Αναβολικά και Ειδικές Δυνάμεις

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
ΥΠΑΣΠΙΣΤΗΣ
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: Παρ Αύγ 08, 2008 2:54 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αναβολικά και Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από ΥΠΑΣΠΙΣΤΗΣ »

Κοιταξτε. Εαν παιρνει καποιος τετοια φαρμακα νομιζω πως στο στρατο δεν υπαρχει λογος να τα παρει γιατι οι επιβαρυνσεις δεν ειναι τοσο υψηλες , εκτος και εαν υπαρχουν σοβαροι λογοι υγειας που εαν υπαρχουν θα διαγνωστουν και θα σου δωσουν ι 2,3,4 που σημαινει οτι δεν μπαινεις ειδ δυναμεις αρα δωρον , αδωρον. Τωρα δεν φανταζομαι καποιος να κανει χρηση μεσα στο στρατο και να υπαρχει αντιντοπινγ κοντρολ το οπιο να το δειξει. Τωρα εαν σε πιασουν με το χαπακι στο χερι η΄στην τσεπη δεν νομιζω οτι προβλεπεται κατι αντιστοιχο απο το στρ. κωδικα διοτι τα φαρμακα αυτα δεν ειναι (διεγερτικα ουτε εθιστικα, ουτε ναρκωτικα) που σημαινει οτι τα περεταιρω ανηκουν στην υποκειμενικη αποφαση του δοιηκητη.

Vaggos
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 22, 2009 11:21 pm
Επικοινωνία:

Αναβολικά και Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Vaggos »

Ρε παιδια η πρωτεινη ειναι συμπληρωμα διατροφής δεν ειναι αναβολικο ή κατι που να θεωρειτε ναρκωτικο έλεος...
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Αναβολικά και Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Greek_Army »

Ότι και να είναι δεν είναι ουσία που κάνει καλό στον οργανισμό
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Αναβολικά και Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από D.Y.K »

GIOTHS έγραψε: Και κάτι άλλο πρωτείνη και άλλου είδους συμπληρώματα μπορώ να πάρω μαζί μου;


Τι να τις κάνεις; Όχι δεν παίρνεις τίποτα μαζί σου.
Μην το διανοηθείς ούτε να το κρύψεις κάπου ωπουδήποτε.
Δεν χρειάζονται ούτε ναρκωτικά, ούτε LSD, ούτε οποιεσδήποτε ουσίες οι ΕΔ.
Έχουν καταντήσει πλέον σαν την Αεροπορία.
fideas emk
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 446
Εγγραφή: Παρ Δεκ 04, 2009 5:51 pm
Επικοινωνία:

Αναβολικά και Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από fideas emk »

Εγώ ξέρω ότι διαφορα "βότανα" παίζουν ειιδ δυναμεις... Οχι για τους φαντάρους βεβαια για να βγαλεις τα ΠΕΝ αλλα για τα πολυ δυσκολα σχολεια (ο νοων νοειτω) κτλ. Εκτος κι αν ακουγαμε ιστοριες. Προφανως ο υπασπιστης δεν εχει περασει απο κει γιαυτό δε ξερει... τωρα τι βοτανα ειναι αυτά... Δε ξερω... Δεν ασχολουμαι...

κωστας

Αναβολικά και Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από κωστας »

Καλησπερα. Μπαινω το νοεμβριο και θα ηθελα να ρωτησω για ενα θεμα που με απασχολει εντονα τις τελευταιες μερες. Πανω λοιπον σε μια συζητηση με ενα φυλο για τις ειδικες δυναμεις μου ειπε οτι οσοι πανε εκει τους χορηγουνται αναβολικα για αντοχη δυναμη φουσκωμα κτλ. Μου προκαλει μια σχετικη αηδια και συγνωμη για την εκφραση να παρω τετοια πραγματα και γενικοτερα η ιδεα και μονο οτι μπορουν να μου χορηγησουν κατι εν αγνοια μου με αποθαρυνει και με αποθει Οσο δε μπαει. Οπιος γνωριζει κατι... Αναμενω απαντηση. Ευχαρηστω
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Αναβολικά και Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από yandr »

Πες του καλό ύπνο του φίλου σου και να αλλάξεις παρέες.
Άβαταρ μέλους
Deathdiver
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Τρί Αύγ 03, 2010 6:22 pm
Επικοινωνία:

Αναβολικά και Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Deathdiver »

Πες του του φιλου σου να μην πινει πολυ γιατι τον πηραζει και δεν ξερει τι λεει... Εχεις δει εσυ ειδικοδυναμιτη να ειναι τουμπανο; Ολοι ειναι γυμνασμενοι αλλα απο φυσικη γυμναστικη... Πες του φιλου σου να κοψει τις παπαριες...
Άβαταρ μέλους
ΣΤΡΑΤΟΚΑΥΛΟΣ
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 178
Εγγραφή: Τρί Αύγ 17, 2010 2:15 am
Επικοινωνία:

Αναβολικά και Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από ΣΤΡΑΤΟΚΑΥΛΟΣ »

yandr έγραψε:Πες του καλό ύπνο του φίλου σου και να αλλάξεις παρέες.
Συνφωνω
ΟΜΑΔΕΣ ΥΠΟΒΡΥΧΙΩΝ ΚΑΤΑΣΤΡΩΦΩΝ
Άβαταρ μέλους
ΣΤΡΑΤΟΚΑΥΛΟΣ
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 178
Εγγραφή: Τρί Αύγ 17, 2010 2:15 am
Επικοινωνία:

Αναβολικά και Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από ΣΤΡΑΤΟΚΑΥΛΟΣ »

κωστας έγραψε:Καλησπερα. Μπαινω το νοεμβριο και θα ηθελα να ρωτησω για ενα θεμα που με απασχολει εντονα τις τελευταιες μερες. Πανω λοιπον σε μια συζητηση με ενα φυλο για τις ειδικες δυναμεις μου ειπε οτι οσοι πανε εκει τους χορηγουνται αναβολικα για αντοχη δυναμη φουσκωμα κτλ. Μου προκαλει μια σχετικη αηδια και συγνωμη για την εκφραση να παρω τετοια πραγματα και γενικοτερα η ιδεα και μονο οτι μπορουν να μου χορηγησουν κατι εν αγνοια μου με αποθαρυνει και με αποθει Οσο δε μπαει. Οπιος γνωριζει κατι... Αναμενω απαντηση. Ευχαρηστω
Αυτο που ειπε ο φιλο σου ουτε ενα 5χρονο σεν θα το ελεγε. Α και κατι αλο δεν νιμιζω να εχουνε περασει και πολυ φουσκωτοι στις Ε. Δ και δεν λεω για τωρα που ειναι ευκολα αλα για ποιο παλια που ηταν και ποιο δυσκολα αλα και τωρα αλα μονιμος γιατι απλη θειτεια ειναι απλα πλεον
ΟΜΑΔΕΣ ΥΠΟΒΡΥΧΙΩΝ ΚΑΤΑΣΤΡΩΦΩΝ
Hyper
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1063
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 15, 2010 6:01 am
Επικοινωνία:

Αναβολικά και Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Hyper »

κωστας έγραψε:Καλησπερα. Μπαινω το νοεμβριο και θα ηθελα να ρωτησω για ενα θεμα που με απασχολει εντονα τις τελευταιες μερες. Πανω λοιπον σε μια συζητηση με ενα φυλο για τις ειδικες δυναμεις μου ειπε οτι οσοι πανε εκει τους χορηγουνται αναβολικα για αντοχη δυναμη φουσκωμα κτλ. Μου προκαλει μια σχετικη αηδια και συγνωμη για την εκφραση να παρω τετοια πραγματα και γενικοτερα η ιδεα και μονο οτι μπορουν να μου χορηγησουν κατι εν αγνοια μου με αποθαρυνει και με αποθει Οσο δε μπαει. Οπιος γνωριζει κατι... Αναμενω απαντηση. Ευχαρηστω
Απτις μεγαλυτερες σαχλαμαρες! Αμα πας θα διαπιστωσεις και μονος σου οτι οι περισσοτεροι μονο τουμπανα δεν ειναι
Άβαταρ μέλους
asimike
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 836
Εγγραφή: Τετ Σεπ 08, 2010 4:48 am
Επικοινωνία:

Αναβολικά και Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από asimike »

Hyper έγραψε:
κωστας έγραψε:Καλησπερα. Μπαινω το νοεμβριο και θα ηθελα να ρωτησω για ενα θεμα που με απασχολει εντονα τις τελευταιες μερες. Πανω λοιπον σε μια συζητηση με ενα φυλο για τις ειδικες δυναμεις μου ειπε οτι οσοι πανε εκει τους χορηγουνται αναβολικα για αντοχη δυναμη φουσκωμα κτλ. Μου προκαλει μια σχετικη αηδια και συγνωμη για την εκφραση να παρω τετοια πραγματα και γενικοτερα η ιδεα και μονο οτι μπορουν να μου χορηγησουν κατι εν αγνοια μου με αποθαρυνει και με αποθει Οσο δε μπαει. Οπιος γνωριζει κατι... Αναμενω απαντηση. Ευχαρηστω
Απτις μεγαλυτερες σαχλαμαρες! Αμα πας θα διαπιστωσεις και μονος σου οτι οι περισσοτεροι μονο τουμπανα δεν ειναι
μεγαλε ημουν αμφοιβιος στην Ροδο. Απλα ς λεω οτι η ντοπα παει συνεφο... Απλα...
Άβαταρ μέλους
Deathdiver
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Τρί Αύγ 03, 2010 6:22 pm
Επικοινωνία:

Αναβολικά και Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Deathdiver »

asimike έγραψε:
Hyper έγραψε:
κωστας έγραψε:Καλησπερα. Μπαινω το νοεμβριο και θα ηθελα να ρωτησω για ενα θεμα που με απασχολει εντονα τις τελευταιες μερες. Πανω λοιπον σε μια συζητηση με ενα φυλο για τις ειδικες δυναμεις μου ειπε οτι οσοι πανε εκει τους χορηγουνται αναβολικα για αντοχη δυναμη φουσκωμα κτλ. Μου προκαλει μια σχετικη αηδια και συγνωμη για την εκφραση να παρω τετοια πραγματα και γενικοτερα η ιδεα και μονο οτι μπορουν να μου χορηγησουν κατι εν αγνοια μου με αποθαρυνει και με αποθει Οσο δε μπαει. Οπιος γνωριζει κατι... Αναμενω απαντηση. Ευχαρηστω
Απτις μεγαλυτερες σαχλαμαρες! Αμα πας θα διαπιστωσεις και μονος σου οτι οι περισσοτεροι μονο τουμπανα δεν ειναι
μεγαλε ημουν αμφοιβιος στην Ροδο. Απλα ς λεω οτι η ντοπα παει συνεφο... Απλα...


Τι αναβολικα παιρνουν;

ikarus260
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: Πέμ Απρ 30, 2009 4:13 am
Επικοινωνία:

Αναβολικά και Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από ikarus260 »

Έλεος ρε παιδιά. Σιγά μην σας πάνε και για bodybuilding. Μην λέτε αρκουδολογίες στον κόσμο αυτά δεν παίζουν. Η μόνη περίπτωση για να πάρει κάποιος αναβολικά είναι να τα πάρει από μόνος του, τα αναβολικά είναι απαγορευμένα γενικά και πόσο μάλλον στον στρατό
Άβαταρ μέλους
Deathdiver
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Τρί Αύγ 03, 2010 6:22 pm
Επικοινωνία:

Αναβολικά και Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Deathdiver »

ikarus260 έγραψε:Έλεος ρε παιδιά. Σιγά μην σας πάνε και για bodybuilding. Μην λέτε αρκουδολογίες στον κόσμο αυτά δεν παίζουν. Η μόνη περίπτωση για να πάρει κάποιος αναβολικά είναι να τα πάρει από μόνος του, τα αναβολικά είναι απαγορευμένα γενικά και πόσο μάλλον στον στρατό


Mα εγω δεν ειπα οτι παιρνουν κι εγω ειδικες δυναμεις θελω να παω ο φιλος ειπε και ρωταω να πει που το βασιζει... Εικόνα

Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες