Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
kallitexnis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 898
Εγγραφή: Δευ Ιουν 23, 2008 5:25 am
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από kallitexnis »

Μην απογοητεύεσαι. Άλλωστε στο στρατό οι σπουδές μετράνε μόνο σε συγκεκριμένες ειδικότητες. Στο όπλο σου και στην ειδικότητα σου εκπαιδεύεσαι μέσα στον στρατό οπότε...

illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από illy »

kallitexnis έγραψε: Μην απογοητεύεσαι. Άλλωστε στο στρατό οι σπουδές μετράνε μόνο σε συγκεκριμένες ειδικότητες. Στο όπλο σου και στην ειδικότητα σου εκπαιδεύεσαι μέσα στον στρατό οπότε...

Ακριβώς, όπως τα λέει το παλικάρι... Εντάξει δηλαδή, μην τα ισοπεδώνουμε κ όλα!!! Όλοι για μία θέση παλεύουμε κ δεν υπάρχουν διακρίσεις σε μορφωμένους κ μη, όλοι έχουμε τα ίδια δικαιώματα!!!
MARINAIIII
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 04, 2008 12:11 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από MARINAIIII »

Καλημέρα παιδιά σε 'ολους. Τι κάνετε; Να σας ρωτήσω μήπως ξέρετε πόσες αιτήσεις γίνανε σύνολο για επόπ.
kallitexnis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 898
Εγγραφή: Δευ Ιουν 23, 2008 5:25 am
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από kallitexnis »

MARINAIIII έγραψε:Καλημέρα παιδιά σε 'ολους. Τι κάνετε; Να σας ρωτήσω μήπως ξέρετε πόσες αιτήσεις γίνανε σύνολο για επόπ.
Μπορείς να βασιστείς σε κάποιον γι'αυτό; Μόνο το ΓΕΣ το ξέρει αυτό. Άλλοι λένε ότι είναι 1.500 άλλοι 9.500... Ποιός ξέρει...
Anonymous

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από Anonymous »

Εγω ρε φιλε ομως δεν ξερω τι θα πει τριτοβαθμια εκπαιδευση! Εγω γυμνασιο εβγαλα και αυτο με το ζορι! Αυτη τη προκυρηξη την περιμενα 1 χρονο περιπου! και συνεχεια ακουγα " αυτο το μηνα θα βγει" και δεν εβγαινε ποτε! Και να σου πω κατι; Τις σπουδες που εκανες εσυ δεν τις εκτιμαω καθολου! Τις φτινω κιολας αμα θες! Υπαρχουν παλικαρια με πτυχια πολλα τα οποια ενω ξερουν τι ειναι δεν το παιζουν! Ειναι σωστοι κ βαζουν τον εαυτο τους μαζι με ολους τους αλλους! Εγω δεν η8ελα να δημιουργηθει ολο αυτο αλλα με αναγκασε ο ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ! Ο καθ'ενας ξερει τα ορια του! Ξερει ποσο αντεχει και ξερει τι ζηταει! Γιαυτο αλλωστε δηλωσα ΕΔ! Στεναχωριεμαι οταν βλεπω ατομα μορφωμενα να μιλανε ετσι! Ειναι κριμα.. Ειλικρινα.. Μεσα σου μπορει να εισαι μορφωμενος αλλα εισαι και βρωμικος! Αυτα απο εμενα.. Δ θελω να συνεχιστει αλλο.
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από yandr »

Υπάρχει και ένα που γράφει 125.000 Εικόνα
Wiseco2000
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 123
Εγγραφή: Παρ Μαρ 28, 2008 2:26 am
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από Wiseco2000 »

yandr έγραψε:Υπάρχει και ένα που γράφει 125.000

καλα αυτο αποκλειεται!!! Το 9.500 με 10.000 μου φαινεται πιο αληθηνο
lolita
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: Παρ Οκτ 10, 2008 11:50 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από lolita »

τι 9.500 τι 10.000, και να μαθεις στην τελικη ακριβως τι εγινε; να ξερεις οτι πολλοι που στειλνουνε τα χαρτια τους δεν ερχονται στις εξετασεις για πολλους κ διαφορους λογους. τον ιανουαριο θα ξερεις ακριβως ποσες αιτησεις και αναλυτικα με νουμερα ποσοι δεν ηρθαν, ποσοι περασαν κτλπ.
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από illy »

lolita έγραψε:τι 9.500 τι 10.000, και να μαθεις στην τελικη ακριβως τι εγινε; να ξερεις οτι πολλοι που στειλνουνε τα χαρτια τους δεν ερχονται στις εξετασεις για πολλους κ διαφορους λογους. τον ιανουαριο θα ξερεις ακριβως ποσες αιτησεις και αναλυτικα με νουμερα ποσοι δεν ηρθαν, ποσοι περασαν κτλπ.
Καλώς ήρθες στο φόρουμ ως μέλοςΕικόνα πια!!!ΕικόναΕικόνα Ναι δεν έχει σημασία πόσοι έκαναν αίτηση αλλά να κοιτάξουμε να προπονηθούμε κ να είμαστε προετοιμασμένοι
Anonymous

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από Anonymous »

Aυτα που εγραψα μεχρι εδω ξερω ότι ειναι σκληρα και δεν τα συνηθιζω. Δεν ειναι του χαρακτήρα μου. Αλλα βλέπω ότι μερικοι ''σπάζονται'' πολύ εύκολα. Γνωρίζουν τι εστι στρατός; αυτα θα τα αντιμετωπίζετε σε καθημερινή βάση. Όσοι έχουν υπηρετήσει γνωρίζουν καλά. Οι υπόλοιποι ας φροντίσουν να ενημερωθούν...

YΓ: Φίλε Κων/νε να ξερεις ότι οι Πτυχιουχοι ανεβάζουν το επίπεδο των ΕΠ. ΟΠ. Γι αυτο να παρακαλάτε να περασουν όσο το δυνατόν περισσότερη. Η αντιμετώπιση απο τους ανωτέερους θα ειναι καλύτερη για όλους.
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από illy »

a kala έγραψε:Aυτα που εγραψα μεχρι εδω ξερω ότι ειναι σκληρα και δεν τα συνηθιζω. Δεν ειναι του χαρακτήρα μου. Αλλα βλέπω ότι μερικοι ''σπάζονται'' πολύ εύκολα. Γνωρίζουν τι εστι στρατός; αυτα θα τα αντιμετωπίζετε σε καθημερινή βάση. Όσοι έχουν υπηρετήσει γνωρίζουν καλά. Οι υπόλοιποι ας φροντίσουν να ενημερωθούν...

YΓ: Φίλε Κων/νε να ξερεις ότι οι Πτυχιουχοι ανεβάζουν το επίπεδο των ΕΠ. ΟΠ. Γι αυτο να παρακαλάτε να περασουν όσο το δυνατόν περισσότερη. Η αντιμετώπιση απο τους ανωτέερους θα ειναι καλύτερη για όλους.
Γιατί δεν μου απαντάς; Θα ήθελα να μου απαντήσεις...
Anonymous

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από Anonymous »

πολλοι θα κανουν τις 30 καμψεις με την ψυχη τους!

illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από illy »

Κωσταντινος έγραψε: πολλοι θα κανουν τις 30 καμψεις με την ψυχη τους!

Κωνσταντίνε μου ειλικρινά σου εύχομαι να πάνε όλα καλά... Το ξέρω ότι θα αγαπήσεις πολύ τη δουλειά σου διότι θα το κάνεις με πολύ ζήλο!!! Ούτως ή άλλως φαντάροι θα είμαστε όλοι, δεν θα υπάρχει διάκριση σε μορφωμένος ή μη, όλοι θα έχουμε τις ίδιες υποχρεώσεις!!! Κοίτα εσύ να είσαι καλά προπονημένος κ τίποτα να μην χαλάει τη ζαχαρένια σουΕικόνα κ να πας με θετική αύρα κ αισιοδοξίαΕικόνα
lolita
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: Παρ Οκτ 10, 2008 11:50 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από lolita »

στο νταλιπη μου ειπαν σημερα οτι οι αιτησεις ειναι περιπου 8000
Anonymous

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από Anonymous »

Παιδια να ρωτησω κατι; στα αποτελεσματα σας, σας βγαλανε κ ειδικοτητα; εμενα το μονο που μου λεει ειναι ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΣ κ οτι δινω στις 29/10 ... σημαινει κατι;
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης