Δεν θέλω να μπω στις Ειδικές Δυνάμεις

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
dionisis7
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Δευ Σεπ 08, 2008 11:47 pm
Επικοινωνία:

Δεν θέλω να μπω στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από dionisis7 »

Και να σε στείλουνε ειδικές δυνάμεις μην αγχώνεσε κανέναν δεν κρατάνε με το ζόρι...
Anonymous

Δεν θέλω να μπω στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Anonymous »

Ωραια! Ευχαριστω πολυ!
Anonymous

Δεν θέλω να μπω στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Anonymous »

Παιδια μου ηρθε το χαρτι και λεει οτι παρουσιαζομαι στην 1η ΜΑΛ/ΕΟΔ ΜΑΛΕΜΕ... Εγω δεν ειχα δηλωσει ειδικες δυναμεις... Πρεπει να ανησυχω; Δεν ξερω τι να κανω...

Βοηθηστε αν θελετε...
Δημήτρης
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Τετ Μάιος 12, 2021 11:39 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Δεν θέλω να μπω στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Δημήτρης »

Πηγαινε στο στρατολογικο γραφειο που δηλωθηκες και πες οτι σε καλεσαν εκει ενω δεν εχεις δηλωσει ΕΔ... Δεν μπορει, κατι θα κανουν...
Anonymous

Δεν θέλω να μπω στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Anonymous »

Μπήκα και ορκίστηκα πεζικό (Μπηκα 19/5/09) , αλλα μετα απο 1 μηνα (19/6/09) μου ηρθε χαρτι για Μεταταξη στις δυναμεις πεζοναυτων χωρις καν να θελω η να εχω δηλωσει οτι θελω να υπηρετησω εκει.

τωρα προσπαθω να φυγω απο εκει και να συνεχισω την θυτεια μου στο στρατο ξηρας (πεζικο).

εχω καποια προβληματα με την μεση μου, εχω σπασει τα ποδια μου πριν απο αρκετο καιρο, αλλα ακομα και σημερα εχω ενοχλησεις απο κραμπες κτλπ.

θα ηθελα αν μπορει καποιος να μου πει λιγο γρηγορα τι θα επρεπε να κανω, αυριο εχουμε συνεντευξη και θα ηθελα να ξερω τι θα ητανε καλο να πω για να γυρισω στο πεζικο.

ευχαριστω.
Δημητρης
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Δεν θέλω να μπω στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από D.Y.K »

Φιλαρακι μην πανικοβαλλεσαι! Εαν τους αναφερεις τα προβληματα που ειχες με τα ποδια σου και την μεση σου και τα επαληθευσουν και αυτοι δεν νομιζω να σε κρατησουν στους Πεζοναυτες! Υποτιθεται οτι θα πρεπει να εισαι αρτιος για να συμμετασχεις χωρις να αντιμετωπισεις προβλημα στην εκπαιδευση, ασε που και αυτοι θελουν να εχουν το κεφαλι τους ησυχο οποτε... Ολα cool! Εικόνα
Anonymous

Δεν θέλω να μπω στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Anonymous »

Δ. Υ. Κ έγραψε:Φιλαρακι μην πανικοβαλλεσαι! Εαν τους αναφερεις τα προβληματα που ειχες με τα ποδια σου και την μεση σου και τα επαληθευσουν και αυτοι δεν νομιζω να σε κρατησουν στους Πεζοναυτες! Υποτιθεται οτι θα πρεπει να εισαι αρτιος για να συμμετασχεις χωρις να αντιμετωπισεις προβλημα στην εκπαιδευση, ασε που και αυτοι θελουν να εχουν το κεφαλι τους ησυχο οποτε... Ολα cool! Εικόνα


Αυτο με αγχωνει περισσοτερο.
Το αν θα φαινεται το προβλημα ή οχι.
Αν δλδ τωρα δεν φαινεται πως θα τους αποδειξω εγω οτι οντως εχω προβλημα;Εικόνα
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Δεν θέλω να μπω στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από D.Y.K »

Φιλε μου πιστεψε με εαν υπαρχει προβλημα θα φανει!

Γιατροι ειναι και αντιμετωπιζουν καθημερινα παρομοιες καταστασεις!

Εγω προτεινω να ηρεμησεις και να μην αγχωνεσαι!
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Δεν θέλω να μπω στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Nassos »

Φιλέ μου, στις Ειδικές Δυνάμεις δεν υπάρχει περίπτωση να μη σε "σαρώσουν" στα θέματα Υγείας.

Άπαξ και φέρεις χαρτιά που αναφέρουν τυχόν εγχειρήσεις, μετεγχειρητικούς πόνους κλπ. σε κόβουν.
Anonymous

Δεν θέλω να μπω στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Anonymous »

Γεια σας παιδιά καταρχάς να σας πω ότι είμαι άσχετος από στρατολογικά θέματα. Έχω την εξής ερώτηση, λοιπόν πέρασα περιοδεύων όταν ήμουν 18 χρόνον και δήλωσα Ειδικές δύναμεις... Τώρα στα 21 μου αφού τελειωσα τις σπουδές μου, στο χαρτί για την διακοπή της αναβολής μου δήλωσα Λοκατζής, ενώ θέλω να πάω κανονικό στρατό ξηράς. Όχι ειδικές δύναμης κλπ... Με συγχωρείτε αν είπα κάποια χαζομάρα... Ευχαριστώ πολύ!
Tεο24
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τετ Σεπ 02, 2009 10:03 pm
Επικοινωνία:

Δεν θέλω να μπω στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Tεο24 »

Χωρις να ειμαι ειδικος απλα απ οσα εχω διαβασει εδω μεσα μπορω να σου πω πως λιγη σημασια παιζει τι θα δηλωσεις στα χαρτια σου αλλα και περαν τουτου ακομα και να σε παρουν ειδικες δυναμεις απλα θα κοπεις εφοσων το επιθυμεις οπως και τοσοι που δεν θελουν να συνεχισουν εκει και θα μεταφερθεις αλλου στον απλο στρατο ξηρας.
Anonymous

Δεν θέλω να μπω στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Anonymous »

Ευχαριστω για την πληροφορια φιλε μου! Ελπιζω να μη γινει καμια στραβη και βρω τσαμπα μπελα και ταλαιπορια
Anonymous

Δεν θέλω να μπω στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Anonymous »

Αν επιλεγεί κάποιος να υπηρετησει στις ειδικές δυνάμεις κ δεν έχει τη σωματική διάπλαση κτλ
νομιζω μπορεί να αρνηθεί εφοσον παρουσιαστει...
Από τη στιγμή που θα αρνηθεί ποια διαδικασία ακολουθειται για μετάταξη κ μετα από ποσες ημέρες;
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Δεν θέλω να μπω στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Marina2 »

Εικόνα Κάποιοι που ηταν μαζι με τον αδερφο μου στο πευκο (οι περισσοτεροι) φυγανε μετα την ορκομωσια! Αλλα και πάλι μεχρι να ορκιστούν με τα καψωνια που τους εκαναν και αυτα που τους λέγανε... Τους ρωτούσαν κιολας "ποιος δεν αντεχει να φυγει αυριο; " ετσι ψαρωναν πολλοι και εφευγαν... ! Τωρα πως γινονταν η διαδικασια δεν ξερω, αυτο που ξερω ειναι οτι απο την μερα που παρουσιαστηκαν και για καθε μερα μεχρι την ορκομωσια φευγανε παιδια, βεβαια Μετα την ορκομωσια φυγανε τα περισσοτερα
Anonymous

Δεν θέλω να μπω στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Anonymous »

Εχει πολύ καψώνι δλδ;
Θεωρείτε σωστο να δέχεται κάποιος ατομικο καψώνι, και τι γινεται σε αυτη την περιπτωση;
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες