Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
zzzzzz
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 159
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 20, 2008 6:06 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από zzzzzz »

Grecia έγραψε: Παιδια να ρωτησω κατι; στα αποτελεσματα σας, σας βγαλανε κ ειδικοτητα; εμενα το μονο που μου λεει ειναι ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΣ κ οτι δινω στις 29/10  ... σημαινει κατι;



σε κανενανδε λεει ειδικοτητα. σε ολους γραφει ο, τι και σε εσενα απλα καταλληλος ή ακαταλληλος. την ειδικοτητα θα τη γραφει σε οσους τελικα περασουν ολη τη διδικασια επιτυχως και ειναι να καταταγουν και αυτο θα γινει μετα τις 12/01/2009 που θα βγουν τα τελικα αποτελεσματα. οποτε μην αγχωνεσαι...
Anonymous

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από Anonymous »

Ουφ ευχαριστω γιατι αλλοι λεγανε για ειδικοτητες κ εμεινα λιγο...
--)Μηπως ξερουμε ποιοι δινουν απο εδω 29/10..
Κ κατι αλλο συγνωμη που ρωταω τοσα ξερουμε πως θα ειναι η συνεντευξη;
πχ περυσι ηταν με Η/Υ κ ρωτουσαν διαφορα το ιδιο θα ειναι κ φετος; Εικόνα
xristinakate
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: Τρί Σεπ 04, 2007 4:50 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από xristinakate »

a kala έγραψε: Aυτα που εγραψα μεχρι εδω ξερω ότι ειναι σκληρα και δεν τα συνηθιζω. Δεν ειναι του χαρακτήρα μου. Αλλα βλέπω ότι μερικοι ''σπάζονται'' πολύ εύκολα. Γνωρίζουν τι εστι στρατός; αυτα θα τα αντιμετωπίζετε σε καθημερινή βάση. Όσοι έχουν υπηρετήσει γνωρίζουν καλά. Οι υπόλοιποι ας φροντίσουν να ενημερωθούν...YΓ: Φίλε Κων/νε να ξερεις ότι οι Πτυχιουχοι ανεβάζουν το επίπεδο των ΕΠ. ΟΠ. Γι αυτο να παρακαλάτε να περασουν όσο το δυνατόν περισσότερη. Η αντιμετώπιση απο τους ανωτέερους θα ειναι καλύτερη για όλους.


Καλε μου φιλε θα σε απογοητευσω... Και Αστροφυσικος να εχεις τελειωσει.. οι ανωτεροι ΧΕΣΤΗΚΑΝ!!! Δεν εισαι τιποτα παραπανω απο ενας ΕΠΟΠ!!! Και αυτο σωστο ειναι! Ο ΕΠΟΠ ειται ειναι του γυμνασιου-ειτε πανεπιστημιου το ιδιο ειναι. Και ετσι πρεπει να ειναι για να υπαρχει ισοροπια. Εκει μετραει ο γιακας σου και οχι τα πτυχια σου... οσο κ αν δεν αρεσει σε πολλους.
Grecia
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 305
Εγγραφή: Δευ Ιουν 09, 2008 4:27 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από Grecia »

ρε παιδια γιατι τσακωνεστε; Ολλοι το ιδιο ειμαστε, ολλοι στον ιδιο κοσμο ζουμε και στον ιδιο πλανητη... Ελεος πια!!!
κ εγω δεν εχω τελειωσει πανεπιστημιο η τει κ ουτε ζηλεψα κανεναν για αυτο...
τελειωσα ενα ριμαδο ιεκ μονο κ μονο για τα μορια του στρατου τπτ αλλο... Ελεος...
κ συμφωνω με την κοπελια εποπ ειτε ειναι του γυμνασιου-ειτε πανεπιστημιου το ιδιο ειναι...
μην λεμε συνεχεια τα ιδια κ τα ιδια ομωςΕικόνα
Anonymous

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από Anonymous »

Grecia έγραψε:Ουφ ευχαριστω γιατι αλλοι λεγανε για ειδικοτητες κ εμεινα λιγο...
--)Μηπως ξερουμε ποιοι δινουν απο εδω 29/10..
Κ κατι αλλο συγνωμη που ρωταω τοσα ξερουμε πως θα ειναι η συνεντευξη;
πχ περυσι ηταν με Η/Υ κ ρωτουσαν διαφορα το ιδιο θα ειναι κ φετος; Εικόνα
ΜΑΖΙ ΔΙΝΟΥΜΕ GRECIA. ΠΟΥ ΔΙΝΕΙΣ; ΕΓΩ ΣΤΟ ΝΤΑΛΙΠΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ

Grecia
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 305
Εγγραφή: Δευ Ιουν 09, 2008 4:27 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από Grecia »

Εγω δινω στην Αθηνα (Γουδι)στο στρατοπεδο Βαρυτη...
Απο που εισαι;
Anonymous

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από Anonymous »

και εγώ Κριθηκα καταλληλος για ΕΔ Ελευθ/Σ.
Anonymous

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από Anonymous »

Κωσταντινος έγραψε: Κριθηκα καταλληλος ! ΕΔ ελευθερος σκοπευτης παιδια! Εσεις τι εγινε; Θελω πραγματικα να μαθω!
kai εγώ Εικόνα
kallitexnis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 898
Εγγραφή: Δευ Ιουν 23, 2008 5:25 am
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από kallitexnis »

Grecia έγραψε:Παιδια να ρωτησω κατι; στα αποτελεσματα σας, σας βγαλανε κ ειδικοτητα; εμενα το μονο που μου λεει ειναι ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΣ κ οτι δινω στις 29/10 ... σημαινει κατι;
Σημαίνει ότι περνάς συνέντευξη τότε. Στην ομάδα που γράφει και στην αντίστοιχη επιτροπή που αναφέρεται επίσης. Η ειδικότητα είναι αυτή που δήλωσες στην αίτηση που έστειλες. Αν θυμάσαι δήλωσες μόνο μία.
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από illy »

marinaiiii έγραψε:καλημέρα παιδιά σε 'ολους. Τι κάνετε; Να σας ρωτήσω μήπως ξέρετε πόσες αιτήσεις γίνανε σύνολο για επόπ.
σήμερα Ο λαχαγός που ήταν μαζί μας στην αίθουσα αναμονής ανέφερε ότι έγιναν περίπου 8000 αιτήσεις φέτος... Οι ειδικότητες που παίζουν πολύ είναι "υπηρέτης ελαφρού Οπλισμού" κ "συνοδός σκύλου" Για οποία λέει ότι έχει γίνει χαμός διότι έχει πολλή ζήτηση κ πολύ λίγες θέσεις οπότε κ λιγότερες πιθανότητες να μπει οποιος τη δήλωσε λόγω της ζήτησης
xristinakate
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: Τρί Σεπ 04, 2007 4:50 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από xristinakate »

α καλα έγραψε: Σπουδαιο κατόρθωμα. Μαλλον ειστε πολύ εξυπνα παιδακια. Τι άλλο να πω. Χαιρεστε επειδη κατορθώσατε να συγκεντρωσετε τα δικαιολογητικα και να τα στειλετε. ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟ!


Δικιο εχει ρε παιδια... ! Το οτι ειστε καταλληλοι δε σημαινει κατι... ! Μονο κατι βλακες που δεν εβαλαν τα απαρετητα εγγραφα κοπηκαν! Ελεος πια...
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από illy »

xristinakate έγραψε:
α καλα έγραψε: σπουδαιο κατόρθωμα. Μαλλον ειστε πολύ εξυπνα παιδακια. Τι άλλο να πω. Χαιρεστε επειδη κατορθώσατε να συγκεντρωσετε τα δικαιολογητικα και να τα στειλετε. Μπραβοοοοο!


Δικιο εχει ρε παιδια... ! το οτι ειστε καταλληλοι δε σημαινει κατι... ! μονο κατι βλακες που δεν εβαλαν τα απαρετητα εγγραφα κοπηκαν! Ελεος πια...
Δεν εχει να κανει τοσο με το αν εβαλαν τα απαραιτητα χαρτια... Εχει να κανει με το οτι εχουν βαλει ενα πλαφον κ καποιοι μενουν απεξω απο τις διαδικασιες... Τωρα το πως επιλεγουν συμφωνα με την κριση τους, αυτοι το ξερουν! Κ θεωρω οτι δεν χαιρονται τοσο επειδη εγινε δεκτη η αιτηση τους αλλα επειδη ειναι κοντα στο να φτασουν στον στοχο τους , που ειναι φυσικα η διεκδικηση μιας θεσης... Αλλωστε όλοι γι'αυτο δεν παλεύουμε; Εικόνα
Anonymous

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από Anonymous »

Συμφωνω απολυτα Illy. πολυ σωστα τα λες!

Anonymous

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από Anonymous »

να σε ρωτησω κατι illy; Εσύ τι μας το παιζεις; Ότι τα ξερεις όλα και συντονίζεις την συζήτηση;

illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από illy »

παναής έγραψε: Να σε ρωτησω κατι illy; Εσύ τι μας το παιζεις; Ότι τα ξερεις όλα και συντονίζεις την συζήτηση;

πού το είδες καλέ μου Παναγιώτη να συντονίζω τη συζήτηση; Απλά εκφέρω την άποψη μου κ προσπαθώ να βοηθήσω όσο μπορώ από την μεριά μου διότι το site είναι καθαρά ενημερωτικό... Συζήτηση κάνουμε, ο καθένας μπορεί να πει την άποψη του
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 16 επισκέπτες