Συναντήσεις - 541 TE (Αφάντου)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
makrix
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τρί Ιουν 19, 2018 11:53 am
Επικοινωνία:

2018 Γ ΕΣΣΟ - 541 ΤΕ Αφάντου (Ρόδος)

Δημοσίευση από makrix »

Γεια χαρα. Μολις ενημερωθηκα οτι το 541 ειναι απλα το συπο οπου θα παρουσιαστω. Στη συνεχεια με περημενει το 211 Μ/Κ ΤΠ στις Πεταλουδες. Αν και δεν θα επρεπε να με απασχολει, αναζητοντας πληροφοριες για το εν λογω στρατοπεδο βρισκω μονο αρνητικα στοιχεια, αλλα αυτα μεχρι το 2016, ξερει καποιος σας κατι παραπανω; ΕικόναΕικόναΕικόνα Συγνωμη για το μακροσκελες μνμ

Lemonakos
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 21, 2018 1:42 pm
Επικοινωνία:

2018 Δ ΕΣΣΟ - 541 ΤΕ Αφάντου (Ρόδος)

Δημοσίευση από Lemonakos »

Κάνεις από Εύβοια η Αθήνα μάγκες που να μπαίνει στις 9 του μηνα;
Νικ

2018 Γ ΕΣΣΟ - 541 ΤΕ Αφάντου (Ρόδος)

Δημοσίευση από Νικ »

Καλημερα, παρουσιαζομαι Θηβα και φευγω ΕΛΔΥΚ Δ ΕΣΣΟ. Ειμαι πτυχιουχος αν καλεσω στην στρατολογια αλλαζει κατι; Τελος πριν ενα μηνα επαθα ρηξεις σε μινισκους χιαστους και πλαγιους συνδεσμους. Γνωριζετε αν θα μ ριξουν αναβολη; Ευχαριστω εκ των προτερων
Velo

2018 Δ ΕΣΣΟ - 541 ΤΕ Αφάντου (Ρόδος)

Δημοσίευση από Velo »



Κάνεις από Κρήτη, μπαίνω στις 10/7

Γιώργος

2018 Δ ΕΣΣΟ - 541 ΤΕ Αφάντου (Ρόδος)

Δημοσίευση από Γιώργος »

Velo, εγώ από ηράκλειο μπαίνω επίσης στις 10/7.
Μήτσος

2018 Β΄ ΕΣΣΟ - 541 ΤΕ Αφάντου (Ρόδος)

Δημοσίευση από Μήτσος »

Μάγκες που πήγατε Ρόδο για ρίξτε καμιά πληροφορία και για εμάς που οι ΕΣΣΟ πλησιάζουν...

Δίνει επιλογές στα ΣΥΠΟ να διαλέξει κανείς Αφάντο και Άνω Καλαμώνα.
Πώς σας τσουλάει η θητεία;

bioinfo
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Δευ Αύγ 20, 2018 2:53 pm
Επικοινωνία:

2018 E ΕΣΣΟ - 541 ΤΕ Αφάντου (Ρόδος)

Δημοσίευση από bioinfo »

Είμαι από Ηράκλειο και μάλλον θα πάω αεροπορικώς καθώς, η πιο κοντινη ημερομηνία για πλοίο είναι στις 15. Είναι κανείς άλλος από Ηράκλειο;
Ζαχος

2018 E ΕΣΣΟ - 541 ΤΕ Αφάντου (Ρόδος)

Δημοσίευση από Ζαχος »

Αδερφέ και εγω απο Μαλια. Μόνο αεροπορικός, αλλιώς με πλοίο Ηρακλειο - Πειραια και Πειραια - Ροδο. Αλλα μονο το πειραιας - ροδος ειναι 12 ωρες.
jim

2018 E ΕΣΣΟ - 541 ΤΕ Αφάντου (Ρόδος)

Δημοσίευση από jim »

Καλησπερα εγω ειμαι απο χανια κ απο οτι εψαξα υπαρχει πλοιο ηρακλειο-ροδος στις 16/9, που σημαινει 3 μερες νωριτερα (20/9 η καταταξη) οποτε ακομα το σκεφτομαι αν θα παω μεσω αθηνας ή μεσω ηρακλειου. Απ οσο ξερω τη πρωτη φορα δικαιουσαι να μην επιβαρυνθεις οικονομικα κ ισως το κανω ετσι
kostas913

2018 E ΕΣΣΟ - 541 ΤΕ Αφάντου (Ρόδος)

Δημοσίευση από kostas913 »

Καλησπέρα αδέρφια, παρουσιάζομαι και εγώ (Απο χερσονησο ηρακλειου) 19/9 και κατά πάσα πιθανότητα θα πάω αεροπορικώς αλλά περιμένω και ένα γνωστό μου που παρουσιάζεται κ αυτός να πάμε παρέα.
bioinfo
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Δευ Αύγ 20, 2018 2:53 pm
Επικοινωνία:

2018 E ΕΣΣΟ - 541 ΤΕ Αφάντου (Ρόδος)

Δημοσίευση από bioinfo »

Με βάση τα στοιχεία της ΑΝΕΚ LINES, δρομολόγια από Ηράκλειο υπάρχουν μονάχα στις 15/09 και στις 22/09. Επίσης το δρομολόγιο διαρκεί 14 ώρες (αν και από άτομα που το έχουν κάνει, λένε ότι μπορεί να διαρκέσει έως 24 ώρες).

Δικαιούμαστε κατάστατη επιβίβασης από Ηράκλειο/Χανιά-Πειραιά και μετά απο Πειραιά-Ρόδο, αλλά μόνο ακτοπλοϊκώς, και μετά από επίσκεψη στο φρουραρχειο της εκάστοτε πόλης (για Ηράκλειο μου είπανε να πάω 5 μέρες πριν τουλάχιστον).

Επίσης δε ξέρω, αν γίνεται να παρουσιαστούμε νωρίτερα, αν η μετακίνηση είναι δύσκολη, αλλά λογικά θα γίνεται.

jim

2018 E ΕΣΣΟ - 541 ΤΕ Αφάντου (Ρόδος)

Δημοσίευση από jim »

Ειναι καποιος αλλος απο χανια για ροδο μηπως?
Γιώργος

2018 E ΕΣΣΟ - 541 ΤΕ Αφάντου (Ρόδος)

Δημοσίευση από Γιώργος »

Πώς είναι η κατάσταση γενικά εκεί; Γνωρίζουμε;
Βασιλης

2018 E ΕΣΣΟ - 541 ΤΕ Αφάντου (Ρόδος)

Δημοσίευση από Βασιλης »

Καλησπέρα

Και εγω απο Χανια ειμαι και παρουσιαζομαι 20/8 στο τμημα μηχανικών. Απο την στρατολογία στα Χανιά μου είπαν ότι θα φύγουμε με λεωφορείο απο χανια για ηράκλειο και απο εκεί με πλοίο για Ρόδο. Αλλα απο ότι φαίνεται δεν έχει πλοίο, εκτός αν βάλουν έκτακτα για την ΕΣΣΟ αυτή μονο.

Χρηστος

2018 E ΕΣΣΟ - 541 ΤΕ Αφάντου (Ρόδος)

Δημοσίευση από Χρηστος »

Εγω 17/9 παρουσιαζομαι αφάντου. Απο Αθήνα
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες