Μετακόμιση και σημείωμα κατάταξης

Απαντήσεις σε όλες τις απορίες των νεοσυλλέκτων για την κατάταξή τους
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

Μετακόμιση και σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Anonymous »

Εχω δυο μηνες που μετακομησα και επειδει περιμενω το χαρτι του στρατου οπου να'ναι αναροτιομουνα μηπος πρεπει να παρω καπου κανα τηλεφωνο για να ενιμεροσω οτι αλλαξα σπιτι για να μην παει το χαρτι στην παλια διευθηνση και δεν το παρω ποτε και μπλεξω!!! τι πρεπει να κανω;
Apap
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 95
Εγγραφή: Τρί Αύγ 05, 2008 3:46 am
Επικοινωνία:

Μετακόμιση και σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Apap »

Σωτηρης έγραψε:Εχω δυο μηνες που μετακομησα και επειδει περιμενω το χαρτι του στρατου οπου να'ναι αναροτιομουνα μηπος πρεπει να παρω καπου κανα τηλεφωνο για να ενιμεροσω οτι αλλαξα σπιτι για να μην παει το χαρτι στην παλια διευθηνση και δεν το παρω ποτε και μπλεξω!!! τι πρεπει να κανω;


Πρέπει να πας στο τοπικό στρατολογικό σου γραφείο το συντομότερο και να το δηλώσεις.
Μην το αφήσεις έτσι μπορεί να έχεις προβλήματα.
Anonymous

Μετακόμιση και σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Anonymous »

Δεν υπαρχει καποιο τηλεφωνο γιατι ειμαι εκτος αθηνων και φοβαμε πος οταν γυρισωθα εχουν στειλει το χαρτι...
Apap
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 95
Εγγραφή: Τρί Αύγ 05, 2008 3:46 am
Επικοινωνία:

Μετακόμιση και σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Apap »

Σωτηρης έγραψε:Δεν υπαρχει καποιο τηλεφωνο γιατι ειμαι εκτος αθηνων και φοβαμε πος οταν γυρισωθα εχουν στειλει το χαρτι...


Α' Αθηνών

2103457485

Β' Αθηνών

2103425173

Anonymous

Μετακόμιση και σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλησπερα οταν καποιος μενει σε διαφορετικη κατοικια απο οτι ειναι το μητρωο αρενων του θα παρει εγκαιρα το χαρτι του; κ οι γεννηθεις του 89 που εχουν μητρωο αρενων στον αγιο δημιτριο αθηνων εχουν παρει τα χαρτια τους;
lostre 305eso Δ
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 74
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 09, 2008 8:31 am
Τοποθεσία: Greece
Ενδιαφέροντα: θεατρο-ποδοσφαιρο-γυναικες
Επάγγελμα: ξενοδοχειακος υπαλληλος
Επικοινωνία:

Μετακόμιση και σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από lostre 305eso Δ »

μπορεις να πας στο ατυνομικο τμημα να μαθεις η να παρεις τηλ στο στρατολογοικο γραφειο
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες