Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Rafale »

alex έγραψε:
cristi έγραψε:
Σε ευχαριστώ κρίστι,απλά κάποια άτομα έχουν κάποιες αντιλήψεις που δεν βασίζονται σε καμια λογική, ας πούμε και σε αλλα forum που διαβάζω, παιδιά που είναι ομοφυλόφιλοι θέλουν να υπηρετήσουν στις ειδικές δυνάμεις, όπως έκανα και εγώ,προσωπικά δεν το έκανα για τα μόρια ούτε για να μπω στο δημόσιο δεν με ενδιαφέρει αυτό το έκανα για καθαρά δικούς μου λόγους απλά ήθελα να υπηρετήσω σε ένα επίλεκτο σώμα των ενοπλων μας δυνάμεων,καθώς αγαπώ την πατρίδα μου και θα πέθαινα πρόθυμα για την ελλάδα, δεν είμαι πολεμοχαρείς φυσικά.και δεν είναι απαραίτητο να σου φαίνεται κιόλας ότι είσαι ομοφυλόφιλος,επίσης δεν το επικροτώ προσωπικά δεν θα ήθελα ποτε να μάθει η οικογένεια μου κάτι τέτοιο για μένα και ούτε οι φίλοι η αλήθεια είναι ότι ντρέπομαι λίγο.Εικόναπάντως δεν θέλω το θέμα να καταλήξει σε προσωπικές εμπειρίες και αλλα τέτοια παράγωγα,και όσα παιδιά είναι ομοφυλόφιλοι πάντως και θέλουν να πάνε ειδικές δυνάμεις όπως έκανα και εγώ να πάνε, αρκεί να μην τους φαίνεται γιατί τότε δεν θα επιβιώσουν εκεί πέρα!

καταρχην δεν χρειαζεται να απολογεισαι σε κανεναν. Για τις επιλογες σου. Μα σε κανεναν. Ευγε σου και μπραβο σου που διαλεξες να υπηρετησεις εδ. Και βεβαια αγαπας την πατριδα Και το ξερω καθως αλλο οι αρχες σου και αλλο Το κρεβατι σου. Καμια σχεση. Ουτε καν συγκρινονται. Και παλι ευγε γιατι βλεπω οτι ολα τα εχεις τακτοποιημενα στο μυαλο σου. Και διακατεχεσαι απο δομημενη σκεψη απο πολλους αλλους αντρες. Προχωρα

Nosotromos
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: Παρ Φεβ 05, 2010 2:34 pm
Τοποθεσία: 69
Επικοινωνία:

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Nosotromos »

alex έγραψε:Τι εννοείς το είδες και αυτό; Θα σου πω κάτι που ίσος σε σοκάρει, το ότι είναι κάποιος ομοφυλόφιλος δεν σημαίνει απαραίτητα ούτε ότι δεν πάει με γυναίκες ούτε ότι του φαίνεται, προσωπικά εγώ τουλάχιστον έχω αρκετές επιτυχίες στο γυναικείο φύλο, και θα σου πω κάτι στις ένοπλες δυνάμεις υπάρχουν και...



Από τα μηνύματα σου αν και φαίνεσαι άτομο που σκέφτεται πριν μιλήσει εδώ με έχασες. Οι σεξουαλικές προτιμήσεις κάποιου είναι κάτι προσωπικό αλλά πέρα από αυτό είναι κάτι ξεκάθαρο. Το να "πηγαίνεις" και με τα 2 φύλα το θεωρώ αρρώστια η οποία χρήζει ψυχολογικής βοήθειας.
alex

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από alex »

Εννοώ μου την πέφτουνε, δεν σημαίνει ότι κάνω και κάτι,Εικόνααλλα νιώθω λίγο άβολα να μιλάω για κάτι τέτοιο σε ένα θέμα που περιορίζεται καθαρά για το αν ένας ομοφυλόφιλος μπορεί να υπηρετήσει στην ειδικές δυνάμεις η όχι.
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Rafale »

Κανεις μεγα λαθος. Δεν μπορω να ακουω βρε παιδια τετοια πραγματα. Αρρωστια επειδη παει και με τα δυο φυλα; Δηλ θα του απαγορευουμε να νιωθει ελξη και για αντρα και για γυναικα; Και να το λεμε και αρρωστια. Αφου εχει ελξη ερωτικη και Λειτουργουν ολα φυσιολογικα Τη δεδομενη στιγμη γιατι ειναι αρρωστια; Αρκετοι ειναι ετσι.

alex

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από alex »

cristi έγραψε: Κανεις μεγα λαθος. Δεν μπορω να ακουω βρε παιδια τετοια πραγματα. Αρρωστια επειδη παει και με τα δυο φυλα; Δηλ θα του απαγορευουμε να νιωθει ελξη και για αντρα και για γυναικα; Και να το λεμε και αρρωστια. Αφου εχει ελξη ερωτικη και Λειτουργουν ολα φυσιολογικα Τη δεδομενη στιγμη γιατι ειναι αρρωστια; Αρκετοι ειναι ετσι.

Εικόνα Πάντως ομολογώ ότι πολλές φορες έχω νιώσει elski για μια γυναικα παλαιότερα δε είχα ερωτευτεί μια κοπελια, και διατηρούσα και σχέση μαζί τις, βεβαια χωρίς να γνωρίζει τις σεξουαλικές μου προτιμήσεις, προς το παρόν δεν έχει τύχει να νιώσω έτσι για μια γυναικα, βεβαια θέλω στο μέλλον να ξαναπροσπαθήσω, να γνωρίσω πάλι μια κοπέλα που να με κάνει να την ερωτευτώ!Εικόνα
ΥΓ παιδιά λέω να μην το συνεχίζουμε το θέμα γιατί θα μας κράξουν οι διαχειριστές,Εικόναας περιοριστούμε για το αν ένας ομοφυλόφιλος μπορεί να υπηρετήσει στις ειδικές δυνάμεις Ως στρατιώτης, ως δόκιμος, η ακόμα και ο υπαξιωματικός η αξιωματικός!

Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Rafale »

Μα μεσα στο θεμα ειμαστε αλεξ. Που ειναι η ομοφιλοφιλια καθως υπαρχει και αλλο επιμερους θεμα /forum/forum_posts.asp?TID=421&PN=2 Κατα τ αλλα στο ευχομαι αλεξ να βρεις κοπελα να ερωτευτεις. Οτι σου λεει η καρδια σου. Καλη συνεχεια απο μενα. Και μην αγχωνεσαι εντος θεματος ειμαστε. Και σου ευχομαι πραγματικα να βρεις αυτο που αναζητας.
fideas emk
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 446
Εγγραφή: Παρ Δεκ 04, 2009 5:51 pm
Επικοινωνία:

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από fideas emk »

Στην ουσία δε λεμε κάτι αλλο ρε Αλεξη. Απορώ τι δε καταλαβες πριν. Οτι ειπα το ειπες και μονος σου μετα. Δηλαδη. Μπορουνε; Φυσικα, αλλα με προυποθεσεις... Και δεν ειναι οτι πιο ευκολο. Εδω δεν ειναι ευκολο αμα εισαι στρειτ, αν μη τι αλλο μπορει να ειναι και λιγο πιο δυσκολο για ενα γκέι. Για μια κραγμενη απλα ειπα οτι θα τον κοψουνε αμεσως στο κεντρο... Ή αν εκδηλωθει μετα παλι θα φυγει... Και λογικο να σου πω γιατι εκει ειναι μοναδα μαχης δε μπορεις να εχεις καποιον να προκαλει τους υπολοιπους μεσα στη μοναδα με τη συμπεριφορα. Εν κατακλειδι: Αν δεν προκαλεις Και δεν περνιεσαι Για Κουνιστος Δεν πρεπει να εχεις κανενα προβλημα.Εικόνα

Αλλα ρε συ Κρίστι, θα μας τρελανετε! Δηλαδη της αδερφες τις αγαπας και να πανε ειδ δυναμεις... Αλλά οι αθεοι αθρησκοι οι αλλοθρησκοι δεν εχουνε θέση ε;

δηλαδη εβραιοι και μαλιστα Ηρωες πολεμου Στο επος της Αλβανιας το 40 Εχουν ή δεν εχουν θεση (περιπτωση του Μαρδοχαιου Φριζή) ; ¨

http://el.Wikipedia.org/wiki/%CE%9C%CE%B1%CF%81%CE%B4%CE%BF%CF%87%CE%B1%CE%AF%CE%BF%CF%82_%CE%A6%CF%81%CE%B9%CE%B6%CE%AE%CF%82

Σε λιγο θα μας πεις οτι εμεις που δεν πιστευουμε σε τιποτα το "θειο" Πρεπει να νιωθουμε και ασχημα ενώ ο αλλος που ξερογλυφεται στις ντουζιερες... Καλώς τα παιδιά!

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος fideas emk την Σάβ Μαρ 06, 2010 8:58 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Greek_Army »

Αφού ότι ναναι είναι ο στρατός πλέον μωρέ τι ψάχνεται
alex

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από alex »

Εγώ πάντως προτείνω να σχολιάσουμε αυτούς τους δήθεν που υπηρετούν στα επίλεκτα σώματα και δεν ξέρουν τι τους γίνετε, αυτούς που υπηρετούν από συμφέρον μονο και μονο για πάρουν μόρια στο δημόσιο, αυτούς που προτιμούν να φύγουν από ελλάδα για να μην υπηρετήσουν, και άλλους πόλους ΑΝΤΡΕΣ,και όχι για παιδιά που απλά στον σεξουαλικό τους τομέα προτιμούν άτομα του ιδιου φίλου, και στην ουσία είναι φυσιολογικοί άνθρωποι και ούτε καν τους φαίνεται! Επίσης ναι ο στρατός είναι ότι νάναι αφού τυχαίνει να έχει καταντήσει ο στρατός βυσματικος και με τις προαναφερθέντες κατηγοριες, όχι επειδή πάνε ομοφυλόφιλοι, και μερικοί τους σχολιάζουν ότι είναι ανίκανοι να πάνε εκεί και χωρίς επιχειρήματα! Και fidea καταλαβαίνω αρκετά καλά, και ως προς τα μηνύματα μου δεν είναι απάντηση των δικών σου μηνυμάτων, γενικά μιλάω!

Και κάτι τελευταίο δεν απολογούμαι, τις προσωπικές μου εμπειρίες αναφέρω για να βοηθήσω και άλλους χρηστες που επιθυμούν να υπηρετήσουν ειδικές δυνάμεις.

Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Rafale »

fideas emk έγραψε: Αλλα ρε συ Κρίστι, θα μας τρελανετε! Δηλαδη της αδερφες τις αγαπας και να πανε ειδ δυναμεις... Αλλά οι αθεοι αθρησκοι οι αλλοθρησκοι δεν εχουνε θέση ε;

δηλαδη εβραιοι και μαλιστα Ηρωες πολεμου Στο επος της Αλβανιας το 40 Εχουν ή δεν εχουν θεση (περιπτωση του Μαρδοχαιου Φριζή) ; ¨

http://el.Wikipedia.org/wiki/%CE%9C%CE%B1%CF%81%CE%B4%CE%BF%CF%87%CE%B1%CE%AF%CE%BF%CF%82_%CE%A6%CF%81%CE%B9%CE%B6%CE%AE%CF%82

Σε λιγο θα μας πεις οτι εμεις που δεν πιστευουμε σε τιποτα το "θειο" Πρεπει να νιωθουμε και ασχημα ενώ ο αλλος που ξερογλυφεται στις ντουζιερες... Καλώς τα παιδιά!

βρισκεις σημειο συγκρισης ομοφυλοφιλου και αθεου;Εικόνα Ε καλα τοτε. Δεν ξερογλυφονται ολοι ξερεις στις ντουζιερες.

Nosotromos
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: Παρ Φεβ 05, 2010 2:34 pm
Τοποθεσία: 69
Επικοινωνία:

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Nosotromos »

Αγαπητή cristi δεν απαγορεύω σε κανέναν να νιώθει έλξη ακόμα και με καγκουρό. Επέτρεψε μου όμως να πιστεύω ότι δεν το θεωρώ φυσιολογικό χωρίς όμως να υποτιμώ τον εκάστοτε bisexual - το να το εντάσσω στην σφαίρα των ψυχικών ασθενειών επίσης δεν είναι υποτιμητικό.

Όταν ένας ομοφυλόφιλος έρχεται σε σύγκρουση με τον εαυτό του την στιγμή που ανακαλύπτει/αποδέχεται το ότι είναι ομοφυλόφιλος λογικό είναι σε αυτήν την φάση (η οποία μπορεί να διαρκέσει αρκετά εξ ου και τα στατιστικά ότι "πολλοί είναι έτσι") να αναζητήσει την συντροφιά και στα 2 φύλα από εκεί και πέρα όμως αν είναι κάτι που το κάνει συστηματικά αυτό με κάνει να πιστευω αυτά που ανέφερα πιο πάνω.

Εσύ πως θα ένιωθες αν ανακάλυπτες ότι ο σύντροφος σου είναι bisexual - ότι είσαι τι δηλαδή; Ένα πείραμα;

Και για να μην παρεξηγηθώ, τονίζω ότι αναφέρομαι αποκλειστικά στους bisexual.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nosotromos την Σάβ Μαρ 06, 2010 10:22 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
fideas emk
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 446
Εγγραφή: Παρ Δεκ 04, 2009 5:51 pm
Επικοινωνία:

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από fideas emk »

εγω δε βρισκω... Απλα επειδη μας λες οτι δεν καταλαβαινεις πως μπορει να εχει ενας αθεος θεση στις ειδ. Δυναμεις ας πουμε. Ενω απο την αλλη οι ομοφυλοφιλοι οχι μονο δε σε χαλανε στις ειδ δυναμεις αλλα τους επικροτεις κι'ολας... Απλα σου λεω οτι ασε το τι πιστευει ο καθενας ως προς τα θεια.(οσο και Να σταυροκοπηθεις αμα δε τραβας στη μπεργκιναδα κανενας θεος δε θα σου κουβαλησει το μπεργκιν) ... Επισης εγω δε θα κατσω να λιγουρευομαι τις σειρες μου (εντος η εκτος ντουζιερας Εικόνα) ενώ με τον γκει ποτε δε ξερεις... Τωρα αν ειναι φρονιμος και βγαλει θητεια ζαχαρη χωρις να ενοχλει με γεια του με χαρα του. Τι να πω!

Θα του βγαλω το καπελο για το μπερε... Θα πολεμησω πλαι του... Αμα χρειαστει αλλα δε σημαινει οτι το βρισκω και. Ιδανικο... Χωρις να θελω να κοροιδεψω τον οποιο πιθανο τετοιον καταδρομεα εχει τυχον περασει... Αλλα δε βρισκεις οτι δε κολλαει ο ορος γκει κομμάντο; ... Οι εχθροι μας θα πεθαινανε απ το γελιο προτου τους κανουμε την οποιαδηποτε ζημια... Ασε θα αυξανανε τρελα τη φυλαξη στα μετοπισθέν τους Εικόνα αντε και εις ανωτερα... Μη μου πεις και για τα τραβέλια... Καλώς τα παιδια! Θα τις κόψω!

Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Rafale »

Nosotromos έγραψε:Αγαπητή cristi δεν απαγορεύω σε κανέναν να νιώθει έλξη ακόμα και με καγκουρό. Επέτρεψε μου όμως να πιστεύω ότι δεν το θεωρώ φυσιολογικό χωρίς όμως να υποτιμώ τον εκάστοτε bisexual - το να το εντάσσω στην σφαίρα των ψυχικών ασθενειών επίσης δεν είναι υποτιμητικό.

Όταν ένας ομοφυλόφιλος έρχεται σε σύγκρουση με τον εαυτό του την στιγμή που ανακαλύπτει/αποδέχεται το ότι είναι ομοφυλόφιλος λογικό είναι σε αυτήν την φάση (η οποία μπορεί να διαρκέσει αρκετά εξ ου και τα στατιστικά ότι "πολλοί είναι έτσι") να αναζητήσει την συντροφιά και στα 2 φύλα από εκεί και πέρα όμως αν είναι κάτι που το κάνει συστηματικά αυτό με κάνει να πιστευω αυτά που ανέφερα πιο πάνω.

Εσύ πως θα ένιωθες αν ανακάλυπτες ότι ο σύντροφος σου είναι bisexual - ότι είσαι τι δηλαδή; Ένα πείραμα;

Και για να μην παρεξηγηθώ, τονίζω ότι αναφέρομαι αποκλειστικά στους bisexual.
το οτι παρεθεσα τη λεξη απαγορευση δεν την εννοουσα με την εννοια του δια ροπαλου. Αποψεις παραθετουμε. Απλα διαφωνουμε. Απλα εγω δεν το εντασσω στις ψυχικες ασθενειες ενω εσυ ναι. Το να πηγαινει και με τα δυο φυλα τι να τον κανουμε τωρα; Αφου ετσι λειτουργει εμας ο λογος μα περισσευει. Απλα ας τους δωσουμε χωρο να κανουνε οτι θελουνε και οτι και οπως νιωθουνε.

Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Rafale »

fideas emk έγραψε:εγω δε βρισκω... Απλα επειδη μας λες οτι δεν καταλαβαινεις πως μπορει να εχει ενας αθεος θεση στις ειδ. Δυναμεις ας πουμε. Ενω απο την αλλη οι ομοφυλοφιλοι οχι μονο δε σε χαλανε στις ειδ δυναμεις αλλα τους επικροτεις κι'ολας... Απλα σου λεω οτι ασε το τι πιστευει ο καθενας ως προς τα θεια.(οσο και Να σταυροκοπηθεις αμα δε τραβας στη μπεργκιναδα κανενας θεος δε θα σου κουβαλησει το μπεργκιν) ... Επισης εγω δε θα κατσω να λιγουρευομαι τις σειρες μου (εντος η εκτος ντουζιερας Εικόνα) ενώ με τον γκει ποτε δε ξερεις... Τωρα αν ειναι φρονιμος και βγαλει θητεια ζαχαρη χωρις να ενοχλει με γεια του με χαρα του. Τι να πω!

Θα του βγαλω το καπελο για το μπερε... Θα πολεμησω πλαι του... Αμα χρειαστει αλλα δε σημαινει οτι το βρισκω και. Ιδανικο... Χωρις να θελω να κοροιδεψω τον οποιο πιθανο τετοιον καταδρομεα εχει τυχον περασει... Αλλα δε βρισκεις οτι δε κολλαει ο ορος γκει κομμάντο; ... Οι εχθροι μας θα πεθαινανε απ το γελιο προτου τους κανουμε την οποιαδηποτε ζημια... Ασε θα αυξανανε τρελα τη φυλαξη στα μετοπισθέν τους Εικόνα αντε και εις ανωτερα... Μη μου πεις και για τα τραβέλια... Καλώς τα παιδια! Θα τις κόψω!

γιατι να μην υπηρετησουνε ρε συ; Τι εχουνε; Ειναι ανθρωποι μα κινησιακα προβληματα; Τι; Μιλαω παντα για αυτους που Οπως ειπες βγαλουν τη θητεια τους αξιοπρεπως Και ειναι αξιοι με τη συμπεριφορα τους να τους βγαλουμε το μπερε που λες και συ

alex

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από alex »

fideas emk έγραψε:εγω δε βρισκω... Απλα επειδη μας λες οτι δεν καταλαβαινεις πως μπορει να εχει ενας αθεος θεση στις ειδ. Δυναμεις ας πουμε. Ενω απο την αλλη οι ομοφυλοφιλοι οχι μονο δε σε χαλανε στις ειδ δυναμεις αλλα τους επικροτεις κι'ολας... Απλα σου λεω οτι ασε το τι πιστευει ο καθενας ως προς τα θεια.(οσο και Να σταυροκοπηθεις αμα δε τραβας στη μπεργκιναδα κανενας θεος δε θα σου κουβαλησει το μπεργκιν) ... Επισης εγω δε θα κατσω να λιγουρευομαι τις σειρες μου (εντος η εκτος ντουζιερας Εικόνα) ενώ με τον γκει ποτε δε ξερεις... Τωρα αν ειναι φρονιμος και βγαλει θητεια ζαχαρη χωρις να ενοχλει με γεια του με χαρα του. Τι να πω!

Θα του βγαλω το καπελο για το μπερε... Θα πολεμησω πλαι του... Αμα χρειαστει αλλα δε σημαινει οτι το βρισκω και. Ιδανικο... Χωρις να θελω να κοροιδεψω τον οποιο πιθανο τετοιον καταδρομεα εχει τυχον περασει... Αλλα δε βρισκεις οτι δε κολλαει ο ορος γκει κομμάντο; ... Οι εχθροι μας θα πεθαινανε απ το γελιο προτου τους κανουμε την οποιαδηποτε ζημια... Ασε θα αυξανανε τρελα τη φυλαξη στα μετοπισθέν τους Εικόνα αντε και εις ανωτερα... Μη μου πεις και για τα τραβέλια... Καλώς τα παιδια! Θα τις κόψω!

Καλά ρε φιλε τι νομίζεις ότι είναι οι ομοφυλόφιλοι άτομα χαμηλού επιπεδου που κάθονται και παίρνουν μάτι τον κάθε ένα; Επίσης αν μπορεί και είναι αποδοτικός στα επίλεκτα σώματα τότε που το πρόβλημα;XAXAXA μερικοί έχουν συνδέσει την ομοφυλοφιλία με αυτά τα άτομα που αποκαλούμε κραγμένες δεν είναι έτσι όμως όλοι. Και εγώ δεν παίρνω κανέναν στα σοβαρά εδώ μέσα εκτος από 2-3 άτομα που μιλάνε με επιχειρήματα ενώ οι υπόλοιποι όχι, τέλος για να τελειώσω ήμουν απ τους καλύτερους δοκιμους και πιο αποδοτικούς, έπαιξε ρολο βεβαια στο ότι γνωρίζω αρκετά καλά από οπλικά συστήματα καθώς οι σπουδές μου συνδέονται άμεσα με τις ένοπλες δυνάμεις. ΞΑΝΑΛΕΩ ότι ο σεξουαλικώς τομέας δεν παίζει κανένα ρολο με τις ένοπλες δυνάμεις, από προσωπική μου εμπειρία τουλάχιστον, και φυσικά πιο πολύ με ενδιέφερε ο στρατός και όχι τι κάνουν μες τις ντουζιέρες.

Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες