Σωματική ικανότητα για επαγγελματίες οπλίτες

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Σωματική ικανότητα για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από D.Y.K »

Διαφωνώ.

Τα πράγματα έχουν σκληρύνει και τα 'τσεκάρουν' όλα σχολαστικά.
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Σωματική ικανότητα για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από Marina2 »

Εγω Ειπα απλα τι συνεβει με την δικη μου περιπτωση ΔΥΚ, κ ας διαφωνεις εσυΕικόνα!
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Σωματική ικανότητα για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από D.Y.K »

Γι'αυτό είπα Μαρίνα ότι πλέον αλλάξανε τα δεδομένα και ότι 'δέσανε' τα πράγματα.

Πλέον σε κοιτάζουν απο την κορυφή μέχρι τα νύχια για να βρούν τυχόν 'ανωμαλίες' και να πάρεις πόδι.

Σε προηγούμενες προκυρήξεις ήταν πιο ελαστικοί και μάντεψε γιατί...
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Σωματική ικανότητα για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από Marina2 »

D.Y.K έγραψε:Γι'αυτό είπα Μαρίνα ότι πλέον αλλάξανε τα δεδομένα και ότι 'δέσανε' τα πράγματα.

Πλέον σε κοιτάζουν απο την κορυφή μέχρι τα νύχια για να βρούν τυχόν 'ανωμαλίες' και να πάρεις πόδι.

Σε προηγούμενες προκυρήξεις ήταν πιο ελαστικοί και μάντεψε γιατί...
Δηλαδη σε αυτον το διαγωνισμο, σας εψαξαν εξονυχιστικα;

Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Σωματική ικανότητα για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από Marina2 »

Στον προηγούμενο δεν κοβανε σε καμια περιπτωση για θυρωειδη, για σκολιωση κτλ. Σιγουρα. Τωρα κοβανε για βαρος; Οσον αφορα το υψος δεν κοβανε σε καμια περιπτωση παιδια πανω απο 1.62. Αν αυτο αλλαξε σε αυτον τον διαγωνισμο τι να πω; Αντε καλη επιτυχια να εχετε κ κουραγιο!
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Σωματική ικανότητα για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από D.Y.K »

Κόβανε για πλάκα για όλους τους παραπάνω λόγους που αναφέρεις!

Σε ευχαριστούμε.

Παρομοίως.
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Σωματική ικανότητα για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από Marina2 »

Να κανω μια ερωτηση επειδη εγω δεν πηρα φετος μερος στην προκήρυξη για να καταλαβω κ τι γινεται. Ολοι οσοι δεν εφταναν το 1.65 κοπηκαν Ή Υπηρχαν παιδια που δεν πληρούσαν αυτο το κριτηριο κ συνεχισαν;
Nansy_L
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 313
Εγγραφή: Τρί Αύγ 11, 2009 2:21 am
Τοποθεσία: Greece
Ενδιαφέροντα: Αθλητισμός
Επάγγελμα: φοιτήτρια ΤΕΦΑΑ
Επικοινωνία:

Σωματική ικανότητα για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από Nansy_L »

Όχι Μαρινακι μου εκοβαν κανονικα! Για το Στρατο Ξηρας! Τωρα στην Αεροπορια ειναι μερικοι που λενε οτι ειναι ελαστικοι και δεν κοβουν ευκολα! Τωρα θα δουμε και στη πραξη τι θα γινει με τα παιδαι που δηλωσαν Μουσικο Σωμα και θα ναι οι πρωτοι που θα δωσουν...
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Σωματική ικανότητα για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από Marina2 »

Σε ευχαριστω. Ηθελα απλα να καταλάβω σε ποια βαση κινούνταν. Αν εκοβαν χωρις διακρισεις σημαινει ο δεν υπολογιζαν το καθε βυσμα που ισως ειχε ριξει τα τηλεφωνακια του. Γιαυτο κ ρωτησα. Πιστευω στο ιδιο στυλ θα συνεχισουν κ στα αλλα σωματα.
anna.nikos
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 752
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 31, 2009 7:17 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Σωματική ικανότητα για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από anna.nikos »

Marina2 έγραψε: Να κανω μια ερωτηση επειδη εγω δεν πηρα φετος μερος στην προκήρυξη για να καταλαβω κ τι γινεται. Ολοι οσοι δεν εφταναν το 1.65 κοπηκαν Ή Υπηρχαν παιδια που δεν πληρούσαν αυτο το κριτηριο κ συνεχισαν;
παντως μια κοπελα που ηταν πολυ κοντη νομιζα την ειχαν κοψει κ στα αθληματα ηταν κανονικα. Σιγουρα δεν ηταν 1.65. Αλλα ολες τις αλλες τις εκοβαν
Nansy_L
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 313
Εγγραφή: Τρί Αύγ 11, 2009 2:21 am
Τοποθεσία: Greece
Ενδιαφέροντα: Αθλητισμός
Επάγγελμα: φοιτήτρια ΤΕΦΑΑ
Επικοινωνία:

Σωματική ικανότητα για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από Nansy_L »

Marina2 έγραψε:Σε ευχαριστω. Ηθελα απλα να καταλάβω σε ποια βαση κινούνταν. Αν εκοβαν χωρις διακρισεις σημαινει ο δεν υπολογιζαν το καθε βυσμα που ισως ειχε ριξει τα τηλεφωνακια του. Γιαυτο κ ρωτησα. Πιστευω στο ιδιο στυλ θα συνεχισουν κ στα αλλα σωματα.
Τιποτα βρε!Εικόνα Αλλα για τα αλλα σωματα δεν ξερω αν θα ειναι ετσι γιατι στις προκηρυξεις δεν αναφερει πουθενα πινακα ειδικων νοσηματων και στις ειδικοτητες δεν γραφει που πρεπει να σαι Ι1 και Ι2... Γι αυτο υπαρχει και το ενδεχομενο να ειναι ελαστικοι... Εφοσον αυτοι θα αποφασισουν Αν θα σε περασουν η οχι. Και αν πεσουν και τα τηλεφωνακια σιγουρα δεν θα σε κοψουν!
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Σωματική ικανότητα για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από Marina2 »

Nansy_L έγραψε:
Marina2 έγραψε:Σε ευχαριστω. Ηθελα απλα να καταλάβω σε ποια βαση κινούνταν. Αν εκοβαν χωρις διακρισεις σημαινει ο δεν υπολογιζαν το καθε βυσμα που ισως ειχε ριξει τα τηλεφωνακια του. Γιαυτο κ ρωτησα. Πιστευω στο ιδιο στυλ θα συνεχισουν κ στα αλλα σωματα.
Τιποτα βρε!Εικόνα Αλλα για τα αλλα σωματα δεν ξερω αν θα ειναι ετσι γιατι στις προκηρυξεις δεν αναφερει πουθενα πινακα ειδικων νοσηματων και στις ειδικοτητες δεν γραφει που πρεπει να σαι Ι1 και Ι2... Γι αυτο υπαρχει και το ενδεχομενο να ειναι ελαστικοι... Εφοσον αυτοι θα αποφασισουν Αν θα σε περασουν η οχι. Και αν πεσουν και τα τηλεφωνακια σιγουρα δεν θα σε κοψουν!
για την αεροπορια δεν εχω δει. Παντως στην στρατολογια υπάρχει πινακας για ειδικα νοσηματα. Κ παλι σε Ευχαριστω.
Nansy_L
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 313
Εγγραφή: Τρί Αύγ 11, 2009 2:21 am
Τοποθεσία: Greece
Ενδιαφέροντα: Αθλητισμός
Επάγγελμα: φοιτήτρια ΤΕΦΑΑ
Επικοινωνία:

Σωματική ικανότητα για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από Nansy_L »

Στην Αεροπορια παλι δεν εχει! Κοιταξα εγω! Τιποτα τιποτα να σαι καλα και καλη μας επιτυχια!:)
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Σωματική ικανότητα για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από Marina2 »

Nansy_L έγραψε:Στην Αεροπορια παλι δεν εχει! Κοιταξα εγω! Τιποτα τιποτα να σαι καλα και καλη μας επιτυχια!:)
επίσης γλυκια μου.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης