575 Τάγμα Πεζοναυτών (ΚΕΤΘ Αυλώνα)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

575 Τάγμα Πεζοναυτών (ΚΕΤΘ Αυλώνα)

Δημοσίευση από Anonymous »

nikos έγραψε:
ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΛΕΣ ΦΙΛΕ ΟΤΙ ΟΙ ΠΕΖΟΝΑΥΤΕΣ ΔΕΝ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΤΙΣ ΕΙΔ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΤΟ ΠΕΖΙΚΟ; ΤΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΦΟΡΟΥΝ ΠΡΑΣΙΝΑ ΜΠΕΡΕ; ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΠΑΣ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΕΣ ΝΑ ΠΑΣ ΤΟΥΣ ΠΕΖΟΝΑΥΤΕΣ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΣΤΙΣ ΕΙΔΙΚΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ; ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ Σ΄ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ; ΕΓΩ ΔΗΛΩΣΑ ΠΕΖΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΜΑΙ ΣΤΟΝ ΒΟΛΟ, ΟΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ, ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΡΩΤΗΣΑ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΒΑΘΜΟΦΟΡΟΣ ΣΤΟΥΣ ΠΕΖΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΝΗΚΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΣΤΙΣ ΕΙΔΙΚΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ. ΘΑ ΣΑΣ ΠΡΑΚΑΛΕΣΩ ΑΝ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΚΑΛΑ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΙΜΕΝΕΤΕ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΤΑΙ ΛΑΘΟΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ



ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΦΙΛΕ ΝΙΚΟ ΚΑΙ ΘΑ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ: ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΛΑΣΗ ΤΗΣ 25ης ΜΑΡΤΙΟΥ ΟΙ ΠΕΖΟΝΑΥΤΕΣ ΦΟΡΟΥΣΑΝ ΠΡΑΣΙΝΟ ΜΠΕΡΕ ΠΟΥ ΑΠΟΔΙΚΝΥΕΙ ΟΤΙ ΑΝΗΚΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΣΤΙΣ ΕΙΔ ΔΥΝ. ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΘΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΤΟΥΣ ΠΕΖΟΝΑΥΤΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΙΔ ΔΥΝ!!!

nekrothaftis
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: Σάβ Απρ 19, 2008 9:16 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

575 Τάγμα Πεζοναυτών (ΚΕΤΘ Αυλώνα)

Δημοσίευση από nekrothaftis »

totas έγραψε:
ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΦΙΛΕ ΝΙΚΟ ΚΑΙ ΘΑ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ: ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΛΑΣΗ ΤΗΣ 25ης ΜΑΡΤΙΟΥ ΟΙ ΠΕΖΟΝΑΥΤΕΣ ΦΟΡΟΥΣΑΝ ΠΡΑΣΙΝΟ ΜΠΕΡΕ ΠΟΥ ΑΠΟΔΙΚΝΥΕΙ ΟΤΙ ΑΝΗΚΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΣΤΙΣ ΕΙΔ ΔΥΝ. ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΘΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΤΟΥΣ ΠΕΖΟΝΑΥΤΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΙΔ ΔΥΝ!!!



ε τότε λογίκα είναι κατα κάποιο τρόπο " καταδρομείς" . ίσως να μήν θελήσουν να τους κάνουν απλούς πεζικάριους αλλα να τους ενσωματώσουν στους καταδρόμεις η να γίνουν κάτι σαν την 71η δηλαδή "32η πλωτομετακινούμενη ταξιαρχεία"
ΚΩΣΤΑΣ

575 Τάγμα Πεζοναυτών (ΚΕΤΘ Αυλώνα)

Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ »

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΓΚΑΡΝΤΑΣΙΑ ΜΕ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΧΑΡΤΙ ΣΤΙΣ 13/3 ΓΙΑ ΒΟΛΟ!! ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ!! ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΗ Η ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟ ΚΑΙ ΤΙ ΛΕΕΙ ΓΕΝΙΚΑ ΣΑΝ ΚΕΝΤΡΟ;
Anonymous

575 Τάγμα Πεζοναυτών (ΚΕΤΘ Αυλώνα)

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλησπέρα,

ως πρώην Π/Ν της 256, πιστεύω και ελπίζω ότι οι Π/Ν δεν θα εξαιρεθούν ποτέ των Ε/Δ. Δυστυχώς ή ευτυχώς (ανάλογα με το από ποιά πλευρά το βλέπεις) είναι τα παιδιά που βγάζουν τα κάστανα από τη φωτιά, είτε πρόκειται για ορεινό αγώνα (ΚΕΟΑΧ), είτε πρόκειται για απόβαση στο νησί, είτε πρόκειται για αεραπόβαση (τα Huey είναι ακόμη εκεί αλήθεια;), είτε πρόκειται για αποστολές Έρευνας και Διάσωσης κάπου στη μέση του Αιγαίου, είτε επειδή αποκλείστηκαν κάποιοι ορειβάτες στον Όλυμπο.

Ακόμη και να συζητιέται κάτι τέτοιο λυπάμαι, είναι ντροπή.

Θαρσείν Χρή - παντού και πάντα.

Anonymous

575 Τάγμα Πεζοναυτών (ΚΕΤΘ Αυλώνα)

Δημοσίευση από Anonymous »

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΡΕ ΤΣΑΚΑΛΙΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!! ΜΠΑΙΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ 505 ΣΤΙΣ 13/5/08!! ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΟΒΑΡΑ ΓΙΑ ΔΟΚΙΜΟΣ! ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΗΛΩΣΑ ΠΕΖΟΝΑΥΤΗΣ ΔΕ ΜΕ ΧΑΛΑΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΗ ΦΟΥΡΝΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΜΑΜΑΤΑ ΜΕΣΑ! ΤΑ ΛΕΜΕ
Anonymous

575 Τάγμα Πεζοναυτών (ΚΕΤΘ Αυλώνα)

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλησπερα παιδια. Μολις εκοψα την αναβολη μου και μπαινω αυγουστο. Οι πεζοναυτες εχουν βγει απο τις ειδικες δυναμεις; Δεν ξερω που παρουσιαζομαι αλλα ακουω πως πλεον στελνουν πολυ κοσμο πεζοναυτες. Η εκπαιδευση πως ειναι εκει; Ευχαριστω
ΝΙΚΟΣ

575 Τάγμα Πεζοναυτών (ΚΕΤΘ Αυλώνα)

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΣ »

Stef έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΡΕ ΤΣΑΚΑΛΙΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!! ΜΠΑΙΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ 505 ΣΤΙΣ 13/5/08!! ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΟΒΑΡΑ ΓΙΑ ΔΟΚΙΜΟΣ! ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΗΛΩΣΑ ΠΕΖΟΝΑΥΤΗΣ ΔΕ ΜΕ ΧΑΛΑΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΗ ΦΟΥΡΝΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΜΑΜΑΤΑ ΜΕΣΑ! ΤΑ ΛΕΜΕ
ΦΙΛΕ STEF ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΙΣΑΙ; ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΩ 13/05/2008

Legion
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 938
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 24, 2008 3:50 pm
Τοποθεσία: Greece
Επάγγελμα: XARAKIRI
Επικοινωνία:

575 Τάγμα Πεζοναυτών (ΚΕΤΘ Αυλώνα)

Δημοσίευση από Legion »

ΖΗΤΩ ΤΟ 575 ΤΠΝ
Όποιος ξεχνάει την ιστορία του είναι υποχρεωμένος να την ξαναζήσει. (Σανταγίανα Ισπανός Φιλόσοφος)₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪
mocuba1
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Παρ Σεπ 26, 2008 9:08 pm
Επικοινωνία:

575 Τάγμα Πεζοναυτών (ΚΕΤΘ Αυλώνα)

Δημοσίευση από mocuba1 »

Αλλος ενας πεζοναυτης με την 305 εσσο μπαινω 11 νοεμβριου απο θεσσαλονικη, τελικα δεν παιρνουμε πρασινο μπερε... Ε παιδες; ξερετε για που φευγουμε μεταθεσεις μετα την βασικη εκπαιδευση, ; ;
Anonymous

575 Τάγμα Πεζοναυτών (ΚΕΤΘ Αυλώνα)

Δημοσίευση από Anonymous »

Ρε παιδια οι πεζοναυτες μπορουν να κανουν 9 μηνες ετσι δεν ειναι;
ΗΛΕΚΤΡΑ
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 121
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 04, 2008 7:28 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

575 Τάγμα Πεζοναυτών (ΚΕΤΘ Αυλώνα)

Δημοσίευση από ΗΛΕΚΤΡΑ »

κων/νος έγραψε:ρε παιδια οι πεζοναυτες μπορουν να κανουν 9 μηνες ετσι δεν ειναι;
για να μην ρωταμε συνεχεια τα ιδια καλο θα ηταν να διαβαζουμε πιο προσεκτικα... Εικόνα
Anonymous

575 Τάγμα Πεζοναυτών (ΚΕΤΘ Αυλώνα)

Δημοσίευση από Anonymous »

Σορρυ δεν ειχα δει οτι ειχα παρει απαντηση Εικόνα! Μου ηρθε το χαρτι και λεει οτι παρουσιαζομαι λαμια σωμα υλικου πολρμου. Πως μπορω να παω πεζοναυτες
;
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

575 Τάγμα Πεζοναυτών (ΚΕΤΘ Αυλώνα)

Δημοσίευση από yandr »

Θα το δηλώσεις όταν καταταχθείς...
Anonymous

575 Τάγμα Πεζοναυτών (ΚΕΤΘ Αυλώνα)

Δημοσίευση από Anonymous »

Ευχαριστω πολυ! Και απο εκπαιδευση; ; περνας απο εκπαιδευση ειδικων δυναμεων;
Anonymous

575 Τάγμα Πεζοναυτών (ΚΕΤΘ Αυλώνα)

Δημοσίευση από Anonymous »

Παιδια κ εμενα μου ηρθε για 505 βολο στης 10-11...
1ον ξερω πως δεν ανικη ποια στης ει. Δ. αλλα κανουν την ιδια εκπαιδευση
Τωρα κατη αλλο... εγω που δεν θελω να παω πεζοναυτης ξερει κανεις αν μπορω να παρω μεταταξει;
Γιατι τωρα ποια δεν ανικη στης ει. Δ. οπωτε δεν ειναι εθελοντικα οπως οι ει. Δ

Ευχαριστω
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες