Οι Τούρκοι είχαν πρόβλημα με το 1821

Στρατιωτική ιστορία, πόλεμοι και προσωπικότητες του παρελθόντος
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Οι Τούρκοι είχαν πρόβλημα με το 1821

Δημοσίευση από illy »

Μέχρι κ ο τρόπος που απαντάς δείχνει το επίπεδο σου... αλλά έτσι φαίνεται έχεις μάθει στη ζωή σου, να έχεις ως άμυνα σου την ειρωνεία κ να το παίζεις δήθεν κ ξερόλας! Κ μόνο που σου απαντάω πολύ σου είναι... Συγνώμη yandr κ για το χώρο που πιάνουν τα μηνύματα μου αλλά όφειλα να απαντήσω σε κάποιους κακοποραίρετους... δεν θα επαναληφθεί!
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Οι Τούρκοι είχαν πρόβλημα με το 1821

Δημοσίευση από illy »

yandr έγραψε:Ειρήνη αδέλφια.
Έχεις δίκιο, απλά πρέπει κάποια πράγματα να μπαίνουν στη θέση τους... Υπάρχουν μερικοί που τα ισοπεδώνουν όλα για όλα!
DM90
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 159
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 23, 2008 1:01 am
Επικοινωνία:

Οι Τούρκοι είχαν πρόβλημα με το 1821

Δημοσίευση από DM90 »

Πάλι μαλώνετε εσείς :p
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Οι Τούρκοι είχαν πρόβλημα με το 1821

Δημοσίευση από illy »

Δεν είναι το θέμα ότι μαλώνουμε... απλά η κοπέλα έχει καταντήσει κουραστική... Εντάξει, τις έχουμε μάθει τις απόψεις της περί ισοπέδωσης όλων των συστημάτων στην Ελλάδα κ ότι τίποτα δεν λειτουργεί σωστά κ τον φανατισμό της για το χριστόδουλο... Ας πει κ κάτι καινούργιο! Δυστυχώς με το ήθος της δεν θα πάει μπροστά... Με τέτοιο χαρακτήρα έχεις την εντύπωση ότι είσαι για στρατιωτικές σχολές; Κορίτσι μου κ λίγο ταπεινοφροσύνη δεν βλάπτει... Ξεκαβάλα! Αλλά δημήτρη-χρόνια σου πολλά κιόλας-αρκετά ασχολήθηκα με το άτομο της, φτάνει πια!
ΥΠΑΣΠΙΣΤΗΣ
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: Παρ Αύγ 08, 2008 2:54 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Οι Τούρκοι είχαν πρόβλημα με το 1821

Δημοσίευση από ΥΠΑΣΠΙΣΤΗΣ »

μη αγχωνεστε... Το σχεδιο πολτοποιησης του ηδη πολτοποιημενου νεοελληνα συνεχιζεται ακαθεκτα, αφηστε τον Στην ηρεμια του. Μην τον ταραζετε αυτη την στιγμη πιπιλαει το καλαμακι Του Fredo του, φοραει το R.L. Θεωρωντας οτι ολα ειναι καλα. Αλωστε ο μεσος ελληνας θεωρει οτι ειναι η Ελλάδα το κεντρο του κοσμου , οτι ολοι μας υπολογιζουν μονο και μονο επειδη ειμαστε ελληνες... Μαλιστα. Μας υπολογιζουν στη δημοκρατια του κογκο η οποια δηλωσε ξεκαθαρα οτι δεν αναγνωριζει τα σκοπια ως μακεδονια , αλλα ως fyrom (το εγραψαν ολες οι ελληνικες εφημεριδες ). Μην φοβαστε τιποτα, ολα ειναι μια χαρα. Τεμπελιαστε και αφηστε τους αλλους να κανουν την δουλεια τους και καποια στιγμη να αποφασισουν και για εμας-εσας. Πολυ ισχυρη χωρα... Γι αυτο μαζεψαμε αρον-αρον τους s 300 απο την κυπρο και τους πεταξαμε σε κατι αποθηκες στην κρητη... Γι αυτο και το μονο που κανουμε ειναι να Καταγγελουμε τις παραβιασεις των τουρκων στο Αιγαιο στο νατο... Να καταγγελουμε τους τουρκους στην ιαττα επειδη εχουν δεσμευσει με το ετσι θελω Τα χωρικα μας υδατα βορεια της Νησου λημνου για να κανουν στρατιωτικες ασκησεις και δεν μπορει να πεταξει πολιτικο Αεροπλανο πανω απο την περιοχη... Τα Γεγονοτα του Κοσσοβου Ειναι Νωπα Ακομα Εγιναν στην γειτονια μας και παρουσιαζουν εκπληκτικες ομοιοτητες με τις δικες μας περιπτωσεις, τα γεγονοτα της κυπρου ειναι νωπα ακομα και μυαλο ακομα δεν βαλαμε... ονειρα γλυκα...

Anonymous

Οι Τούρκοι είχαν πρόβλημα με το 1821

Δημοσίευση από Anonymous »

Έχεις δίκιο υπασπιστή, είναι περίεργο όμως το ότι δεν ακούγεσται εσείς και ο legion που πιθανότατα είστε μεγαλύτεροι από εμένα και όπως αποδυκνείεται εδώ είστε και πιό διαβασμένοι και πιό ενημερωμένοι. Πάντως άν εσείς είστε μέσα στον στρατό είναι τιμή μου που ακόμα θέλω να μπώ ευελπίδων. Και για να απαντήσω στις ειρωνίες του illy ούτε το παίζω διαβασμένη και τίποτα από όσα λές όπως βλέπεις υπάρχουν παιδιά που ξέρουν πολλά και δεν φοβούνται να μιλήσουν και θα αναφερθώ πάλι στον legion που μου δίνει την εντύπωση κινητής εγκυκλοπαίδειας, οπότε αυτός που ασχολείται και σχολιάζει εμένα είσαι εσύ. Το τί πιστεύεις για μένα και το επίπεδό μου με αφήνει τελείως αδιάφορη, προφανώς δεν έχεις κάτι πιό αξιόλογο να ασχολήθείς στην ζωή σου και ασχολείσαι με το χαμηλό μου κατεσέ επίπεδο. Προφανώς η καθημερινότητά σου είναι βαρετή.Legion ότι βρίσκεις ανέβασέ το γιατί τουλάχιστον ενδιαφέρει εμένα.
πειραιωτης
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 494
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 28, 2008 8:21 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Οι Τούρκοι είχαν πρόβλημα με το 1821

Δημοσίευση από πειραιωτης »

μη μαλωνετε ρε 'σεις! Δε καταληγει καπου!

πειραιωτης
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 494
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 28, 2008 8:21 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Οι Τούρκοι είχαν πρόβλημα με το 1821

Δημοσίευση από πειραιωτης »

Δινετε τροφη σε αυτους που γουσταρουν να βλεπουν ελληνες να σφαζονται! Δεν αξιζει!
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Οι Τούρκοι είχαν πρόβλημα με το 1821

Δημοσίευση από illy »

ειρωνική είσαι εσύ κοπέλα μου κ φυσικά θα το στηρίξω στο νεαρό της ηλικίας σου κ μόνο... Θα ωριμάσεις κάποια στιγμή! Σου λέω ότι δεν έχεις ήθος, όχι ότι δεν έχεις επίπεδο... Ούτε εσύ με ξέρεις οπότε δεν μπορείς να ξέρεις τί κάνω στην καθημερινή μου ζωή... κρίμα που δεν καταλαβαίνεις τη φιλική μου διάθεση σε ό, τι λέω... Αυτό που σου λέω είναι πως επειδή είσαι σκέτη αντίδραση δεν θα σε βοηθήσει αυτή η στάση σου στον στρατό, δεν θα σε βοηθήσει να υπακούς κ να είσαι πειθαρχημένη... Δυστυχώς εγώ δεν πουλάω ειρωνεία, προσπαθώ να σου δώσω κάποιες μικρές συμβουλές που θα σε βοηθήσουν αλλα εθελοτυφλείς κ το παίρνεις τελείως λάθος... Ελπίζω να επιτύχεις τον στόχο σου

ΥΠΑΣΠΙΣΤΗΣ
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: Παρ Αύγ 08, 2008 2:54 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Οι Τούρκοι είχαν πρόβλημα με το 1821

Δημοσίευση από ΥΠΑΣΠΙΣΤΗΣ »

illy καλησπερα... Εδω εχουμε απλη καταθεση αποψεων, μην αναβεις... Και μην προσπαθεις οπως γραφεις να δωσεις συμβουλες εστω και μικρες... Ο καθενας μας γραφει πανω απ ολα τις αποψεις του με τις οποιες εαν διαφωνει ο αλλος Μπορει να ερθει σε αντιπαραθεση γεγονοτων και επιχειρηματων. Το καλο ειναι οτι εχεις την αποψη σου και προσπαθεις να την στηρηξεις...

illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Οι Τούρκοι είχαν πρόβλημα με το 1821

Δημοσίευση από illy »

καλησπέρα κύριε υπασπιστά μουΕικόνα Θεωρώ πως μέσα από έναν διάλογο/αντίλογο είναι καλό Να βγαίνουν πάντα θετικά μηνύματα οπότε δεν είναι κακό να δίνουμε κάποιες συμβουλές κ διάφορα tips, ετσι δεν είναι; Εικόνα Μου άρεσε πολύ αυτό που προανέφερες... Κ όπως έχω πει κ πολλές φορές ότι ο legion έχει πολύ καλές πηγές! Κ κάτι τελευταίο... Δεν άναψα, γιατί το λες αυτό;

Anonymous

Οι Τούρκοι είχαν πρόβλημα με το 1821

Δημοσίευση από Anonymous »

Βασικά illy κατάλαβα ότι με γουστάρεις γι'αυτό μου πάς κόντρα , είσαι ένας από τις πολλές μου κατακτήσεις χαχαχαχαχαχαχαχαχααχα
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Οι Τούρκοι είχαν πρόβλημα με το 1821

Δημοσίευση από illy »

βάσω! έγραψε:βασικά illy κατάλαβα ότι με γουστάρεις γι'αυτό μου πάς κόντρα , είσαι ένας από τις πολλές μου κατακτήσεις χαχαχαχαχαχαχαχαχααχα
ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα Γυναίκα είμαιΕικόνα Αλλά τελικά "σε πάω" όπως έλεγε κ ο χριστόδουλος... Πραγματικά βασούλα μην παρεξηγείς τα όσα σου λέω, σου τα λέω με καλό σκοπό κ πάντα με φιλική διάθεση... Ήμουν κ εγώ πολύ αντιδραστική κ δεχόμουν επίπληξη για την συμπεριφορά μου... Αλλά έχεις τσαγανόΕικόνα Και θα τα καταφέρεις στη ζωή σου! Διάβασα ότι θες να μπεις σσε, ο θεσμός των ΕΠΟΠδεν σε ενδιαφέρει; Εικόνατο λέω γιατί λόγω πανελληνίων δεν μπορείς να μπεις επειδη δεν έχεις τα μόριαΕικόνα Αν θελήσεις να μου απαντήσεις κάνε το στο θέμα "γνωριστείτε κ ανταλλάξτε εμπειρίες" για να είμαστε μέσα στο θέμαΕικόνα Και να σου πω κ κάτι άλλο; Γιατί δεν γίνεσαι μέλος στο forum; Μια εν δυνάμει στρατιωτικόςΕικόνα επιβάλλεται να είναι μέλοςΕικόναΕικόνα
Anonymous

Οι Τούρκοι είχαν πρόβλημα με το 1821

Δημοσίευση από Anonymous »

Κοίτα όταν γίνω εν δυνάμει στρατιωτικός θα δούμε, ΕΠ. ΟΠ. είσαι; Ρε σύ άλλη εξέλιξη έχεις από ΣΣΕ, στην τελική άν δεν τα καταφέρω δηλώνω ΣΜΥ. Και συγνώμη αλλά δεν κατάλαβα ότι είσαι γυναίκα!!!
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες