Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
takis

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από takis »

eimai aderfi kai 8elw na paw eidikes dynameis..peirazei; 8a me paroyn;
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από yandr »

Πολλοί ομοφιλόφυλοι υπηρετούν στον ελληνικό στρατό, οπότε αν περάσεις τις σχετικές δοκιμασίες μάλλον δεν θα έχεις πρόβλημα.
Legion
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 938
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 24, 2008 3:50 pm
Τοποθεσία: Greece
Επάγγελμα: XARAKIRI
Επικοινωνία:

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Legion »

Τακι αν σε παρουν χαμπαρι οι εφεδροι εχει κραξιμο κ μετα δεν θα την παλευεις μια.

Όποιος ξεχνάει την ιστορία του είναι υποχρεωμένος να την ξαναζήσει. (Σανταγίανα Ισπανός Φιλόσοφος)₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪
eleni sti
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 142
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 31, 2007 1:53 am
Επάγγελμα: ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ
Επικοινωνία:

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από eleni sti »

Ισα ισα που στις ειδικες δυναμεις χρειαζονται ατομα. Αφου το δηλωσες το πιθανοτερο ειναι να σε παρουν αλλα και το χαρτι να σου ερθει για πεζικο στο κεντρο που θα παρουσιαστεις θα ερθουν απο τις Ε. Δ να ρςτησουν ποιοι θελουν να πανε κανεις τα χαρτια σου και εφυγες για Ε. Δ Εικόνα
AkiC
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 27, 2008 10:40 pm
Επικοινωνία:

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από AkiC »

omg και οι αδερφες ειδικες δυναμεις; οκ απλα το εχουν γαμισει το θεμα... αποψη μου!!!
302 amaliada
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Τετ Ιαν 16, 2008 3:04 am
Επικοινωνία:

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από 302 amaliada »

γιατι ρε μαν το εχουν γαμησει οπως λες; αυτος τουλαχιστον γουσταρει να παει.. οχι σαν κατι αλλους γιωταδες που μολις ακουν οχι μονο ειδικες δυναμεις αλλα γενικα για το στρατο την κανουν με ελαφρα; μαγκια του αμα παει και μεινει. θα ειναι πιο κομμαντο απο κατι αλλους που το παιζουν κομμαντα.
drams

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από drams »

Πέτσα ρε αμαλιάδα... Ούτως ή άλλως από ότι μ είπε ο πατέρας μου τους μισούς από το Μεγάλο Πεύκο θα τους διώξουν από ειδικές δυνάμεις. Ο λόγος μάλλον θα είναι γιατί δεν πληρούν τις προϋποθέσεις ή δεν θέλουν η δεν ξέρω και εγώ τι άλλο.. ισχύει αυτό yandr;
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από yandr »

drams έγραψε:ισχύει αυτό yandr;


Δεν Ξέρω / Δεν Απαντώ ... Εικόνα
Πετρος

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Πετρος »

Καλησπερα. Και εγω ειμαι γκει και ψηνομαι για ειδικες δυναμεις. Υπαρχει περιπτωση να φαω πορτα για αυτον τον λογο;

Βασικά επειδή ήδη τα παράτησα όλα και αρχισα να προετοιμαζομαι σωματικα και ψυχολογικα θα ηθελα να ξερω τι μου ξημερωνει. Μήπως θα μπορούσα να ενημερωθώ απο καποια υπηρεσία έστω και τηλεφωνικά ή να παρουσιαστώ ανώνυμα κάπου;

Αγχόνομαι ιδαίτερα γιατι αν δεν επιλεγώ δεν ξερω πως να το δικαιολογήσω. Σωματικά είμαι άρτιος και ο περίγυρος μου ξέρει ότι όταν αποφασισω να κάνω κατι το φτανω μέχρι τέλους, οπότε δεν μπορω να ισχυριστώ ότι απλα δεν μου άρεσε και έφυγα... Προς το παρόν ούτε στους γονείς μου μίλησα για τις προθέσεις μου. όποιος μπορεί να με βοηθήσει περιμένω απάντηση. Ευχαριστώ προκαταβολικά

Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από yandr »

Δε νομίζω να υπάρξει πρόβλημα, αρκεί να μην κάνει μπαμ γιατί τότε (αν και δε νομίζω ότι περιλαμβάνεται στις επίσημες προϋποθέσεις να είσαι straight) πολύ πιθανό να σε κόψουν με διάφορες δικαιολογίες.
Green Berets
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: Τετ Απρ 30, 2008 2:17 pm
Επικοινωνία:

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Green Berets »



Δεν υπαρχει προβλημα αλλα μην καρφωνεσαι... και να εισαι ψιλοκραγμενος δυσκολα θα σε διωξουν αλλα θα σου κανουν την ζωη τοσο δυσκολη που θα φυγεις μονος σου. Συμβουλη μου: Εαν εισαι αξιοπρεπης πηγαινε και δεν θα εχεις
προβλημα με κανεναν. Δεν θα εισαι ουτε ο πρωτος ουτε ο τελευταιος.

sniper1977
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 46
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 24, 2008 8:42 pm
Επικοινωνία:

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από sniper1977 »

Πετρος έγραψε: Καλησπερα. Και εγω ειμαι γκει και ψηνομαι για ειδικες δυναμεις. Υπαρχει περιπτωση να φαω πορτα για αυτον τον λογο;

Βασικά επειδή ήδη τα παράτησα όλα και αρχισα να προετοιμαζομαι σωματικα και ψυχολογικα θα ηθελα να ξερω τι μου ξημερωνει. Μήπως θα μπορούσα να ενημερωθώ απο καποια υπηρεσία έστω και τηλεφωνικά ή να παρουσιαστώ ανώνυμα κάπου;

Αγχόνομαι ιδαίτερα γιατι αν δεν επιλεγώ δεν ξερω πως να το δικαιολογήσω. Σωματικά είμαι άρτιος και ο περίγυρος μου ξέρει ότι όταν αποφασισω να κάνω κατι το φτανω μέχρι τέλους, οπότε δεν μπορω να ισχυριστώ ότι απλα δεν μου άρεσε και έφυγα... Προς το παρόν ούτε στους γονείς μου μίλησα για τις προθέσεις μου. όποιος μπορεί να με βοηθήσει περιμένω απάντηση. Ευχαριστώ προκαταβολικά

Προσωπικα θα σου προτεινα να μην πας εκτος και αν θεωρεις οτι μπορεις να το αποκρυψεις. Ειναι σιγουρο οτι αν αποκαλυφθεις θα εχεις προβλημα κυριως με τους συναδελφους σου. Κατι παρομοιο ειχα συναντησει στο ΛΥΒ στο Πευκο με εναν 48αρη Πεζοναυτη(εγω ημουν 47αρης) και ειχε γινει του κραξιματος το καγκελο.Εικόνα

Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Rafale »

Θρυλε εισαι απαραδεκτος στις εκφρασεις σου και την αντιληψη σου περι ομοφυλοφιλιας

Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες