Μακρυά από αεροπορία

Τοποθετήσεις, μεταθέσεις, ειδικότητες και συμβουλές για καλύτερη θητεία
Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
o_varvaros
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Παρ Σεπ 05, 2008 10:18 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Μακρυά από αεροπορία

Δημοσίευση από o_varvaros »

ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΜΕ ΧΩΡΙΣΟΥΝ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΑ ΦΩΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΙΛΑΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΑΝΑΓΡΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΤΙ ΣΤΟΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟ ΝΑ ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΕΡΝΑΓΑ , ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΣΚ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΛΕΝΕ ΑΛΛΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΜΕ ΔΟΥΝ. ΕΛΕΟΣ ΔΗΛ ΜΑ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΡΕ ***** ΜΟΥ ΜΕΣΑ... ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΣΤΡΑΤΟ , ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ, ΝΑΥΤΙΚΟ
DM90
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 159
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 23, 2008 1:01 am
Επικοινωνία:

Μακρυά από αεροπορία

Δημοσίευση από DM90 »

χαλάρωσε λίγο..
Filippos
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 274
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 27, 2008 11:05 pm
Επικοινωνία:

Μακρυά από αεροπορία

Δημοσίευση από Filippos »

αφου δεν σ αρεσει, γιατι δεν παρετησαι;

απο οτι καταλαβα εισαι πιλοτος, ετσι;

Ωραια αφου δεν σ αρεσει, τι εγινες πιλοτος. Γιατι μην μου πεις οτι κανενας δεν σε προειδοποιησε τι θα περασεις. Ολοι στον στρατο(και ειδικα οι πιλοτοι των F-16 Blk 52+) εχουν πολλες δυσκολιες

Λεω F-16 Block52+(υριως αυτα απο την 115)γιατι αυτοι ειναι που πανε πιο πολυ στις αναχαιτησης. ΜΕτα ακολουθουν οι πιλοτοι των Mirage2000

απο την Ταναγρα. Απο οτι καταλαβα σε αυτους ανοικεις και εσυ...

Siegfried
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 19, 2008 3:08 pm
Τοποθεσία: Greece
Ενδιαφέροντα: Ελληνική Άμυνα και Ασφάλεια
Επάγγελμα: Διαχειριστής αποθήκης
Επικοινωνία:

Μακρυά από αεροπορία

Δημοσίευση από Siegfried »

o_varvaros έγραψε: ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΣΤΡΑΤΟ , ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ, ΝΑΥΤΙΚΟ
Επίσης μακρυά από ελεύθερο επάγγελμα, μακρυά από μηχανικός σε εργοληπτική εταιρεία και μακρυά από "στέλεχος" στον ιδιωτικό τομέα. Εκεί να δεις κάτι 12-ωρα, και αποπάνω να πληρώνεσαι με δελτίο και να σε κυνηγάει ο Αλογοσκούφης...

Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Μακρυά από αεροπορία

Δημοσίευση από yandr »

Filippos έγραψε:απο οτι καταλαβα εισαι πιλοτος, ετσι;



Σιγά μην είναι πιλότος.

Επαγγελματίας οπλίτης στην καλύτερη.

Filippos
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 274
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 27, 2008 11:05 pm
Επικοινωνία:

Μακρυά από αεροπορία

Δημοσίευση από Filippos »

Siegfried έγραψε: Επίσης μακρυά από ελεύθερο επάγγελμα, μακρυά από μηχανικός σε εργοληπτική εταιρεία και μακρυά από "στέλεχος" στον ιδιωτικό τομέα. Εκεί να δεις κάτι 12-ωρα, και αποπάνω να πληρώνεσαι με δελτίο και να σε κυνηγάει ο Αλογοσκούφης...

χαχαχα...

ωραιος...

επισης μακρια απο υπαλληλος σε τραπεζα...

εγω πιστευω οτι οι πιο τυχεροι ειναι οι καθηγητες. Δουλευουν 2-4 ωρες την ημερα, υπαρχουν μερες που δεν πανς καθολου, μπορουν να μην πανε με την δικαιολογια οτι τρακαρανε ή οτι ειναι αρρωστοι(ουτε χαρτι γιατρου δεν θα σας ζητησουν) και εχουν και 5,5 μηνες διακοπες.

Αλλα κατι μου λεει οτι οχι μονο ειμαι εκτος θεματος, αλλα εκτος ιστοσελιδας γενικα :)απο οτι θυμαμαι ειναι στρατιωτικο forum... ακομα τουλαχιστον, ετσι;

ikaros
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 124
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 24, 2008 9:52 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Μακρυά από αεροπορία

Δημοσίευση από ikaros »

o_varvaros έγραψε: ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΜΕ ΧΩΡΙΣΟΥΝ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΑ ΦΩΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΙΛΑΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΑΝΑΓΡΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΤΙ ΣΤΟΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟ ΝΑ ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΕΡΝΑΓΑ , ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΣΚ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΛΕΝΕ ΑΛΛΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΜΕ ΔΟΥΝ. ΕΛΕΟΣ ΔΗΛ ΜΑ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΡΕ ***** ΜΟΥ ΜΕΣΑ... ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΣΤΡΑΤΟ , ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ, ΝΑΥΤΙΚΟ
αν εισαι πιλοτος και τα λες αυτα, τοτε σου εχω μια ερωτηση. Δεν ηξερες οτι αυτο το ''επαγγελμα'' εχει καποιες ιδιαιτεροτητες; Οτι πανω απο ολα θα ειναι η προασπιση της πατριδας;

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης