Κλειστά θέματα στο forum

Που πιστεύετε ότι υστερεί το site και τι θα θέλατε να δείτε ακόμη;
Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
Soap
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 239
Εγγραφή: Δευ Μάιος 11, 2015 3:53 am
Επικοινωνία:

Κλειστά θέματα στο forum

Δημοσίευση από Soap »

Αυτο το κομματι της προτασης σου οτι ''δεν ειχε απαντησεις'' ειναι τραγελαφικο. Η φωτογραφια με τη σβαστικα και το ναζιστικο χαιρετισμο αποτελει την ιδανικοτερη απαντηση. Απλη, λιτη και απεριττη.
Πάλι με Φάνη Πετραλιά, πάλι δικια μας θα'ναι...
Άβαταρ μέλους
blood
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 159
Εγγραφή: Τρί Δεκ 22, 2015 11:40 pm
Τοποθεσία: Νοσοκομειο
Ενδιαφέροντα: Να πεθανω
Επάγγελμα: Αχρηστος
Επικοινωνία:

Κλειστά θέματα στο forum

Δημοσίευση από blood »

Soap έγραψε:Αυτο το κομματι της προτασης σου οτι ''δεν ειχε απαντησεις'' ειναι τραγελαφικο. Η φωτογραφια με τη σβαστικα και το ναζιστικο χαιρετισμο αποτελει την ιδανικοτερη απαντηση. Απλη, λιτη και απεριττη.
φωτο μονταζ σου φτιαχνω οσα θες! Και αν θες να κανουμε διαλογο σε πμ γτ ξεφευγουμε αππ το θεμα εδω! Α και το κυριοτερο τοσα χρονια τι ψηφιζες και μετα ξεκιναμε την συζητησηΕικόνα
Δεν υπαρχει μυικα ποιο δυνατος απο εμενα στο κοσμο
Άβαταρ μέλους
Soap
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 239
Εγγραφή: Δευ Μάιος 11, 2015 3:53 am
Επικοινωνία:

Κλειστά θέματα στο forum

Δημοσίευση από Soap »

Οχι κανενα διαλογο δε προκειται να ανοιξω μαζι σου αγαπητε. Εχω βαρεθει να ανοιγω διαλογο με χρυσαυγιτες εδω και 3 χρονια. Εχω βαρεθει το μισος τους. Εχω κουραστει απο τη λογοκρισια τους. Εχω σιχαθει το ψεμα τους. Αλλα κυριως εχω μεινει ''παγωτο'' κατα καιρους απο την ανανδρια τους. Σταματηστε τη καραμελα ''ενταξει δεν ειναι οτι καλυτερο, αλλα απο τα αλλα τα λαμογια ενταξει κατι παει κι ερχεται... ''. Να ειστε αντρες και να παραδεχεστε απο την αρχη οτι η χρυση αυγη, ο ναζιμος, ο ολοκληρωτισμος, ο ρατσισμος, το μισος και η λογοκρισια ειναι αυτο ακριβως που σας εκφραζει. Δημοκρατια εχουμε, να το λετε ξεκαθαρα και οχι να κρυβεστε πισω απο δικαιολογιες περι μονταζ και λοιπες φτηνες αηδιες. Μου ζητησες να κανουμε διαολογο σε προσωπικο μηνυμα και σου απαντω ως εξης. Εχω κανει απειρους διαλογους με ψηφοφορους της χρυσης αυγης. Ο πιο προσφατος ηταν πριν κανα χρονο και 3-4 μηνες περιπου με τον βουλευτη μπαρμπαρουση που γνωρισα για λιγο απο κοντα σε μια επαρχιακη πολη της αιτωλοακαρνανιας. Με επεισε για ολα. Δεν εχω αναγκη ουτε τα ''μονταζ'' του νασσου ουτε τιποτα. Τα εχω δει με τα ματια μου. Μη περιμενεις λοιπον να ανοιξω διαλογο με σενα περι χρυσης αυγης, διοτι ειναι περιττο αφου την ξερω απο πρωτο χερι τη χρυση αυγη. Οσον αφορα το τι ψηφησα ειναι προσωπικο αλλα αφου το ζητας για παμε.

2012 φανταρος και δει στις ειδικες δυναμεις, ειχα ψηφισει συριζα

2015 γεναρης, αποχη

2015 σεπτεβρης, αποχη

αυτα απο μενα οσον αφορα το θεμα της χρυσης αυγης.

Πάλι με Φάνη Πετραλιά, πάλι δικια μας θα'ναι...
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Κλειστά θέματα στο forum

Δημοσίευση από Nassos »

Η συζήτηση σταματάει εδώ. Άντε με τους κάθε λογής πιθήκους που μου το παίζουν "πατριώτες".
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες