Πνεύμα συζήτησης.

Που πιστεύετε ότι υστερεί το site και τι θα θέλατε να δείτε ακόμη;
Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Πνεύμα συζήτησης.

Δημοσίευση από Rafale »

Καθενας με τις αποψεις του Εικόνα Εμενα δεν μου αρεσει να φερνω σε αδιεξοδο τον αλλον. Τι να κανουμε τωρα;
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Πνεύμα συζήτησης.

Δημοσίευση από illy »

Τζενερ συμφωνω οτι αν βρισκομασταν με πολλα ατομα που ηρθαμε σε αντιπαραθεση εδω οτι δεν θα επεφτε ξυλο... Ισως να συμπαθιομασταν κ αομη περισσοτερο! Σιγουρα οταν ενας διαλογος εχει εντασεις ειναι κ ενδιαφερον αλλα εμενα προσωπικα με κανει να νιωθω ασχημα οταν παρεκτρεπομαιΕικόναΕικόνα... Ετσι λειτουργω παντα στη ζωη μου, δεν μου αρεσει να εχω αντιπαραθεσεις κ οτι εχω πρεπει να το λυσω επειγοντως
Dum spiro spero
GenerX
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1497
Εγγραφή: Παρ Ιαν 30, 2009 5:29 pm
Τοποθεσία: Guinea-Bissau
Επικοινωνία:

Πνεύμα συζήτησης.

Δημοσίευση από GenerX »

Άλλο το προσωπικό γούστο και στάση μας και άλλο το πως πρέπει να γίνεται ένας διάλογος.
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Πνεύμα συζήτησης.

Δημοσίευση από illy »

Εγω μιλαω παντα επι προσωπικου, πως θελω εγω να μιλαω... Οτι εγραψα ειπα για το πως λειτουργω εγω, για τον εαυτο μου μιλησα τζενερ
Dum spiro spero
GenerX
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1497
Εγγραφή: Παρ Ιαν 30, 2009 5:29 pm
Τοποθεσία: Guinea-Bissau
Επικοινωνία:

Πνεύμα συζήτησης.

Δημοσίευση από GenerX »

Ναι, απλά το θέμα άνοιξε για να δείξει πως υποτίθεται ότι πρέπει να γίνεται μια συζήτηση
ΟΑΑΕΕ02
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 741
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 06, 2010 2:21 am
Επικοινωνία:

Πνεύμα συζήτησης.

Δημοσίευση από ΟΑΑΕΕ02 »

Τα μπλεξατε οι στρατηγοι μου φαινεται
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Πνεύμα συζήτησης.

Δημοσίευση από Rafale »

GenerX έγραψε:Ναι, απλά το θέμα άνοιξε για να δείξει πως υποτίθεται ότι πρέπει να γίνεται μια συζήτηση
δε νομιζεις οτι θα κανει καλο σε ολους μας αυτο το θεματακι;Εικόνα Εγω πιστευω πως ναι

Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Πνεύμα συζήτησης.

Δημοσίευση από Rafale »

ΟΑΑΕΕ02 έγραψε:Τα μπλεξατε οι στρατηγοι μου φαινεται
οι στρατηγοι στο τελος παντα τα βρισκουν καλε. Τους ενωνει το κοινο συμφερονΕικόναΕικόναΕικόνα Αστειευομαι φυσικα

Su-35
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3648
Εγγραφή: Σάβ Απρ 26, 2008 8:32 pm
Τοποθεσία: Alpha Centauri
Ενδιαφέροντα: Τα πάντα όλα!
Επάγγελμα: Κατάσκοπος των εξωγήινων!
Επικοινωνία:

Πνεύμα συζήτησης.

Δημοσίευση από Su-35 »

Υπαρχουν σε καθε φορουμ πολλοι χρηστες που εχουν νευρα και δεν μπορουν να τα συγκρατησουν. Γινονται αμεσως αντιληπτοι.
Καλο ειναι να αποφευγονται τα flames απο τους υπολοιπους.
Su-35
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3648
Εγγραφή: Σάβ Απρ 26, 2008 8:32 pm
Τοποθεσία: Alpha Centauri
Ενδιαφέροντα: Τα πάντα όλα!
Επάγγελμα: Κατάσκοπος των εξωγήινων!
Επικοινωνία:

Πνεύμα συζήτησης.

Δημοσίευση από Su-35 »

έγραψε: Υπάρχουν χρήστες που στην ουσία τις περισσότερες φορές δεν έχουνε διάθεση για συζήτηση και επιδιώκουν απλά μια επιβεβαίωση από κάποιον άλλον, η απλά προσπαθούν να κάνουν μια επίδειξη γνώσεων που συνήθως μάλιστα δεν έχουν, ψάχνοντας μια ακατανόητη αυτοϊκανοποίηση!ΕικόναΕικόνα

Τα ίδια περίπου φυσικά παρατηρώ και σε άλλα forum. Μια έλλειψη του χιούμορ και της εποικοδομητικής συζήτησης και μια τάση προς τον κομπλεξισμο.ΕικόναΕικόνα


Βρισκεις και ξερα μαζι με τα χλωρα. Αλλοι παλι επιδιωκουν κοινωνικη καταξιωση μεσα απο ενα φορουμ!
Ειναι πραγματικα πολυ αστειο οταν γινεται ευδιακριτο.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Su-35 την Τρί Φεβ 23, 2010 1:01 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Πνεύμα συζήτησης.

Δημοσίευση από Rafale »

Καλα ο επισκεπτης εχει ποσταρει εδω και ενα χρονο την αποψη του. Θα εχει παει φανταρος και μπορει και να προλαβε και επιστρατος αχαχαχαχ αστειευομαι φυσικα
Su-35
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3648
Εγγραφή: Σάβ Απρ 26, 2008 8:32 pm
Τοποθεσία: Alpha Centauri
Ενδιαφέροντα: Τα πάντα όλα!
Επάγγελμα: Κατάσκοπος των εξωγήινων!
Επικοινωνία:

Πνεύμα συζήτησης.

Δημοσίευση από Su-35 »

Εγω ημουν ο επισκεπτης!ΕικόναΕικόνα
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Πνεύμα συζήτησης.

Δημοσίευση από Rafale »

Καλο ειναι τα μελη του φορουμ μεταξυ μας Να κανουμε Διαλογο χωρις προσωπικες επιθεσεις ειρωνειες και τσαμπουκαδες. Ο διαλογος μπορει να γινει και με επιχειρηματα που να μην εχουν στοχο τη μειωση της προσωπικοτητας Κανενος. Το φορουμ δεν ειναι αρενα Για να κανουμε προσωπικες επιθεσεις μεταξυ μας. Δεν υπαρχει λογος να προκαλουμε τον αλλον με λεξεις και υπονοουμενα. Καθως ετσι υποβαθμιζουμε το φορουμ και το περιεχομενο του. Ας ειμαστε ολοι συγκρατημενοι και ας μενουμε σε αποψεις. Καθε μας διαφωνια με καποιο μελος σε καποιο θεμα δεν Μας δινει το δικαιωμα να κανουμε επιθεση. Βρισκομαστε σε να δημοσιο στρατιωτικο φορουμ. Ας μην το ξεχναμε αυτο ολοι μας.
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Πνεύμα συζήτησης.

Δημοσίευση από Rafale »

Δεν μπορω να καταλαβω γιατι πρεπει να μπαινω σε ενα θεμα Για να γραψω και να βλεπω παραθεσεις με αχαχαχ και μια σελιδα φατσουλες; Ειναι τοσο Δυσκολο να μπορεσουμε Να κρατησουμε ενα θεμα εντος; Να μην ξεφευγουμε απο το θεμα ; Να μην κανουμε τσατ και να μην Γεμιζουμε τις σελιδες με ανουσιες φατσουλες; Υπαρχει δυνατοτητα στο τσατ του φορουμ και στο κψμ. Γιατι δηλ να μπαινουμε στα θεματα και να τα χαλαμε; Ειναι τοσο δυσκολο; Δεν ειναι ωραιο εκει που Κανεις παραθεσεις και μιλας σοβαρα ξαφνικα Να βλεπεις Χαχαχαχ. Αντε μετα να βρεις παλι τη ροη σου.

Su-35
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3648
Εγγραφή: Σάβ Απρ 26, 2008 8:32 pm
Τοποθεσία: Alpha Centauri
Ενδιαφέροντα: Τα πάντα όλα!
Επάγγελμα: Κατάσκοπος των εξωγήινων!
Επικοινωνία:

Πνεύμα συζήτησης.

Δημοσίευση από Su-35 »

Σε αλλα φορουμ τα posts του τυπου "lol", "+1", "χαχα" και γενικοτερα απαντησεις που δε συνεισφερουν και δεν προωθουν το διαλογο, διαγραφονται χωρις προειδοποιηση.

Ας περιοριστουν τα χαχαxoύχα στα σοβαρα θεματα τουλαχιστον.
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες