Γυμναστική στις Ειδικές Δυνάμεις

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
tzikass
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 176
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 30, 2008 8:01 am
Επικοινωνία:

Γυμναστική στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από tzikass »

Μπορει καποιος να μου το ημερησιο προγραμμα Στο κεντρο καταδρομων. Τι αποστασεις τρεχουν; Ποση ωρα ειναι η αθλητικη εκπαιδευση;

Ευχαριστω!
tzikass
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 176
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 30, 2008 8:01 am
Επικοινωνία:

Γυμναστική στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από tzikass »

Στο κεντρο ει. Δυ. Μπορει κανεις να μου πει ενα προγραμμα Καθημερινης εκπαιδευσης π. Χ τι ωρα εχει ξυπνημα κτλ. Επισης τι αθλητικη εκπαιδευση κανουν και ποση ωρα.
Hλυσιακός-Ι ΜΑΚ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 83
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 27, 2008 7:27 am
Επικοινωνία:

Γυμναστική στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Hλυσιακός-Ι ΜΑΚ »

Ξύπνημα 6.30 το χειμώνα και 6.00 το καλοκαίρι.15 περίπου λεπτά τρέξιμο το πρωί, διατάσεις, κάμψεις, έλξεις, κλπ. Πάνω κάτω τα ίδια σε όλα τα κέντρα και τις μοίρες. Το απόγευμα λίγο τρέξιμο ξανά και λίγο στίβο μάχης. Αυτά βέβαια όχι κάθε μέρα, περίπου 3 φορές την βδομάδα και όποτε άλλοτε το επιτρέπει το πρόγραμμα.
ΛΟΚ. Ι-ΜΑΚ
tzikass
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 176
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 30, 2008 8:01 am
Επικοινωνία:

Γυμναστική στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από tzikass »

Ποσα σετακια καμψεις κοιλιακους και ελξεις κανουν για αρχη στο κεντρο; Εχω ακουσει οτι για συνεχισεις στα λοκ πρεπει να βαρας 40 καμψεις Ισχυει αυτο;
πειραιωτης
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 494
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 28, 2008 8:21 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Γυμναστική στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από πειραιωτης »

hλυσιακός-ι μακ Υπαρχει περιπτωση να σε κοψουν λογο τρεξιματος (δηλαδη να μη μπορεις να τρεξεις το απαιτουμενο) ; Μετοπιαιο τροχαδιν εχει πολυ;
πειραιωτης
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 494
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 28, 2008 8:21 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Γυμναστική στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από πειραιωτης »

Α, και κατι ακομα! Οι καμψεις συνηθιζονται πιο ευκολα απο το τρεξιμο αν κανεις καθημερινη εκπαιδευση! Οποτε με τον καιρο θα κανεις περισσοτερους!
nemo_imn
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τρί Οκτ 21, 2008 6:45 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Γυμναστική στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από nemo_imn »

Καλησπερα σε ολους. Θελω να παω στις ειδικες δυναμεις και κατα κυριο λογο στα λ. Ο. Κ. Αλλα παρ' οτι ειμαι αρκετα γυμνασμενος εχω ενα μικρο προβλημα αντοχης στο τρεξιμο. Γνωριζετε πιο τμημα των ειδικων δυναμεων εχει το λιγοτερο τρεξιμο και αν μπορω να κανω εγω την επιλογη;
Hλυσιακός-Ι ΜΑΚ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 83
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 27, 2008 7:27 am
Επικοινωνία:

Γυμναστική στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Hλυσιακός-Ι ΜΑΚ »

Κανένα. Όλα έχουν τρέξιμο. Θα βελτιωθείς εκεί μέσα. Αν ένας κομάντο δεν έχει αντοχή τότε άστα να πάνε. Κατά την αποψή μου πάντα
Legion
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 938
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 24, 2008 3:50 pm
Τοποθεσία: Greece
Επάγγελμα: XARAKIRI
Επικοινωνία:

Γυμναστική στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Legion »

Σωστος ο αμφιβιος να ξερεις οτι στις ε. Δ υπαρχουν περιπτωσεις που θα τρεξεις με πληρη φορτο μαχης δηλ 30-40 κιλα ισως και παραπνω αν εισαι πολυβολιτης , διαβιβαστης , η νοσοκομος, η καταστροφεας κτλ ολοι κουβαλανε εξτρα εξοπλισμο βεβαια εξαρταται και απο την αποστολη τι εξοπλισμο θα παρετε... Αλλα μην φοβασαι και εμεις απειροι ειμασταν απο τρεξιμο μονο σε γυμναστηρια μολις μπηκαμε αρχισαμε να χτιζουμε φορμα...
Όποιος ξεχνάει την ιστορία του είναι υποχρεωμένος να την ξαναζήσει. (Σανταγίανα Ισπανός Φιλόσοφος)₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪
ΝΕΟΣ
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 100
Εγγραφή: Τετ Απρ 16, 2008 5:01 pm
Τοποθεσία: Σαλονικα
Επάγγελμα: φοιτητης ηλεκτρονικης
Επικοινωνία:

Γυμναστική στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από ΝΕΟΣ »

Εγω επειδη ασχολουμε με πολεμικες τεχνες(δεν εχω παει ακομη στρατο)ξερω οτι η αντοχη βελτιωνεται, αν προσπαθησεις. Ο καθενας μπορει να αποκτησει καλη αντοχη αν εξασκειται συνεχως. Ενταξει σιγουρα καποιος μπορει να φτασει σε λιγο πιο υψηλο επιπεδο απο καποιον αλλο λογω της διαφορετικοτητας του καθε ατομου(διαφορετικα γονιδια). Αυτη η διαφορα ειναι μικρη ομως. Ολα εξαρτωνται απο σενα
ΗΛΕΚΤΡΑ
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 121
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 04, 2008 7:28 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Γυμναστική στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από ΗΛΕΚΤΡΑ »

nosileutis.NT έγραψε:Μονοζυγα, καμψεις κανουν;
Ελξεις και καμψεις; αμετρητες... !Εικόνα
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Γυμναστική στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από illy »

ηλεκτρα έγραψε:[ελξεις και καμψεις; αμετρητες... !Εικόνα
ηλέκτρα καταλαβαίνω ότι είσαι γνώστης πραγμάτων κ άκρως ενημερωμένη... Είσαι η ίδια στρατιωτικός, έχεις κάποιον από το συγγενικό σου περιβάλλον ή απλά σου αρέσει πολύ ο στρατός κ ενημερώνεσαι από μόνη σου;
ΗΛΕΚΤΡΑ
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 121
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 04, 2008 7:28 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Γυμναστική στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από ΗΛΕΚΤΡΑ »

illy έγραψε:
ηλεκτρα έγραψε:[ελξεις και καμψεις; αμετρητες... !Εικόνα
ηλέκτρα καταλαβαίνω ότι είσαι γνώστης πραγμάτων κ άκρως ενημερωμένη... Είσαι η ίδια στρατιωτικός, έχεις κάποιον από το συγγενικό σου περιβάλλον ή απλά σου αρέσει πολύ ο στρατός κ ενημερώνεσαι από μόνη σου;
... Το πρωτο αγαπητη μου illy... Εικόνα
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Γυμναστική στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από illy »

ηλεκτρα έγραψε:
illy έγραψε:
ηλεκτρα έγραψε:[ελξεις και καμψεις; αμετρητες... !Εικόνα
ηλέκτρα καταλαβαίνω ότι είσαι γνώστης πραγμάτων κ άκρως ενημερωμένη... Είσαι η ίδια στρατιωτικός, έχεις κάποιον από το συγγενικό σου περιβάλλον ή απλά σου αρέσει πολύ ο στρατός κ ενημερώνεσαι από μόνη σου;
... το πρωτο αγαπητη μου illy... Εικόνα
επομένως ΣτρατιωτικόςΕικόνα Πες μας κάτι για εσένα... Απο σχολη εισαι; Πως χρονια θητείας έχεις; Που υπηρετείς; Εισαι σε οπλο ή σωμα; Αν θέλεις απαντησε στο θεμα "ανταλλάξτε εμπειριες" για να ειμαστε κ μεσα στο θέμαΕικόνα Φυσικα αν θελεις μου απαντας... Εικόνα
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες