν πριν και πως εγινε; Δυναμωσε εχασε κιλα;
ο ξαδερφος σου ειναι μονιμος;
KM

Γυμναστική στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από KM »

Παιδια γνωριζει καποιος ποση ωρα τρεξιμο εχει στους αλεξιπυτωτιστες εδ;
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες