Τί ειδικότητα δηλώσατε (προκήρυξη 2008);

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Τί ειδικότητα δηλώσατε (προκήρυξη 2008);

Δημοσίευση από illy »

Wiseco2000 έγραψε:Εγω δηλωσα Συνοδος Σκυλων (ΥΓ)
Για να είμαι ειλικρινής κ εγώ αυτό ήθελα να δηλώσω για να μην έχω το αγώνισμα με τα κάνιστρα αλλά εδώ τον εαυτό μου δεν θα μπορώ να προσέχω να έχω κ το ζωντανό υπ'ευθύνην μου; Άσε που πιο πολλοί τους ενδιαφέρει αν θα πάθει κάτι το σκυλί παρά εσύ ο ίδιος διότι τα σκυλιά κοστίζουν πάρα πολλά ευρώπουλα!!! κ επίσης μπορεί στην μονάδα μπορεί να μην έχουν τόσα σκυλά όσοι είναι οι εκπαιδευτές κ στην ουσία θα είστε παιδιά για όλες τις δουλειές, δεν θα έχεις ένα συγκεκριμένο πόστο κ να ξέρεις σε αξιολογούν ανάλογα με τις επιδόσεις του σκύλου... Αυτά ήξερα, τώρα πο κει κ πέρα θα σου ευχηθώ ό, τι καλύτερο κ καλή επιτυχία!!!
Anonymous

Τί ειδικότητα δηλώσατε (προκήρυξη 2008);

Δημοσίευση από Anonymous »

illy έγραψε:
ελισώ έγραψε:
illy έγραψε:
ελισώ έγραψε:εγώ δήλωσα για τις θέσεις των νηπιαγωγών... έχω βαθμό 8,65 ΑΕΙ, πτυχίο Η/Υ και χαρτί από παραμεθώρια περιοχή
πτυχίο νηπιαγωγων ή απο αλλο α. ε. ι; εχεις πολυ μεγαλες πιθανοτητες να περασεις!! καλη επιτυχια... Κ εγω αυτη την ειδικοτητα ηθελα να δηλωσω αλλα με αλλο πτυχιο, θα επενδυα στο γεγονος οτι δεν θα καλυφθουν οι θεσεις κ θα παρουν αλλους που δεν την εχουν δηλωσει... Τελικα εβαλα ε. μ.
πτυχίο νηπιαγωγών έχω... παιδαγωγική σχολή, τμήμα νηπιαγωγών τελείωσα με βαθμό πτυχίου 8,65... πιστεύεις οτι έχω πιθανότητες για να με πάρουν:::::
Κοίταξε κορίτσι μου, ο βαθμός πτυχίου δεν μετράει, μετράει το ίδιο το πτυχίο που είναι για την συγκεκριμένη ειδικότητα κ φυσικά που σου δίνει 450 μονάδες! Αν έχεις βύσμα θα περάσεις!!! Να θυμάσαι κάτι: όλα είναι θέμα βύσματος κ όχι μορίων γι"αυτό κ δεν υπάρχει ένσταση διότι δεν μπορείς να αποδείξεις ότι έχει γίνει αδικία... Πάντως αν περάσεις το μόνο ζόρι θα είναι η 6μηνη που σου εύχομαι να αντέξεις κ μετά θα είσαι σαν δημόσιος υπάλληλος γραφείου με την έννοια ότι θα είσαι μέσα στους βρεφονηπιακούς σταθμούς κ με πολιτικά ρούχα!ΕικόναΕικόνα Από καρδιάς καλή σου επιτυχία
σε ευχαριστώ πολύ illy! να είσαι καλά! μακάρι όλα να πάνε καλά και να περάσω
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Τί ειδικότητα δηλώσατε (προκήρυξη 2008);

Δημοσίευση από illy »

Έχεις βύσμα; Αν ναι τότε μην φοβάσαι τπτ... Να ξέρεις πως όλα μπορούν να γίνουν, ακόμη κ στα αθλήματα να κάνουν τα στραβά μάτια!!! Κοίτα εσύ να κάνεις προπόνηση κ να είσαι έτοιμη για τα αθλήματα κ φυσικά με ηθικόν ακμαιότατον!!!ΕικόναΕικόνα

akisathina
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: Πέμ Απρ 10, 2008 4:15 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Τί ειδικότητα δηλώσατε (προκήρυξη 2008);

Δημοσίευση από akisathina »

κανενασ ποθ εκανε τα χαρτια για τεχνικο

tzovana18
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 30, 2008 8:14 pm
Επικοινωνία:

Τί ειδικότητα δηλώσατε (προκήρυξη 2008);

Δημοσίευση από tzovana18 »

Εγω εχω δηλωσει τεχνιτης αλεξιπτωτων ειδικες δυναμεις, λετε να τα βρω σκουρα; Θα με βαλουν να κανω οτι κανουν και οι αντρες; Διαλεξα αυτη την ειδικοτητα γιατη ξερω πως θα εκπαιδευτω ως αλεξιπτωτηστης και μου αρεσει παρα πολυ περα απο αυτο εχει και αλλα που θα πρεπει να κανω;

MARINAIIII
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 04, 2008 12:11 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Τί ειδικότητα δηλώσατε (προκήρυξη 2008);

Δημοσίευση από MARINAIIII »

Τούβλο είσαι φιλαράκι. Μη το παίζεις μάγκας γιατί από το πολύ ζοριλίκι θα μας πάθεις και τίποτα. Εικόνα
Nazgul
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Τρί Οκτ 28, 2008 9:51 pm
Επικοινωνία:

Τί ειδικότητα δηλώσατε (προκήρυξη 2008);

Δημοσίευση από Nazgul »

Να διαλεγετε ειδικοτητες που μπορειτε να πατε σε ολες τις μοναδες... Πχ συνοδος σκυλων εχει στην αθηνα; Αμα δεν εχει εγω που ειμαι αθηνα την να την κανω την καλη ειδικοτητα;

Τεχνιτης αλεξιπτωτων... μονο στον ασπροπυργο αμεταθετο... αμα εισαι απο καβαλα πχ ειναι βλακεια να την δηλωσεις γιατι δεν θα πας ποτε στο τοπο σου. Σας το λεω γιατι εκανα την ιδια βλακεια.

illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Τί ειδικότητα δηλώσατε (προκήρυξη 2008);

Δημοσίευση από illy »

Nazgul έγραψε: Να διαλεγετε ειδικοτητες που μπορειτε να πατε σε ολες τις μοναδες... Σας το λεω γιατι εκανα την ιδια βλακεια.
γιατί η ειδικότητα σου δεν ειναι σε όλες τις μοναδες; Σε ποιες μοναδες θα παιρνεις μεταθεσεις;

lolita
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: Παρ Οκτ 10, 2008 11:50 pm
Επικοινωνία:

Τί ειδικότητα δηλώσατε (προκήρυξη 2008);

Δημοσίευση από lolita »


Βασικα αν κ αργα που μπορουμε να ψαξουμε το θεμα;
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Τί ειδικότητα δηλώσατε (προκήρυξη 2008);

Δημοσίευση από illy »

Λολιτα μου κ εγω αυτο αναρωτιεμαι... δεν ξερω αν στην ιστοσελιδα του στρατου μηπως μπορουμε να παρουμε πληροφοριες

zzzzzz
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 159
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 20, 2008 6:06 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Τί ειδικότητα δηλώσατε (προκήρυξη 2008);

Δημοσίευση από zzzzzz »

Στη σελιδα του στρατου δεν εχει αναλυτικα τις μοναδες και ουτε που παει η καθε ειδικοτητα. μονο απο γνωστους μπορεις να βρεις μια ακρη στο περιπου... το κλασικο παντως ειναι οτι πεζικο εχει σε παρα πολλες μοναδες αν οχι σε ολες...
MARINAIIII
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 04, 2008 12:11 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Τί ειδικότητα δηλώσατε (προκήρυξη 2008);

Δημοσίευση από MARINAIIII »

ΙΝΑ τι ειδικότητα δήλωσες;
tzovana18
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 30, 2008 8:14 pm
Επικοινωνία:

Τί ειδικότητα δηλώσατε (προκήρυξη 2008);

Δημοσίευση από tzovana18 »

Εγω δηλωσα τεχνιτης αλεξιπτωτων και μενω μονιμα στην αθηνα, ειναι και η μονη ειδικοτητα που ειναι αμεταθετη στον ασπροπυργο, στην αρχη κανεις σχολειο στην κρητη και ρεντινα απο τι μου ειπε ενας λοχαγος απο σχολη ευελπιδων, ειναι καλη ειδικοτητα απο τι μου ειπε εχει αρκετο τρεξιμο βεβαια, αλλα αξιζει αυτη η ειδικοτητς και χαιρομαι που την διαλεξα και θα χαρω αν κριθω καταλληλη, φιλια σε ολους.
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 14 επισκέπτες